Hráč Košnář Martin

Košnář Martin

User Pic
Jméno: Košnář Martin
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2125
Elo mezinárodní: 2147
ID: 560
FIDE ID: 307645
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 SK Mesta Lysa nad Labem 2146 2120 Šťastný Jan TJ Neratovice 2209 2213 0
2018/2019 2 SK Mesta Lysa nad Labem 2147 2119 Červený Petr 2222 SK Polabiny 2319 2328 ½
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem C 2138 2120 Bargel Martin TJ Neratovice B 2100 2093 1
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2120 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 1993 2016 ½
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2120 Polanský Adam Luboš SK AD Jicin 1997 2041 ½
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2146 2120 Postupa Martin TJ Pankrac B 2098 2099 1
2018/2019 3 SK JOLY Lysa nad Labem C 2147 2119 Šmíd Jaroslav SK Lipa 1934 1960 ½
2017/2018 11 Eurovia Praha 2144 2110 Daneš Jaroslav Sparta Kutna Hora 2249 2240 ½
2017/2018 10 Eurovia Praha 2145 2110 Růžička Aleš Sokol Tabor 2089 2068 ½
2017/2018 7 Eurovia Praha 2140 2110 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2197 2192 ½
2017/2018 6 Eurovia Praha 2140 2110 Zvára David TJ Spartak Vlasim 2163 2150 ½
2017/2018 4 Eurovia Praha 2145 2110 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 1
2017/2018 3 Eurovia Praha 2145 2110 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2069 1
2017/2018 1 Eurovia Praha 2114 2087 Vokoun Jan TJ Pankrac B 2172 2161 ½
2017/2018 9 SK JOLY Lysa nad Labem C 2145 2110 Hába Zdeněk TJ Neratovice B 2175 2172 ½
2017/2018 6 SK JOLY Lysa nad Labem C 2140 2110 Michálek Jan SK Sokol Vysehrad 2256 2230 ½
2017/2018 4 SK JOLY Lysa nad Labem C 2145 2110 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2012 2012 1
2017/2018 2 SK JOLY Lysa nad Labem C 2145 2110 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2115 2106 ½
2017/2018 1 SK JOLY Lysa nad Labem C 2114 2087 Škára Vladimír Bartos Unichess 2230 0 0
2016/2017 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2147 2095 Kožený Pavel SK mesta Lysa nad Labem 2045 2053 ½
2015/2016 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2147 2095 Kožený Pavel ŠK města Lysá nad Labem B 2045 2053 ½
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2098 2122 ½
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2245 2237 ½
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 2059 2067 ½
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2123 2118 1
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2105 0
2015/2016 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 ½
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 Blažek Jiří Sokol Tábor 2182 2183 ½
2013/2014 10 JOLY Lysá nad Labem E 2162 2099 Michálek František Sokol Kolín B 2058 2050 ½
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem E 2162 2099 Hadžala Daniel Cayman Pharma C 2069 2055 ½
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem E 2162 2099 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 ½
2012/2013 7 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2164 2097 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 ½
2012/2013 5 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2164 2097 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1920 2002 ½
2012/2013 4 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2164 2097 Maršálek Luboš Káva Longberry Kralupy 2043 2037 1
2011/2012 11 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2164 2094 Gruber Miloš Sokol na Mělníce B 1996 1979 ½
2011/2012 6 ŠK JOLY Lysá n/L. E 2164 2094 Gregor Jiří Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2280 2256 0
2011/2012 10 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Michálek František Sokol Kolín B 2083 2087 ½
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2084 2065 1
2011/2012 5 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2092 2076 ½
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 1
2011/2012 3 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 0
2011/2012 2 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Cozl David Šachový klub Rakovník 2011 2026 ½
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady 2066 2043 1
2009/2010 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2173 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2292 0
2009/2010 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2173 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 ½
2008/2009 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2175 Přibyl Josef Holdia DP Praha B 2343 0
2008/2009 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2175 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2233 ½
2008/2009 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2175 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2246 ½
2007/2008 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2180 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 1
2007/2008 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2180 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2129 0
2007/2008 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2180 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2096 1
2006/2007 4 ŠK Joly Lysá n.L. B 2185 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno "A" 2012 ½
2005/2006 7 ŠK Joly Lysá n.L.B 2083 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 1984 1
2005/2006 10 ŠK JOLY Lysá n.L. 2083 Pačovský Jiří Synthesia Pardub. 2278 ½
2004/2005 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2196 Velecký Viktor Panda Rychnov nad Kněžnou 2142 ½
2004/2005 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2196 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 0
2003/2004 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou 2101 ½
2003/2004 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov 2178 ½
2003/2004 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 0