Hráč Munk Petr

Munk Petr

User Pic
Jméno: Munk Petr
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2130
Elo mezinárodní: 2137
ID: 581
FIDE ID: 317799
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č SK JOLY Lysa nad Labem D 2137 2130 Postupa Pavel TJ Pankrac B 2226 2215 ½
2017/2018 11 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2121 2117 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2238 2239 0
2017/2018 10 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2311 2276 ½
2017/2018 9 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 Gregor Jiří TJ Neratovice B 2241 2224 ½
2017/2018 6 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2122 2117 Tuma Jakub SK Sokol Vysehrad 2267 2278 0
2017/2018 5 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2122 2117 Sokolov Alexander TJ Pankrac 2383 0 0
2017/2018 4 B SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2095 2105 1
2017/2018 3 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 Forman Štěpán TJ Neratovice A 2293 2304 0
2017/2018 1 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2139 2132 Kuba Jindřich Bartos Unichess 2261 2265 ½
2017/2018 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2121 2117 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2402 2400 0
2017/2018 3 Č SK mesta Lysa nad Labem 2112 2117 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2383 2362 0
2015/2016 11 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 1
2015/2016 10 B ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 ½
2015/2016 8 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½
2015/2016 7 B ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Kubíková Hana Klub šachistů Říčany 1925 2059 2085 1
2015/2016 6 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Běloušek Michal ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 1
2015/2016 4 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 0
2015/2016 3 B ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Hora Milan Sokol Kolín 2116 2109 ½
2015/2016 2 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 Rous Daniel ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 0
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 0
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 ½
2014/2015 9 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2215 2213 0
2014/2015 7 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Vlach Karel TJ Bohemians Praha B 2128 2135 ½
2014/2015 6 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2163 2166 ½
2014/2015 5 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Stejskal Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 1992 1983 1
2014/2015 4 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Sharashenidze Akaki ŠK GROP Praha 2306 2310 1
2014/2015 3 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2123 2136 ½
2014/2015 2 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 ½
2014/2015 1 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 Hradecký Ivo Dolní Kralovice 2102 2100 1
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2212 ½
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Petrová Kristýna Unichess A 2249 2217 0
2014/2015 7 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2225 2236 1
2014/2015 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2065 2061 1
2014/2015 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Šura Jaroslav Unichess B 2104 2098 ½
2014/2015 1 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2129 2125 Nídl Petr QCC České Budějovice 2197 2192 ½
2013/2014 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2146 2151 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2165 2158 1
2013/2014 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 0
2013/2014 9 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2074 2069 ½
2013/2014 8 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Vincze Roman ŠK Gordic 2131 2137 0
2013/2014 7 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 ½
2013/2014 6 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2059 2056 1
2013/2014 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Orságová Silvie ŠO TJ Dukla Praha 2163 2136 ½
2013/2014 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 ½
2013/2014 2 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2149 2155 1
2013/2014 1 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2070 2072 0
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2207 2207 ½
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 ½
2012/2013 9 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2071 2067 0
2012/2013 8 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2178 2186 0
2012/2013 7 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 0
2012/2013 6 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Kozák Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 ½
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Boreš Roman SK Děčín 2163 2160 0
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 Suchomel Aleš Desko Liberec 2055 2075 ½
2012/2013 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2240 2245 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 0
2012/2013 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2240 2245 Petr Jan TJ Pankrác 2155 2158 0
2011/2012 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2190 2188 Schula Michal ŠK Mahrla Praha 2273 2271 0
2011/2012 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2190 2188 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 1
2011/2012 10 Č JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 1
2011/2012 9 Č JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2100 2051 ½
2011/2012 8 B JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Keller Daniel TJ Sokol Nymburk 2142 2131 ½
2011/2012 6 B JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 1
2011/2012 5 Č JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 0
2011/2012 4 B JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 ½
2011/2012 3 Č JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 1
2011/2012 2 B JOLY Lysá nad Labem C 2190 2188 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2134 2183 ½
2010/2011 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2192 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 1
2010/2011 10 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 Skála Jaromír Stadion Kutná Hora 2031 1
2010/2011 7 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 Beneš Petr Sokol Kolín 2159 ½
2010/2011 4 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové "B" 2257 0
2010/2011 3 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1983 1
2010/2011 2 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2034 0
2009/2010 10 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Crha Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav 2101 1
2009/2010 8 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2138 1
2009/2010 7 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2136 0
2009/2010 6 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2401 1
2009/2010 5 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 0
2009/2010 4 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2086 1
2009/2010 3 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Vojta Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2159 1
2009/2010 2 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2103 1
2009/2010 1 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa 2117 ½
2009/2010 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2229 0
2009/2010 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2166 0
2009/2010 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2104 0
2009/2010 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2233 ½
2009/2010 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Šura Jaroslav Poštovní spořitelna B"" 2149 0
2009/2010 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Chochol Libor ŠK Teplice 2182 1
2009/2010 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2198 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2138 ½
2008/2009 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2185 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2200 ½
2008/2009 9 Č JOLY Lysá nad Labem B 2185 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 1
2008/2009 8 B JOLY Lysá nad Labem B 2185 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2107 1
2008/2009 7 Č JOLY Lysá nad Labem B 2185 Pošta Petr ŠK Rapid Pardubice 2197 1
2008/2009 5 Č JOLY Lysá nad Labem B 2185 Souček Milan Sokol Kolín 2160 ½
2008/2009 4 B JOLY Lysá nad Labem B 2185 Říha Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 1
2008/2009 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2185 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2123 1
2008/2009 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 0
2008/2009 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2262 ½
2008/2009 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2170 1
2008/2009 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Petr Jan TJ Pankrác 2199 0
2008/2009 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 ½
2008/2009 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2234 ½
2008/2009 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2184 0
2008/2009 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2173 0
2008/2009 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Kozák Miloš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 0
2008/2009 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2185 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I 2176 1
2007/2008 10 B Joly Lysá n.L. C 2211 Koyš Milan Kostelec nad Č.lesy 2118 0
2007/2008 9 Č Joly Lysá n.L. C 2211 Netušil Jaroslav Neratovice B 2090 1
2007/2008 7 B Joly Lysá n.L. C 2211 Kryšpín Libor Auto Škoda Mladá Boleslav 2058 1
2007/2008 5 B Joly Lysá n.L. C 2211 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2161 ½
2007/2008 3 B Joly Lysá n.L. C 2211 Dudek Jaromír Sokol Nymburk 1909 1
2007/2008 2 Č Joly Lysá n.L. C 2211 Valenta Zdeněk Joly Lysá n.L. D 2096 1
2007/2008 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2007/2008 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2043 ½
2007/2008 9 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Buchar Petr TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2087 1
2007/2008 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Novák Aleš ŠK Rapid Pardubice 2064 0
2007/2008 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 ½
2007/2008 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Baran Peter TJ Neratovice 2139 1
2007/2008 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Beneš Petr Sokol Kolín 2149 1
2007/2008 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Vyhnálek Bohuslav TJ Zikuda Turnov B"" 2155 ½
2007/2008 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1942 ½
2007/2008 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2211 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 1
2006/2007 11 Č JOLY Lysá nad Labem 2220 Mudra Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2122 1
2006/2007 10 B JOLY Lysá nad Labem 2220 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 1
2006/2007 9 Č JOLY Lysá nad Labem 2220 Pirklová Hana Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2132 ½
2006/2007 8 B JOLY Lysá nad Labem 2220 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 1
2006/2007 7 Č JOLY Lysá nad Labem 2220 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1962 1
2006/2007 5 Č JOLY Lysá nad Labem 2220 Eisner Michal Sokol Kolín 2164 0
2006/2007 4 B JOLY Lysá nad Labem 2220 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2250 0
2006/2007 3 Č JOLY Lysá nad Labem 2220 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 1
2006/2007 2 B JOLY Lysá nad Labem 2220 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 0
2006/2007 1 B JOLY Lysá nad Labem 2220 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2131 1
2005/2006 11 B ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Kozák Miloš ŠK ČSOB 2245 0
2005/2006 8 B ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Orságová Silvie ŠK Dům armády 2217 ½
2005/2006 7 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Kopal Josef Slavia Hradec Kr. 2308 1
2005/2006 5 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Forman Štěpán ŠK DP Holdia 2283 0
2005/2006 4 B ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 ½
2005/2006 3 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Folk Petr Sokol Plzeň I C 2233 ½
2005/2006 2 B ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Šťastný Jan ŠO DDM Chrudim 2260 ½
2005/2006 1 Č ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 Michálek František Sokol Kolín 2164 ½
2004/2005 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2148 1
2004/2005 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 ½
2004/2005 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Hába Zdeněk TJ Praga Praha 2246 ½
2004/2005 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2213 1
2004/2005 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Králové B 2195 1
2004/2005 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2177 0
2004/2005 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Krejčová Kateřina Stadion Kutná Hora 2024 1
2004/2005 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Hlavnička Jiří AVE - Kontakt Pardubice 2258 ½
2004/2005 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1
2003/2004 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 ½
2003/2004 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim 2087 1
2003/2004 9 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov 2149 ½
2003/2004 7 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2098 1
2003/2004 5 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 0
2003/2004 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2177 0
2003/2004 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 ½
2003/2004 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 Michálek František Sokol Kolín C 2130 0