Hráč Kamlach Miroslav

Kamlach Miroslav

User Pic
Jméno: Kamlach Miroslav
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2053
Elo mezinárodní: 2050
ID: 791
FIDE ID: 308536
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice B 1942 1956 ½
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha C 1854 1876 1
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2162 2151 ½
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2146 0
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2008 1993 ½
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Fica Alexander DDM Praha 6 A 1775 1764 1
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2160 2148 ½
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha B 1869 1880 1
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Pospěch Radim Dukla B 1983 1992 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2077 2055 ½
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Vašek Jan TJ Pankrác C 2134 2123 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Cantier Jean-Francois GROP - B 1912 1903 ½
2018/2019 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2060 2066 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1929 0 1
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2069 2066 Zvolenský David JAWA Brodce A 2101 2062 ½
2018/2019 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2069 2066 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2090 2058 0
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2062 2066 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2036 2008 1
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2062 2066 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 ½
2018/2019 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2066 2075 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1978 1989 1
2018/2019 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2066 2075 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2024 2001 0
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2075 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2102 2075 ½
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2075 2075 Pirklová Hana ŠK Medvědi Zvole A 2091 2088 0
2018/2019 11 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha E 1726 1725 1
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1893 1890 0
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy C 1878 1865 0
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Rada Jan Dukla D 1873 1921 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1938 0 0
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1915 1931 1
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 1993 1996 ½
2017/2018 11 �K Loko Praha B 2050 2053 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1896 1899 ½
2017/2018 10 �K Loko Praha B 2050 2053 Ursta Lubomír �K Bohnice A 1831 1839 ½
2017/2018 9 �K Loko Praha B 2050 2053 Zdrubecký Miroslav �K Sokol Vy�ehrad D 1834 1866 ½
2017/2018 7 �K Loko Praha B 2050 2053 Vogl Milan USK Praha A 1909 1929 1
2017/2018 6 �K Loko Praha B 2050 2053 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1903 1867 0
2017/2018 3 �K Loko Praha B 2050 2053 Padevět Pavel �O Praga Praha A 1919 1918 1
2017/2018 1 �K Loko Praha B 2050 2053 Zeman Martin �K Viktoria �i�kov B 2002 1988 ½
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Lizner Milan TJ Pankrác D 1877 1874 ½
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2176 2169 1
2017/2018 9 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 1997 2016 1
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 1
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy C 1841 1823 1
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Pauch Jan ŠK Mahrla Praha A 1989 2020 ½
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 1957 1962 ½
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Stejskal Pavel TJ Kobylisy B 1968 1966 ½
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2062 ½
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha C 2045 2051 1
2017/2018 1 ŠK Loko Praha A 2050 2053 Budinský Petr ŠK DP Praha B - EA Hotels 1938 1963 1
2017/2018 11 ŠK KDJS Sedlčany A 2063 2080 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2018 2020 ½
2017/2018 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2010 2029 ½
2017/2018 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2073 2080 Vanka Miloslav Caissa Roztoky B 2132 2142 0
2017/2018 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2073 2080 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 ½
2017/2018 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2078 2080 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2123 2111 0
2017/2018 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2078 2080 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1842 1843 1
2017/2018 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 Tričkov Vasil TJ Hostivice A 2316 2310 0
2017/2018 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2082 2068 0
2017/2018 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 Drahorád Daniel ŠK Medvědi Zvole A 1967 1963 ½
2017/2018 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2080 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 ½
2017/2018 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2114 2107 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2039 2030 0
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1903 1867 0
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 1
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 2050 2053 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 ½
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2103 2101 GROP B 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha A 1638 1724 0
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Štrossová Lenka DDM Praha 6 A 1979 1953 1
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1950 1961 ½
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha A 1795 1743 1
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy B 1879 1848 1
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Vartazaryan Gor Sokol Kobylisy C 1325 1
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1952 1
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2031 2015 1
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 ½
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Popper Tomáš Unichess C 2033 2032 0
2016/2017 11 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2048 2083 0
2016/2017 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2054 2066 ½
2016/2017 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 0
2016/2017 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2213 2198 ½
2016/2017 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 ½
2016/2017 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 1
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Jandourek Lukáš TJ Neratovice C 2217 2213 ½
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 0
2016/2017 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 1
2016/2017 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Havelka Jan ŠK Řevnice A 2167 2117 ½
2015/2016 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 1
2015/2016 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2053 2071 ½
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 0
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 ½
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Tvrdý Jindřich Stříbrná Skalice 1856 1857 1
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Novák Milan ŠK Příbram - Baník B 1918 1936 1
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Poborský Josef USK Praha A 1964 1931 1
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Kouba Libor Unichess D 1865 1872 ½
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1921 1936 1
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½
2015/2016 3 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 1
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1960 1943 1
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 2103 2101 Melmuk Petr Sokol Praha Vršovice B 2040 2055 ½
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1997 2005 ½
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2075 2072 1
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Binder Jan Sokol Praha-Kobylisy B 1716 1748 1
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy C 1899 1858 1
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 1
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Palatka Petr TJ Bohemians Praha C 1688 1
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1954 1961 1
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1638 1724 1
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 ½
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Ayriyan Bella GROP B 1962 2046 1
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2103 2101 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 A 1923 1973 1
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2053 2071 ½
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 1
2014/2015 11 SK Loko Praha B 2096 2096 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 ½
2014/2015 10 SK Loko Praha B 2096 2096 Vass Peter USK Praha A 1916 1919 0
2014/2015 8 SK Loko Praha B 2096 2096 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2035 2037 ½
2014/2015 7 SK Loko Praha B 2096 2096 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 2079 2046 1
2014/2015 6 SK Loko Praha B 2096 2096 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2073 2100 1
2014/2015 5 SK Loko Praha B 2096 2096 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1901 1896 0
2014/2015 4 SK Loko Praha B 2096 2096 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 0
2014/2015 3 SK Loko Praha B 2096 2096 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 ½
2014/2015 2 SK Loko Praha B 2096 2096 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 1
2014/2015 1 SK Loko Praha B 2096 2096 Smolka Josef Sokol Vršovice C 1903 1914 0
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2096 2096 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1882 1
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2096 2096 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1895 1918 1
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2096 2096 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 1975 2014 ½
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2096 2096 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1929 1951 ½
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2096 2096 Kovář Zdeněk Unichess ČSOB D 1804 1808 1
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2096 2096 Hula Lukáš Unichess ČSOB C 2109 2097 ½
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2096 2096 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2176 2177 1
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2096 2096 Krutina Miroslav Viktoria Žižkov A 1991 1970 1
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2096 2096 Kalous Miroslav Bohemians Praha C 2070 2058 1
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2096 2096 Špaček Michal GROP B 2025 2018 1
2014/2015 10 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 1
2014/2015 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1936 1931 1
2014/2015 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Rujder Tibor ŠK Zdice B 1858 1845 0
2014/2015 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1858 1885 ½
2014/2015 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1680 1839 1
2014/2015 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2344 2345 ½
2014/2015 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice B 1753 1887 ½
2014/2015 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 Sladovník Tomáš TJ Jince A 2010 1961 1
2013/2014 11 SK Loko Praha B 2092 2090 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 1
2013/2014 8 SK Loko Praha B 2092 2090 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1948 1927 ½
2013/2014 7 SK Loko Praha B 2092 2090 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2105 2109 ½
2013/2014 6 SK Loko Praha B 2092 2090 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2107 2089 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha B 2092 2090 Sakař Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 0
2013/2014 4 SK Loko Praha B 2092 2090 Vandas Jakub ŠK Smíchov A 2005 1982 ½
2013/2014 3 SK Loko Praha B 2092 2090 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 0
2013/2014 2 SK Loko Praha B 2092 2090 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2083 2092 ½
2013/2014 1 SK Loko Praha B 2092 2090 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 0
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2092 2090 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy B 2002 2010 ½
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2092 2090 Pajdla Pavel TJ Pankrác B 2161 ½
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2092 2090 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2043 2001 1
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2092 2090 Smolka Josef Bohemians Praha C 1822 1842 1
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2092 2090 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1924 1
2013/2014 6 SK Loko Praha A 2092 2090 Vacek Radomír TJ Pankrác C 2079 2074 1
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2092 2090 Felcman Jiří TJ Praga Praha A 1798 1894 1
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2092 2090 Rakovský Adam Sokol Praha-Vršovice B 2017 1954 1
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2092 2090 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 1
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2092 2090 Říman Václav ŠK PORG A 2046 2043 ½
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1958 1951 1
2013/2014 8 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 2014 1
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1982 2002 0
2013/2014 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Šimek Václav TJ Sokol Český Brod B 1766 1808 1
2013/2014 5 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Vojta Tomáš ŠK Pravonín A 2343 2331 0
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 F 2076 2065 ½
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Srba Milan TcJ Sokol Benešov A 2130 2122 1
2013/2014 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2092 2090 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2065 2097 0
2010/2011 10 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Hess Pavel QCC České Budějovice D 1890 1
2010/2011 9 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Maříková Jana Spartak Soběslav 2017 0
2010/2011 8 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Lauko Marián Spartak Kaplice 2002 1
2010/2011 7 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Janovský Martin DDM Písek 1968 0
2010/2011 6 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Moronga Jan ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1934 ½
2010/2011 5 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2049 1
2010/2011 4 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Šperger Michal SK Royal České Budějovice B 2003 0
2010/2011 3 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Kovář Petr ČZ Strakonice B 1967 ½
2010/2011 2 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Ceplecha Tomáš ČZ Strakonice C 2017 1
2010/2011 1 ŠK Týn n.Vlt. 2075 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně B 1921 ½