Hráč Hlaváček Jiří

Hlaváček Jiří

User Pic
Jméno: Hlaváček Jiří
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2082
Elo mezinárodní: 2072
ID: 277
FIDE ID: 309060
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2071 Bartoš Jan Unichess Underground 2204 2156 0
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 2076 2071 Stinka Jakub ŠACHklub NN Písek 2196 2200 ½
2018/2019 9 Šachový klub Příbram-Baník 2067 2071 Rusnák Jan KŠ Říčany 1925 „B“ 1971 1966 1
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 2067 2071 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2136 2098 ½
2018/2019 7 Šachový klub Příbram-Baník 2054 2071 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2060 2084 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 2054 2071 Stoklasa Jan TJ Spartak Vlašim 2154 2136 ½
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2062 2065 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně 2138 2130 0
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 2062 2065 Růžička Aleš Sokol Tábor 2058 2079 ½
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2052 2065 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2036 2047 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 2052 2065 Hájek Jiří ŠK Sokol Klatovy 2078 2050 1
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 2045 2065 Vlach Martin ČZ Strakonice 1952 1938 1
2017/2018 11 Příbram Baník A 2055 2111 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2054 2041 0
2017/2018 10 Příbram Baník A 2078 2111 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2088 2096 0
2017/2018 9 Příbram Baník A 2078 2111 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 C 1966 1972 0
2017/2018 8 Příbram Baník A 2077 2111 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1910 1897 1
2017/2018 7 Příbram Baník A 2077 2111 Horák Martin Spartak Vlašim B 2272 2225 0
2017/2018 6 Příbram Baník A 2100 2111 Bechyně Jaroslav Kostelec nad Černými lesy A 2036 2037 0
2017/2018 5 Příbram Baník A 2100 2111 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav B 2068 2066 0
2017/2018 4 Příbram Baník A 2078 2111 Slapnička Karel ŠK Kralupy A 1994 1983 ½
2017/2018 3 Příbram Baník A 2078 2111 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 0
2017/2018 2 Příbram Baník A 2078 2111 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2021 2030 ½
2017/2018 1 Příbram Baník A 2108 2118 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2020 2019 1
2016/2017 11 Příbram Baník A 2122 2143 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2016/2017 10 Příbram Baník A 2122 2143 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Příbram Baník A 2122 2143 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2016/2017 8 Příbram Baník A 2122 2143 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 ½
2016/2017 7 Příbram Baník A 2122 2143 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 1
2016/2017 6 Příbram Baník A 2122 2143 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1905 1893 1
2016/2017 5 Příbram Baník A 2122 2143 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 ½
2016/2017 4 Příbram Baník A 2122 2143 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 1
2016/2017 3 Příbram Baník A 2122 2143 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 1
2016/2017 2 Příbram Baník A 2122 2143 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 ½
2016/2017 1 Příbram Baník A 2122 2143 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 ½
2015/2016 11 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Vevera Radek Caissa Úholičky 1997 2014 ½
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Mruškovič Radoslav Šachový klub Zdice 1960 ½
2015/2016 9 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 0
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1937 2012 ½
2015/2016 7 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2055 2075 ½
2015/2016 6 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice 2078 2052 1
2015/2016 5 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 0
2015/2016 4 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Horák Martin Spartak Vlašim B 2144 2132 0
2015/2016 3 Šachový klub Příbram Baník 2122 2143 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 ½
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 ½
2014/2015 10 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 ½
2014/2015 8 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 ½
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2060 2058 1
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2022 2018 ½
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 ½
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1968 1977 0
2014/2015 3 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 1
2014/2015 2 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1949 1960 1
2014/2015 1 SK Pyrit Příbram 2169 2169 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 ½
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1951 1967 1
2013/2014 10 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1976 1968 ½
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2132 2127 1
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Pýchová Nela Dolní Kralovice 1970 2034 0
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1966 1962 1
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Burda Roman TJ Neratovice B 2116 2107 1
2013/2014 5 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1866 1890 ½
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Cvikl Michal Caissa Úholičky 1995 1956 ½
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 1
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 ½
2013/2014 1 SK Pyrit Příbram 2176 2179 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2041 2026 ½
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2177 2176 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Dungl Martin Caissa Úholičky 2016 2048 0
2012/2013 9 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Velík Jan TJ Sokol Struhařov 2025 2042 ½
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2007 2016 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Marek Miroslav Sokol Kolín A 2114 2099 1
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Fiala Jan TJ Bohemia Poděbrady 1944 1927 ½
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1946 1969 1
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 1
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 2019 2034 1
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram 2171 2175 Tyko Josef Sokol Kolín B 1825 1857 1
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav A 2224 2214 0
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2203 2219 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2048 2070 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Vevera Radek Caissa Úholičky 2048 2072 0
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem C 2168 2155 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1991 1927 1
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Hora Milan TJ Sokol Nymburk 2103 2109 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2114 2126 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 1
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2188 2184 ½
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 2196 2202 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram 2203 Buřil Petr Klub šachistů Říčany 1925 A 2048 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 2203 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1943 ½
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram 2203 Vevera Radek Caissa Úholičky 2054 1
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 2203 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2110 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram 2203 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2030 1
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram 2203 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 2203 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav 2142 1
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram 2203 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem C 2041 1
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram 2203 Kovář Karel JAWA Brodce 2058 ½
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram 2203 Plíva Vojtěch Šachový klub Rakovník 2024 ½
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram 2203 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 1
2009/2010 11 Pyrit Příbram 2197 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2236 ½
2009/2010 10 Pyrit Příbram 2197 Gernert Otakar Sokol Struhařov 2096 ½
2009/2010 9 Pyrit Příbram 2197 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 2002 1
2009/2010 8 Pyrit Příbram 2197 Holub Milan JAWA Brodce 2104 ½
2009/2010 7 Pyrit Příbram 2197 Lánský Petr Kralupy n.Vltavou B 1772 1
2009/2010 6 Pyrit Příbram 2197 Havlík František Biomedica Říčany C 2037 1
2009/2010 5 Pyrit Příbram 2197 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 ½
2009/2010 4 Pyrit Příbram 2197 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 1
2009/2010 3 Pyrit Příbram 2197 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 1
2009/2010 2 Pyrit Příbram 2197 Skřivánek Jan Kralupy n.Vltavou A 2186 0
2009/2010 1 Pyrit Příbram 2197 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2081 ½
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2199 0
2008/2009 10 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2160 ½
2008/2009 9 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 0
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Petr Jan TJ Pankrác Praha B 2199 1
2008/2009 7 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Folk Petr Sokol Plzeň 1 B 2192 1
2008/2009 6 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Váchal Josef Šakal Kozolupy A 2172 ½
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha A 2202 1
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 1
2008/2009 2 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Mezera Lukáš QCC České Budějovice B 2118 1
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram A 2202 Čedíková Kateřina Sokol Klatovy A 2168 0
2007/2008 11 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Petrová Kristýna ŠK Sokol Klatovy A 2079 0
2007/2008 10 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2200 1
2007/2008 9 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov Praha A 2193 0
2007/2008 8 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Bostl František QCC České Budějovice A 2187 0
2007/2008 7 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2181 1
2007/2008 6 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 0
2007/2008 5 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 1
2007/2008 4 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Dočekal Jan Sokol Vyšehrad Praha B 2201 0
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Jirásek Pavel Sokol Plzeň Letná A 2251 0
2007/2008 2 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Salač Jiří TJ Praga Praha A 2132 ½
2007/2008 1 ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2185 ½
2006/2007 11 Alva Pb Příbram A 2216 Illetško Jaroslav Praga Praha A 2155 ½
2006/2007 10 Alva Pb Příbram A 2216 Rajnyš Vladimír QCC Č.Budějovice A 2088 1
2006/2007 9 Alva Pb Příbram A 2216 Váchal Josef Lokomotiva Plzeň A 2148 ½
2006/2007 7 Alva Pb Příbram A 2216 Volák Michal Sokol Tábor B 2167 0
2006/2007 6 Alva Pb Příbram A 2216 Falout Luboš Sokol Plzeň LetnáA 2184 1
2006/2007 5 Alva Pb Příbram A 2216 Háse Pavel Praga Praha B 2133 ½
2006/2007 4 Alva Pb Příbram A 2216 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2191 ½
2006/2007 3 Alva Pb Příbram A 2216 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice A 2130 1
2006/2007 2 Alva Pb Příbram A 2216 Bělaška Přemysl Sokol Kobylisy A 2272 0
2006/2007 1 Alva Pb Příbram A 2216 Mašek Miroslav Sokol Vršovice B 2165 ½
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2222 ½
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Roj Miroslav Sokol Písek 2218 1
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Nídl Petr QCC DKV České Budějovice 2216 1
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 ½
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Šott Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2103 ½
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2297 0
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2299 0
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2224 0
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Petras Milan TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 ½
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 1
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram 2224 Procházka Dalibor Praga Praha 2174 ½
2004/2005 11 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2252 0
2004/2005 10 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 1
2004/2005 9 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2215 1
2004/2005 8 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2107 ½
2004/2005 7 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Ungr Daniel Baník Habartov 2109 1
2004/2005 6 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2240 0
2004/2005 5 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2100 1
2004/2005 4 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Wünsch Jiří ŠK Kladno 2130 ½
2004/2005 3 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Kubečka David Sokol Vršovice 2252 ½
2004/2005 2 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Roj Miroslav Sokol Rekol Písek 2218 0
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2225 Eretová Jana Šachklub Sokol Klatovy 2171 ½
2003/2004 11 ŠK Alva Příbram 2220 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 1
2003/2004 10 ŠK Alva Příbram 2220 Novák Michal Sokol Klatovy 2158 ½
2003/2004 9 ŠK Alva Příbram 2220 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2196 0
2003/2004 8 ŠK Alva Příbram 2220 Blažek Jiří Sokol Tábor B 2214 0
2003/2004 7 ŠK Alva Příbram 2220 Ungr Daniel Baník Eastman Sokolov 2126 ½
2003/2004 6 ŠK Alva Příbram 2220 Mišičko Ján ŠK Kladno 2089 1
2003/2004 5 ŠK Alva Příbram 2220 Pták Pavel Sokol Písek 2157 ½
2003/2004 4 ŠK Alva Příbram 2220 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2170 1
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2220 Sodoma Jan Bohemians Praha B 2183 1
2003/2004 2 ŠK Alva Příbram 2220 Pokrupa Marek ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 1
2003/2004 1 ŠK Alva Příbram 2220 Kuba Stanislav Sokol Domažlice 2253 ½