Hráč Kracík Tomáš

Kracík Tomáš

User Pic
Jméno: Kracík Tomáš
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2239
Elo mezinárodní: 2240
ID: 18624
FIDE ID: 328871
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2234 2234 Bažant Petr ŠK Staré Město 2219 2229 1
2017/2018 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2234 2234 Hošek Martin Lokomotiva Brno A 2144 2118 1
2017/2018 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2223 2234 Pala Vladimír Šachy Hošťálková 2221 2200 ½
2017/2018 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2230 2234 Mužík Martin KVS Ekodivize Opava 2182 2156 ½
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p.O. 2258 2234 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2235 2254 0
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p.O. 2223 2234 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 2078 2079 1
2017/2018 6 B DDM Třebechovice p.O. 2230 2234 Šolc Filip Slavia Hradec Králové C 2022 2008 ½
2017/2018 11 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2258 2234 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1929 1933 ½
2017/2018 10 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2234 2234 Holásek Pavel Eurobit 2127 2077 1
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2223 2234 Grundman Václav SK Vysoke Myto 2006 1995 1
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2230 2234 Vaculík Jakub SK Velke Losiny 2231 2218 ½
2016/2017 9 B Region Panda 2209 2235 Bažant Petr ŠK Staré Město 2256 2248 1
2016/2017 7 B Region Panda 2209 2235 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 ½
2016/2017 5 B Region Panda 2209 2235 Olšar Robin KVS EKODIVIZE Opava 2050 2017 1
2016/2017 3 B Region Panda 2209 2235 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 0
2016/2017 1 B Region Panda 2209 2235 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 1
2016/2017 10 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2078 2039 ½
2016/2017 8 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 ½
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici 2045 2015 1
2016/2017 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 1
2015/2016 7 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 ½
2015/2016 6 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 ½
2015/2016 5 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 ½
2015/2016 4 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2015/2016 3 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 ½
2015/2016 2 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 ½
2015/2016 1 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 Červený Petr ŠK Vysoké Mýto 2286 2275 ½
2015/2016 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2209 2235 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 0
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2209 2235 Havelka Jan TJ Neratovice 2167 2117 1
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2209 2235 Tázlar Petr AD Jičín 2218 2209 ½
2014/2015 11 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Sysel Michal ŠK Duras BVK „B“ 1970 1937 ½
2014/2015 10 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 1
2014/2015 9 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Kubík Michael Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 0
2014/2015 8 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 1
2014/2015 7 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 1
2014/2015 5 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová „A“ 2386 2356 ½
2014/2015 4 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Sluka Radek Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 0
2014/2015 3 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 1
2014/2015 2 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 ½
2014/2015 1 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 ½
2014/2015 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 ½
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2062 2058 1
2014/2015 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 0
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2148 2146 ½
2014/2015 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 ½
2014/2015 2 B TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 ½
2014/2015 1 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 1
2013/2014 11 B Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2128 ½
2013/2014 10 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 1
2013/2014 9 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 ½
2013/2014 8 B Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 7 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 5 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 ½
2013/2014 4 B Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Kadeřábek Jiří ŠK AD Jičín B 2173 2185 1
2013/2014 3 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 0
2013/2014 2 B Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 ½
2013/2014 1 Č Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 1
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Roško Luboš TJ Jiskra Jaroměř A 2350 2347 ½
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín C 2085 2091 1
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2138 2134 1
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 1949 2117 ½
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Štěpán Michal Slovan Broumov 2111 2110 1
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2088 1
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1972 1975 ½
2013/2014 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Čechura Petr NIKI TJ Náchod B 2186 2185 1
2013/2014 3 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Kovář Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2077 2069 1
2013/2014 2 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2055 2058 ½
2013/2014 1 B DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 Jaeger Luděk TJ Jiskra Jaroměř B 2035 2048 1
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2113 2114 1
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n.L. 2208 2186 1
2012/2013 9 B DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 1
2012/2013 8 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 0
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2295 2313 0
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 1
2012/2013 5 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 1
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 1
2012/2013 3 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 2008 2021 1
2012/2013 2 B DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 ½
2012/2013 1 Č DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 ½
2012/2013 11 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 0
2012/2013 10 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2362 2363 ½
2012/2013 9 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2022 0
2012/2013 8 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 7 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 1
2012/2013 4 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 ½
2012/2013 3 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 1
2012/2013 2 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 0
2012/2013 1 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 0
2011/2012 11 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Tůma Jan TJ ŠO Chrudim 1701 1756 ½
2011/2012 10 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 ½
2011/2012 9 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 1
2011/2012 8 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 1
2011/2012 7 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2102 2092 ½
2011/2012 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 1
2011/2012 4 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2073 2060 1
2011/2012 3 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 ½
2011/2012 2 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 1
2011/2012 1 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2042 2044 1
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Šafařík Jakub ŠK Polymar Lípa A 2093 2156 ½
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2154 2193 ½
2011/2012 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 1
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Dostál Pavel Slovan Broumov 2087 2088 ½
2011/2012 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2268 2268 ½
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 0
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 0
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Velecký Viktor TJ Hronov 2180 2159 1
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Rusnák Jan TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 1
2011/2012 2 B DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 1
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 ½
2010/2011 11 B DDM Třebechovice p.Or. 2099 Velecký Viktor TJ Hronov B 2122 1
2010/2011 10 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Semerák Pavel Niki TJ Náchod C 2089 1
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 2099 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 1
2010/2011 8 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 ½
2010/2011 7 B DDM Třebechovice p.Or. 2099 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1955 1
2010/2011 6 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1802 1
2010/2011 5 B DDM Třebechovice p.Or. 2099 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2146 ½
2010/2011 4 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa D 1918 1
2010/2011 3 B DDM Třebechovice p.Or. 2099 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1648 0
2010/2011 2 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Kaválek Ludvík Sokol Jukov Červený Kostelec 1428 1
2010/2011 1 Č DDM Třebechovice p.Or. 2099 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1962 1
2010/2011 11 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 Koutný Petr SK Zlin B 2200 0
2010/2011 8 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 Mrázek Lumír Slavia Orlova 2183 0
2010/2011 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2202 ½
2010/2011 2 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 Kvíčala Miroslav TJ TZ Trinec B 2053 ½
2010/2011 1 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1955 ½
2009/2010 7 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 6 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 ½
2009/2010 5 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 ½
2009/2010 4 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Rubeš Jan ŠK Most 2047 1
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Kriebel Tadeáš TJ Slovan Havířov 2176 0
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 0
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 11 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov 1897 1
2009/2010 10 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2223 1
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou 1777 ½
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1888 ½
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1940 ½
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 ½
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 0
2009/2010 2 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Lacko Dušan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 1793 1
2009/2010 1 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 1
2009/2010 7 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Kriebel Tadeáš TJ Slovan Havířov 2176 0
2009/2010 6 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlova 2371 0
2009/2010 5 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 1
2009/2010 4 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 0
2009/2010 3 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 ½
2009/2010 2 Č ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Gabriel Adam SK Boršice 2049 ½
2009/2010 1 B ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 2112 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 11 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2200 1
2009/2010 10 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 2027 ½
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1961 0
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 2144 1
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2051 ½
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 ½
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Pražák Luděk TJ Hronov 2009 1
2009/2010 1 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 0
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 ½
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Kratochvíl Josef Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 1
2008/2009 5 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Volčík Luděk SK Boršice 1960 1
2008/2009 4 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín 1977 ½
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 ½
2008/2009 2 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 1
2008/2009 1 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 ½
2008/2009 7 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 ½
2008/2009 6 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 ½
2008/2009 5 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 1
2008/2009 4 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Klement Lukáš ŠK Most 2097 ½
2008/2009 3 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 1
2008/2009 2 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 ½
2008/2009 1 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 6 Č Panda Rychnov n.Kn. B 2087 Krušina Patrik ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1516 ½
2008/2009 5 B Panda Rychnov n.Kn. B 2087 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1579 ½
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 2087 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1881 ½
2008/2009 10 B DDM Třebechovice 2087 Čechura Petr TJ Hronov A 2247 ½
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 2087 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 ½
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 2087 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2005 ½
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 2087 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1993 1
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 2087 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové D 1918 1
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 2087 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1988 1
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 2087 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1765 1
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 2087 Soural Karel Sokol Červený Kostelec A 2099 ½
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 2087 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 2028 ½
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 2087 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1881 1
2008/2009 11 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Rutter Lidmila Jiskra Jaroměř 1938 1
2008/2009 9 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Veselý Tomáš ŠK Lípa A 2110 ½
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Šnorek Milan Šachklub AD Jičín B 2169 ½
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 ½
2008/2009 5 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2082 1
2008/2009 4 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 ½
2008/2009 2 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Palij Lubomír NIKI TJ Náchod C 1900 1
2008/2009 1 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2068 1
2007/2008 11 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Gregor Jiří M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 10 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 1
2007/2008 9 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 ½
2007/2008 8 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1650 1
2007/2008 6 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 0
2007/2008 5 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 ½
2007/2008 4 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 1
2007/2008 3 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Marek Michal TJ Lanškroun 1622 1
2007/2008 2 B Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 1 Č Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 Bednář Marcel SK Žamberk 2063 1
2007/2008 11 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Michel Ladislav TJ Hronov B 1903 1
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Novotný Jan Niki TJ Náchod C 1873 0
2007/2008 9 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1774 0
2007/2008 8 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Kánský Josef Sokol Vrchoviny A 1870 1
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 0
2007/2008 6 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1954 1
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1719 1
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Burdilák Milan Masporex TJ Náchod D 1699 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 ½
2007/2008 2 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Machek Ivo Sokol Hradec Králové A 1951 1
2007/2008 1 B DDM Třebechovice n. Or. A 2028 Daniel Jiří SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 2016 1
2007/2008 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod B 1992 0
2007/2008 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2108 ½
2007/2008 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2136 ½
2007/2008 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 0
2007/2008 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 ½
2007/2008 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Kuchař Jiří TJ Hronov 2027 1
2007/2008 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 ½
2007/2008 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 ½
2007/2008 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 Novák Luděk ŠK Lípa 2001 0
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice 2028 Jedličková Petra DDM Týniště 1
2007/2008 4 B DDM Třebechovice 2028 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1250 1
2006/2007 11 B Panda Rychnov n. Kn. 1809 Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 1
2006/2007 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1798 1
2006/2007 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1809 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 ½
2006/2007 8 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 1886 ½
2006/2007 7 B Panda Rychnov n. Kn. 1809 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 1
2006/2007 6 B Panda Rychnov n. Kn. 1809 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1437 1
2006/2007 5 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1492 1
2006/2007 4 B Panda Rychnov n. Kn. 1809 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1927 0
2006/2007 3 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 ½
2006/2007 2 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Konopka Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 1 Č Panda Rychnov n. Kn. 1809 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1392 1
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 1
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1756 1
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 1
2006/2007 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Nývlt Otto Maspork TJ Náchod B 1985 1
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněž. C 1836 0
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1871 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové D 1831 1
2006/2007 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1624 0
2006/2007 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1870 ½
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 1
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice 1809 Ježek Adam Panda Rychnov B 1
2006/2007 10 Č DDM Třebechovice 1809 Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 1
2006/2007 7 B DDM Třebechovice 1809 Pátek Adam Panda Rychnov D 1
2006/2007 6 B DDM Třebechovice 1809 Jedličková Petra DDM Týniště 1
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice 1809 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1
2006/2007 4 B DDM Třebechovice 1809 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové B 1583 1
2005/2006 7 Č Panda Rychnov n.Kn. 1717 Dvořák David Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 ½
2005/2006 6 B Panda Rychnov n.Kn. 1717 Nedoma Marek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1
2005/2006 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1717 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 1
2005/2006 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1717 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1807 0
2004/2005 9 B Sokol Hradec Kral. 1378 Vaněk Jiří Jis. RMKS N.Bydzov 1546 ½
2004/2005 8 B Sokol Hradec Kral. 1378 Šrejber Michal Jiskra Horice 1422 ½
2004/2005 7 Č Sokol Hradec Kral. 1378 Koref Martin Jiskra Havl.Brod B 1393 ½
2004/2005 6 Č Sokol Hradec Kral. 1378 Žák Pavel TJ DDM Chrudim 1611 ½
2004/2005 5 Č Sokol Hradec Kral. 1378 Marečková Martina Panda Aqua Rychnov 1702 ½
2004/2005 4 B Sokol Hradec Kral. 1378 Petráž Martin Loko Ceska Trebova 1644 0
2004/2005 3 B Sokol Hradec Kral. 1378 Šplíchalová Veronika DDM Karosa V.Myto 1