Hráč Eliáš Jakub

Eliáš Jakub

User Pic
Jméno: Eliáš Jakub
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2015
ID: 39114
FIDE ID: 384453
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Sokol Bakov nad Jizerou 2015 2003 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2108 2080 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2015 2003 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2000 2000 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1945 1946 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2026 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1944 1946 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou A 1908 1955 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1930 1946 Doležal Vít TJ Neratovice C 1973 1992 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1930 1946 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2004 2018 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1930 1946 Kronowetter Bořivoj DDM Sokol Nymburk A 2006 1997 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1934 1946 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem D 1944 1974 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1934 1865 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1899 1912 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1924 1865 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1823 1833 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1880 1865 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 D 1734 1719 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1881 1865 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou B 2036 2029 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice B 1930 1946 Zvolenský David TJ JAWA Brodce B 2130 2136 0 soutěž
2019/2020 8 Šachklub města Dobrovice B 1930 1946 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2126 2127 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachklub města Dobrovice B 1934 1946 Hejda Antonín Joly Lysá nad Labem F 1944 1974 0 soutěž
2019/2020 6 Šachklub města Dobrovice B 1934 1946 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2215 2198 0 soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice B 1924 1865 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2017 2028 1 soutěž
2019/2020 4 Šachklub města Dobrovice B 1880 1865 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 E 1951 1950 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice B 1880 1865 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1950 1930 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice B 1880 1865 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2075 2069 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice B 1881 1865 Čermák Michal Joly Lysá nad Labem E 2073 2087 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1922 1906 Suchý František Šachklub města Dobrovice C 1772 1787 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1902 1906 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice E 1904 1912 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1902 1906 Žáček Zdeněk ŠK Kabo Benátky A 1885 1962 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1910 1906 Marcikán Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1711 1733 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1898 1906 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1854 1873 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1898 1906 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1582 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1898 1875 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice B 1599 1625 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1871 1875 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem G 1951 1983 0 soutěž
2018/2019 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1906 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1861 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1902 1906 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1890 1892 1 soutěž
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1910 1906 Karkuš Dušan ŠK Spartak Čelákovice A 1753 1859 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1910 1906 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1777 1769 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1898 1906 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 F 1763 1781 1 soutěž
2018/2019 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1898 1906 Lukša Aleš Sokol Sendražice A 1712 1616 1 soutěž
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1898 1875 Jíša Luboš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1778 1764 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1898 1875 Skalný Petr Šachklub města Dobrovice B 1602 1634 1 soutěž
2018/2019 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1871 1875 Němeček Lukáš TJ Bohemia Poděbrady A 1741 1770 1 soutěž
2018/2019 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1871 1875 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 E 1641 1566 1 soutěž
2018/2019 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1850 1875 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1870 1865 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1598 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1700 1726 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky A 0 1853 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1700 1726 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice C 0 1611 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1667 1726 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1648 1672 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1667 1726 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1731 1712 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1553 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1731 1726 Krotký David Sokol Brandýs nad Labem A 1769 1769 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1640 1690 Formánek Jan Cayman Pharma Neratovice E 1958 1925 ½ soutěž
2017/2018 11 Autoškoda Mladá Boleslav C 1757 1726 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice C 0 1266 1 soutěž
2017/2018 1 Autoškoda Mladá Boleslav C 1640 1690 Šulc Jakub ŠK Dobrovice E 1544 1621 1 soutěž
2017/2018 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 Kabát Josef Cayman Pharma Neratovice D 1847 1882 1 soutěž
2017/2018 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1700 1726 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1789 1818 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1700 1726 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1819 1809 1 soutěž
2017/2018 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1667 1726 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1931 1926 1 soutěž
2017/2018 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1667 1726 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk B 0 1578 1 soutěž
2017/2018 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1826 1831 1 soutěž
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 Kronowetter Bořivoj TJ Bohemia Poděbrady A 1898 1879 0 soutěž
2017/2018 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1788 1787 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1731 1726 Tanglová Dominika Joly Lysá nad Labem F 0 1362 1 soutěž
2016/2017 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady A 1817 1749 1 soutěž
2016/2017 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1782 1 soutěž
2016/2017 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 0 soutěž
2016/2017 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 0 soutěž
2016/2017 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1766 1763 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk B 1544 1609 1 soutěž
2016/2017 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Třebický Jiří JAWA Brodce A 1643 1703 1 soutěž
2015/2016 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1245 1 soutěž
2015/2016 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1484 1475 Pech Hynek Sokol Kolín B 1796 1745 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk „E“ 1587 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Marcikán Tomáš ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1576 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk „D“ 1560 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Klimo Karel Šachklub města Dobrovice „D“ 1457 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem „H“ 1516 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice E 1531 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1821 1835 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Bárta Martin Sokol Brandýs n. L. A 1483 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Jindra Josef TJ Sokol na Mělníce B 1608 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Nekvinda Aleš Karbo Benátky A 1693 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Benda Martin ŠK Kralupy B 1765 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Hájek Stanislav Spartak Čelákovice B 1211 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1777 1750 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Šulc Jakub ŠK města Dobrovice C 1445 1504 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1484 1475 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav C 1428 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Vrána Karel TJ Neratovice E 1662 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1550 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1537 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice B 1474 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Silaštík Petr TJ Sokol na Mělníce C 1640 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Bartoň Václav Tj Neratovice F 1348 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Heřmanský Milan Šachklub města Dobrovice E 1481 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Boček Miloslav TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1376 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1575 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1444 1376 Černý Jaroslav Karbo Benátky „B“ 1702 ½ soutěž
2014/2015 9 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Koranda Jaroslav Karbo Benátky n. J. A 1564 1 soutěž
2014/2015 8 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Křeček Michal DDM Sokol Nymburk C 1000 1 soutěž
2014/2015 7 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Rastočný Josef ŠK Dobrovice C 1517 ½ soutěž
2014/2015 4 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Krotký David TJ Sokol Brandýs n. L. A 1565 0 soutěž
2014/2015 3 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n. J. B 1655 1587 0 soutěž
2014/2015 2 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1705 1 soutěž
2014/2015 1 Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1704 1653 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Seibt Josef ŠK Města Dobrovice "C" 1567 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Páťal Luboš TJ Slavoj Čáslav 1631 0 soutěž
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Hons Petr Sparta Kutná Hora "B" 1752 0 soutěž
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Švejk Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1250 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Dubnička Augustín ŠK Města Dobrovice "D" 1250 0 soutěž
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 Čejkovský Petr Sokol Český Brod 1833 0 soutěž
2013/2014 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1567 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1369 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1582 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Bartoň Václav Cayman Pharma Neratovice E 1387 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem G 1606 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1585 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice G 1250 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1678 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Švec Jiří Karbo Benátky nad Jizerou B 1587 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 Kolář Bořivoj Joly Lysá nad Labem H 1335 1 soutěž
2012/2013 10 AŠ Mladá Boleslav B 1250 Škrabánek Matěj Sokol Nymburk B 1262 0 soutěž
2012/2013 9 AŠ Mladá Boleslav B 1250 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav C 1646 0 soutěž
2012/2013 8 AŠ Mladá Boleslav B 1250 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky B 1441 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice F 1000 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1252 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 Šebesta Daniel TJ Sokol Pečky D 1000 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 Homola Martin Sokol Český Brod C 1398 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 Necid Milan DDM Sokol Nymburk C 1406 ½ soutěž