Hráč Habada Jindřich

Habada Jindřich

User Pic
Jméno: Habada Jindřich
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1742
Elo mezinárodní: 1744
ID: 2244
FIDE ID: 320048
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Kladno B 1744 1744 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1780 ½
2018/2019 7 ŠK Kladno B 1744 1744 Seidl Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1476 1503 1
2018/2019 6 ŠK Kladno B 1744 1744 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1718 1688 1
2018/2019 5 ŠK Kladno B 1744 1744 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad B 0 1272 1
2018/2019 2 ŠK Kladno B 1744 1758 Šlégr Josef Český lev Kolešovice C 1647 1659 ½
2018/2019 1 ŠK Kladno B 1761 1758 Veselský Jan TJ Hostivice B 1580 1629 0
2017/2018 9 ŠK Kladno B 1803 1796 Rédl Václav Český Lev Kolešovice C 0 1515 ½
2017/2018 7 ŠK Kladno B 1803 1796 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 0
2017/2018 6 ŠK Kladno B 1803 1796 Veselský Jan TJ Hostivice B 1691 1733 1
2017/2018 5 ŠK Kladno B 1803 1796 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1833 ½
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1696 1811 ½
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 0
2015/2016 9 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 1
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 1
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 ½
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1886 1879 0
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 0
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1712 1754 1
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1781 1969 0
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 0
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 2092 2051 ½
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 ½
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2006 2040 0
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 Komprda Pavel Sokol Hostivice B 2020 2034 1
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 1
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1777 1839 0
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1868 1872 0
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 1
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Hromas Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 1832 0
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1859 1868 ½
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1822 1855 0
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1818 1828 0
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1905 1932 0
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice B 1757 1877 1
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1893 0
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 0
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Třešňák Lukáš TJ Jince A 1758 1843 0
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Mruškovič Radoslav TJ Lokomotiva Beroun A 1977 0
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1799 1967 0
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 0
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Franc Ondřej ŠK Řevnice B 1803 1931 0
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1704 1728 1
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 Müller Jan ŠK Rakovník B 1735 1877 1
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1927 1897 ½
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Hochman Jan Sokol Buštěhrad A 1991 1920 ½
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 2006 1977 ½
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 0
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1833 1907 ½
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1943 2024 0
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 1960 0
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1803 1931 0
2012/2013 2 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1932 1911 0
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 1
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 1
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Třešňák Lukáš ŠK Zdice "A" 1756 1805 1
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Červenka Antonín Slovan Velvary 1786 1
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Vokatý František SK DDM Slaný 1858 1
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Franc Ondřej ŠK Řevnice "A" 1796 1798 0
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Hatašová Michaela ŠK Kladno "C" 1628 1619 1
2011/2012 5 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1859 1
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Radovský Pavel ŠK Příbram - Baník "A" 1700 1692 1
2011/2012 3 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník "B" 1718 1
2011/2012 2 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 1
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno "A" 1905 1875 Štván Marek Caissa Úholičky "C" 1689 1697 1
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno 1892 Vorm Petr Caissa Úholičky C 1659 1
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno 1892 Černý Michal Sokol Buštěhrad 1947 1
2010/2011 8 ŠK Merkur Kladno 1892 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1809 0
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno 1892 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 1
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno 1892 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1908 ½
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno 1892 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1587 1
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno 1892 Vítek Jan SK DDM Slaný 1795 0
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno 1892 Sochor František ŠK Kladno C 1865 0
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno 1892 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1957 0
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno 1892 Hofner František Slovan Velvary 1853 0
2009/2010 11 ŠK Merkur Kladno 1918 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2042 ½
2009/2010 9 ŠK Merkur Kladno 1918 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1598 1
2009/2010 8 ŠK Merkur Kladno 1918 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1823 1
2009/2010 7 ŠK Merkur Kladno 1918 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1877 1
2009/2010 6 ŠK Merkur Kladno 1918 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1871 0
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno 1918 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1980 0
2009/2010 4 ŠK Merkur Kladno 1918 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1886 1
2009/2010 3 ŠK Merkur Kladno 1918 Abraham Karel ŠK Kladno C 1875 ½
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno 1918 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1866 ½
2008/2009 11 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Sladovník Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2129 ½
2008/2009 10 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Noha Petr ŠK Pyrit Příbram C 1695 1
2008/2009 9 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 ½
2008/2009 8 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 ½
2008/2009 6 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Nipča Miroslav Sokol Hostivice B 1898 0
2008/2009 5 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 ½
2008/2009 4 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1775 0
2008/2009 3 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1834 1
2008/2009 2 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1864 1
2008/2009 1 ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1872 ½
2007/2008 11 ŠK Kladno B 1908 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 1998 ½
2007/2008 9 ŠK Kladno B 1908 Martinec Karel MONTAKO Kralupy n.V. B 1946 ½
2007/2008 7 ŠK Kladno B 1908 Havlík František Biomedica Říčany B 2065 0
2007/2008 6 ŠK Kladno B 1908 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 1
2007/2008 2 ŠK Kladno B 1908 Pechoč Bohumil Alva Příbram B 2030 0
2007/2008 10 ŠK Kladno C 1908 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 ½
2007/2008 8 ŠK Kladno C 1908 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1746 1
2007/2008 7 ŠK Kladno C 1908 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 1
2007/2008 6 ŠK Kladno C 1908 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 1
2007/2008 5 ŠK Kladno C 1908 Kabát Jiří ŠO Stochov 1832 1
2007/2008 4 ŠK Kladno C 1908 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun A 1951 0
2007/2008 2 ŠK Kladno C 1908 Růžička Václav ŠK Kladno D 1920 ½
2007/2008 1 ŠK Kladno C 1908 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 1
2006/2007 5 ŠK Kladno "A" 1903 Saxl Jiří ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 0
2006/2007 1 ŠK Kladno "A" 1903 Kočí Václav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1851 0
2005/2006 10 ŠK Kladno 1915 Fric Pavel KŠT K.VaryA"" 1916 ½
2005/2006 9 ŠK Kladno 1915 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 0
2005/2006 8 ŠK Kladno 1915 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 7 ŠK Kladno 1915 Majerik Vladimír ŠK Louny 2085 1
2005/2006 6 ŠK Kladno 1915 Kučera Jaroslav 1.Novoborský B"" 1983 0
2005/2006 11 ŠK Kladno B 1915 Purnoch Josef NeratoviceVyvolení 2148 0
2005/2006 8 ŠK Kladno B 1915 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad J. 2152 0
2005/2006 7 ŠK Kladno B 1915 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 ½
2005/2006 6 ŠK Kladno B 1915 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 1
2005/2006 4 ŠK Kladno B 1915 Cozl David Spartak Žebrák A 1895 0
2005/2006 3 ŠK Kladno B 1915 Hruška Tomáš Caissa Úholičky A 2118 0
2005/2006 2 ŠK Kladno B 1915 Horák Otakar S.E. Ml.Boleslav B 2145 ½
2004/2005 11 ŠK Kladno B 1899 Rigo Imrich Sokol Bakov n.J. A 1959 ½
2004/2005 10 ŠK Kladno B 1899 Čermák Michal Joly Lysá n.L. B 1994 0
2004/2005 9 ŠK Kladno B 1899 Kočí Václav AŠ Ml.Boleslav A 1869 1
2004/2005 8 ŠK Kladno B 1899 Hanibal Kamil S.Emerge Ml.Bol. B 1933 ½
2004/2005 7 ŠK Kladno B 1899 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník A 1994 ½
2004/2005 6 ŠK Kladno B 1899 Maršálek Tomáš Alva Pb Příbram B 1922 1
2004/2005 4 ŠK Kladno B 1899 Lochman Václav TJ Neratovice B 1809 1
2004/2005 3 ŠK Kladno B 1899 Mareš Jiří TJ Loko Beroun A 1863 0
2004/2005 2 ŠK Kladno B 1899 Kopecký Jiří E.E.Kralupy n.V. A 1952 ½
2004/2005 1 ŠK Kladno B 1899 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1789 1
2003/2004 11 SK Kladno B 1910 Garšic Petr Sokol Bakov n.J. 1912 ½
2003/2004 9 SK Kladno B 1910 Plíva Vojtěch SK Rakovnik 2042 0
2003/2004 8 SK Kladno B 1910 Noha Petr Alva Pb Pribram B 1799 0
2003/2004 7 SK Kladno B 1910 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 1
2003/2004 2 SK Kladno B 1910 Čechal Josef SK Kladno C 1910 ½