Hráč Gernert Otakar

Gernert Otakar

User Pic
Jméno: Gernert Otakar
Oddíl: Sokol Struhařov z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2045
Elo mezinárodní: 2050
ID: 3407
FIDE ID: 310310
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1699 1
2018/2019 7 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1589 1
2018/2019 6 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Švach Jan ŠK Řevnice A 1861 1868 1
2018/2019 5 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1854 1
2018/2019 4 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Kovář Milan Mníšek pod Brdy 0 0 ½
2018/2019 3 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 ½
2018/2019 2 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 G 1417 1803 ½
2018/2019 1 TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1874 1866 1
2017/2018 9 TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1577 1
2017/2018 8 TJ Sokol Struhařov A 2059 2059 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 1
2017/2018 5 TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 Králík Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 0 1772 1
2017/2018 4 TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1762 1825 0
2017/2018 3 TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1756 1770 0
2017/2018 2 TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 Hroník Petr JAWA Brodce B 1899 1922 ½
2017/2018 11 Sokol Struhařov B 2050 2059 Lacina Ladislav Klub šach. Říčany 1925 I 0 1569 1
2017/2018 7 Sokol Struhařov B 2050 2059 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1733 1726 1
2017/2018 9 Sokol Kolin 2059 2059 Mészáros Luděk Sokol Tabor 2086 2098 0
2017/2018 6 Sokol Kolin 2050 2059 Miskolczi Vítězslav Unichess Vyletna 2010 2034 1
2016/2017 11 Sokol Struhařov B 2034 2047 Chomický Josef Sokol Postupice 1562 1
2016/2017 9 Sokol Struhařov B 2034 2047 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 I 1750 1718 1
2016/2017 5 Sokol Struhařov B 2034 2047 Heger Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice B 1426 1404 1
2016/2017 1 Sokol Struhařov B 2034 2047 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 ½
2015/2016 11 Sokol Struhařov A 2034 2047 Buriánek Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1909 1907 1
2015/2016 10 Sokol Struhařov A 2034 2047 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2010 1980 1
2015/2016 9 Sokol Struhařov A 2034 2047 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 1
2015/2016 8 Sokol Struhařov A 2034 2047 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1945 1947 0
2015/2016 7 Sokol Struhařov A 2034 2047 Forman Miroslav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1946 1946 1
2015/2016 6 Sokol Struhařov A 2034 2047 Pýcha Patrik Spartak Vlašim C 2062 2091 ½
2015/2016 5 Sokol Struhařov A 2034 2047 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1753 1758 1
2015/2016 4 Sokol Struhařov A 2034 2047 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 1
2015/2016 3 Sokol Struhařov A 2034 2047 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 0
2015/2016 2 Sokol Struhařov A 2034 2047 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1952 1979 ½
2015/2016 1 Sokol Struhařov A 2034 2047 Horák Martin ŠK Český Brod A 2144 2132 0
2014/2015 11 Sokol Struhařov A 2087 2089 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 ½
2014/2015 10 Sokol Struhařov A 2087 2089 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1968 1965 ½
2014/2015 9 Sokol Struhařov A 2087 2089 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 0
2014/2015 8 Sokol Struhařov A 2087 2089 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2043 2003 ½
2014/2015 7 Sokol Struhařov A 2087 2089 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 ½
2014/2015 6 Sokol Struhařov A 2087 2089 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 1
2014/2015 5 Sokol Struhařov A 2087 2089 Havlík František KŠ Říčany 1925 D 1974 1964 1
2014/2015 4 Sokol Struhařov A 2087 2089 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1921 1880 ½
2014/2015 3 Sokol Struhařov A 2087 2089 Horák Martin Sokol Český Brod A 2066 1978 0
2014/2015 2 Sokol Struhařov A 2087 2089 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. E 1980 1977 ½
2014/2015 1 Sokol Struhařov A 2087 2089 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1887 1890 ½
2013/2014 11 Sokol Struhařov A 2073 2075 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem D 1981 2034 1
2013/2014 10 Sokol Struhařov A 2073 2075 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1843 1773 1
2013/2014 9 Sokol Struhařov A 2073 2075 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 ½
2013/2014 7 Sokol Struhařov A 2073 2075 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2062 2011 ½
2013/2014 6 Sokol Struhařov A 2073 2075 Doležal Vít Cayman Pharma C 1974 2001 ½
2013/2014 5 Sokol Struhařov A 2073 2075 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem E 1987 1956 0
2013/2014 4 Sokol Struhařov A 2073 2075 Doležal Karel Sokol Pečky A 1992 2005 1
2013/2014 3 Sokol Struhařov A 2073 2075 Michálek František Sokol Kolín B 2058 2050 ½
2013/2014 2 Sokol Struhařov A 2073 2075 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1905 1920 1
2013/2014 1 Sokol Struhařov A 2073 2075 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2012 2003 1
2012/2013 6 Sokol Struhařov B 2084 2085 Filandr Pavel Sokol Postupice 1269 1
2012/2013 4 Sokol Struhařov B 2084 2085 Němeček Václav Slavoj Čáslav B 1
2012/2013 3 Sokol Struhařov B 2084 2085 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 1
2012/2013 11 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Souček Milan Sokol Kolín A 2079 2096 0
2012/2013 10 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1866 1871 1
2012/2013 9 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Stluka František SK Pyrit Příbram 2071 2064 0
2012/2013 8 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1989 2003 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1810 1814 1
2012/2013 5 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2036 2047 1
2012/2013 4 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2150 2152 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2060 2066 1
2012/2013 2 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1882 1915 0
2012/2013 1 TJ Sokol Struhařov 2084 2085 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1990 1995 ½
2011/2012 11 Sokol Struhařov A 2081 2088 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1822 1733 1
2011/2012 10 Sokol Struhařov A 2081 2088 Štegl Petr Sokol Pečky A 1758 1787 1
2011/2012 9 Sokol Struhařov A 2081 2088 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1868 1871 0
2011/2012 8 Sokol Struhařov A 2081 2088 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 ½
2011/2012 7 Sokol Struhařov A 2081 2088 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1720 1891 1
2011/2012 6 Sokol Struhařov A 2081 2088 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 1
2011/2012 5 Sokol Struhařov A 2081 2088 Procházka Petr JAWA Brodce A 1998 2000 1
2011/2012 4 Sokol Struhařov A 2081 2088 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 ½
2011/2012 3 Sokol Struhařov A 2081 2088 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 ½
2011/2012 2 Sokol Struhařov A 2081 2088 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1903 1866 1
2011/2012 1 Sokol Struhařov A 2081 2088 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 1
2010/2011 10 Sokol Struhařov A 2091 Forman Daniel Kostelec nad Č.l. B 1951 1
2010/2011 9 Sokol Struhařov A 2091 Novák Josef Jan Sokol Český Brod A 1935 1
2010/2011 8 Sokol Struhařov A 2091 Franc Lubor Sokol Kolín C 1847 ½
2010/2011 7 Sokol Struhařov A 2091 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 0
2010/2011 6 Sokol Struhařov A 2091 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram B 1987 ½
2010/2011 4 Sokol Struhařov A 2091 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1832 1
2010/2011 3 Sokol Struhařov A 2091 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1876 1
2010/2011 2 Sokol Struhařov A 2091 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 ½
2009/2010 10 Sokol Struhařov 2096 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 ½
2009/2010 9 Sokol Struhařov 2096 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 ½
2009/2010 6 Sokol Struhařov 2096 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2081 0
2009/2010 4 Sokol Struhařov 2096 Gutman Petr Rakovník 2120 ½
2009/2010 3 Sokol Struhařov 2096 Jerman Richard ŠK Kladno B 2147 1
2009/2010 1 Sokol Struhařov 2096 Lánský Petr Kralupy n.Vltavou B 1772 ½
2008/2009 11 Sokol Struhařov 2110 Sladovník Tomáš Pyrit Příbram B 2007 0
2008/2009 10 Sokol Struhařov 2110 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1
2008/2009 9 Sokol Struhařov 2110 Zdeněk Petr Spartak Žebrák 2093 0
2008/2009 8 Sokol Struhařov 2110 Hrubant Ivan Biomedica Říčany C 2068 ½
2008/2009 7 Sokol Struhařov 2110 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 1
2008/2009 6 Sokol Struhařov 2110 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2143 ½
2008/2009 5 Sokol Struhařov 2110 Bílek Roman Caissa Úholičky 1926 0
2008/2009 4 Sokol Struhařov 2110 Grulich Jiří Rakovník 2017 ½
2008/2009 3 Sokol Struhařov 2110 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2046 1
2008/2009 2 Sokol Struhařov 2110 Procházka Petr JAWA Brodce A 1956 ½
2008/2009 1 Sokol Struhařov 2110 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2055 1
2007/2008 11 Sokol Struhařov 1985 Bulva Stanislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1909 1
2007/2008 7 Sokol Struhařov 1985 Hlína Miloš Biomedica Říčany C 1792 1
2007/2008 6 Sokol Struhařov 1985 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 1
2007/2008 5 Sokol Struhařov 1985 Žamboch Roman MONTAKO Kralupy n.V. A 2014 ½
2007/2008 4 Sokol Struhařov 1985 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 0
2007/2008 3 Sokol Struhařov 1985 Hadžala Daniel Spartak Žebrák 2144 ½
2007/2008 2 Sokol Struhařov 1985 Skála Jaromír TRW autoelektronika Vlašim 2088 ½
2007/2008 1 Sokol Struhařov 1985 Čižinský Jiří ŠK Kladno B 1901 1
2006/2007 9 Sokol Struhařov 1964 Hamrník Jan Sokol Sendražice 1785 0
2006/2007 5 Sokol Struhařov 1964 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1959 1
2006/2007 4 Sokol Struhařov 1964 Plášek Zdeněk Kostelec n.Č.l 2085 0
2006/2007 3 Sokol Struhařov 1964 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 2032 1
2006/2007 2 Sokol Struhařov 1964 Vávra Jan Jawa Brodce 2014 1
2006/2007 1 Sokol Struhařov 1964 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2054 1
2006/2007 10 Sokol Struhařov B 1964 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole B 1689 1
2005/2006 11 Sokol Struhařov 2006 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1649 ½
2005/2006 10 Sokol Struhařov 2006 Vít Martin Biomedica Říčany E 1959 1
2005/2006 9 Sokol Struhařov 2006 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany 1804 ½
2005/2006 8 Sokol Struhařov 2006 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1755 ½
2005/2006 7 Sokol Struhařov 2006 Macků Emil Sokol Benešov B 1865 ½
2005/2006 6 Sokol Struhařov 2006 Eisner Michal Sokol Pečky A 2002 1
2005/2006 5 Sokol Struhařov 2006 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. B 2026 1
2005/2006 4 Sokol Struhařov 2006 Vlach Josef Biomedica Říčany D 1825 ½
2005/2006 3 Sokol Struhařov 2006 Feierfeil Jiří Jawa Brodce B 2090 ½
2005/2006 2 Sokol Struhařov 2006 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1754 0
2005/2006 1 Sokol Struhařov 2006 Vávra Stanislav Sokol Postupice 1765 0
2004/2005 11 Sokol Struhařov 1980 Pech Hynek Sokol Kolín D 1250 ½
2004/2005 10 Sokol Struhařov 1980 Macek Kamil BOHEMIA PoděbradyB 1596 1
2004/2005 9 Sokol Struhařov 1980 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany C 1693 1
2004/2005 8 Sokol Struhařov 1980 Bednařík Radovan Kostelec n.Č.l.B 1810 ½
2004/2005 7 Sokol Struhařov 1980 Fojtů Petr BIOMEDICA Říčany D 2065 1
2004/2005 6 Sokol Struhařov 1980 Novák Jiří Stad.Kutná Hora B 1856 1
2004/2005 4 Sokol Struhařov 1980 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1793 1
2004/2005 3 Sokol Struhařov 1980 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1845 0
2004/2005 2 Sokol Struhařov 1980 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1742 1
2004/2005 1 Sokol Struhařov 1980 Košata František BIOMEDICA Říčany E 1818 1
2003/2004 8 Sokol Struhařov 1958 Procházka Petr Slavoj Čerčany 1837 ½
2003/2004 7 Sokol Struhařov 1958 Filandr Pavel Sokol Postupice 1772 1
2003/2004 6 Sokol Struhařov 1958 Mejzlík Jiří Dolní Kralovice 1551 1
2003/2004 5 Sokol Struhařov 1958 Černý Jiří Jawa Brodce C 1492 1
2003/2004 4 Sokol Struhařov 1958 Ficko Marián KDJS Sedlčany B 1
2003/2004 3 Sokol Struhařov 1958 Bohuněk Jan Biomedica Říčany F 1