Hráč Bílý Michal

Bílý Michal

User Pic
Jméno: Bílý Michal
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1938
Elo mezinárodní: 1834
ID: 46330
FIDE ID: 383724
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 B 1834 1926 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1523 1616 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Praha 4 B 1834 1926 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1385 1488 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 B 1834 1926 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1632 1650 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 C 1834 1926 Štěrba Erik LR Expres 1797 1951 1 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Praha 4 C 1834 1926 Polanský Adam Luboš Unichess F 1903 1904 0 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 C 1834 1926 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha D 1728 1761 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 C 1834 1926 Doležal Oldřich GROP - F 1740 1757 0 soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Ursta Lubomír ŠK Bohnice B 1831 1839 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Fuchs Lukáš USK Praha B 1776 1776 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Kotrba Tomáš LISA A 2009 2003 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Havrdová Lenka TJ Bohemians E 1903 1867 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Králová Josefína SK OAZA Praha E 1505 1654 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1788 1 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Neuman Zákoucká Adéla Unichess Ž 1914 1955 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 Matyska Jiří Dukla E 1888 1872 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "B" 1834 1917 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice B 1981 1977 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "B" 1834 1917 Jankovský Zbyněk SNAD Kbely 1599 1625 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "B" 1834 1917 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1817 1882 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 1891 1867 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Pinkas Jiří ŠK Smíchov B 1845 1831 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1805 1785 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 B 2026 2034 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "A" 1834 1917 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1845 1911 0 soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 C 1804 1885 Fica Alexander DDM Praha 6 C 1712 1810 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 C 1804 1885 Plesnivý Martin SK OAZA Praha G 1697 1725 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 C 1804 1885 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov D 2011 2019 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 C 1804 1885 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1708 1 soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2076 2067 0 soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Pinkas Jiří ŠK Praha - Smíchov B 1873 1850 1 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Klímek Petr TJ Pankrác F 1815 1812 1 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Žižka Petr TJ Bohemians Praha E 2035 2009 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1914 1852 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 1 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Shatalov Vladimír Steinitz - Makabi 0 1340 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Nevoral Lukáš Unichess E 1775 1839 1 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Netík Josef SK OAZA Praha D 1914 1850 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 Matonoha Ctirad LISA A 2026 2008 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2111 0 soutěž
2017/2018 8 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1886 1881 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1776 1794 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Vaculík Martin GROP D 2259 2255 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov C 2116 2131 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO Praga Praha B 1804 1885 Řehák Jiří USK Praha B 1791 1809 0 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Praha 4 B Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice B 1900 1904 ½ soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 B Doležel Jan ŠK Bohnice D 1603 1 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 B Závůrková Monika ŠO Praga Praha C 1860 1869 0 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 B Nepožítek Svatomír Steinitz - Makabi 1851 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 B Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 1 soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 B Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 1 soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 C Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Praha 4 C Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1921 0 soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Praha 4 C Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 1708 1 soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Praha 4 C Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 1 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 C Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy 1794 0 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 C Líška Milan ŠK Loko Praha D 1855 0 soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 C Němec Jan GROP F 1807 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 C Palla Ivan SK OAZA Praha G 1557 1580 1 soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 C Šrámek Jiří ŠO Praga Praha F 1943 1889 1 soutěž