Hráč Terpstra Wiep

Terpstra Wiep

User Pic
Jméno: Terpstra Wiep
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 1795
ID: 37633
FIDE ID: 1016687
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 1608 1648 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Perkner Vít ŠK Sokol Vyšehrad I 0 1269 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Miskolczi Vítězslav Unichess G 1988 1991 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1681 1697 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 Kalík Josef LR AAA 1597 1542 1 soutěž
2019/2020 9 LR Expres 1803 1803 Polanský Adam Luboš Unichess F 1903 1904 ½ soutěž
2019/2020 8 LR Expres 1803 1803 Achylis Miloš ŠO Praga Praha D 1758 1748 1 soutěž
2019/2020 7 LR Expres 1803 1803 Židů Jan www.SKSCR.cz 1828 1829 ½ soutěž
2019/2020 6 LR Expres 1803 1803 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 C 1775 1732 ½ soutěž
2019/2020 5 LR Expres 1803 1803 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1567 1602 1 soutěž
2019/2020 4 LR Expres 1803 1803 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1630 1638 0 soutěž
2019/2020 3 LR Expres 1803 1803 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1799 1796 ½ soutěž
2019/2020 2 LR Expres 1803 1803 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 0 soutěž
2019/2020 9 LR Pára 1803 1803 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1495 1739 0 soutěž
2019/2020 8 LR Pára 1803 1803 Ehlen Daniel ŠK Mlejn A 0 1572 1 soutěž
2019/2020 6 LR Pára 1803 1803 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 0 1605 1 soutěž
2019/2020 5 LR Pára 1803 1803 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1339 1399 1 soutěž
2019/2020 4 LR Pára 1803 1803 Krásný Antonín ŠK Smíchov C 0 1587 1 soutěž
2019/2020 3 LR Pára 1803 1803 Novotný Josef TJ Bohemians G 1714 1701 1 soutěž
2019/2020 2 LR Pára 1803 1803 Aleš Zbyněk TJ Kobylisy G 0 1260 1 soutěž
2019/2020 1 LR Pára 1803 1803 Sedláček Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1562 1590 1 soutěž
2018/2019 11 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Král Vratislav ŠK Smíchov C 0 1582 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1119 1 soutěž
2018/2019 9 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Sukeník Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1082 1 soutěž
2018/2019 8 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Šašinka Jiří Šachový klub Bohnice - B 1935 1887 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Skřivan Jiří ŠK Mahrla C 1723 1715 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 "B" 1666 1631 1 soutěž
2018/2019 5 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Mahdal Petr Sokol Nebušice 0 1520 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Stanke Petr SK OAZA Praha F 1463 1488 1 soutěž
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Hladki Cyril SNAD Kbely 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 SK Lokomotiva Radlice B 1794 0 Ellinger Jiří Dukla F 0 0 1 soutěž
2018/2019 11 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Chaloupka Josef ŠO Praga Praha D 1759 1725 1 soutěž
2018/2019 10 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Bára Josef ŠK DP Praha G 1377 1415 1 soutěž
2018/2019 9 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1611 1680 1 soutěž
2018/2019 8 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Dvořák Alois ŠK Mlejn A 1941 1975 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Vilím Petr TJ Bohemians Praha H 0 1624 0 soutěž
2018/2019 5 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1862 1790 1 soutěž
2018/2019 4 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Rezek Filip SK OAZA Praha G 1402 1384 1 soutěž
2018/2019 3 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Kříž Jiří GROP - F 1750 1662 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Havel Přemysl Šachový klub Bohnice - D 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Řehák Jiří USK Praha B 1774 1796 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov B 1794 0 Padevět Pavel ŠO Praga Praha B 1895 1902 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Smíchov B 1794 0 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1871 1873 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov B 1794 0 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1975 1967 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Smíchov B 1794 0 Rada Miroslav Unichess E 1929 1923 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov B 1794 0 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1851 1833 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov B 1794 0 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha G 1680 1728 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Smíchov B 1794 0 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1804 1814 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov B 1794 0 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - EA Hotels 2189 2174 0 soutěž
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi 0 1467 1 soutěž
2017/2018 10 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Rada Miroslav Unichess E 1887 1889 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1877 1879 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Kučera Jan LISA A 1905 1915 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1876 1849 0 soutěž
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Limberský Pavel ŠK Praha - Smíchov B 0 1764 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 A 1928 1934 0 soutěž
2017/2018 4 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha E 2059 1987 0 soutěž
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1935 1907 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1801 1845 0 soutěž
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 Skála Kamil TJ Pankrác F 1929 1949 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Macháček Otakar USK Praha B 2015 1959 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 2033 2027 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2128 2123 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 2064 2072 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1776 1794 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Steimar Miroslav ŠK Viktoria Žižkov C 1955 1947 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha F 1854 1716 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Maršálek Luboš ŠO TJ Dukla Praha D 1928 1899 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Hykš Martin Unichess E 1959 1934 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Plicka Jiří ŠK DP Praha B 1893 1893 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace B 1895 1902 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Borovský Ivan SK OAZA Praha C 1980 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Ayriyan Bella ŠK DP Praha - VŠFS II 1962 2046 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Matonoha Ctirad LISA A 2054 2032 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Kukačka Martin Sokol Praha Vršovice C 1979 1974 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Paulovič Milan Sokol Kobylisy D 1820 1831 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1951 1949 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1980 1929 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov B 1765 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov A 1950 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1802 1750 0 soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 A 1950 Čižmár Štefan ŠK Bohnice C 1761 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 A 1950 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1689 1646 0 soutěž
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 A 1950 Anaškin Arsenij ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2139 2125 0 soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 A 1950 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1520 1467 0 soutěž
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 A 1950 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1583 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 1950 Wichs Jakub Sokol Praha-Kobylisy E 2070 2057 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov C 1950 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Smíchov C 1950 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice E 1800 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Smíchov C 1950 Krotký David Kbelská šachová reprezentace B 1653 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Smíchov C 1950 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2036 2052 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Smíchov C 1950 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Smíchov C 1950 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Smíchov C 1950 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1922 1889 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Chaloupka Josef TJ Praga Praha C 1689 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Karkuš Dušan Sokol Praha Vršovice D 1861 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Petr Jakub TJ Bohemians Praha F 1898 1811 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Kafka Vladimír Viktoria Žižkov C 1728 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1989 1987 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Rada Miroslav Unichess E 1903 1893 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1909 1909 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov B 1950 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1731 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov B 1968 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice B 1689 1629 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov B 1968 Miturová Magdaléna GROP C 2107 2071 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov B 1968 Růžička Václav DDM Praha 6 B 1692 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov B 1968 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1900 1953 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov B 1968 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1976 2023 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov B 1968 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1943 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 1968 Černý Josef Viktoria Žižkov C 1879 1906 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov B 1968 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha B 1922 1864 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov B 1968 Hataš Oldřich Sokol Vršovice E 1778 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov B 1968 Čížek Martin Unichess ČSOB F 1978 1995 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov B 1968 Korsa Jiří Bohemians Praha F 1695 1783 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov M 1968 Novák Václav SK Loko Praha C 2047 2048 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov M 1968 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov M 1968 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1987 1963 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov M 1968 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov M 1968 Kučera Tomáš GROP D 1995 1978 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov M 1968 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov M 1968 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2020 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov M 1968 Lesage Milan Sokol Vršovice D 1931 1939 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov M 1968 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1893 1882 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov M 1968 Huřťák Otto Bohemians Praha E 1994 2036 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Smíchov B 1965 Barták Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1753 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov B 1965 Svoboda Zdeněk SK Loko Praha D 1666 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov B 1965 Koukolík Alexander Sokol Praha-Vršovice C 2004 1970 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov B 1965 Fuchs Lukáš USK Praha B 1815 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov B 1965 Štohanzl Nikola ŠK Viktoria Žižkov C 1840 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov B 1965 Buchl Marek Bohemians Praha E 1918 1896 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov B 1965 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice E 1807 ½ soutěž
2011/2012 11 VOKD Poruba "C" 1933 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 ½ soutěž
2011/2012 10 VOKD Poruba "C" 1933 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1842 ½ soutěž
2011/2012 9 VOKD Poruba "C" 1933 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1848 1750 1 soutěž
2011/2012 8 VOKD Poruba "C" 1933 Horký Josef ŠK Hošťálkovice "A" 1800 1 soutěž
2011/2012 7 VOKD Poruba "C" 1933 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1743 1 soutěž
2011/2012 5 VOKD Poruba "C" 1933 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1835 1824 ½ soutěž
2011/2012 4 VOKD Poruba "C" 1933 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1728 1 soutěž
2011/2012 3 VOKD Poruba "C" 1933 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1828 ½ soutěž
2011/2012 2 VOKD Poruba "C" 1933 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1977 1947 ½ soutěž
2011/2012 2 VOKD Poruba "B" 1933 Vitásek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1945 1941 ½ soutěž
2010/2011 9 VOKD Poruba "B" 1975 Rytíř Luděk Orel Opava "A" 1722 1 soutěž
2010/2011 4 VOKD Poruba "B" 1975 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 2017 ½ soutěž
2010/2011 2 VOKD Poruba "B" 1975 Gurecký Jan Slezan Opava "B" 1639 ½ soutěž
2010/2011 11 VOKD Poruba "C" 1975 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2137 1 soutěž
2010/2011 9 VOKD Poruba "C" 1975 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 ½ soutěž
2010/2011 8 VOKD Poruba "C" 1975 Londin Milan TJ Studenka "A" 1847 ½ soutěž
2010/2011 7 VOKD Poruba "C" 1975 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "B" 2107 0 soutěž
2010/2011 6 VOKD Poruba "C" 1975 Šima František TJ Fulnek "A" 1723 ½ soutěž
2010/2011 5 VOKD Poruba "C" 1975 Hanko František TJ Mořkov "B" 1562 ½ soutěž
2010/2011 4 VOKD Poruba "C" 1975 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1816 0 soutěž
2010/2011 3 VOKD Poruba "C" 1975 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1858 1 soutěž
2010/2011 2 VOKD Poruba "C" 1975 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1736 0 soutěž