Hráč Kučera Tomáš

Kučera Tomáš

User Pic
Jméno: Kučera Tomáš
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2007
Elo mezinárodní: 1983
ID: 2227
FIDE ID: 311065
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Kobylisy B 1983 2007 Roška Branislav TJ Neratovice B 0
2019/2020 1 TJ Kobylisy B 1993 2007 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2009 1978 0
2018/2019 11 TJ Kralupy nad Vltavou A 2025 1979 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2113 2108 ½
2018/2019 9 TJ Kralupy nad Vltavou A 2013 1979 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2012 2013 ½
2018/2019 3 TJ Kralupy nad Vltavou A 1958 1981 Vrkota Miloš DDM Sokol Nymburk A 2072 2062 ½
2018/2019 2 TJ Kralupy nad Vltavou A 1958 1981 Urban Tomáš Český lev Kolešovice A 1771 1805 ½
2018/2019 7 TJ Kobylisy E 1983 2007 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2020 2053 0
2018/2019 6 TJ Kobylisy E 1983 2007 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2037 2035 0
2018/2019 2 TJ Kobylisy E 1983 2007 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2168 2148 ½
2017/2018 11 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2066 2069 0
2017/2018 10 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2014 2013 ½
2017/2018 9 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1993 1992 0
2017/2018 8 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2016 2028 ½
2017/2018 7 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2055 2051 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Anaškin Arsenij ŠK Aurora 2240 2230 ½
2017/2018 5 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Hradecký Ivo TJ Pankrác E 2033 2044 0
2017/2018 4 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Bartoš Jan Unichess D 2136 2170 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Ruzyak Pavel GROP Classical Chess 1967 1930 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Charvát Jiří SK OAZA Praha C 1921 1937 ½
2017/2018 1 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1983 2007 Plašil Petr TJ Kobylisy D 1963 1965 ½
2017/2018 9 ŠK DP Praha F 1983 2007 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1584 1555 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha F 1983 2007 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1997 1985 1
2017/2018 6 ŠK DP Praha F 1983 2007 Nevoral Lukáš Unichess G 1753 1768 1
2017/2018 5 ŠK DP Praha F 1983 2007 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad I 1787 1833 1
2017/2018 4 ŠK DP Praha F 1983 2007 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1795 1717 1
2017/2018 3 ŠK DP Praha F 1983 2007 Prachař Josef GROP F 1804 1813 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha F 1983 2007 Vejvoda Robert SNAD Kbely 0 1349 1
2017/2018 1 ŠK DP Praha F 1983 2007 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 0 1738 1
2017/2018 10 ŠK Kralupy A 1914 1932 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2012 2001 ½
2017/2018 9 ŠK Kralupy A 1914 1932 Hinz František Český lev Kolešovice A 1922 1922 ½
2017/2018 8 ŠK Kralupy A 1908 1932 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2136 2147 ½
2017/2018 6 ŠK Kralupy A 1912 1932 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2031 2027 1
2017/2018 5 ŠK Kralupy A 1912 1932 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2032 2041 ½
2017/2018 2 ŠK Kralupy A 1914 1932 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1955 1923 0
2017/2018 1 ŠK Kralupy A 1965 1975 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2095 2089 0
2016/2017 11 ŠK DP Praha 1917 1932 Váchal Josef Sokol Domažlice 1828 1837 1
2016/2017 10 ŠK DP Praha 1914 1932 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha B 1876 1900 ½
2016/2017 9 ŠK DP Praha 1908 1932 Matyska Jiří TJ DUKLA Praha 1944 1943 0
2016/2017 5 ŠK DP Praha 1914 1932 Bouše Vladimír TJ Plzeň Košutka 1642 1746 1
2016/2017 4 ŠK DP Praha 1914 1932 Mišičko Ján ŠK Kladno 2065 2064 ½
2016/2017 3 ŠK DP Praha 1914 1932 Kratochvíl Jakub TJ Praha - Pankrác B 2087 2088 0
2016/2017 2 ŠK DP Praha 1914 1932 Most Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz B 2010 2021 ½
2016/2017 1 ŠK DP Praha 1965 1975 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany 2104 2096 0
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 1
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1843 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Talpa Pavel Unichess E 1885 1848 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 0
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1860 1869 ½
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Svačina Petr TJ Pankrác E 2032 2063 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Horáček David ŠK Praha - Smíchov B 1919 ½
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 ½
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1815 1826 ½
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov C 1955 1947 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1795 1743 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 1
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 1
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 ½
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 2011 2010 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1921 1
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 0
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou 2018 1984 1
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1947 1932 1
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 ½
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Petras Milan Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 1
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác B 2073 2084 0
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2048 2055 ½
2015/2016 2 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1930 1941 ½
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 Řehák Pavel Bohemians Texbase.cz Praha 2171 2131 1
2014/2015 11 GROP D 1995 1978 Dungl Martin Kbelská šachová reprezentace A 2105 2104 ½
2014/2015 10 GROP D 1995 1978 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1882 1
2014/2015 8 GROP D 1995 1978 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2011 1981 1
2014/2015 6 GROP D 1995 1978 Terpstra Wiep ŠK Smíchov M 1968 1
2014/2015 3 GROP D 1995 1978 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1801 1840 1
2014/2015 2 GROP D 1995 1978 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 0
2014/2015 11 GROP C 1995 1978 Šafář Miroslav Sokol Vršovice E 1737 1
2014/2015 10 GROP C 1995 1978 ŠK Smíchov B 1
2014/2015 9 GROP C 1995 1978 Korsa Jiří Bohemians Praha F 1695 1783 1
2014/2015 8 GROP C 1995 1978 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 1
2014/2015 7 GROP C 1995 1978 Kozlová Lucie Unichess ČSOB F 1637 1
2014/2015 6 GROP C 1995 1978 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1982 1938 1
2014/2015 5 GROP C 1995 1978 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1851 1881 1
2014/2015 4 GROP C 1995 1978 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 1
2014/2015 3 GROP C 1995 1978 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1943 0
2014/2015 2 GROP C 1995 1978 Táborská Veronika Viktoria Žižkov C 2011 1961 ½
2014/2015 1 GROP C 1995 1978 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2026 0
2014/2015 11 GROP B 1995 1978 TJ Praga Praha A 1
2014/2015 10 GROP B 1995 1978 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1950 1952 0
2014/2015 9 GROP B 1995 1978 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 ½
2014/2015 8 GROP B 1995 1978 Wadura Robert Unichess ČSOB D 1756 1771 1
2014/2015 7 GROP B 1995 1978 Lamser Jan Unichess ČSOB C 2147 2132 0
2014/2015 5 GROP B 1995 1978 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2057 2070 1
2014/2015 4 GROP B 1995 1978 Buchl Marek Bohemians Praha C 1921 1881 1
2014/2015 3 GROP B 1995 1978 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1895 1918 1
2014/2015 2 GROP B 1995 1978 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1882 ½
2013/2014 11 ŠK PORG B 2012 2010 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad F 1623 1
2013/2014 10 ŠK PORG B 2012 2010 Buš Daniel ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2032 1
2013/2014 9 ŠK PORG B 2012 2010 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác E 1651 1636 1
2013/2014 8 ŠK PORG B 2012 2010 Chaloupka Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 ½
2013/2014 7 ŠK PORG B 2012 2010 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1874 1885 1
2013/2014 6 ŠK PORG B 2012 2010 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 0
2013/2014 5 ŠK PORG B 2012 2010 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 ½
2013/2014 4 ŠK PORG B 2012 2010 Korol Jiří ŠK Černý Baron A 2042 2041 1
2013/2014 3 ŠK PORG B 2012 2010 Staněk Bohuslav TJ Praga Praha B 1758 1
2013/2014 2 ŠK PORG B 2012 2010 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1949 1965 0
2013/2014 1 ŠK PORG B 2012 2010 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2030 2041 ½
2013/2014 9 ŠK PORG D 2012 2010 Celba Pavel TJ Pankrác F 1762 1770 ½
2013/2014 8 ŠK PORG D 2012 2010 Červenka Roman ŠK Sokol Vyšehrad H 1660 1
2013/2014 7 ŠK PORG D 2012 2010 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice C 1873 1889 1
2013/2014 6 ŠK PORG D 2012 2010 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1651 ½
2013/2014 5 ŠK PORG D 2012 2010 Kobr Vladimír TJ Praga Praha G 1538 1
2013/2014 4 ŠK PORG D 2012 2010 Keprta Stanislav Bohemians Praha F 1866 1941 0
2013/2014 3 ŠK PORG D 2012 2010 Škoda Adam Sokol Praha-Kobylisy F 1733 1
2013/2014 2 ŠK PORG D 2012 2010 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov D 1781 1
2013/2014 5 ŠK PORG A 2012 2010 Keprta Stanislav Bohemians Praha C 1866 1941 ½
2012/2013 3 Káva Longberry Kralupy 2047 2042 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2052 2054 0
2012/2013 2 Káva Longberry Kralupy 2047 2042 Boreš Roman SK Děčín 2163 2160 0
2012/2013 1 Káva Longberry Kralupy 2047 2042 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 0
2011/2012 11 ŠK Kralupy 1973 1990 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 1
2011/2012 9 ŠK Kralupy 1973 1990 Volák Jan CHESS MOST 1969 1933 1
2011/2012 5 ŠK Kralupy 1973 1990 Burda Roman TJ Neratovice 2149 2105 0
2011/2012 3 ŠK Kralupy 1973 1990 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2077 2034 1
2011/2012 2 ŠK Kralupy 1973 1990 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice 2098 2088 1
2010/2011 7 ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1960 1
2010/2011 6 ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 0
2010/2011 3 ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 ½
2010/2011 2 ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 0
2010/2011 1 ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 B 1956 ½
2009/2010 11 Kralupy n.Vltavou A 1987 Framberk Jan Caissa Úholičky 2052 1
2009/2010 10 Kralupy n.Vltavou A 1987 Cozl David Rakovník 2030 1
2009/2010 8 Kralupy n.Vltavou A 1987 Hrdina Robin TRW autoel. Vlašim 2048 0
2009/2010 7 Kralupy n.Vltavou A 1987 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1864 ½
2009/2010 6 Kralupy n.Vltavou A 1987 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1994 0
2009/2010 5 Kralupy n.Vltavou A 1987 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 1
2009/2010 3 Kralupy n.Vltavou A 1987 Vitouš Milan Biomedica Říčany C 1895 0
2009/2010 2 Kralupy n.Vltavou A 1987 Zeman Martin Pyrit Příbram 2015 1
2009/2010 1 Kralupy n.Vltavou A 1987 Plháček Václav Sokol Hostivice 1841 1
2007/2008 11 DDM Mělník 1989 Gýra Jiří TJ Aero Odolena Voda 1730 1
2007/2008 10 DDM Mělník 1989 Picek Miroslav TJ Sokol na Mělníce 2011 ½
2007/2008 7 DDM Mělník 1989 Popelka Pavel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1812 1
2007/2008 6 DDM Mělník 1989 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice "B" 1528 0
2007/2008 5 DDM Mělník 1989 Rývová Anna ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 ½
2007/2008 4 DDM Mělník 1989 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1791 0
2007/2008 3 DDM Mělník 1989 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1885 1
2007/2008 2 DDM Mělník 1989 Bureš Jiljí Sokol Buštěhrad 1919 ½
2007/2008 1 DDM Mělník 1989 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1684 1
2006/2007 11 DDM Mělník 1963 Krůta Jaroslav TJ Neratovice B 1693 1
2006/2007 10 DDM Mělník 1963 Doležal Vít AERO Odolena Voda 1917 ½
2006/2007 9 DDM Mělník 1963 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n/Vlt B 1996 ½
2006/2007 8 DDM Mělník 1963 Hofner František ŠO Stochov 1851 1
2006/2007 7 DDM Mělník 1963 Vítek Jan SK DDM Slaný 1740 0
2006/2007 6 DDM Mělník 1963 Vlček Marek Caissa Úholičky C 1884 0
2006/2007 5 DDM Mělník 1963 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice B 1516 1
2006/2007 4 DDM Mělník 1963 Lánský Petr ŠK Kralupy n/Vlt C 1676 1
2006/2007 3 DDM Mělník 1963 Lavrinčík Pavel TJ Sokol Hostivice 1893 1
2006/2007 2 DDM Mělník 1963 Zítko Martin Sokol Libčice n/Vl 1865 0
2006/2007 1 DDM Mělník 1963 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary 1881 1
2005/2006 11 DDM Mělník 1966 Kopecký Jiří Kralupy n/Vlt B 1986 1
2005/2006 10 DDM Mělník 1966 Konvalinka Vladislav Kralupy n/Vlt C 1896 ½
2005/2006 9 DDM Mělník 1966 Mudra Pavel Bakov n/Jizerou B 2082 0
2005/2006 8 DDM Mělník 1966 Zítko Martin Libčice n/Vltavou 1888 0
2005/2006 7 DDM Mělník 1966 Němec David Slovan Velvary 1844 0
2005/2006 6 DDM Mělník 1966 Horký Pavel Spartak Čelákovice 1945 0
2005/2006 5 DDM Mělník 1966 Drábek Vojtěch Brandýs n/Labem 1964 1
2005/2006 4 DDM Mělník 1966 Kůs Petr Sokol Tišice 1999 ½
2005/2006 3 DDM Mělník 1966 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2011 ½
2005/2006 2 DDM Mělník 1966 Střelba Ivo Aero Odolena Voda 1809 1
2005/2006 1 DDM Mělník 1966 Bargel Martin DIAREA Neratovice 2102 0
2003/2004 11 TJ Spol.Neratovice 2035 Laštovka Jan Desko LiberecA" 2143 0
2003/2004 10 TJ Spol.Neratovice 2035 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 ½
2003/2004 7 TJ Spol.Neratovice 2035 Jína Jiří ŠK Čes.LípaA" 2112 0
2003/2004 6 TJ Spol.Neratovice 2035 Šlangal Lukáš Bonex TepliceA" 2029 1
2003/2004 4 TJ Spol.Neratovice 2035 Zikmund Daniel ŠK SmíchovA" 2006 0
2003/2004 3 TJ Spol.Neratovice 2035 Kopta Pavel Sokol KobylisyA" 2242 0
2003/2004 1 TJ Spol.Neratovice 2035 Herskovič Radek TJ Loko MostA" 2151 ½
2003/2004 11 SK Mělník 1885 2035 Ratzinger Patrik SK Kladno C 1930 1
2003/2004 10 SK Mělník 1885 2035 Rujder Tibor TJ Loko Beroun 1943 ½
2003/2004 9 SK Mělník 1885 2035 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2021 0
2003/2004 8 SK Mělník 1885 2035 Kryšpín Libor AS Mlada Boleslav 2051 0
2003/2004 7 SK Mělník 1885 2035 Jirkovský Tomáš SK Rakovnik 2059 ½
2003/2004 6 SK Mělník 1885 2035 Černohorský Ladislav Alva Pb Pribram B 2017 ½
2003/2004 5 SK Mělník 1885 2035 Vondra Zbyněk SK Kladno B 2031 0
2003/2004 4 SK Mělník 1885 2035 Jarrah Kamal Easy Engl. Kralupy 2061 0
2003/2004 3 SK Mělník 1885 2035 Čábelka Rolf TJ CeSTV Jince 1805 1
2003/2004 2 SK Mělník 1885 2035 Baran Peter Spol. Neratovice B 2169 1
2003/2004 1 SK Mělník 1885 2035 Hruška Tomáš Caissa Uholicky 2113 1