Hráč Kryšpín Libor

Kryšpín Libor

User Pic
Jméno: Kryšpín Libor
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2076
Elo mezinárodní: 2063
ID: 1471
FIDE ID: 308064
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2063 2076 Zvolenský David JAWA Brodce A 2136 2108 1
2019/2020 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2064 2076 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 1953 1
2019/2020 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2064 2076 Hába Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2175 2152 0
2019/2020 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2072 2076 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 2127 2118 0
2018/2019 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2075 2070 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1949 1948 ½
2018/2019 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2075 2070 Šárovec Robert Sparta Kutná Hora B 0 1942 ½
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2074 2070 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1994 2016 ½
2018/2019 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2074 2070 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2183 2162 ½
2018/2019 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2059 2070 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 1
2018/2019 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2059 2070 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2063 2070 1
2018/2019 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2061 2074 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2119 2129 0
2018/2019 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2061 2074 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1921 1950 1
2018/2019 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2065 2074 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2008 2029 ½
2018/2019 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2065 2074 Drahorád Daniel KŠ Říčany 1925 E 1980 1986 ½
2018/2019 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 2074 Husárik Braňko Joly Lysá nad Labem F 2100 2087 ½
2017/2018 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2057 2082 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1933 1981 1
2017/2018 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2068 2082 Pochinkov Andrey Cayman Pharma Neratovice D 2026 2035 0
2017/2018 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2067 2082 Joukl Zdeněk Sokol Bakov n.Jiz. B 2042 2059 1
2017/2018 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2074 2082 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 2146 2176 ½
2017/2018 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2068 2082 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2143 2117 1
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2068 2082 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2036 2056 ½
2017/2018 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2068 2082 Musil Martin Joly Lysá nad Labem F 2010 1999 0
2017/2018 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 2080 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1975 1962 ½
2017/2018 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2067 2082 Kawulok Marek TJ Neratovice "C" 2141 2153 0
2017/2018 6 Sokol Bakov nad Jizerou 2074 2082 Krutský Martin ŠK Teplice 2109 2089 0
2017/2018 3 Sokol Bakov nad Jizerou 2068 2082 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1937 1934 1
2016/2017 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 ½
2016/2017 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 ½
2016/2017 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Maláč Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1991 2001 0
2016/2017 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 1880 1913 0
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2005 1999 ½
2016/2017 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora B 2048 2055 ½
2016/2017 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 1
2016/2017 11 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2054 2032 0
2016/2017 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 1
2015/2016 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Popper Tomáš Unichess "B" 2033 2032 1
2015/2016 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2015/2016 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Duczynski Martin ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 0
2015/2016 2 Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 0
2015/2016 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1880 1913 0
2015/2016 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Kubíček Robert ŠK Spartak Čelákovice A 2129 2125 ½
2015/2016 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 ½
2015/2016 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou B 2098 2116 ½
2015/2016 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 2013 2019 1
2015/2016 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2072 2082 ½
2015/2016 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 Vojta Tomáš Spartak Vlašim C 2377 2365 0
2014/2015 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2130 2129 ½
2014/2015 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Pilný Jiří KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 1
2014/2015 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1921 1947 ½
2014/2015 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Evan Jan Sokol Struhařov A 2062 2016 ½
2014/2015 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1887 1890 1
2014/2015 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2060 2103 1
2014/2015 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1889 1949 1
2014/2015 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 ½
2014/2015 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2043 2003 0
2014/2015 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 Hostička František JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 ½
2014/2015 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2132 2135 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 1629 1662 1
2013/2014 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 2005 1990 1
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Eisner Michal Sokol Pečky A 2080 2072 1
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2073 2075 ½
2013/2014 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1936 1
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 0
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1962 1937 1
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Joukl Zdeněk Sokol Mladá Boleslav B 2052 2033 ½
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2012 2003 ½
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Hadžala Daniel Cayman Pharma C 2069 2055 0
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Hostička František JOLY Lysá nad Labem D 2228 2220 1
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem E 2162 2099 ½
2012/2013 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1856 1873 1
2012/2013 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Eisner Michal Sokol Pečky A 2061 2054 ½
2012/2013 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2032 2030 1
2012/2013 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2069 2075 ½
2012/2013 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice A 2052 2088 0
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice B 2087 2052 ½
2012/2013 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2085 2051 ½
2012/2013 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Vesecký Martin Sokol Kolín C 2142 2148 ½
2012/2013 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 ½
2012/2013 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2057 2061 0
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 ½
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2319 2326 0
2011/2012 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Mudra Pavel Šachklub Města Dobrovice A 2175 2236 ½
2011/2012 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Mejzr Jan Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 1
2011/2012 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2305 2331 0
2011/2012 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 2070 2073 1
2011/2012 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2084 2120 ½
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2073 2075 1
2011/2012 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2053 2056 ½
2011/2012 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Dungl Martin Caissa Úholičky B 2001 2048 1
2011/2012 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1930 1957 1
2011/2012 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 Popelka Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1984 1966 1
2010/2011 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Maršálek Luboš Caissa Úholičky B 1975 1
2010/2011 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 1
2010/2011 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice A 2000 1
2010/2011 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Baran Peter TJ Neratovice B 2067 1
2010/2011 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Štursa Jan ŠK Kralupy B 2140 1
2010/2011 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1
2010/2011 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 1
2010/2011 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Erban Jiří Český lev Kolešovice A 2044 ½
2010/2011 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 ½
2010/2011 10 Sokol Bakov nad Jizerou 2071 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác "B" 2213 ½
2010/2011 5 Sokol Bakov nad Jizerou 2071 Dünzel Jonas ŠK Zikuda Turnov "B" 2117 0
2009/2010 11 AŠ Mladá Boleslav 2070 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2008 0
2009/2010 10 AŠ Mladá Boleslav 2070 Bargel Martin Sokol Bakov n.J. 2177 ½
2009/2010 9 AŠ Mladá Boleslav 2070 Mazánek David JOLY Lysá n.L. D 1887 ½
2009/2010 8 AŠ Mladá Boleslav 2070 Janíček Jindřich JOLY Lysá n.L. C 2082 1
2009/2010 7 AŠ Mladá Boleslav 2070 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 2073 1
2009/2010 6 AŠ Mladá Boleslav 2070 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2048 ½
2009/2010 5 AŠ Mladá Boleslav 2070 Novák Jiří Kutná Hora B 1987 1
2009/2010 4 AŠ Mladá Boleslav 2070 Kacafírek Miroslav Sokol na Mělníce 2108 1
2009/2010 3 AŠ Mladá Boleslav 2070 Souček Milan Sokol Kolín B 2167 0
2009/2010 2 AŠ Mladá Boleslav 2070 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1987 ½
2009/2010 1 AŠ Mladá Boleslav 2070 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2100 0
2008/2009 11 AŠ Mladá Boleslav 2097 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1988 ½
2008/2009 10 AŠ Mladá Boleslav 2097 Březina Jindřich Sokol Sendražice 1955 1
2008/2009 9 AŠ Mladá Boleslav 2097 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2131 0
2008/2009 8 AŠ Mladá Boleslav 2097 Musil Martin JOLY Lysá n.L. C 2024 ½
2008/2009 7 AŠ Mladá Boleslav 2097 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2029 1
2008/2009 6 AŠ Mladá Boleslav 2097 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2256 0
2008/2009 5 AŠ Mladá Boleslav 2097 Moravec Vít Sokol Český Brod 2055 0
2008/2009 4 AŠ Mladá Boleslav 2097 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2095 0
2008/2009 3 AŠ Mladá Boleslav 2097 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2148 ½
2008/2009 2 AŠ Mladá Boleslav 2097 Růžička Zdeněk Kostelec n.Č.lesy 2114 0
2008/2009 1 AŠ Mladá Boleslav 2097 Picek Miroslav Sokol na Mělníce 1964 ½
2007/2008 11 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Jandourek Lukáš Neratovice B 2261 0
2007/2008 10 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 0
2007/2008 9 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2098 ½
2007/2008 8 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Postupa Martin Joly Lysá n.L. D 2094 1
2007/2008 7 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Munk Petr Joly Lysá n.L. C 2211 0
2007/2008 6 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Vrkota Miloš Sokol Sendražice 2087 ½
2007/2008 5 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2098 ½
2007/2008 4 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2029 1
2007/2008 3 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2126 ½
2007/2008 2 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Plášek Zdeněk Kostelec nad Č.lesy 2110 ½
2007/2008 1 Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1851 1
2006/2007 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Večerka Pavel TJ Sokol Mělník A 2082 1
2006/2007 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2160 1
2006/2007 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Zeman Martin ŠK Alva Pb Příbram - B 1955 1
2006/2007 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L. B 2109 0
2006/2007 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Cozl David TJ Spartak Žebrák A 1911 0
2006/2007 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1885 1
2006/2007 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Netušil Jaroslav Sokol Tišice "A" 2070 ½
2006/2007 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Hruška Tomáš Caissa Úholičky A 2084 ½
2006/2007 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Novotný Roman Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 0
2006/2007 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou A 2039 0
2006/2007 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 Gutman Petr ŠK Kladno "A" 2165 1
2005/2006 11 TJ Auto Škoda MB A 2085 Skřivánek Jan ŠK Kralupy n.Vlt.A 2194 0
2005/2006 10 TJ Auto Škoda MB A 2085 Vyhnálek Bohuslav Sokol Bakov nad J. 2156 1
2005/2006 9 TJ Auto Škoda MB A 2085 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 1964 0
2005/2006 8 TJ Auto Škoda MB A 2085 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák A 2083 0
2005/2006 7 TJ Auto Škoda MB A 2085 Maláč Petr S.E. Ml.Boleslav B 2129 ½
2005/2006 6 TJ Auto Škoda MB A 2085 Jandourek Lukáš NeratoviceVyvolení 2247 0
2005/2006 5 TJ Auto Škoda MB A 2085 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L.B 2068 0
2005/2006 4 TJ Auto Škoda MB A 2085 Hinz František TJ Sokol Hostivice 1965 1
2005/2006 3 TJ Auto Škoda MB A 2085 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram B 2293 0
2005/2006 2 TJ Auto Škoda MB A 2085 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2247 0
2005/2006 1 TJ Auto Škoda MB A 2085 Kazimour František ŠK Kladno B 1982 ½
2004/2005 11 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Maršálek Luboš E.E.Kralupy n.V. A 1969 1
2004/2005 10 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 1931 ½
2004/2005 9 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Jeníček Jiří ŠK Kladno B 2033 ½
2004/2005 8 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Husárik Braňko Joly Lysá n.L. B 2048 ½
2004/2005 7 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Maršálek Zdeněk Sokol Bakov n.J. A 2243 0
2004/2005 6 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Jaček Miloslav S.Emerge Ml.Bol. B 2143 ½
2004/2005 5 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník A 2118 1
2004/2005 4 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 2006 1
2004/2005 3 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Hůrka Jiří ŠK Rakovník B 1818 1
2004/2005 2 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Baran Peter TJ Neratovice B 2148 ½
2004/2005 1 AŠ Ml.Boleslav A 2067 Šos Václav TJ Loko Beroun A 1872 1
2003/2004 11 AS Mlada Boleslav 2051 Černohorský Ladislav Alva Pb Pribram B 2017 1
2003/2004 10 AS Mlada Boleslav 2051 Kazimour František SK Kladno B 2041 ½
2003/2004 9 AS Mlada Boleslav 2051 Jarrah Kamal Easy Engl. Kralupy 2061 1
2003/2004 8 AS Mlada Boleslav 2051 Kučera Tomáš SK Mělník 1885 2035 1
2003/2004 7 AS Mlada Boleslav 2051 Bargel Martin Spol. Neratovice B 2116 0
2003/2004 6 AS Mlada Boleslav 2051 Vanka Miloslav Caissa Uholicky 2260 0
2003/2004 5 AS Mlada Boleslav 2051 Ratzinger Patrik SK Kladno C 1930 1
2003/2004 4 AS Mlada Boleslav 2051 Rujder Tibor TJ Loko Beroun 1943 ½
2003/2004 3 AS Mlada Boleslav 2051 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2021 ½
2003/2004 2 AS Mlada Boleslav 2051 Čábelka Rolf TJ CeSTV Jince 1805 1