Hráč Skalický Tomáš

Skalický Tomáš

User Pic
Jméno: Skalický Tomáš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2121
Elo mezinárodní: 2126
ID: 29812
FIDE ID: 334898
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2135 2115 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2115 2097 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 2135 2115 Vrabec Miloš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2135 2118 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 2119 2115 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1921 1939 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2139 2135 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2348 2342 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2139 2135 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 1991 1978 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2146 2135 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2283 2272 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2116 2115 Novák Michal Šachový klub Líně 2157 2157 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2116 2115 Růžička Aleš Sokol Tábor 2067 2063 1
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2135 2115 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2157 2129 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2135 2115 Folk Petr ŠK Sokol Klatovy 2177 2193 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2119 2115 Spal Milan ČZ Strakonice 2174 2165 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2119 2115 Jaščenko Olga Unichess Underground 2104 2101 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2114 2135 Pták Pavel ŠACHklub NN Písek 2107 2118 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2114 2135 Malý Filip KŠ Říčany 1925 „B“ 1915 1948 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2139 2135 Stluka Petr Šachový klub Příbram-Baník 2153 2158 ½
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2139 2135 Juřek Josef ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2248 2238 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2146 2135 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2138 2201 0
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2142 2147 Horák Martin Spartak Vlašim B 2274 2225 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 Bechyně Jaroslav Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 1
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2136 2147 Kučera Tomáš ŠK Kralupy A 1908 1932 ½
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2136 2147 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2181 2168 ½
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2155 2147 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 2084 2035 1
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2155 2147 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2133 2129 ½
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2259 2271 0
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 Stluka Petr Příbram Baník A 2151 2160 1
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 1
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2162 2151 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2031 2035 1
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2142 2147 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1965 1941 1
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 Škoda Martin Gambit Jihlava 2143 2149 0
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2136 2147 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2259 2265 ½
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2136 2147 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2245 2228 ½
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2155 2147 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2051 2050 ½
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 2155 2147 Janda Pavel Sokol Tabor 2076 2081 0
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 Husárik Braňko Eurovia Praha 2101 2098 0
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 Michálek František Sokol Kolin 2030 2063 ½
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 Hruška Jan Unichess Vyletna 2052 2068 ½
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2138 2147 Mládek Richard TJ Spartak Vlasim 2134 2091 0
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 2162 2151 Pták Pavel SACHklub Pisek 2103 2105 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice 2078 2052 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2150 2113 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2062 2091 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1976 2093 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Čáp Adam Šachový klub Zdice 2346 2302 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Stluka Petr Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha B 2058 2027 1
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Loskot Petr Sokol Tábor 2111 2071 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2167 2133 0
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Pauch Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1991 2032 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Matějka Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2073 2076 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Sedlák Jiří ŠK Světlá nad Sázavou 1951 1900 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Fiala Jan ŠACHklub Písek 1996 2027 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 2115 2088 Souček Milan Sokol Kolín 2055 2023 1
2014/2015 11 Ĺ K Milovice 2068 2077 Kalík Jan Sokol KolĂ­n D 1943 1846 1
2014/2015 10 Ĺ K Milovice 2068 2077 Hanuš Karel DDM Nymburk B 1560 1
2014/2015 9 Ĺ K Milovice 2068 2077 Durčák Patrik Joly Lysá nad Labem G 1636 1
2014/2015 8 Ĺ K Milovice 2068 2077 Štegl Petr TJ Sokol PeÄŤky B 1789 1823 1
2014/2015 5 Ĺ K Milovice 2068 2077 Záběhlický Jiří Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1556 1648 1
2014/2015 4 ŠK Milovice 2068 2077 Reichel TomᚠTJ Slavoj Čáslav B 1899 1876 1
2014/2015 3 Ĺ K Milovice 2068 2077 Košnář Rudolf Joly Lysá nad Labem H 1624 1
2014/2015 2 Ĺ K Milovice 2068 2077 Křepelka Petr TJ Sokol SendraĹľice C 1675 0
2014/2015 1 Ĺ K Milovice 2068 2077 Pecák Ivan Kostelec nad ÄŚ.Lesy C 1695 1688 1
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Postupa Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2255 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2217 2214 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Jandourek Lukáš Cayman Pharma Neratovice B 2228 2221 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2113 2101 ½
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2198 2198 ½
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2016 2016 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2098 2090 ½
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2068 2077 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 2068 2077 Jurásek Miroslav ŠK GROP Praha 2284 2257 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2225 2217 0
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Rut Vojtěch Šachklub města Dobrovice 2065 2058 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Bargel Martin TJ Neratovice B 2112 2105 0
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 1992 2005 0
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Dungl Martin Caissa Úholičky 2050 2060 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2126 2128 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2139 2124 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2008 2000 1
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2215 2210 0
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2218 2225 ½
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 2100 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2151 2152 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 Čermák Michal ŠK Joly Lysá nad Labem C 1988 2055 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 Málek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2061 2044 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2072 2071 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1897 1958 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 ½
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 0
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 2007 2027 1
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2107 2096 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Srba Milan TJ Sokol Struhařov 2167 2158 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2024 2041 0
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2199 2200 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Slanec Jan Šachový klub Rakovník 1946 1969 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2133 2115 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1897 1958 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Mikeš Jan Chess Most 2102 2135 0
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 ½
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2130 2124 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2167 2167 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2027 2050 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2149 2155 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 Franěk Jan TJ Bohemians Praha B 1976 1974 1
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 ½
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 0
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 0
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 ½
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 0
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 ½
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 ½
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 1914 1895 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1865 1858 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav A 2097 2094 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Müller Jan Šachový klub Rakovník 1880 ½
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1877 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Framberk Jan Caissa Úholičky 2070 2024 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2102 2148 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav B 1650 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk 1974 1917 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Stluka František SK Pyrit Příbram 2089 2069 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2015 1972 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1942 1928 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1789 1892 0
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1798 1805 1
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Velík Jan Sokol Struhařov A 2058 2058 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2084 2065 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1967 1997 ½
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1806 1857 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 1
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1932 1935 ½
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1326 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Žilavá Kateřina ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Simon Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1591 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1330 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Pokorná Alžběta ŠK Praha - Smíchov A 1316 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Bien Jan ŠK Řevnice 1250 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Krčil Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1291 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Suchomelová Simona Jiskra Havlíčkův Brod 1510 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Pastrnek Michal Klub šachistů Říčany 1925 B 1256 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 1860 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha A 1611 0
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Dungl Martin Caissa Úholičky 1952 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1977 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2071 0
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2029 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Soukal Roman SK Pyrit Příbram 1907 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1921 1
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 Dočekal Vladimír Šachový klub Rakovník 1890 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Stadion Kutná Hora B 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Vnouček Martin JAWA Brodce B 1000 1
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1870 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Zima Tomáš Sokol Nymburk A 1809 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Kořínek Oldřich Kostelec nad Č.l. B 1598 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1809 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany E 1946 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1961 ½
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1946 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1924 1
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1946 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1946 Fekete František TJ Sokol Pečky A 1725 ½
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany E 1946 Doležal Jan Sokol Český Brod B 1960 0
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany E 1946 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2042 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany E 1946 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1946 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 0
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany E 1946 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany D 1756 1
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany E 1946 Čihák Adam BIOMEDICA Říčany F 1600 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany A 1946 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1898 ½
2009/2010 10 Biomedica Říčany A 1946 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno A 1744 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany A 1946 Strádal Pavel Jiskra Humpolec 1447 1
2009/2010 8 Biomedica Říčany A 1946 Sýkora Michal Jiskra Havlíčkův Brod 1250 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany A 1946 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1750 1
2009/2010 6 Biomedica Říčany A 1946 Minasjan Martin ŠK Smíchov - Praha A 1250 1
2009/2010 5 Biomedica Říčany A 1946 Otradovec Luboš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 ½
2009/2010 4 Biomedica Říčany A 1946 Simon Jan QCC České Budějovice 1448 1
2009/2010 3 Biomedica Říčany A 1946 Máslo Ondřej Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany A 1946 Rathouský Jakub Biomedica Říčany B 1523 1
2009/2010 1 Biomedica Říčany A 1946 Vopěnka Štěpán Spartak Vlašim B 1499 1
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1638 Zvára David TRW autoel. Vlašim 1826 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1638 Mišičko Ján Rakovník 2138 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1638 Már Tomáš Biomedica Říčany C 1572 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1638 Zezula Rudolf TJ Náměšťnad Oslavou 1886 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 1638 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1826 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1638 Hlaváček Ondřej ŠO DKV České Budějovice 1612 ½
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1638 Schachinger Petr ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 1638 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1570 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 1638 Rous Daniel ŠK Smíchov - Praha A 1739 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany B 1638 Meduna Eduard ŠK Duras BVK Brno A 1782 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany B 1638 Spaček Marcel ŠK Duras BVK Brno B 1250 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1638 Jordán Petr Biomedica Říčany C 1280 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1638 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1508 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1638 Hataš Ondřej DDM Praha 6 A 1543 0
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1463 Petrželka David QCC DKV Č. Budějovice 1431 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1463 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1349 1
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1463 Kostelecký Daniel TJ Sokol Kobylisy 1250 1
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 1463 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1412 0
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 1463 Novák Lukáš Šachklub Tábor 1398 ½
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1463 Meduna Eduard ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 1
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1463 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2007/2008 7 Biomedica Říčany G 1463 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1457 0
2007/2008 4 Biomedica Říčany G 1463 Špitálský Vít Joly Lysá n.L. F 1
2007/2008 3 Biomedica Říčany G 1463 Dušek Vladimír Sokol Sendražice C 1464 0
2007/2008 2 Biomedica Říčany G 1463 Kolanda Roman Sokol Pečky C 1
2006/2007 9 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Rous Daniel ŠK Smíchov Praha 1419 ½
2006/2007 8 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Procházka Jindřich ŠK Sokol Vyšehrad A 1100 1
2006/2007 7 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Bureš Lubomír Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 6 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Junek Jakub Slavoj České Budějovice A 1250 1
2006/2007 4 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Katrincová Lucie Sokol Bedřichov - Jihlava 1100 1
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany D 1250 Malá Anna BIOMEDICA Říčany E 1250 0
2006/2007 11 Biomedica Říčany F 1250 Hájek Adam ŠK Medvědi Zvole B 0
2006/2007 5 Biomedica Říčany F 1250 Bleha Lukáš Spartak Vlašim C 1378 0
2006/2007 3 Biomedica Říčany F 1250 Jelínek Josef Dolní Kralovice 1250 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany F 1250 Jaroš Ladislav Biomedica Říčany G 0
2005/2006 11 Biomedica Říčany F Hřídel Petr Medvědi Zvole B 1
2005/2006 10 Biomedica Říčany F Dinh Viet SK Kamenice 1
2005/2006 8 Biomedica Říčany F Máslo Robert Medvědi Zvole A 0
2005/2006 6 Biomedica Říčany F Jelínek Lukáš Sp. D. Kralovice 1250 0
2005/2006 4 Biomedica Říčany F Patzner Petr Jawa Brodce C 1422 0
2005/2006 2 Biomedica Říčany F Pilný Tomáš Biomedica Říčany G 0
2005/2006 1 Biomedica Říčany F Laube Miloslav Kavalier Sázava 1488 0