Hráč Kastner Jan

Kastner Jan

User Pic
Jméno: Kastner Jan
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1952
Elo mezinárodní: 2001
ID: 8231
FIDE ID: 319538
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 Šachklub města Dobrovice C 2001 1952 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1735 1720 1 soutěž
2021/2022 2 Šachklub města Dobrovice C 2001 1952 Hnát Miroslav Šachklub města Dobrovice D 0 1700 1 soutěž
2021/2022 1 Šachklub města Dobrovice C 2001 1952 Pán Jiří Sokol Bakov n.Jiz. C 0 1351 1 soutěž
2021/2022 1 Šachklub města Dobrovice A 2001 1952 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1663 1 soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice C 1985 1957 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1599 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachklub města Dobrovice C 1985 1957 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice B 1871 0 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice C 1971 1948 Němeček Lukáš JOLY Lysá nad Labem G 1793 1848 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub města Dobrovice C 1966 1948 Veselý Jiří TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1861 1840 0 soutěž
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice C 1961 1948 Štegl Petr TJ Sokol Pečky A 1789 1808 0 soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice C 1961 1948 Skokan František DDM Sokol Nymburk B 1875 1892 1 soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice C 1961 1948 Pecka Jan Sokol Brandýs nad Labem A 1634 1639 0 soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice A 1985 1957 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 E 1825 1778 1 soutěž
2019/2020 8 Šachklub města Dobrovice A 1985 1957 Sochor Martin Sokol Kolín B 1898 1907 1 soutěž
2019/2020 7 Šachklub města Dobrovice A 1971 1957 Zeithaml Radek ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2069 2064 1 soutěž
2019/2020 6 Šachklub města Dobrovice A 1971 1957 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem E 1461 1510 1 soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice A 1966 1948 Karkuš Dušan ŠK Spartak Čelákovice A 1756 1843 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice A 1961 1948 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1776 1780 1 soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice A 1961 1948 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem F 0 1527 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Pankrác G 1911 1906 Přibylová Růžena ŠK DP Praha F 1867 1842 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Pankrác G 1911 1906 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 0 1555 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Pankrác G 1911 1906 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha C 1798 1776 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Pankrác G 1911 1906 Brož Zdeněk Šachový klub Bohnice - C 1913 1810 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Pankrác G 1911 1906 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 "C" 1775 1738 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 1926 1906 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk A 1714 1741 0 soutěž
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 1926 1906 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice C 1784 1787 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 1926 1906 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1743 1719 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 1911 1906 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 1929 1937 Hinz František Český lev Kolešovice A 1878 1851 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 1929 1937 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1843 1800 0 soutěž
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice A 1952 1937 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1971 1930 0 soutěž
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice B 1926 1906 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1861 1 soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice B 1926 1906 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora B 1873 1899 0 soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice B 1911 1906 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1858 1883 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice B 1911 1906 Čech Lubomír KŠ Říčany 1925 F 1545 1581 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Smolka Josef ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1765 1801 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1943 1954 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice B 1952 1937 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 E 1825 1793 0 soutěž
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice A 1917 1926 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 1 soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice A 1916 1926 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1932 1892 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice A 1916 1926 Kacafírek Miroslav Kostelec nad Černými lesy A 1861 1887 0 soutěž
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice A 1931 1926 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1959 1965 1 soutěž
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice A 1931 1926 Gruber Miloš ŠK Kralupy A 1955 1959 0 soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice A 1917 1926 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1832 1830 0 soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 1917 1926 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1770 1757 1 soutěž
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 1916 1926 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1773 1781 1 soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 1916 1926 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1761 1753 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 1931 1926 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav A 1667 1726 0 soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice B 1917 1926 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem F 0 1541 1 soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice B 1917 1926 Ficek Martin Sokol Kolín B 1628 1628 1 soutěž
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 1917 1926 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1769 1755 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1936 1926 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice D 1830 1832 ½ soutěž
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady A 1863 1903 ½ soutěž
2016/2017 6 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 0 soutěž
2016/2017 4 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1937 1924 1 soutěž
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Zrůst Tomáš Sokol Kolín B 1762 1743 1 soutěž
2016/2017 1 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1933 1910 ½ soutěž
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Bauer Josef Sokol Struhařov A 1349 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 1 soutěž
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 ½ soutěž
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Suchý Ladislav ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 0 soutěž
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Helebrand František Spartak Vlašim C 1851 1856 ½ soutěž
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 Macek Kamil TJ Sokol Nymburk B 1883 1881 ½ soutěž
2014/2015 10 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1894 1916 ½ soutěž
2014/2015 8 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 D 1725 1726 ½ soutěž
2014/2015 7 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Čtrnáct Jiří Šachklub města Dobrovice B 1800 1828 ½ soutěž
2014/2015 5 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 ½ soutěž
2014/2015 4 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1812 1830 1 soutěž
2014/2015 3 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1956 1963 ½ soutěž
2014/2015 2 JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1862 1897 ½ soutěž
2014/2015 11 Joly Lysá nad Labem H 1878 1894 Reichel Tomáš TJ Slavoj Čáslav B 1899 1876 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Kříž Pavel TJ Sokol na Mělníce B 2012 1920 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1857 1921 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Chytrý Petr Karbo Benátky n. J. A 1914 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk C 1921 1880 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Verner Jan Cayman Pharma D 1755 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Dobrovice C 1878 1894 Maláč Petr ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2043 2003 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1863 1846 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Chmelík Ladislav ŠK Města Dobrovice "D" 1793 1807 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky "B" 1804 1809 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Moravec Vít Sokol Český Brod 2179 2176 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice "B" 1910 1885 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou "B" 2017 2018 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Rychtář Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1965 1983 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "C" 1865 1907 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk "B" 2005 1990 0 soutěž
2013/2014 7 Joly Lysá nad Labem G 1865 1907 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem H 1519 1 soutěž
2013/2014 11 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1760 1759 ½ soutěž
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1884 1890 ½ soutěž
2013/2014 9 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1893 ½ soutěž
2013/2014 8 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1838 1824 ½ soutěž
2013/2014 6 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1793 1807 1 soutěž
2013/2014 5 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1849 1863 1 soutěž
2013/2014 4 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 1 soutěž
2013/2014 3 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1954 1951 1 soutěž
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Partl Miloslav Cayman Pharma C 1857 1792 1 soutěž
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1863 1846 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1423 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá F 1535 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1567 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 Jiskra Lubomír ŠK města Dobrovice C 1335 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 Pinkas Martin AŠ Mladá Boleslav B 1250 1 soutěž
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice B 1866 1916 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1885 1877 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice B 1866 1916 Horák Martin Sokol Český Brod A 1802 1763 ½ soutěž
2011/2012 8 Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 Bednařík Radovan Sokol Český Brod C 1754 1 soutěž
2011/2012 7 Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1613 1 soutěž
2011/2012 5 Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky C 1772 1 soutěž
2011/2012 4 Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 Daneš Filip Kavalier Sázava A 1861 ½ soutěž
2011/2012 3 Joly Lysá nad Labem F 1852 1887 Tesař Patrik DDM Nymburk 1719 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1788 1845 1 soutěž
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1957 1976 0 soutěž
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2006 2016 0 soutěž
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Švach Jan Sokol Buštěhrad A 1857 1806 1 soutěž
2011/2012 1 Šachklub Města Dobrovice B 1852 1887 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1945 1899 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice C 1870 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1910 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice C 1870 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz. B 1982 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice C 1870 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice C 1870 Klain Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1941 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice C 1870 Valtera Jiří Sokol ČeskýBrod B 1982 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice C 1870 Kalík Jan Sokol Kolín D 1837 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice C 1870 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1929 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice C 1870 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice D 1629 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice C 1870 Fekete František TJ Sokol Pečky B 1760 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice C 1870 Řezáč Jindřich Autoškoda Ml.Boleslav B 1834 0 soutěž
2010/2011 8 JOLY Lysá n.Labem D 1870 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1588 1 soutěž
2010/2011 7 JOLY Lysá n.Labem D 1870 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1960 ½ soutěž
2010/2011 5 JOLY Lysá n.Labem D 1870 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1901 0 soutěž
2010/2011 2 JOLY Lysá n.Labem D 1870 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1907 0 soutěž
2010/2011 1 JOLY Lysá n.Labem D 1870 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1848 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice B 1797 Kočí Václav TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1875 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice B 1797 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1863 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice B 1797 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1788 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice B 1797 Klain Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 2004 0 soutěž
2009/2010 11 JOLY Lysá n.L. D 1797 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.l. 1994 0 soutěž
2009/2010 10 JOLY Lysá n.L. D 1797 Vesecký Martin Bohemia Poděbrady 1920 0 soutěž
2009/2010 9 JOLY Lysá n.L. D 1797 Ulrich David AŠ Mladá Boleslav 1869 ½ soutěž
2009/2010 8 JOLY Lysá n.L. D 1797 Kučera Vladimír Sokol na Mělníce 1947 ½ soutěž
2009/2010 7 JOLY Lysá n.L. D 1797 Eisner Michal Sokol Kolín B 2089 0 soutěž
2009/2010 6 JOLY Lysá n.L. D 1797 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1893 0 soutěž
2009/2010 5 JOLY Lysá n.L. D 1797 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 2061 ½ soutěž
2009/2010 4 JOLY Lysá n.L. D 1797 Pištík Petr Sokol Nymburk 2023 ½ soutěž
2009/2010 3 JOLY Lysá n.L. D 1797 Ďúran Tomáš Sokol Bakov n.J. 2227 0 soutěž
2009/2010 2 JOLY Lysá n.L. D 1797 Vocilka Jiří Kutná Hora B 1915 ½ soutěž
2009/2010 1 JOLY Lysá n.L. D 1797 Musil Martin JOLY Lysá n.L. C 2046 0 soutěž
2008/2009 11 JOLY Lysá n.L. C 1768 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav 1617 1 soutěž
2008/2009 10 JOLY Lysá n.L. C 1768 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce 1802 1 soutěž
2008/2009 7 JOLY Lysá n.L. C 1768 Skála Jaromír Kutná Hora 2080 0 soutěž
2008/2009 5 JOLY Lysá n.L. C 1768 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.lesy 1676 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Ulrich David Auto Škoda Ml.Boleslav B 1884 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1957 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Masák Radim ŠK města Dobrovice A 1948 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Jeřábek Jindřich ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Černíková Alena TJ Neratovice B 1980 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/J B 1988 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice B 1653 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1812 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav C 1906 ½ soutěž
2007/2008 8 Joly Lysá n.L. D 1756 Ulrich David Auto Škoda Mladá Boleslav 1851 ½ soutěž
2007/2008 6 Joly Lysá n.L. D 1756 Rubeš Zdeněk Bohemia Poděbrady 1758 ½ soutěž
2007/2008 5 Joly Lysá n.L. D 1756 Forman Daniel Kostelec nad Č.lesy 1760 0 soutěž
2007/2008 3 Joly Lysá n.L. D 1756 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1876 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Habran Ivo ŠK Hotel Merkur Kladno 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Morávek Jakub MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1504 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice "B" 1600 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Plicka Jiří ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1733 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Aron Oto Caissa Úholičky "C" 1605 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Žák Jiří Slovan Velvary 1555 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad 1758 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Kůs Petr TJ Sokol na Mělníce 1957 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 Vítek Jan SK DDM Slaný 1761 ½ soutěž
2006/2007 10 Joly Lysá D 1745 Nedoma Marek Autoškoda Ml.Bol.C 1396 1 soutěž
2006/2007 9 Joly Lysá D 1745 Hrubčík Martin Čelakovice A 1491 1 soutěž
2006/2007 8 Joly Lysá D 1745 Suchomel Oldřich Sokol Bakov B 1535 1 soutěž
2006/2007 7 Joly Lysá D 1745 Urban Miroslav ŠK Karbo Benátky A 1579 1 soutěž
2006/2007 6 Joly Lysá D 1745 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1438 1 soutěž
2006/2007 5 Joly Lysá D 1745 Tomášů Martin Autoškoda Ml.Bol.B 1613 1 soutěž
2006/2007 4 Joly Lysá D 1745 Utratil Ferdinand Sokol Tišice B 1553 ½ soutěž
2006/2007 2 Joly Lysá D 1745 Rádl Josef Sokol Brandýs nL A 1537 0 soutěž
2006/2007 1 Joly Lysá D 1745 Štegl Petr Sokol Pečky A 1804 1 soutěž
2006/2007 11 Joly Lysá n.L. C 1745 Voříšek Jan TJ Sokol Benešov 1 soutěž
2005/2006 11 Joly Lysá C 1748 Vinecký Jiří Sokol Nymburk B 1425 1 soutěž
2005/2006 11 Joly Lysá D 1748 Bug Julius Kostelec n.Č.l. C 1511 1 soutěž
2005/2006 10 Joly Lysá D 1748 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1825 ½ soutěž
2005/2006 9 Joly Lysá D 1748 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1421 ½ soutěž
2005/2006 8 Joly Lysá D 1748 Kubečka Jakub Sokol Nymburk C 1 soutěž
2005/2006 6 Joly Lysá D 1748 Dušek Ondřej Sokol Pečky E ½ soutěž
2005/2006 5 Joly Lysá D 1748 Horník Jiří DDM Kolín 1 soutěž
2005/2006 4 Joly Lysá D 1748 Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1648 1 soutěž
2005/2006 3 Joly Lysá D 1748 Drahota Aleš Joly Lysá E 1560 ½ soutěž
2004/2005 11 Joly Lysá n/L D 1748 Komárek Michal Autoškoda MB C 1616 1 soutěž
2004/2005 8 Joly Lysá n/L D 1748 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1787 0 soutěž
2004/2005 7 Joly Lysá n/L D 1748 Skalný Petr ŠK měs.Dobrovice D 1586 ½ soutěž