Hráč Pospíšil Evžen

Pospíšil Evžen

User Pic
Jméno: Pospíšil Evžen
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2067
Elo mezinárodní: 2067
ID: 788
FIDE ID: 310085
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2042 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2007 1986 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2067 2042 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1981 1988 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2047 2042 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2110 2096 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2047 2042 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1979 1986 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2033 2042 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2003 1999 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2036 2047 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem E 1965 1926 ½
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2036 2047 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 D 1709 1628 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2047 2042 Kopička Karel TJ Bohemians Praha 2045 2050 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2047 2042 Kopřiva Martin ŠK Sokol Klatovy 2060 2068 1
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2033 2042 Vlach Martin ČZ Strakonice 1936 1928 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2033 2042 Klíma Matěj Unichess Underground 1928 1896 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2027 2047 Mareš Daniel ŠACHklub NN Písek 1895 1924 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2036 2047 Hlaváček Jiří Šachový klub Příbram-Baník 2052 2065 ½
2018/2019 10 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1756 1769 ½
2018/2019 9 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 2012 2022 0
2018/2019 8 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Döring Robert ŠO Praga Praha A 2141 2136 1
2018/2019 7 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Kasalický Petr Dukla D 2092 2069 ½
2018/2019 5 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1954 1960 ½
2018/2019 4 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Hostička František ŠK Mahrla B 2093 2084 ½
2018/2019 3 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Svrček Martin TJ Bohemians Praha E ½
2018/2019 2 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Bartoš Jan Unichess D 2157 2154 0
2017/2018 11 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Pokorný Petr Unichess D 2213 2200 0
2017/2018 9 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Borovský Ivan SK OAZA Praha C 1846 1863 1
2017/2018 8 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Žemlička Vít TJ Kobylisy D 1982 1978 ½
2017/2018 7 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 2024 2007 ½
2017/2018 6 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2009 ½
2017/2018 5 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha C 2021 2038 ½
2017/2018 4 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2020 2026 1
2017/2018 3 Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 1954 1960 ½
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2047 2090 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2055 2027 ½
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2048 2041 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 Stluka Petr Příbram Baník A 2151 2160 0
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2068 2090 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1941 1927 ½
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2083 2090 Horák Martin Spartak Vlašim B 2272 2225 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2083 2090 Bechyně Jaroslav Kostelec nad Černými lesy A 2036 2037 ½
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2030 2042 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Praha-Vršovice 2083 2090 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz 2128 2086 0
2015/2016 8 Sokol Praha Vršovice B 2123 2147 Noha Michal SK OAZA Praha D 1961 1977 ½
2015/2016 7 Sokol Praha Vršovice B 2123 2147 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1908 1935 ½
2015/2016 5 Sokol Praha Vršovice B 2123 2147 Strahl Jiří USK Praha A 2018 2037 ½
2015/2016 3 Sokol Praha Vršovice B 2123 2147 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2019 2038 1
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 2016 2025 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 2066 2041 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Stolz Lubor Šachový klub Zdice 1885 1910 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2020 2041 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2145 2147 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2055 2075 ½
2015/2016 11 Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 0
2015/2016 10 Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 Bednář Marcel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 0
2015/2016 6 Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 0
2015/2016 1 Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2125 2108 ½
2014/2015 11 Sokol Vršovice C 2090 2098 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov B 1946 2001 1
2014/2015 6 Sokol Vršovice C 2090 2098 Růžička Aleš TJ Praga Praha B 2044 2047 1
2014/2015 4 Sokol Vršovice C 2090 2098 Hruška Tomáš Bohemians Praha D 2041 2044 1
2014/2015 3 Sokol Vršovice C 2090 2098 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 ½
2014/2015 2 Sokol Vršovice C 2090 2098 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 Framberk Jan Caissa Úholičky 2027 2022 1
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice B 2103 2095 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 Strejc Josef SK Pyrit Příbram 2157 2154 ½
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1833 1
2014/2015 11 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2092 2114 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2100 2104 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Folková Martina TJ Šakal Kozolupy 2166 2208 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2000 2015 1
2013/2014 11 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Novák Václav SK Rapid Praha A 2063 2071 ½
2013/2014 8 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Drahorád Daniel Bohemians Praha E 2024 2000 ½
2013/2014 7 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Mikšátko Miroslav Sokol Praha-Vršovice E 1962 1899 1
2013/2014 6 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Kottek Eduard Stavby mostů Praha B 1895 1846 1
2013/2014 3 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Čebiš Petr SK Loko Praha D 1922 1863 1
2013/2014 2 Sokol Praha-Vršovice C 2112 2112 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2018 1975 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Pýchová Nela Dolní Kralovice 1970 2034 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2054 2063 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1920 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2083 2060 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1976 1968 ½
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2041 2026 0
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1919 1983 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2112 2112 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2114 2104 1
2013/2014 11 Sokol Praha Vršovice 2112 2112 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2143 2161 0
2013/2014 9 Sokol Praha Vršovice 2112 2112 Gutman Petr ŠK Kladno 2116 2112 ½
2013/2014 7 Sokol Praha Vršovice 2112 2112 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň Letná 2117 2124 0
2013/2014 6 Sokol Praha Vršovice 2112 2112 Soucha Štěpán TJ ČZ Strakonice 1871 1913 1
2013/2014 3 Sokol Praha Vršovice 2112 2112 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2153 2145 1
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 2106 2112 Škoda Martin SFiala Gambit Jihlava 2017 2062 1
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 2106 2112 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 ½
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2030 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav A 2224 2214 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Horníček Jiří TJ Sokol Nymburk 2121 2098 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2195 2196 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Štolba Miloš Sokol Kolín B 2114 2126 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 Purnoch Josef Sokol Bakov nad Jizerou 2164 2166 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2110 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2142 ½
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2133 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2203 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2010 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2087 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2183 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 1
2009/2010 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 0
2009/2010 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2176 ½
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Kubečka David SK OAZA Praha 2270 0
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2211 ½
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 0
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 0
2008/2009 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B"" 2108 1
2008/2009 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 Outulný Pavel ŠK Rapid Pardubice 2173 1
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 Michálek František Sokol Kolín 2144 0
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2034 1
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2084 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 2154 Hostička František Spartak Žebrák 2180 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 2154 Vávra Jan JAWA Brodce A 2027 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 2154 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 1
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 2154 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram B 2251 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 2154 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2346 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 2154 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany D 2047 1
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 2068 Skála Jaromír TRW autoelektronika Vlašim 2088 1
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 2068 Savkov František Spartak Žebrák 2131 1
2005/2006 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Vedral Oldřich Praga Praha 2282 ½
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Grill Roman Sokol Písek 2167 ½
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 0
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram 2121 ½
2005/2006 5 Biomedica Říčany F 2129 Ryšánek Zdeněk Spartak Vlašim C 1557 1
2005/2006 1 Biomedica Říčany F 2129 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2067 ½
2004/2005 11 Biomedica Říčany A 2115 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 1986 0
2004/2005 5 Biomedica Říčany A 2115 Mejzlík Ondřej TRW A. Vlašim A 2165 ½
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2115 Kalík Jan Sokol Sendražice A 1902 1
2004/2005 1 Biomedica Říčany A 2115 Holub Milan Jawa Brodce A 2079 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 2141 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1829 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A 2141 Valenta Zdeněk Joly Lysá n/L B 2071 ½
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 2141 Koyš Milan Sokol Benešov A 2045 ½
2003/2004 8 Biomedica Říčany A 2141 Plášek Zdeněk Kostelec n/ČL A 2083 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany A 2141 Innemann František Spartak Vlašim B 1899 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 2141 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1967 ½
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 2141 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2101 ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 2141 Malý Filip Biomedica Říčany B 1941 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 2141 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 2141 Štolba Miloš Stad. Kutná Hora A 2093 ½