Hráč Popper Tomáš

Popper Tomáš

User Pic
Jméno: Popper Tomáš
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2040
Elo mezinárodní: 2046
ID: 5064
FIDE ID: 316504
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Unichess D 2063 2050 Špaček Michal GROP - B 1962 1985 1 soutěž
2019/2020 10 Unichess D 2063 2050 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2151 2142 ½ soutěž
2019/2020 9 Unichess D 2063 2050 Markovič Milan Sokol Vršovice A 2151 2156 0 soutěž
2019/2020 7 Unichess D 2063 2050 Hejsek Lukáš TJ Bohemians C 1958 1927 0 soutěž
2019/2020 6 Unichess D 2063 2050 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2077 2092 ½ soutěž
2019/2020 5 Unichess D 2063 2050 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2102 2189 1 soutěž
2019/2020 4 Unichess D 2063 2050 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1950 1943 1 soutěž
2019/2020 3 Unichess D 2063 2050 Jirsa Lukáš TJ Bohemians B 1977 1985 0 soutěž
2019/2020 2 Unichess D 2063 2050 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2082 2090 1 soutěž
2019/2020 9 Unichess F 2063 2050 Kočí Martin LR Expres 1828 1744 1 soutěž
2019/2020 8 Unichess F 2063 2050 Zeman Jiří Sokol Vršovice F 0 1626 1 soutěž
2019/2020 7 Unichess F 2063 2050 Svoboda Vratislav GROP - F 0 1545 1 soutěž
2019/2020 6 Unichess F 2063 2050 Achylis Miloš ŠO Praga Praha D 1758 1748 1 soutěž
2019/2020 5 Unichess F 2063 2050 Přívozník Luboš www.SKSCR.cz 1556 1570 1 soutěž
2019/2020 4 Unichess F 2063 2050 Šimandl Stanislav Šachový klub Praha 4 C 0 1288 1 soutěž
2019/2020 3 Unichess F 2063 2050 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1567 1602 1 soutěž
2019/2020 2 Unichess F 2063 2050 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1942 1943 1 soutěž
2019/2020 1 Unichess F 2063 2050 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice C 0 1716 ½ soutěž
2019/2020 11 Unichess Reserve 2040 2050 Fiala Jan ŠACHklub Písek 2005 2009 1 soutěž
2019/2020 10 Unichess Reserve 2040 2050 Hrubý Milan Sokol Tábor 1993 2041 ½ soutěž
2019/2020 9 Unichess Reserve 2046 2050 Budka Jan TJ Sokol Domažlice 2151 2165 0 soutěž
2019/2020 8 Unichess Reserve 2046 2050 Hostička František ŠK Mahrla Praha 2089 2116 ½ soutěž
2019/2020 7 Unichess Reserve 2063 2050 Petras Milan Šachový klub Příbram-Baník 1987 1992 0 soutěž
2019/2020 6 Unichess Reserve 2063 2050 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2268 2246 0 soutěž
2019/2020 4 Unichess Reserve 2056 2044 Nováček Karel Šachklub Klatovy 2023 2021 0 soutěž
2019/2020 3 Unichess Reserve 2056 2044 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad "B 2114 2124 1 soutěž
2019/2020 2 Unichess Reserve 2056 2044 Vlach Martin ČZ Strakonice 1922 1922 1 soutěž
2019/2020 1 Unichess Reserve 2056 2044 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim "B" 2042 2041 ½ soutěž
2018/2019 11 Unichess D 2044 2037 Pospěch Roman Dukla D 1957 1974 1 soutěž
2018/2019 10 Unichess D 2044 2037 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2024 ½ soutěž
2018/2019 9 Unichess D 2044 2037 Kunc Jan ŠK Smíchov A 1907 1895 0 soutěž
2018/2019 8 Unichess D 2044 2037 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 2055 2041 1 soutěž
2018/2019 7 Unichess D 2044 2037 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2002 1995 ½ soutěž
2018/2019 6 Unichess D 2044 2037 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad E 1787 1808 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess D 2044 2037 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1923 1943 ½ soutěž
2018/2019 4 Unichess D 2044 2037 Kovář Petr TJ Kobylisy C 1929 1927 1 soutěž
2018/2019 3 Unichess D 2044 2037 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1793 1795 1 soutěž
2018/2019 2 Unichess D 2044 2037 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice C 1902 1911 1 soutěž
2018/2019 1 Unichess D 2044 2037 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1908 1900 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim 2062 2037 Marek Jiří SK Podlužan Prušánky B 1916 1951 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim 2053 2037 Dvořák Libor TJ Znojmo 2039 2020 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim 2053 2037 Masařík Jan VSK Universita Brno 1952 1976 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim 2038 2037 Štrublík Martin MKS Vyškov 1846 1846 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim 2038 2037 Urban Vlastimil ŠK Agrotec Hustopeče 1930 1907 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim 2044 2037 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou B 2009 2006 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim 2028 2045 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1935 1973 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim 2067 2045 Bednář Jakub Jezdci Jundrov B 2179 2169 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim 2067 2045 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1925 1980 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim 2056 2045 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1924 1927 1 soutěž
2018/2019 11 Unichess Underground 2053 2037 Mareš Vladimír Šachový klub Příbram-Baník 1969 1975 ½ soutěž
2018/2019 10 Unichess Underground 2053 2037 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2133 2125 ½ soutěž
2018/2019 8 Unichess Underground 2038 2037 Bujak Michal Šachový klub Líně 2167 2174 ½ soutěž
2018/2019 7 Unichess Underground 2044 2037 Blažek Jiří Sokol Tábor 2189 2178 1 soutěž
2018/2019 6 Unichess Underground 2044 2037 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2077 2090 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess Underground 2028 2045 Nový Václav ŠK Sokol Klatovy 2051 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 Unichess Underground 2028 2045 Vlach Martin ČZ Strakonice 1938 1938 1 soutěž
2018/2019 3 Unichess Underground 2067 2045 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2115 2106 0 soutěž
2018/2019 2 Unichess Underground 2067 2045 Stinka Jakub ŠACHklub NN Písek 2090 2094 0 soutěž
2018/2019 1 Unichess Underground 2056 2045 Novotná Tereza KŠ Říčany 1925 „B“ 1854 1913 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Kobylisy C 2011 2008 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2088 2093 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Kobylisy C 2011 2008 Daniel Martin TJ Bohemians Praha C 2043 2048 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Kobylisy C 2011 2008 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice B 2086 0 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Kobylisy C 2011 2008 Paulovič Tomáš TJ Kobylisy B 2111 2082 1 soutěž
2017/2018 11 Unichess Vyletna 2008 2008 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2148 2173 0 soutěž
2017/2018 10 Unichess Vyletna 2016 2008 Petr Jan TJ Pankrac B 2083 2117 0 soutěž
2017/2018 9 Unichess Vyletna 2032 2008 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2131 2116 0 soutěž
2017/2018 8 Unichess Vyletna 2032 2008 Růžička Aleš Sokol Tabor 2080 2068 0 soutěž
2017/2018 7 Unichess Vyletna 2011 2008 Kožený Pavel Eurovia Praha 2042 2040 1 soutěž
2017/2018 6 Unichess Vyletna 2011 2008 Souček Milan Sokol Kolin 2011 1978 1 soutěž
2017/2018 5 Unichess Vyletna 2016 2008 Grill Roman SACHklub Pisek 2086 2098 0 soutěž
2017/2018 3 Unichess Vyletna 2016 2008 Malý Marek Klub sachistu Ricany 1925 2160 2185 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess Vyletna 2016 2008 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 1 soutěž
2017/2018 1 Unichess Vyletna 2057 2051 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2076 2078 ½ soutěž
2017/2018 4 Moravská Slavia Brno B 2016 2008 Kašík Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 1954 1964 ½ soutěž
2016/2017 11 Unichess D 2033 2032 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice B 2154 2167 0 soutěž
2016/2017 10 Unichess D 2033 2032 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1879 1890 1 soutěž
2016/2017 9 Unichess D 2033 2032 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 1 soutěž
2016/2017 8 Unichess D 2033 2032 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 ½ soutěž
2016/2017 7 Unichess D 2033 2032 Chmel Kristián Sokol Kobylisy E 2111 2107 ½ soutěž
2016/2017 6 Unichess D 2033 2032 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2043 0 soutěž
2016/2017 5 Unichess D 2033 2032 Žižka Petr TJ Bohemians Praha E 1957 1969 1 soutěž
2016/2017 4 Unichess D 2033 2032 Fusek Lukáš SK OAZA Praha B 1994 2038 ½ soutěž
2016/2017 3 Unichess D 2033 2032 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 2018 2028 1 soutěž
2016/2017 2 Unichess D 2033 2032 Šmíd Miroslav Kbel.šach. reprezentace 2198 2211 0 soutěž
2016/2017 1 Unichess D 2033 2032 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2082 2101 1 soutěž
2016/2017 10 Unichess C 2033 2032 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 0 soutěž
2016/2017 9 Unichess C 2033 2032 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha A 1795 1743 1 soutěž
2016/2017 8 Unichess C 2033 2032 Žemlička Vít Sokol Kobylisy B 1970 1974 0 soutěž
2016/2017 7 Unichess C 2033 2032 Málek Martin Sokol Kobylisy C 2070 2069 ½ soutěž
2016/2017 5 Unichess C 2033 2032 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2167 2150 1 soutěž
2016/2017 4 Unichess C 2033 2032 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 0 soutěž
2016/2017 3 Unichess C 2033 2032 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1897 1922 1 soutěž
2016/2017 2 Unichess C 2033 2032 Krátký Jiří GROP B 2165 2155 0 soutěž
2016/2017 1 Unichess C 2033 2032 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 1 soutěž
2016/2017 7 Bartoš Unichess "B" 2033 2032 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 ½ soutěž
2016/2017 6 Bartoš Unichess "B" 2033 2032 Pražák Ondřej Desko Liberec 2033 2052 0 soutěž
2016/2017 3 Bartoš Unichess "B" 2033 2032 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 0 soutěž
2015/2016 11 Unichess F 2033 2032 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 1403 ½ soutěž
2015/2016 10 Unichess F 2033 2032 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 1 soutěž
2015/2016 9 Unichess F 2033 2032 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2087 2062 1 soutěž
2015/2016 8 Unichess F 2033 2032 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 1 soutěž
2015/2016 7 Unichess F 2033 2032 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 1 soutěž
2015/2016 6 Unichess F 2033 2032 Vaněk Tomáš Sokol Praha-Kobylisy E 2245 2203 ½ soutěž
2015/2016 5 Unichess F 2033 2032 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 ½ soutěž
2015/2016 4 Unichess F 2033 2032 Richter Jiří ŠK Smíchov C 1000 1 soutěž
2015/2016 3 Unichess F 2033 2032 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 1823 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess F 2033 2032 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1706 0 soutěž
2015/2016 1 Unichess F 2033 2032 Dvořák Alois TJ Praga Praha B 1949 1995 1 soutěž
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1965 1957 0 soutěž
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1638 1724 1 soutěž
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2123 2118 1 soutěž
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Spurný Ondřej GROP B 2079 2098 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2049 2065 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Šimeček Alexej Viktoria Žižkov A 2038 2097 0 soutěž
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 Kočiščáková Alexandra Sokol Praha-Kobylisy B 1 soutěž
2015/2016 11 Unichess "B" 2033 2032 Toman Ondřej ŠK Teplice 2198 2140 0 soutěž
2015/2016 10 Unichess "B" 2033 2032 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 0 soutěž
2015/2016 9 Unichess "B" 2033 2032 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 0 soutěž
2015/2016 8 Unichess "B" 2033 2032 Braun Marek ŠK Zikuda Turnov "B" 2195 2215 0 soutěž
2015/2016 7 Unichess "B" 2033 2032 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 1 soutěž
2015/2016 6 Unichess "B" 2033 2032 Vágner Tomáš CHESS Most 2208 2218 ½ soutěž
2015/2016 5 Unichess "B" 2033 2032 Matsenko Andrei ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 0 soutěž
2015/2016 4 Unichess "B" 2033 2032 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 ½ soutěž
2015/2016 3 Unichess "B" 2033 2032 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 0 soutěž
2015/2016 2 Unichess "B" 2033 2032 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 0 soutěž
2015/2016 1 Unichess "B" 2033 2032 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 1 soutěž
2014/2015 10 Unichess ČSOB F 1998 1954 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1943 1 soutěž
2014/2015 9 Unichess ČSOB F 1998 1954 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 0 soutěž
2014/2015 7 Unichess ČSOB F 1998 1954 Seifarth Robert GROP C 2160 2171 0 soutěž
2014/2015 6 Unichess ČSOB F 1998 1954 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 ½ soutěž
2014/2015 5 Unichess ČSOB F 1998 1954 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1827 1 soutěž
2014/2015 4 Unichess ČSOB F 1998 1954 Kudela Stanislav Sokol Vršovice E 1915 1875 1 soutěž
2014/2015 3 Unichess ČSOB F 1998 1954 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1900 1953 0 soutěž
2014/2015 2 Unichess ČSOB F 1998 1954 Petrák Robert ŠK Smíchov B 2037 2026 1 soutěž
2014/2015 1 Unichess ČSOB F 1998 1954 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 0 soutěž
2014/2015 11 Unichess ČSOB D 1998 1954 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 ½ soutěž
2014/2015 10 Unichess ČSOB D 1998 1954 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov A 2157 2167 ½ soutěž
2014/2015 9 Unichess ČSOB D 1998 1954 Matějka Petr Bohemians Praha C 2057 2056 ½ soutěž
2014/2015 8 Unichess ČSOB D 1998 1954 Postupa Pavel GROP B 2242 2255 1 soutěž
2014/2015 7 Unichess ČSOB D 1998 1954 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C 2153 2151 0 soutěž
2014/2015 6 Unichess ČSOB D 1998 1954 Kubíček Robert SK Loko Praha A 2146 2128 0 soutěž
2014/2015 5 Unichess ČSOB D 1998 1954 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2019 2024 ½ soutěž
2014/2015 4 Unichess ČSOB D 1998 1954 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2069 2055 1 soutěž
2014/2015 3 Unichess ČSOB D 1998 1954 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 0 soutěž
2014/2015 2 Unichess ČSOB D 1998 1954 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 ½ soutěž
2014/2015 1 Unichess ČSOB D 1998 1954 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Kučera Petr ŠK "64" Brno 1981 1987 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1685 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2063 2057 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2046 2025 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole D 2022 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Podlužan Prušánky B 1998 1954 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov B 2110 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1989 2023 Palla Ivan Stavby mostů Praha A 1557 1551 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1989 2023 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1874 1885 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1989 2023 Král Vratislav ŠK Smíchov C 1609 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1989 2023 Kuchta Jiří TJ Praga Praha F 1671 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1989 2023 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha C 1798 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1989 2023 Bluma Bedřich ŠK PORG G 1504 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1989 2023 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2180 2114 0 soutěž
2013/2014 10 CHESS Most "E" 1989 2023 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 1989 2043 1 soutěž
2013/2014 9 CHESS Most "E" 1989 2023 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1971 1984 0 soutěž
2013/2014 8 CHESS Most "E" 1989 2023 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2006 1957 0 soutěž
2013/2014 7 CHESS Most "E" 1989 2023 Hons Tomáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1412 ½ soutěž
2013/2014 6 CHESS Most "E" 1989 2023 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2054 2070 0 soutěž
2013/2014 5 CHESS Most "E" 1989 2023 Srkal Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1826 1801 1 soutěž
2013/2014 4 CHESS Most "E" 1989 2023 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1985 1979 ½ soutěž
2013/2014 3 CHESS Most "E" 1989 2023 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 ½ soutěž
2013/2014 2 CHESS Most "E" 1989 2023 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1882 1861 0 soutěž
2013/2014 1 CHESS Most "E" 1989 2023 Hamala Miroslav CHESS Most "D" 1978 1981 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1961 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1872 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 1996 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1898 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 2011 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 1925 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Milostný Miloš ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2065 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1801 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1989 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava A 1880 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1809 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec A 1760 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 1956 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2105 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Štukheil Martin ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1911 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou A 1953 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Hodač Pavel Gordic Jihlava C 2073 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 1971 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1919 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč C 2094 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Černý Jakub SK Děčín B 1701 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Richter Miroslav TJ Bonex Teplice B 1855 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí n.L.B 2051 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Valeš Václav SK Děčín A 2170 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Paluch Rostislav Slovan Jirkov A 2020 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky A 1829 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Řehák Jakub ŠK Most A 1918 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2001 Košťál Jindřich ŠK Louny A 1993 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Krejčík Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2060 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Papay Jindřich SK Děčín "A" 2041 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Bartoš Jan ČSOB"B" 2194 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2004 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 0 soutěž
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Kovář Vojtěch Bonex TepliceB"" 2151 ½ soutěž
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Friml Antonín CHP Litvínov 2189 0 soutěž
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Wichs Jakub Sp.Ústí n.LC"" 2053 ½ soutěž
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Louček Vlastimil Union LounyB"" 2192 0 soutěž
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Jedlička Jan Slávia DěčínA"" 2013 1 soutěž
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Vágner Tomáš Loko MostB"" 2237 0 soutěž
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 0 soutěž
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Horák Jiří Slovan Jirkov 2241 0 soutěž
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceB"" 2061 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 0 soutěž
2004/2005 8 Sl Litoměřice B" 2045 Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B" 1466 ½ soutěž
2004/2005 7 Sl Litoměřice B" 2045 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B" 1633 1 soutěž
2004/2005 6 Sl Litoměřice B" 2045 Hoke Petr Trend Roudnice 1762 1 soutěž
2004/2005 5 Sl Litoměřice B" 2045 Hamala Miroslav Kaskáda Bílina A" 1814 0 soutěž
2004/2005 4 Sl Litoměřice B" 2045 Šváb Jan Lokomot. Most F" 2086 1 soutěž
2004/2005 3 Sl Litoměřice B" 2045 Rozmara Miroslav Litoměřické dámy 1771 1 soutěž
2004/2005 2 Sl Litoměřice B" 2045 Pošva Jaroslav Lovochem Lovosice 1837 0 soutěž
2004/2005 1 Sl Litoměřice B" 2045 Pastva Zdeněk Bonex Teplice C" 1869 0 soutěž
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 2045 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín "A" 1807 ½ soutěž
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 2045 Freimann Milan Bystřanští jezd "A" 1795 1 soutěž
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 2045 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1704 1 soutěž
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 2045 Tichý Vladimír Sokol Údlice "A" 2004 ½ soutěž
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 2045 Nejedlo Josef SK Demas Děčín "B" 1936 ½ soutěž
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2045 Seliger Bedřich Bonex Teplice "B" 2007 1 soutěž
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 2045 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 0 soutěž
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2045 Volek Radomír Union Louny "A" 1962 0 soutěž
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Beneš Petr Trend Roudnice 0 soutěž
2003/2004 7 Sl. Litoměřice B Vrchotka Josef Stropník Osek A 1 soutěž
2003/2004 6 Sl. Litoměřice B Bubla Pavel Bonex Teplice C 1 soutěž
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Köchert Bedřich Bystř. jezdci A ½ soutěž
2003/2004 4 Sl. Litoměřice B 1989 Hamala Miroslav Kaskáda Bílina A 1802 1 soutěž
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B 1989 Plšek Pavel Litoměřické dámy 2092 ½ soutěž
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B 1989 Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B 1472 1 soutěž
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B 1989 Froněk Vítězslav Lovochem Lovosice 1932 1 soutěž
2003/2004 10 Sj.Litoměřice 1989 Köchert Bedřich Glaverbel Teplice 1752 1 soutěž
2003/2004 9 Sj.Litoměřice 1989 Kapoun Pavel Loko Ústí n.L. 1813 1 soutěž
2003/2004 7 Sj.Litoměřice 1989 Červinka Jan Tatran Podbořany 1811 1 soutěž
2003/2004 6 Sj.Litoměřice 1989 Hrabal Ivan Sp.Ústí n.L. 1934 0 soutěž
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 1989 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1891 ½ soutěž
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 1989 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny 1948 1 soutěž
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 1989 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1976 0 soutěž