Hráč Schmalz Michal

Schmalz Michal

User Pic
Jméno: Schmalz Michal
Oddíl: Sokol Buštěhrad
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2095
Elo mezinárodní: 2085
ID: 26809
FIDE ID: 338257
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B Sokol Buštěhrad A 2085 2104 Krafka Jan ŠK Kladno B 1913 1813 ½
2017/2018 7 Č Sokol Buštěhrad A 2085 2104 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1869 1892 1
2017/2018 3 B Sokol Buštěhrad A 2085 2104 Votruba Petr TJ Hostivice B 1870 1859 1
2017/2018 2 Č Sokol Buštěhrad A 2085 2104 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1901 1938 0
2016/2017 11 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 ½
2016/2017 10 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2328 2346 0
2016/2017 9 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 1
2016/2017 8 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 6 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Příborský Marek Příbram Baník A 2206 2228 0
2016/2017 5 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2016/2017 3 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Jandourek Lukáš TJ Neratovice C 2217 2213 ½
2016/2017 2 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 1
2016/2017 1 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1970 1935 1
2015/2016 11 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 0
2015/2016 10 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 1
2015/2016 9 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1898 1874 1
2015/2016 8 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2095 2125 ½
2015/2016 7 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 ½
2015/2016 6 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Bargel Martin TJ Neratovice C 2151 2134 1
2015/2016 5 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 1
2015/2016 3 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2065 2048 ½
2015/2016 2 Č Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad B 1641 1821 1
2015/2016 1 B Sokol Buštěhrad A 2109 2064 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 1
2015/2016 11 B Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Bauer Ondřej TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 1
2015/2016 10 Č Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1870 1919 ½
2015/2016 9 B Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Neuman Petr ŠK Velvary A 1339 1
2015/2016 6 B Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Votruba Petr TJ Hostivice B 1831 1944 1
2015/2016 3 Č Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1770 1783 1
2015/2016 2 B Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad D 1853 1902 1
2015/2016 1 Č Sokol Buštěhrad C 2109 2064 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1713 1667 1
2014/2015 11 Č Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Baran Peter TJ Neratovice C 2103 2095 1
2014/2015 10 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1623 1
2014/2015 9 Č Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2091 2124 ½
2014/2015 8 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1947 1928 1
2014/2015 7 Č Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Havelka Jan ŠK Řevnice A 2034 2019 0
2014/2015 6 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 ½
2014/2015 5 Č Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Vaněček Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 2015 1987 1
2014/2015 4 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 E 1757 1737 1
2014/2015 3 Č Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2013 1996 ½
2014/2015 2 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Federič Pavol ŠK Zdice A 2175 2190 0
2014/2015 1 B Sokol Buštěhrad A 2079 2080 Vávra Jan JAWA Brodce A 2055 2051 ½
2014/2015 11 Č Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 ½
2014/2015 10 B Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1479 1
2014/2015 6 Č Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2031 2025 1
2014/2015 5 B Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Sedlák Luděk Caissa Úholičky C 1929 1947 ½
2014/2015 4 Č Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2113 2111 ½
2014/2015 3 B Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Zdeněk Petr ŠK Kralupy B 2082 2054 ½
2014/2015 1 B Sokol Buštěhrad B 2079 2080 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1631 1
2013/2014 11 Č Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1672 1
2013/2014 10 B Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1955 1945 1
2013/2014 8 B Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 1
2013/2014 7 Č Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2006 2040 0
2013/2014 5 Č Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1927 1960 1
2013/2014 4 B Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 1
2013/2014 2 Č Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1781 1969 0
2013/2014 1 B Sokol Buštěhrad B 2068 2075 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 1
2013/2014 11 B Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 ½
2013/2014 10 Č Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 ½
2013/2014 9 B Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2114 2114 1
2013/2014 7 B Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 1
2013/2014 6 Č Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2008 2028 0
2013/2014 5 B Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 1
2013/2014 4 Č Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 0
2013/2014 3 Č Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 0
2013/2014 2 B Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1951 1967 1
2013/2014 1 Č Sokol Buštěhrad A 2068 2075 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 ½
2013/2014 9 B Caissa Úholičky 2068 2075 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2139 2124 0
2013/2014 3 B Caissa Úholičky 2068 2075 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2217 2213 0
2012/2013 8 Č Sokol Buštěhrad C 2074 2083 Kopecký Jiří ŠK Kralupy B 1969 1946 ½
2012/2013 7 B Sokol Buštěhrad C 2074 2083 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1996 1
2012/2013 5 B Sokol Buštěhrad C 2074 2083 Gruber Miloš TcJ Sokol na Mělníce B 1974 1960 1
2012/2013 3 B Sokol Buštěhrad C 2074 2083 Morávek Jakub ŠK Kralupy C 1598 1
2012/2013 1 B Sokol Buštěhrad C 2074 2083 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1868 1
2012/2013 11 Č Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2067 2070 1
2012/2013 10 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 2031 1
2012/2013 9 Č Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 1
2012/2013 8 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 0
2012/2013 7 Č Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1893 1884 1
2012/2013 6 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 1
2012/2013 5 Č Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2031 2007 0
2012/2013 4 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2001 2009 1
2012/2013 3 Č Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1980 2026 ½
2012/2013 2 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2058 2076 1
2012/2013 1 B Sokol Buštěhrad A 2074 2083 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2320 2329 0
2011/2012 11 B Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Jerman Richard ŠK Kladno B 2096 2117 0
2011/2012 10 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Dungl Martin Caissa Úholičky B 2001 2048 0
2011/2012 9 B Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1947 1911 ½
2011/2012 8 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Mudra Pavel Šachklub Města Dobrovice A 2175 2236 ½
2011/2012 7 B Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2305 2331 0
2011/2012 6 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 ½
2011/2012 5 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2053 2056 ½
2011/2012 4 B Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1930 1957 1
2011/2012 3 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2319 2326 0
2011/2012 2 B Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Mejzr Jan Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 1
2011/2012 1 Č Sokol Buštěhrad A 2084 2120 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 2070 2073 ½
2010/2011 8 B ŠK Kladno B 1966 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 1
2010/2011 11 B Sokol Buštěhrad 1966 Horký Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem 1968 ½
2010/2011 10 Č Sokol Buštěhrad 1966 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1899 1
2010/2011 9 B Sokol Buštěhrad 1966 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1956 1
2010/2011 8 Č Sokol Buštěhrad 1966 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1925 1
2010/2011 7 B Sokol Buštěhrad 1966 Hochman Jan ŠK Kladno C 1931 1
2010/2011 6 Č Sokol Buštěhrad 1966 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 2002 1
2010/2011 5 B Sokol Buštěhrad 1966 Pokorný Milan Slovan Velvary 2136 ½
2010/2011 4 Č Sokol Buštěhrad 1966 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1693 1
2010/2011 3 B Sokol Buštěhrad 1966 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1814 1
2010/2011 2 Č Sokol Buštěhrad 1966 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1905 1
2010/2011 1 Č Sokol Buštěhrad 1966 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno 1877 1
2009/2010 11 Č Sokol Buštěhrad 2019 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 1
2009/2010 10 B Sokol Buštěhrad 2019 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou C 1957 1
2009/2010 9 Č Sokol Buštěhrad 2019 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 0
2009/2010 8 B Sokol Buštěhrad 2019 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2342 0
2009/2010 7 Č Sokol Buštěhrad 2019 Němec David Slovan Velvary 1986 1
2009/2010 6 B Sokol Buštěhrad 2019 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 1
2009/2010 5 Č Sokol Buštěhrad 2019 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2146 1
2009/2010 3 Č Sokol Buštěhrad 2019 Staněk Václav TJ AERO Odolena Voda 1932 ½
2009/2010 2 B Sokol Buštěhrad 2019 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 1
2009/2010 1 B Sokol Buštěhrad 2019 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1827 1
2009/2010 10 Č ŠK Kladno B 2019 Malá Anna Biomedica Říčany C 1683 1
2009/2010 9 B ŠK Kladno B 2019 Zeman Martin Pyrit Příbram 2015 0
2009/2010 8 Č ŠK Kladno B 2019 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice 1598 1
2009/2010 7 B ŠK Kladno B 2019 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1996 0
2009/2010 2 Č ŠK Kladno B 2019 Cozl David Rakovník 2030 ½
2009/2010 1 Č ŠK Kladno B 2019 Hroník Petr JAWA Brodce 1967 ½
2008/2009 11 Č Biomedica Říčany C 1992 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 1
2008/2009 9 Č Biomedica Říčany C 1992 Šoltys Jiří Sokol Hostivice A 1976 1
2008/2009 8 B Biomedica Říčany C 1992 Evan Jan Sokol Struhařov 1920 0
2008/2009 7 B Biomedica Říčany C 1992 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2000 ½
2008/2009 6 Č Biomedica Říčany C 1992 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany D 2047 ½
2008/2009 4 Č Biomedica Říčany C 1992 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2179 ½
2008/2009 2 Č Biomedica Říčany C 1992 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2054 ½
2008/2009 1 B Biomedica Říčany C 1992 Vyhlídal Josef JAWA Brodce A 2104 0
2008/2009 11 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Holovčák Jiří NOVA Kladno "A" 1860 ½
2008/2009 10 Č Sokol Buštěhrad "A" 1992 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 1
2008/2009 9 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Framberk Jan Caissa Úholičky "C" 2024 ½
2008/2009 8 Č Sokol Buštěhrad "A" 1992 Vaněček Jiří SK DDM Slaný "A" 2011 ½
2008/2009 7 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1995 0
2008/2009 6 Č Sokol Buštěhrad "A" 1992 Minařík Petr ŠK Kladno "B" 1756 1
2008/2009 5 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1967 0
2008/2009 4 Č Sokol Buštěhrad "A" 1992 Novák Jindřich Caissa Úholičky "B" 2065 ½
2008/2009 3 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2343 0
2008/2009 2 Č Sokol Buštěhrad "A" 1992 Němec David Slovan Velvary 1967 ½
2008/2009 1 B Sokol Buštěhrad "A" 1992 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1957 ½
2007/2008 7 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Langner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek B 1794 0
2007/2008 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 1
2007/2008 5 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 ½
2007/2008 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 0
2007/2008 3 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 0
2007/2008 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1682 1
2007/2008 1 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Prokopová Jiřina Jiskra Hořice 1613 1
2007/2008 11 B ŠK Kladno B 1968 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 ½
2007/2008 10 Č ŠK Kladno B 1968 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 0
2007/2008 7 Č ŠK Kladno B 1968 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2035 1
2007/2008 6 B ŠK Kladno B 1968 Holub Milan JAWA Brodce 2116 ½
2007/2008 5 Č ŠK Kladno B 1968 Fojtů Petr Biomedica Říčany C 2121 ½
2007/2008 4 B ŠK Kladno B 1968 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2112 1
2007/2008 3 Č ŠK Kladno B 1968 Jarrah Kamal MONTAKO Kralupy n.V. A 2042 0
2007/2008 2 B ŠK Kladno B 1968 Doležel Radovan Alva Příbram B 2124 ½
2007/2008 1 Č ŠK Kladno B 1968 Eckstein Michael Sokol Struhařov 1977 1
2007/2008 11 Č Sokol Buštěhrad 1968 Picek Miroslav TJ Sokol na Mělníce 2011 ½
2007/2008 10 B Sokol Buštěhrad 1968 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2006 0
2007/2008 9 Č Sokol Buštěhrad 1968 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1901 1
2007/2008 8 B Sokol Buštěhrad 1968 Palas Aleš MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2055 0
2007/2008 7 Č Sokol Buštěhrad 1968 Červinka Pavel Šachklub města Dobrovice "B" 1900 0
2007/2008 6 B Sokol Buštěhrad 1968 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2379 ½
2007/2008 5 Č Sokol Buštěhrad 1968 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1850 1
2007/2008 4 B Sokol Buštěhrad 1968 Němec David Slovan Velvary 1894 ½
2007/2008 3 B Sokol Buštěhrad 1968 Vlček Marek Caissa Úholičky "C" 1915 0
2007/2008 1 B Sokol Buštěhrad 1968 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1924 1
2007/2008 7 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1682 1
2007/2008 6 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Prokopová Jiřina Jiskra Hořice 1613 1
2007/2008 5 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 0
2007/2008 4 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 0
2007/2008 3 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Grussová Helena ŠK Most A 1754 ½
2007/2008 2 B TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1901 0
2007/2008 1 Č TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 Sviták David SK OAZA Praha A 1930 1
2006/2007 11 Č Sokol Buštěhrad A 1646 Růžička Václav ŠK Kladno D 1885 ½
2006/2007 10 B Sokol Buštěhrad A 1646 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1929 ½
2006/2007 9 Č Sokol Buštěhrad A 1646 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník A 1864 1
2006/2007 8 B Sokol Buštěhrad A 1646 Šašinka Jiří Caissa Úholičky B 1913 0
2006/2007 7 Č Sokol Buštěhrad A 1646 Kalivoda Libor ŠK Alva Pb Příbram C 1878 1
2006/2007 6 B Sokol Buštěhrad A 1646 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1614 ½
2006/2007 5 Č Sokol Buštěhrad A 1646 Krafka Jan ŠK Kladno C 1858 0
2006/2007 4 B Sokol Buštěhrad A 1646 Hejda Václav TJ Český lev Kolešovice 1893 1
2006/2007 2 Č Sokol Buštěhrad A 1646 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1919 1
2006/2007 1 B Sokol Buštěhrad A 1646 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1746 1
2006/2007 11 Č ŠK Kladno "B" 1646 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2052 0
2006/2007 10 B ŠK Kladno "B" 1646 Kalivoda Libor ŠK Alva Pb Příbram - B 1878 ½
2006/2007 9 Č ŠK Kladno "B" 1646 Jirk Aleš ŠK Joly Lysá n.L. B 2056 0
2006/2007 8 B ŠK Kladno "B" 1646 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 0
2006/2007 7 B ŠK Kladno "B" 1646 Červinka Pavel Sokol Tišice "A" 1856 1
2006/2007 6 Č ŠK Kladno "B" 1646 Kočí Václav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1851 1
2006/2007 5 B ŠK Kladno "B" 1646 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2017 0
2006/2007 4 Č ŠK Kladno "B" 1646 Crha Ondřej Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2004 ½
2006/2007 2 Č ŠK Kladno "B" 1646 Kural Jaroslav ŠK Kladno "A" 1994 1
2006/2007 1 B ŠK Kladno "B" 1646 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1788 1
2005/2006 10 Č ŠK Kladno D 1501 Sedláček Pavel ŠK Alva Příbram C 1515 1
2005/2006 9 B ŠK Kladno D 1501 Mrnka Václav ŠO Stochov 1682 ½
2005/2006 7 B ŠK Kladno D 1501 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1632 0
2005/2006 5 Č ŠK Kladno D 1501 Sladovník Roman TJ Jince A 1391 1
2005/2006 2 B ŠK Kladno D 1501 Brada Zdeněk ŠK Rakovník B 1411 1
2005/2006 11 Č Sokol Buštěhrad A 1501 Nejedlý Jiří Kralupy n/Vlt D 1446 0
2005/2006 10 B Sokol Buštěhrad A 1501 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1401 1
2005/2006 9 Č Sokol Buštěhrad A 1501 Haman Martin ŠK Kladno E 1
2005/2006 8 B Sokol Buštěhrad A 1501 Lanšperk Zdeněk Merkur Kladno 1749 1
2005/2006 7 Č Sokol Buštěhrad A 1501 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad B 1285 1
2005/2006 6 B Sokol Buštěhrad A 1501 Hudík Pavel Sokol Zlonice 1538 1
2005/2006 4 B Sokol Buštěhrad A 1501 Paprčka Michal Caissa Úholičky D 1
2005/2006 3 Č Sokol Buštěhrad A 1501 Zámorský Ladislav Sokol Mělník B 1
2005/2006 2 B Sokol Buštěhrad A 1501 Dominec Milan Sokol Tišice B 1
2005/2006 1 B Sokol Buštěhrad A 1501 Stehlík Jakub DDM Slaný B 1
2004/2005 11 Č Sokol Buštěhrad A Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1667 0
2004/2005 8 B Sokol Buštěhrad A Urban Tomáš Č. Lev Kolešovice 1361 0
2004/2005 7 Č Sokol Buštěhrad A Doubek Martin ŠK Kladno C 1667 ½
2004/2005 5 B Sokol Buštěhrad A Vokatý František SK DDM Slaný 1801 0
2004/2005 3 B Sokol Buštěhrad A Slapnička Karel Easy E Kralupy C 0
2004/2005 9 Č Sokol Buštěhrad B Ebert Tomáš ŠK Kladno F 1424 ½
2004/2005 7 Č Sokol Buštěhrad B Sladká Hana TJ Sokol Zlonice 1879 ½
2004/2005 6 B Sokol Buštěhrad B Padevět Pavel Merkur Kladno 1791 ½
2004/2005 4 B Sokol Buštěhrad B Mašek Jaroslav ŠK Kladno E 1752 ½
2004/2005 11 Č Sokol Buštěhrad Chramosta Alexandr Desko Liberec C 1506 ½
2004/2005 10 B Sokol Buštěhrad Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L. 1434 ½
2004/2005 9 Č Sokol Buštěhrad Jodas Jan Bonex Teplice 1
2004/2005 8 B Sokol Buštěhrad Körschner Miroslav Lokomotiva Most B ½
2004/2005 7 Č Sokol Buštěhrad Řehák Jakub Lokomotiva Most A 1554 0
2004/2005 6 Č Sokol Buštěhrad Slanec Jan ŠK Kladno 1661 1
2004/2005 5 B Sokol Buštěhrad Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1595 ½
2004/2005 4 Č Sokol Buštěhrad Rybka Jakub Bohemians Praha 1464 ½
2004/2005 3 B Sokol Buštěhrad Kvěš Martin Spartak Chodov 1497 0
2004/2005 2 Č Sokol Buštěhrad Roubínek David DDM Karlovy Vary 1577 0
2004/2005 1 B Sokol Buštěhrad Škopan Martin Desko Liberec B 1606 0