Hráč Růžička Miloš

Růžička Miloš

User Pic
Jméno: Růžička Miloš
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1950
Elo mezinárodní: 1941
ID: 6882
FIDE ID: 368784
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1941 1950 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1873 1859 0
2018/2019 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1925 1950 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1948 1803 1
2018/2019 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1925 1950 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1756 1826 1
2018/2019 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1923 1950 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2000 2013 ½
2017/2018 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1929 1943 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2072 2070 0
2017/2018 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1902 1897 1
2017/2018 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1913 1943 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1805 1782 1
2017/2018 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1912 1943 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1950 1944 ½
2017/2018 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1969 1967 0
2017/2018 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2083 2049 0
2017/2018 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1835 1843 ½
2017/2018 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1920 1943 Koper Štefan Český Lev Kolešovice B 1825 1850 0
2017/2018 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1941 1969 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1947 1944 ½
2016/2017 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2213 2198 0
2016/2017 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 0
2016/2017 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 1
2016/2017 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 0
2016/2017 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 1
2016/2017 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Machalík Marek Caissa Úholičky B 1907 1890 0
2016/2017 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1856 1857 0
2016/2017 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 1
2016/2017 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 0
2016/2017 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 ½
2016/2017 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1858 1816 1
2015/2016 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 1
2015/2016 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 ½
2015/2016 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Zámorský Ladislav TJ Neratovice C 1809 1865 0
2015/2016 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1
2015/2016 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Slapnička Karel ŠK Kralupy A 1996 2000 1
2015/2016 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad B 1600 1604 1
2015/2016 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 0
2015/2016 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½
2015/2016 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 1
2015/2016 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1898 1874 1
2014/2015 11 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1905 1864 1
2014/2015 10 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 1
2014/2015 9 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Holub Milan JAWA Brodce A 2045 2016 1
2014/2015 8 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 0
2014/2015 6 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 2010 1961 0
2014/2015 5 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1838 1906 1
2014/2015 4 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1906 1955 1
2014/2015 3 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1968 1977 0
2014/2015 2 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 ½
2014/2015 1 DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 ½
2013/2014 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1632 1781 ½
2013/2014 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad C 1354 1497 ½
2013/2014 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1672 1
2013/2014 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1837 1760 1
2013/2014 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 1
2013/2014 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Kotyk Václav ŠK Rakovník B 1792 1840 1
2013/2014 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Sladovník Tomáš ŠK Jince A 1972 1919 0
2013/2014 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1709 0
2013/2014 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1792 1
2013/2014 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1765 1
2013/2014 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1892 1
2012/2013 11 SK DDM Slaný 1932 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1599 1
2012/2013 10 SK DDM Slaný 1932 Hrdlička Jan ŠK Zlonice B 1868 1
2012/2013 9 SK DDM Slaný 1932 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad F 1557 1
2012/2013 8 SK DDM Slaný 1932 Sochor František ŠK Kladno B 1867 1
2012/2013 7 SK DDM Slaný 1932 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1993 1837 1
2012/2013 6 SK DDM Slaný 1932 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1362 1
2012/2013 5 SK DDM Slaný 1932 Rédl Václav Český Lev Kolešovice B 1562 1
2012/2013 4 SK DDM Slaný 1932 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1469 1
2012/2013 3 SK DDM Slaný 1932 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2323 0
2012/2013 1 SK DDM Slaný 1932 Červenka Antonín ŠO Stochov 1741 1
2012/2013 8 TJ Slovan Velvary A 1932 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1993 1837 0
2012/2013 5 TJ Slovan Velvary A 1932 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1868 1
2012/2013 1 TJ Slovan Velvary A 1932 Kopecký Jiří ŠK Kralupy B 1969 1946 ½
2011/2012 11 SK DDM Slaný 1904 Homola Karel ŠK Rakovník "B" 1723 1
2011/2012 10 SK DDM Slaný 1904 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2011/2012 9 SK DDM Slaný 1904 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1837 1
2011/2012 8 SK DDM Slaný 1904 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno "A" 1968 1938 1
2011/2012 7 SK DDM Slaný 1904 Bauer Jindřich ŠK Zdice "A" 1961 1992 0
2011/2012 6 SK DDM Slaný 1904 Hofner František Slovan Velvary 1871 1
2011/2012 5 SK DDM Slaný 1904 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 ½
2011/2012 4 SK DDM Slaný 1904 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 0
2011/2012 3 SK DDM Slaný 1904 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 ½
2011/2012 2 SK DDM Slaný 1904 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun "A" 1940 1
2011/2012 1 SK DDM Slaný 1904 Novák Milan ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 1
2010/2011 11 SK DDM Slaný 1925 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1943 0
2010/2011 10 SK DDM Slaný 1925 Žamboch Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1737 ½
2010/2011 9 SK DDM Slaný 1925 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1708 1
2010/2011 8 SK DDM Slaný 1925 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1966 0
2010/2011 7 SK DDM Slaný 1925 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1809 1
2010/2011 6 SK DDM Slaný 1925 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1949 1
2010/2011 5 SK DDM Slaný 1925 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce B 2041 0
2010/2011 4 SK DDM Slaný 1925 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1926 ½
2010/2011 3 SK DDM Slaný 1925 Müller Jan ŠK Rakovník B 1838 0
2010/2011 2 SK DDM Slaný 1925 Růžička Václav ŠK Kladno C 1666 1
2010/2011 1 SK DDM Slaný 1925 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 2002 0
2009/2010 11 SK DDM Slaný 1922 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno 1721 ½
2009/2010 10 SK DDM Slaný 1922 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2146 0
2009/2010 9 SK DDM Slaný 1922 Hrdlička Jan Šachový klub Zlonice 1821 1
2009/2010 8 SK DDM Slaný 1922 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 1965 ½
2009/2010 7 SK DDM Slaný 1922 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1910 1
2009/2010 6 SK DDM Slaný 1922 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 2019 0
2009/2010 5 SK DDM Slaný 1922 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 0
2009/2010 4 SK DDM Slaný 1922 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1989 1
2009/2010 3 SK DDM Slaný 1922 Burda Roman TJ Neratovice B 2074 0
2009/2010 2 SK DDM Slaný 1922 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 ½
2009/2010 1 SK DDM Slaný 1922 Hofner František Slovan Velvary 1853 1
2008/2009 11 SK DDM Slaný "A" 1922 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 2046 0
2008/2009 10 SK DDM Slaný "A" 1922 Němec David Slovan Velvary 1967 ½
2008/2009 9 SK DDM Slaný "A" 1922 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce "B" 1957 0
2008/2009 8 SK DDM Slaný "A" 1922 Buk Václav Sokol Buštěhrad "A" 1925 ½
2008/2009 7 SK DDM Slaný "A" 1922 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 1
2008/2009 6 SK DDM Slaný "A" 1922 Vlček Marek Caissa Úholičky "C" 1970 ½
2008/2009 5 SK DDM Slaný "A" 1922 Čechal Josef NOVA Kladno "A" 1819 1
2008/2009 4 SK DDM Slaný "A" 1922 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1946 ½
2008/2009 3 SK DDM Slaný "A" 1922 Fejtek Petr ŠK Kladno "B" 1838 ½
2008/2009 2 SK DDM Slaný "A" 1922 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1945 1
2008/2009 1 SK DDM Slaný "A" 1922 Otruba Pavel Caissa Úholičky "B" 1982 0
2007/2008 11 SK DDM Slaný 1933 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1885 0
2007/2008 8 SK DDM Slaný 1933 Doležal Vít TJ Aero Odolena Voda 1924 0
2007/2008 7 SK DDM Slaný 1933 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce 1960 ½
2007/2008 5 SK DDM Slaný 1933 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1934 ½
2007/2008 1 SK DDM Slaný 1933 Daniel Jiří ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1787 1
2003/2004 11 SK DDM Slaný 1955 Gruber Miloš EasyE Kralupy B" 2013 0
2003/2004 10 SK DDM Slaný 1955 Zítko Martin Libčice n/Vltavou 1837 0
2003/2004 8 SK DDM Slaný 1955 Břečka František SK Mělník 1885 B" 1995 1
2003/2004 7 SK DDM Slaný 1955 Hofner František Slovan Velvary 1892 1
2003/2004 6 SK DDM Slaný 1955 Kittler Jiří EasyE Kralupy C" 1715 0
2003/2004 5 SK DDM Slaný 1955 Venera Zdeněk Neratovice C" 1716 0
2003/2004 4 SK DDM Slaný 1955 Klein Eduard NOVA Kladno A" 1831 ½
2003/2004 3 SK DDM Slaný 1955 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1931 1
2003/2004 2 SK DDM Slaný 1955 Velík Jan AERO Odolena Voda 1985 0
2003/2004 1 SK DDM Slaný 1955 Krafka Jan ŠK Kladno D" 1890 1