Hráč Němec David

Němec David

User Pic
Jméno: Němec David
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2024
Elo mezinárodní: 2037
ID: 14999
FIDE ID: 308277
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Velvary 2036 2024 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1902 1880 1
2018/2019 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2037 2024 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2094 2079 0
2018/2019 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2036 2024 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2095 2031 0
2018/2019 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2036 2024 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2025 2032 1
2018/2019 1 ŠK Kladno 2027 2024 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany 1997 2004 1
2017/2018 9 ŠK Velvary A 2055 2059 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1877 1892 ½
2017/2018 5 ŠK Velvary A 2070 2059 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1719 1755 1
2017/2018 2 ŠK Velvary A 2055 2059 Gutman Petr ŠK Kladno B 2138 2144 ½
2017/2018 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2054 2059 Matouš Rudolf TJ Hostivice A 1829 1835 1
2017/2018 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2070 2059 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2047 2036 0
2017/2018 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2055 2059 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1880 1842 1
2017/2018 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2055 2059 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2166 2168 ½
2017/2018 11 ŠK Kladno 2055 2059 Šala Dalibor CHESS Most 1860 1879 ½
2017/2018 9 ŠK Kladno 2054 2059 Hrdlica Pavel ŠK Sokol Klatovy 1938 1919 ½
2017/2018 7 ŠK Kladno 2070 2059 Kindl František TJ Sokol Údlice 1862 1857 ½
2017/2018 4 ŠK Kladno 2055 2059 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany z.s. 1999 1998 1
2017/2018 3 ŠK Kladno 2055 2059 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2012 2045 ½
2016/2017 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2116 2087 0
2016/2017 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 ½
2016/2017 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 1
2016/2017 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 1
2016/2017 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 ½
2016/2017 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 0
2016/2017 11 ŠK Kladno 2055 2059 Lýsek Lukáš TJ DUKLA Praha 1967 1966 0
2016/2017 10 ŠK Kladno 2055 2059 Molkanov Oleg Sokol Praha Kobylisy 2010 1892 1
2016/2017 8 ŠK Kladno 2054 2059 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2016 2045 ½
2016/2017 4 ŠK Kladno 2055 2059 Matějka Vladimír ŠK DP Praha 1957 1972 ½
2015/2016 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 1
2015/2016 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Macků Emil ŠK Medvědi Zvole 1936 1957 1
2015/2016 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1964 1945 ½
2015/2016 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 ½
2015/2016 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 ½
2015/2016 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2101 2097 0
2015/2016 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 1
2015/2016 11 ŠK Velvary A 2082 2089 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1870 1919 1
2015/2016 5 ŠK Velvary A 2082 2089 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 0
2015/2016 1 ŠK Velvary A 2082 2089 Bauer Ondřej TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 1
2014/2015 10 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2113 2111 ½
2014/2015 9 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2072 2096 1
2014/2015 7 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2013 1996 1
2014/2015 6 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Federič Pavol ŠK Zdice A 2175 2190 ½
2014/2015 4 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2061 2023 0
2014/2015 3 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1623 ½
2014/2015 2 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2090 2083 1
2014/2015 1 DDM Slaný-ŠK Velvary 2018 2040 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1947 1928 1
2014/2015 10 ŠK Velvary A 2018 2040 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1694 1673 1
2014/2015 9 ŠK Velvary A 2018 2040 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1838 1906 1
2014/2015 7 ŠK Velvary A 2018 2040 Sedlák Luděk Caissa Úholičky C 1929 1947 ½
2014/2015 5 ŠK Velvary A 2018 2040 Zdeněk Petr ŠK Kralupy B 2082 2054 1
2014/2015 4 ŠK Velvary A 2018 2040 Nedvěd Pavel ŠK Merkur Kladno B 1733 1
2013/2014 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1781 1969 ½
2013/2014 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad C 1825 1860 1
2013/2014 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 1
2013/2014 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 1
2013/2014 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Jerman Richard ŠO TP Nova Kladno A 2104 2132 ½
2013/2014 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 1
2013/2014 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 1
2013/2014 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1777 1839 ½
2013/2014 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1753 1861 ½
2013/2014 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0
2013/2014 10 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Procházka Petr JAWA Brodce A 1931 1941 1
2013/2014 9 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2020 2034 0
2013/2014 8 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 0
2013/2014 7 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 ½
2013/2014 6 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 2007 1976 1
2013/2014 5 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 2006 2040 ½
2013/2014 4 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2016 2009 1
2013/2014 3 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 0
2013/2014 1 Sokol Buštěhrad A 1998 2039 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 2038 2031 1
2012/2013 11 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1996 ½
2012/2013 10 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1863 1
2012/2013 9 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Gruber Miloš TcJ Sokol na Mělníce B 1974 1960 1
2012/2013 8 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2107 2130 0
2012/2013 3 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Baran Peter TJ Neratovice C 2134 2159 1
2012/2013 1 TJ Slovan Velvary A 2007 2027 Slapnička Karel ŠK Kralupy B 2029 2039 1
2012/2013 11 Sokol Buštěhrad A 2007 2027 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 1
2012/2013 10 Sokol Buštěhrad A 2007 2027 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2040 2039 1
2012/2013 7 Sokol Buštěhrad A 2007 2027 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 0
2012/2013 4 Sokol Buštěhrad A 2007 2027 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 0
2012/2013 2 Sokol Buštěhrad A 2007 2027 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 0
2011/2012 10 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2042 2004 1
2011/2012 9 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Valtera Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 1
2011/2012 8 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Jaček Miloslav Šachklub Města Dobrovice A 2046 2051 ½
2011/2012 7 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 0
2011/2012 6 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 ½
2011/2012 4 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2011 2026 0
2011/2012 3 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2060 2074 1
2011/2012 1 Sokol Buštěhrad A 2026 1999 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda 1965 1965 1
2011/2012 11 Slovan Velvary 2026 1999 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad "B" 1612 1701 1
2011/2012 10 Slovan Velvary 2026 1999 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 ½
2011/2012 8 Slovan Velvary 2026 1999 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 ½
2011/2012 7 Slovan Velvary 2026 1999 Strnad Pavel ŠOTP NOVA Kladno "A" 1892 1827 1
2011/2012 5 Slovan Velvary 2026 1999 Matějka Vladimír ŠK Řevnice "A" 1951 1979 ½
2011/2012 3 Slovan Velvary 2026 1999 Erban Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 1
2011/2012 2 Slovan Velvary 2026 1999 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 1
2011/2012 1 Slovan Velvary 2026 1999 Urban Tomáš ŠK Rakovník "B" 1788 1845 1
2010/2011 9 Slovan Velvary 2020 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1957 0
2010/2011 8 Slovan Velvary 2020 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1905 1
2010/2011 6 Slovan Velvary 2020 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1831 1
2010/2011 5 Slovan Velvary 2020 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1937 ½
2010/2011 4 Slovan Velvary 2020 Strnad Pavel ŠO TP NOVA Kladno 1877 1
2010/2011 3 Slovan Velvary 2020 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1949 ½
2010/2011 1 Slovan Velvary 2020 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1956 ½
2009/2010 11 Slovan Velvary 1986 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2146 ½
2009/2010 9 Slovan Velvary 1986 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 1965 ½
2009/2010 8 Slovan Velvary 1986 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce B 2013 ½
2009/2010 7 Slovan Velvary 1986 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 2019 0
2009/2010 5 Slovan Velvary 1986 Maršálek Luboš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1966 1
2009/2010 4 Slovan Velvary 1986 Burda Roman TJ Neratovice B 2074 ½
2009/2010 2 Slovan Velvary 1986 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1827 1
2008/2009 11 Slovan Velvary 1967 Framberk Jan Caissa Úholičky "C" 2024 ½
2008/2009 10 Slovan Velvary 1967 Růžička Miloš SK DDM Slaný "A" 1922 ½
2008/2009 9 Slovan Velvary 1967 Velík Jan TJ Aero Odolena Voda 1995 ½
2008/2009 8 Slovan Velvary 1967 Minařík Petr ŠK Kladno "B" 1756 ½
2008/2009 6 Slovan Velvary 1967 Novák Jindřich Caissa Úholičky "B" 2065 1
2008/2009 5 Slovan Velvary 1967 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 1
2008/2009 4 Slovan Velvary 1967 Holovčák Jiří NOVA Kladno "A" 1860 1
2008/2009 3 Slovan Velvary 1967 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1957 0
2008/2009 2 Slovan Velvary 1967 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad "A" 1992 ½
2008/2009 1 Slovan Velvary 1967 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 1
2007/2008 11 ŠK Kladno B 1894 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2101 0
2007/2008 10 ŠK Kladno B 1894 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2034 ½
2007/2008 9 ŠK Kladno B 1894 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 0
2007/2008 8 ŠK Kladno B 1894 Framberk Jan Caissa Úholičky 1968 ½
2007/2008 6 ŠK Kladno B 1894 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1972 1
2007/2008 5 ŠK Kladno B 1894 Fojtů Jan Biomedica Říčany C 2129 0
2007/2008 4 ŠK Kladno B 1894 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 0
2007/2008 3 ŠK Kladno B 1894 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n.V. A 2021 1
2007/2008 11 Slovan Velvary 1894 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1867 0
2007/2008 10 Slovan Velvary 1894 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1901 1
2007/2008 9 Slovan Velvary 1894 Palas Aleš MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2055 ½
2007/2008 7 Slovan Velvary 1894 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2379 0
2007/2008 6 Slovan Velvary 1894 Valtr Tomáš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1850 1
2007/2008 5 Slovan Velvary 1894 Vlček Marek Caissa Úholičky "C" 1915 1
2007/2008 4 Slovan Velvary 1894 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1968 ½
2007/2008 3 Slovan Velvary 1894 Hackel Luděk DDM Mělník 2032 ½
2007/2008 1 Slovan Velvary 1894 Picek Miroslav TJ Sokol na Mělníce 2011 0
2006/2007 11 TJ Slovan Velvary 1900 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 0
2006/2007 10 TJ Slovan Velvary 1900 Palas Aleš ŠK Kralupy n/Vlt B 2038 0
2006/2007 9 TJ Slovan Velvary 1900 Hofner František ŠO Stochov 1851 1
2006/2007 7 TJ Slovan Velvary 1900 Framberk Jan Caissa Úholičky C 2017 1
2006/2007 6 TJ Slovan Velvary 1900 Balavajder Michael ŠK Dobrovice B 1777 ½
2006/2007 5 TJ Slovan Velvary 1900 Kittler Jiří ŠK Kralupy n/Vlt C 1724 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Velvary 1900 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 1
2006/2007 3 TJ Slovan Velvary 1900 Tomandl Ivo Sokol Libčice n/Vl 1899 ½
2006/2007 2 TJ Slovan Velvary 1900 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1856 0
2006/2007 1 TJ Slovan Velvary 1900 Hackel Luděk DDM Mělník 2031 ½
2006/2007 10 ŠK Kladno "B" 1900 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram - B 2280 1
2006/2007 9 ŠK Kladno "B" 1900 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2142 0
2006/2007 3 ŠK Kladno "B" 1900 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2176 ½
2006/2007 2 ŠK Kladno "B" 1900 Gutman Petr ŠK Kladno "A" 2165 0
2006/2007 1 ŠK Kladno "B" 1900 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 2007 0
2005/2006 11 Slovan Velvary 1844 Doležal Vít Aero Odolena Voda 1926 1
2005/2006 10 Slovan Velvary 1844 Jandourek Lukáš DIAREA Neratovice 2247 0
2005/2006 8 Slovan Velvary 1844 Konvalinka Vladislav Kralupy n/Vlt C 1896 ½
2005/2006 7 Slovan Velvary 1844 Kučera Tomáš DDM Mělník 1966 1
2005/2006 6 Slovan Velvary 1844 Zítko Martin Libčice n/Vltavou 1888 1
2005/2006 5 Slovan Velvary 1844 Mudra Pavel Bakov n/Jizerou B 2082 1
2005/2006 4 Slovan Velvary 1844 Kopecký Petr Spartak Čelákovice 1736 ½
2005/2006 3 Slovan Velvary 1844 Jarý Josef Brandýs n/Labem 1931 0
2005/2006 2 Slovan Velvary 1844 Kůs Petr Sokol Tišice 1999 ½
2005/2006 1 Slovan Velvary 1844 Bílek Roman Caissa Úholičky B 2011 ½
2005/2006 10 ŠK Kladno B 1844 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.A 1986 ½
2005/2006 8 ŠK Kladno B 1844 Mudra Pavel Sokol Bakov nad J. 2082 0
2005/2006 5 ŠK Kladno B 1844 Skácel Tomáš Alva Pb Příbram B 1803 1
2005/2006 3 ŠK Kladno B 1844 Vaněček Jiří Caissa Úholičky A 2068 0
2005/2006 1 ŠK Kladno B 1844 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda MB A 1975 ½
2004/2005 11 SK DDM Slaný 1853 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 0
2004/2005 10 SK DDM Slaný 1853 Abraham Karel ŠK Kladno D 1908 1
2004/2005 9 SK DDM Slaný 1853 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 0
2004/2005 8 SK DDM Slaný 1853 Mos Rudolf Sokol Libčice 1717 1
2004/2005 7 SK DDM Slaný 1853 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 1
2004/2005 4 SK DDM Slaný 1853 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1914 ½
2004/2005 3 SK DDM Slaný 1853 Kabát Jiří ŠO Stochov 1807 ½
2004/2005 1 SK DDM Slaný 1853 Alaverdyan Argam Easy E Kralupy C 1741 1
2004/2005 10 ŠK Kladno B 1853 Kožený Pavel Joly Lysá n.L. B 2041 0
2004/2005 7 ŠK Kladno B 1853 Kohout Josef ŠK Rakovník A 2016 0
2004/2005 4 ŠK Kladno B 1853 Janda Eduard TJ Neratovice B 1943 0
2004/2005 3 ŠK Kladno B 1853 Šmíd Ondřej TJ Loko Beroun A 1793 ½
2004/2005 2 ŠK Kladno B 1853 Žamboch Roman E.E.Kralupy n.V. A 2056 1
2004/2005 1 ŠK Kladno B 1853 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1872 0
2003/2004 11 Slovan Velvary 1732 Umanec Filip SK Mělník 1885 B" 1956 ½
2003/2004 10 Slovan Velvary 1732 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A" 1752 1
2003/2004 9 Slovan Velvary 1732 Barčák Jaroslav EasyE Kralupy C" 1688 1
2003/2004 8 Slovan Velvary 1732 Forštová Kateřina Neratovice C" 1421 1
2003/2004 7 Slovan Velvary 1732 Vítek Jan SK DDM Slaný 1762 ½
2003/2004 6 Slovan Velvary 1732 Plháček Václav Sokol Hostivice 1851 1
2003/2004 5 Slovan Velvary 1732 Střelba Ivo AERO Odolena Voda 1838 1
2003/2004 4 Slovan Velvary 1732 Vimmer Miloš ŠK Kladno D" 1852 0
2003/2004 3 Slovan Velvary 1732 Martinec Karel EasyE Kralupy B" 1879 ½
2003/2004 1 Slovan Velvary 1732 Glasberger Roman ŠK Kladno E" 1732 ½
2003/2004 8 SK Kladno B 1732 Čížek Ondřej Alva Pb Pribram B 1599 1
2003/2004 6 SK Kladno B 1732 Kopecký Jiří Easy Engl. Kralupy 1858 1
2003/2004 4 SK Kladno B 1732 Janda Eduard Spol. Neratovice B 1974 1
2003/2004 3 SK Kladno B 1732 Vaněček Jiří Caissa Uholicky 2012 ½
2003/2004 2 SK Kladno B 1732 Klein Eduard SK Kladno C 1831 ½
2003/2004 1 SK Kladno B 1732 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun 1820 ½