Hráč Čermák Jan

Čermák Jan

User Pic
Jméno: Čermák Jan
Oddíl: ŠK Český Brod
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2021
Elo mezinárodní: 2014
ID: 37837
FIDE ID: 368199
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Český Brod A 2014 2021 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1921 1927 ½
2019/2020 2 ŠK Český Brod A 2014 2021 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 E 1942 1905 1
2019/2020 1 ŠK Český Brod A 2015 2021 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1962 1928 ½
2018/2019 11 ŠK Český Brod A 2029 2055 Suchý Ladislav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1803 1836 1
2018/2019 10 ŠK Český Brod A 2029 2055 Grečný Karol KŠ Říčany 1925 F 1853 1862 1
2018/2019 9 ŠK Český Brod A 2041 2055 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2038 2070 0
2018/2019 8 ŠK Český Brod A 2041 2055 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1980 1973 ½
2018/2019 7 ŠK Český Brod A 2055 2055 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1925 1919 0
2018/2019 6 ŠK Český Brod A 2055 2055 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2039 2038 ½
2018/2019 4 ŠK Český Brod A 2049 2040 Mazánek David Joly Lysá nad Labem F 1891 1905 1
2018/2019 3 ŠK Český Brod A 2051 2040 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1966 ½
2018/2019 2 ŠK Český Brod A 2051 2040 Šárovec Robert Sparta Kutná Hora B 0 1948 1
2018/2019 1 ŠK Český Brod A 2043 2040 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1954 1975 1
2017/2018 11 ŠK Český Brod A 2050 2039 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1944 1928 1
2017/2018 10 ŠK Český Brod A 2042 2039 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1965 1956 1
2017/2018 9 ŠK Český Brod A 2047 2039 Černoch Vít ŠK Spartak Čelákovice A 1891 1904 0
2017/2018 8 ŠK Český Brod A 2047 2039 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice D 2033 2032 1
2017/2018 6 ŠK Český Brod A 2035 2039 Groh Jiří TJ Sokol Sendražice A 2121 2129 1
2017/2018 5 ŠK Český Brod A 2042 2039 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 2098 2176 ½
2017/2018 4 ŠK Český Brod A 2042 2039 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 2069 2027 ½
2017/2018 3 ŠK Český Brod A 2042 2039 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1870 1855 1
2017/2018 2 ŠK Český Brod A 2042 2039 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2036 2056 1
2017/2018 1 ŠK Český Brod A 2026 2037 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1982 1972 0
2016/2017 10 ŠK Český Brod A 1954 1994 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1887 1903 ½
2016/2017 9 ŠK Český Brod A 1954 1994 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora B 1891 1910 1
2016/2017 8 ŠK Český Brod A 1954 1994 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 ½
2016/2017 6 ŠK Český Brod A 1954 1994 Novák Václav Bohemia Poděbrady A 1957 1964 ½
2016/2017 5 ŠK Český Brod A 1954 1994 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2072 2078 1
2016/2017 4 ŠK Český Brod A 1954 1994 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2158 2094 ½
2016/2017 3 ŠK Český Brod A 1954 1994 Macháček Otakar JAWA Brodce A 2015 2007 ½
2016/2017 2 ŠK Český Brod A 1954 1994 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 ½
2016/2017 1 ŠK Český Brod A 1954 1994 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 1980 1999 1
2015/2016 11 ŠK Český Brod A 1954 1994 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1952 1979 0
2015/2016 10 ŠK Český Brod A 1954 1994 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou B 1930 1881 ½
2015/2016 9 ŠK Český Brod A 1954 1994 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1887 1903 ½
2015/2016 8 ŠK Český Brod A 1954 1994 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1827 1818 1
2015/2016 7 ŠK Český Brod A 1954 1994 Maláč Petr TJ AŠ Mladá Boleslav A 1991 2001 ½
2015/2016 6 ŠK Český Brod A 1954 1994 Koper Štefan ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1845 1878 ½
2015/2016 5 ŠK Český Brod A 1954 1994 Pýcha Patrik Spartak Vlašim C 2062 2091 ½
2015/2016 4 ŠK Český Brod A 1954 1994 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1993 1984 ½
2015/2016 3 ŠK Český Brod A 1954 1994 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1934 1955 1
2015/2016 2 ŠK Český Brod A 1954 1994 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 0
2015/2016 1 ŠK Český Brod A 1954 1994 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1981 1970 1
2015/2016 10 Spartak Vlašim B 1954 1994 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 1993 1981 0
2015/2016 9 Spartak Vlašim B 1954 1994 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 ½
2015/2016 3 Spartak Vlašim B 1954 1994 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 0
2015/2016 8 ŠK Český Brod B 1954 1994 Macháček Otakar TJ Slavoj Čáslav A 2015 2007 ½
2015/2016 7 ŠK Český Brod B 1954 1994 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1993 1981 1
2015/2016 6 ŠK Český Brod B 1954 1994 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1926 1939 ½
2015/2016 5 ŠK Český Brod B 1954 1994 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 2004 ½
2015/2016 4 ŠK Český Brod B 1954 1994 Žák Zbyněk TJ Sokol Pečky A 1992 1977 ½
2015/2016 2 ŠK Český Brod B 1954 1994 Souček Milan Sokol Kolín C 2055 2023 1
2015/2016 1 ŠK Český Brod B 1954 1994 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk C 1880 1913 ½
2014/2015 11 Sokol Český Brod A 1872 1910 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1607 1794 ½
2014/2015 10 Sokol Český Brod A 1872 1910 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1955 1985 ½
2014/2015 9 Sokol Český Brod A 1872 1910 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1907 1907 ½
2014/2015 8 Sokol Český Brod A 1872 1910 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1971 1941 0
2014/2015 7 Sokol Český Brod A 1872 1910 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1853 1845 1
2014/2015 6 Sokol Český Brod A 1872 1910 Hlína Miloš KŠ Říčany 1925 D 1837 1788 1
2014/2015 5 Sokol Český Brod A 1872 1910 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1982 1976 ½
2014/2015 4 Sokol Český Brod A 1872 1910 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. E 1948 1940 1
2014/2015 3 Sokol Český Brod A 1872 1910 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1864 1872 1
2014/2015 2 Sokol Český Brod A 1872 1910 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 1
2014/2015 1 Sokol Český Brod A 1872 1910 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1880 1855 1
2014/2015 9 Sokol Český Brod B 1872 1910 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1998 1
2014/2015 8 Sokol Český Brod B 1872 1910 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 2028 1
2014/2015 7 Sokol Český Brod B 1872 1910 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1950 2011 1
2014/2015 6 Sokol Český Brod B 1872 1910 Tvrdý Jindřich Stříbrná Skalice A 1872 1908 1
2014/2015 5 Sokol Český Brod B 1872 1910 Grečný Karol Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1897 1
2014/2015 4 Sokol Český Brod B 1872 1910 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 2004 1931 ½
2014/2015 3 Sokol Český Brod B 1872 1910 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 ½
2014/2015 2 Sokol Český Brod B 1872 1910 Souček Milan Sokol Kolín C 2071 2049 1
2014/2015 1 Sokol Český Brod B 1872 1910 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1880 1855 ½
2013/2014 11 Sokol Český Brod 1815 1849 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky "B" 1617 1
2013/2014 10 Sokol Český Brod 1815 1849 Novák Ivan ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1809 1817 0
2013/2014 9 Sokol Český Brod 1815 1849 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice "B" 1783 1
2013/2014 8 Sokol Český Brod 1815 1849 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1604 1
2013/2014 7 Sokol Český Brod 1815 1849 Jech Miloš ŠK Města Dobrovice "C" 1585 1
2013/2014 6 Sokol Český Brod 1815 1849 Švadlenka Miloslav TJ Slavoj Čáslav 1675 1
2013/2014 5 Sokol Český Brod 1815 1849 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk "B" 1752 1
2013/2014 4 Sokol Český Brod 1815 1849 Hála Viktor Sokol Kolín "C" 2000 2018 0
2013/2014 3 Sokol Český Brod 1815 1849 Jílek Vladimír Sparta Kutná Hora "B" 1659 1
2013/2014 2 Sokol Český Brod 1815 1849 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1451 1
2013/2014 1 Sokol Český Brod 1815 1849 Kudrna Miroslav ŠK Města Dobrovice "D" 1549 1
2013/2014 11 Sokol Český Brod C 1815 1849 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1405 1
2013/2014 9 Sokol Český Brod C 1815 1849 Pecák Ivan Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 1
2013/2014 8 Sokol Český Brod C 1815 1849 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 H 1578 1
2013/2014 7 Sokol Český Brod C 1815 1849 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 G 1743 1744 1
2013/2014 6 Sokol Český Brod C 1815 1849 Berger Tomáš SK Slavoj Čáslav B 1737 ½
2013/2014 5 Sokol Český Brod C 1815 1849 Tyko Josef Sokol Kolín D 1829 1843 0
2013/2014 4 Sokol Český Brod C 1815 1849 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1651 1
2013/2014 3 Sokol Český Brod C 1815 1849 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1814 ½
2013/2014 2 Sokol Český Brod C 1815 1849 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk E 1601 ½
2013/2014 1 Sokol Český Brod C 1815 1849 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1618 1
2012/2013 11 Sokol Český Brod B 1731 1758 Havlena Miloš ŠK JOLY Lysá F 1545 1
2012/2013 10 Sokol Český Brod B 1731 1758 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 1
2012/2013 9 Sokol Český Brod B 1731 1758 Černý Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 ½
2012/2013 8 Sokol Český Brod B 1731 1758 Skalný Petr ŠK města Dobrovice C 1724 1
2012/2013 7 Sokol Český Brod B 1731 1758 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1573 ½
2012/2013 6 Sokol Český Brod B 1731 1758 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1947 1899 1
2012/2013 5 Sokol Český Brod B 1731 1758 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1781 1
2012/2013 4 Sokol Český Brod B 1731 1758 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1889 0
2012/2013 3 Sokol Český Brod B 1731 1758 Malík Zdeněk Sokol Bakov B 1607 1
2012/2013 2 Sokol Český Brod B 1731 1758 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1423 ½
2012/2013 11 Sokol Český Brod A 1731 1758 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 1
2012/2013 8 Sokol Český Brod A 1731 1758 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1741 1741 ½
2012/2013 7 Sokol Český Brod A 1731 1758 Pauch Jan JOLY Lysá n.Labem D 1981 2039 0
2012/2013 6 Sokol Český Brod A 1731 1758 Lalouček Miroslav Dolní Kralovice A 1884 1872 1
2012/2013 5 Sokol Český Brod A 1731 1758 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1774 1765 ½
2012/2013 3 Sokol Český Brod A 1731 1758 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1910 1910 0
2012/2013 2 Sokol Český Brod A 1731 1758 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 D 1641 1
2011/2012 9 Sokol Český Brod C 1420 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1436 1
2011/2012 8 Sokol Český Brod C 1420 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem F 1555 1
2011/2012 6 Sokol Český Brod C 1420 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1457 1
2011/2012 5 Sokol Český Brod C 1420 Jelínek Jan ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1461 1
2011/2012 4 Sokol Český Brod C 1420 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1619 1
2011/2012 3 Sokol Český Brod C 1420 Závůrka Vladimír Kavalier Sázava A 1564 0
2011/2012 2 Sokol Český Brod C 1420 Jelínek Jakub DDM Nymburk 1250 1
2011/2012 1 Sokol Český Brod C 1420 Berger Tomáš TJ Slavoj Čáslav A 1712 ½
2011/2012 11 Sokol Český Brod B 1420 Potůček Milan Sokol Neveklov 1399 ½
2011/2012 10 Sokol Český Brod B 1420 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1613 ½
2011/2012 9 Sokol Český Brod B 1420 ŠK Medvědi Zvole A 1
2011/2012 8 Sokol Český Brod B 1420 Helebrand František ŠK Pravonín 1543 1
2011/2012 7 Sokol Český Brod B 1420 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1625 ½
2011/2012 6 Sokol Český Brod B 1420 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1790 1790 ½
2011/2012 5 Sokol Český Brod B 1420 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov 1588 ½
2011/2012 4 Sokol Český Brod B 1420 Teska Jan TJ Sparta Kutná Hora B 1442 ½
2011/2012 3 Sokol Český Brod B 1420 Šulc Radovan Sokol Kolín D 1658 1
2011/2012 2 Sokol Český Brod B 1420 Pikal David Dolní Kralovice A 1400 1
2011/2012 1 Sokol Český Brod B 1420 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 1
2010/2011 8 Sokol Český Brod C 1000 Šimek Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1373 0
2010/2011 7 Sokol Český Brod C Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1731 0
2010/2011 5 Sokol Český Brod C 1000 Jareš Ondřej TJ Sokol Sendražice C 1000 ½
2010/2011 3 Sokol Český Brod C 1000 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1264 1
2010/2011 11 Sokol ČeskýBrod B 1000 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1100 1
2010/2011 10 Sokol ČeskýBrod B 1000 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 1466 0
2010/2011 8 Sokol ČeskýBrod B 1000 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1791 0
2010/2011 6 Sokol ČeskýBrod B 1000 Viktorín Rudolf Karbo Benátky n/Jiz. A 1563 ½
2010/2011 5 Sokol ČeskýBrod B 1000 ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1
2010/2011 3 Sokol ČeskýBrod B 1000 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1494 ½
2010/2011 2 Sokol ČeskýBrod B 1000 Hanuš Karel TJ Sokol Nymburk B 1597 0