Hráč Slanec Jan

Slanec Jan

User Pic
Jméno: Slanec Jan
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1951
Elo mezinárodní: 1931
ID: 15774
FIDE ID: 331830
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č Český lev Kolešovice A 1931 1951 Jarrah Kamal TJ Kralupy nad Vltavou A 2036 2043 1
2018/2019 1 Č Český lev Kolešovice A 1948 1951 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1942 1895 0
2018/2019 2 Č Český Lev Kolešovice B 1931 1951 Vávra Jan JAWA Brodce A 1988 1984 0
2018/2019 1 B Český Lev Kolešovice B 1948 1951 Burda Roman TJ Neratovice D 2082 2065 0
2014/2015 5 Č Český Lev Kolešovice A 1968 1977 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1905 1864 0
2014/2015 3 Č Český Lev Kolešovice A 1968 1977 Růžička Miloš DDM Slaný-ŠK Velvary 1959 1
2014/2015 2 B Český Lev Kolešovice A 1968 1977 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 ½
2014/2015 1 Č Český Lev Kolešovice A 1968 1977 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 1
2014/2015 5 B Šachový klub Rakovník 1968 1977 Purnoch Josef Cayman Pharma Neratovice B 2188 2185 ½
2014/2015 4 Č Šachový klub Rakovník 1968 1977 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2169 2169 1
2014/2015 3 B Šachový klub Rakovník 1968 1977 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2035 2020 0
2014/2015 2 Č Šachový klub Rakovník 1968 1977 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 0
2014/2015 1 B Šachový klub Rakovník 1968 1977 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 0
2013/2014 11 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 1
2013/2014 10 Č Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 ½
2013/2014 9 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 0
2013/2014 8 Č Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1982 2002 1
2013/2014 7 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2114 2114 0
2013/2014 6 Č Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 0
2013/2014 5 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 1
2013/2014 3 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 ½
2013/2014 2 Č Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 0
2013/2014 1 B Český Lev Kolešovice A 1951 1967 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 1
2013/2014 11 Č Šachový klub Rakovník 1951 1967 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2176 2179 0
2013/2014 9 Č Šachový klub Rakovník 1951 1967 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1994 1999 0
2013/2014 8 B Šachový klub Rakovník 1951 1967 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice 1843 1773 ½
2013/2014 7 Č Šachový klub Rakovník 1951 1967 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1924 1989 1
2013/2014 6 B Šachový klub Rakovník 1951 1967 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1920 1
2013/2014 5 Č Šachový klub Rakovník 1951 1967 Dungl Martin Caissa Úholičky 2050 2060 0
2013/2014 4 B Šachový klub Rakovník 1951 1967 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 0
2013/2014 3 Č Šachový klub Rakovník 1951 1967 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2038 2088 0
2013/2014 2 B Šachový klub Rakovník 1951 1967 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2041 2026 0
2013/2014 1 B Šachový klub Rakovník 1951 1967 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 1
2012/2013 11 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1990 1995 1
2012/2013 9 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Brezmen Pavel Sokol Kolín A 2087 2084 0
2012/2013 8 B Šachový klub Rakovník 1946 1969 Rakouš Pavel Šachklub města Dobrovice 1991 1922 0
2012/2013 7 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2024 2041 1
2012/2013 5 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2171 2175 0
2012/2013 4 B Šachový klub Rakovník 1946 1969 Palas Aleš Caissa Úholičky 2020 2010 0
2012/2013 3 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1960 1927 1
2012/2013 2 B Šachový klub Rakovník 1946 1969 Soural Karel TJ Sokol Struhařov 2000 2008 1
2012/2013 1 Č Šachový klub Rakovník 1946 1969 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1988 1972 1
2012/2013 11 Č Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2314 2323 0
2012/2013 9 Č Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1990 2022 0
2012/2013 8 B Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2031 2007 0
2012/2013 7 B Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2320 2329 0
2012/2013 6 Č Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 1980 2026 ½
2012/2013 5 B Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2058 2076 0
2012/2013 3 B Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1974 1960 1
2012/2013 2 Č Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2040 2039 1
2012/2013 1 B Český Lev Kolešovice A 1946 1969 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1992 1996 0
2011/2012 10 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda 2070 2073 1
2011/2012 9 B Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2073 2075 1
2011/2012 8 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Dungl Martin Caissa Úholičky B 2001 2048 1
2011/2012 7 B Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Popelka Pavel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1984 1966 0
2011/2012 6 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Mudra Pavel Šachklub Města Dobrovice A 2175 2236 0
2011/2012 5 B Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Přibyl Josef TJ Neratovice B 2305 2331 0
2011/2012 4 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2084 2120 0
2011/2012 3 B Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2053 2056 0
2011/2012 2 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2109 2120 0
2011/2012 1 Č Český Lev Kolešovice A 1930 1957 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2060 2074 1
2010/2011 11 B Český lev Kolešovice A 1906 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1957 0
2010/2011 10 Č Český lev Kolešovice A 1906 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 1
2010/2011 9 B Český lev Kolešovice A 1906 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1973 1
2010/2011 8 Č Český lev Kolešovice A 1906 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 1
2010/2011 7 B Český lev Kolešovice A 1906 Pšenička Oldřich AERO Odolena Voda A 1886 ½
2010/2011 6 Č Český lev Kolešovice A 1906 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1926 1
2010/2011 5 Č Český lev Kolešovice A 1906 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1964 0
2010/2011 4 B Český lev Kolešovice A 1906 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1886 1
2010/2011 3 Č Český lev Kolešovice A 1906 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice A 1897 1
2010/2011 2 B Český lev Kolešovice A 1906 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1872 ½
2010/2011 1 Č Český lev Kolešovice A 1906 Blažek Jiří Šachklub města Dobrovice A 1759 1
2009/2010 11 B ŠK Rakovník B 1894 Babouček Vavřinec ŠK Zdice A 1484 1
2009/2010 4 B ŠK Rakovník B 1894 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 1
2008/2009 11 Č ŠK Rakovník B 1860 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 1
2008/2009 10 B ŠK Rakovník B 1860 Hrabcová Vlasta ŠK Medvědi Zvole A 1845 1
2008/2009 9 Č ŠK Rakovník B 1860 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 0
2008/2009 8 B ŠK Rakovník B 1860 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 0
2008/2009 7 B ŠK Rakovník B 1860 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 1
2008/2009 6 Č ŠK Rakovník B 1860 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 ½
2008/2009 4 Č ŠK Rakovník B 1860 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 1
2008/2009 3 B ŠK Rakovník B 1860 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 ½
2008/2009 2 Č ŠK Rakovník B 1860 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1964 0
2008/2009 1 B ŠK Rakovník B 1860 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1787 1
2007/2008 10 Č ŠK Rakovník B 1801 Chudáček Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 1100 1
2007/2008 9 B ŠK Rakovník Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2007/2008 7 B ŠK Rakovník Bartoš Jan ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 4 B ŠK Rakovník Mrnka Jan Marty Baník Most ½
2007/2008 3 Č ŠK Rakovník Kalous Miroslav Bohemians Praha B 1
2006/2007 8 B ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Petlach Pavel Baník CHZ Sokolov 1630 ½
2006/2007 5 B ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Nedoma Marek Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 0
2006/2007 4 Č ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1600 0
2006/2007 3 B ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2085 ½
2006/2007 2 B ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Solnař Josef Šachový klub Most C 1453 1
2006/2007 1 Č ŠO DDM Karlovy Vary 1732 Černý Josef Šachový klub Most B 1535 ½
2006/2007 10 B ŠK Rakovník B 1732 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1828 0
2006/2007 8 B ŠK Rakovník B 1732 Sokol Roman ŠK Kladno D 1891 0
2006/2007 6 B ŠK Rakovník B 1732 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1929 1
2006/2007 5 Č ŠK Rakovník B 1732 Hinz František TJ Český lev Kolešovice 1946 0
2006/2007 4 B ŠK Rakovník B 1732 Novák Milan ŠK Příbram - Baník A 1946 1
2006/2007 3 Č ŠK Rakovník B 1732 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1888 ½
2006/2007 2 B ŠK Rakovník B 1732 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2035 ½
2006/2007 1 Č ŠK Rakovník B 1732 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1850 ½
2005/2006 10 Č ŠK Rakovník 1721 Jínová Lucie 1.Novoborský B"" 2082 ½
2005/2006 9 Č ŠK Rakovník 1721 Košťál Jindřich ŠK Louny 1948 0
2005/2006 8 B ŠK Rakovník 1721 Fejtek Petr ŠK Kladno 1899 ½
2005/2006 11 Č ŠK Rakovník B 1721 Vítek Jan SK DDM Slaný A 1735 0
2005/2006 7 B ŠK Rakovník B 1721 Krafka Jan ŠK Kladno C 1876 1
2005/2006 5 B ŠK Rakovník B 1721 Červenka Antonín ŠO Stochov 1773 1
2005/2006 2 Č ŠK Rakovník B 1721 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 0
2005/2006 1 B ŠK Rakovník B 1721 Kováč Martin TJ Jince A 1737 1
2004/2005 11 B ŠK Rakovník B 1661 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1845 ½
2004/2005 9 Č ŠK Rakovník B 1661 TJ Neratovice B 1
2004/2005 7 Č ŠK Rakovník B 1661 Popelka Pavel E.E.Kralupy n.V. A 1858 0
2004/2005 6 B ŠK Rakovník B 1661 Nývlt Miloslav TJ Sokol Mělník A 1789 0
2004/2005 5 Č ŠK Rakovník B 1661 Čechal Josef ŠK Kladno B 1896 1
2004/2005 4 B ŠK Rakovník B 1661 Mazánek David Joly Lysá n.L. B 1854 1
2004/2005 3 Č ŠK Rakovník B 1661 Hložek Jan AŠ Ml.Boleslav A 1832 1
2004/2005 6 B ŠK Kladno 1661 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 0
2004/2005 3 B ŠK Kladno 1661 Roubínek David DDM Karlovy Vary 1577 1
2004/2005 2 Č ŠK Kladno 1661 Kvěš Martin Spartak Chodov 1497 0
2004/2005 1 B ŠK Kladno 1661 Braun Tomáš Desko Liberec C 1453 ½
2003/2004 11 B ŠK Kladno 1377 Kužvart Jan Tietz Karlovy Vary 0
2003/2004 10 Č ŠK Kladno 1377 Kovář Jan Sokol Údlice 1326 1
2003/2004 9 B ŠK Kladno 1377 Štola Miroslav SK OAZA Praha B" 1350 1
2003/2004 8 B ŠK Kladno 1377 Vojta Jakub Easy Engl.Kralupy 1376 1
2003/2004 7 Č ŠK Kladno 1377 Vancl Jakub Desko Liberec A" 1576 ½
2003/2004 6 B ŠK Kladno 1377 Rubeš Jan Bonex Teplice 1
2003/2004 5 B ŠK Kladno 1377 Březinová Jana Biomedica Říčany A 1348 1
2003/2004 4 Č ŠK Kladno 1377 Malá Anna Biomedica Říčany B 1
2003/2004 3 Č ŠK Kladno 1377 Straka Vojtěch Sokol Vyšehrad B" 0
2003/2004 2 Č ŠK Kladno 1377 Kníže Václav Spartak Ústí n.L. ½
2003/2004 1 B ŠK Kladno 1377 Korkeš Jaroslav Desko Liberec B" 1
2003/2004 5 B Rakovník B 1377 Bielik Ladislav Kolešovice A 1497 0
2003/2004 2 Č Rakovník B 1377 Fedorowyczová Nella ŠK Liteň 1
2003/2004 9 B ŠK Rakovník 1377 Spěváček Jiří NOVA Kladno 1650 0
2003/2004 8 Č ŠK Rakovník 1377 Draškovič Dragan ESCADDO Kladno ½
2003/2004 7 B ŠK Rakovník 1377 Mišičková Michaela ŠK Kladno 1
2003/2004 6 Č ŠK Rakovník 1377 Havelka Martin Buštěhrad 1
2003/2004 3 B ŠK Rakovník 1377 Svatoš Daniel ŠK Kladno 1626 0