Hráč Maříková Jana

Maříková Jana

User Pic
Jméno: Maříková Jana
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 2133
Elo mezinárodní: 2134
ID: 28830
FIDE ID: 334138
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 2134 2133 Černý Martin ŠK Zikuda Turnov C 2117 2111 ½
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2068 2081 1
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2131 2133 Šindelář Pavel ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1913 1930 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2127 2124 Janočko Petr Šachový klub Líně 2069 2049 1
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2127 2124 Loskot Petr Sokol Tábor 1996 2019 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2116 2124 Vevera Radek TJ Bohemians Praha 2081 2071 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2116 2124 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2192 2162 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2120 2124 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2087 0 ½
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2120 2124 Hruška Jan Unichess Underground 2040 2055 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2113 2126 Kolašín Jan KŠ Říčany 1925 „B“ 2011 2023 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2113 2126 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2113 2132 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2123 2126 Zvára David TJ Spartak Vlašim 2128 2123 0
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2125 2120 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2062 2079 ½
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2129 2120 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2380 0 0
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2120 2120 Vinklárek Ondřej Sparta Kutna Hora 2080 2102 1
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2125 2120 Koubová Anna Marie Unichess Vyletna 1943 1885 0
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2125 2120 Zvára David TJ Spartak Vlasim 2134 2150 0
2015/2016 8 QCC České Budějovice 2195 2119 Michálek Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2280 2278 ½
2015/2016 6 QCC České Budějovice 2195 2119 Stoklasa Jan Spartak Vlašim 2143 2159 1
2015/2016 3 QCC České Budějovice 2195 2119 Klecker Tadeáš TJ Praha-Pankrác 2208 2208 1
2015/2016 1 QCC České Budějovice 2195 2119 Paulovič Martin Sokol Praha-Kobylisy 2063 2094 ½
2015/2016 11 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Punčochář Jiří QCC Č.Budějovice B 2114 2095 1
2015/2016 10 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 1
2015/2016 9 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 ½
2015/2016 7 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Škorpík Martin Šk Český Krumlov 2195 2190 ½
2015/2016 5 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2083 2090 ½
2015/2016 4 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Havlík Jan Tatran Prachatice 2389 2373 ½
2015/2016 2 Traxler Veselí nad Lužnicí 2195 2119 Hausner Ivan DDM Písek B 2331 2344 1
2014/2015 9 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Loskot Petr Silon Sezimovo Ústí 2051 2043 ½
2014/2015 8 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2009 2001 1
2014/2015 7 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1928 1946 1
2014/2015 6 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 1
2014/2015 4 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Žilavý Jan ŠK Týn n. Vlt. 1931 1969 ½
2014/2015 3 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Jandl Vojtěch ŠS Reality Horňák Bechyně B 1890 1955 1
2014/2015 2 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1795 ½
2014/2015 4 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Muzikář Jan Spartak Kaplice 2040 1988 ½
2014/2015 3 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1872 1854 1
2014/2015 2 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2091 2083 1
2014/2015 1 Traxler Veselí n.Lužn. 2188 2190 Zeman Petr Slovan Jindřichův Hradec B 1795 ½
2014/2015 11 QCC České Budějovice 2188 2190 Řehořek Martin Unichess A 2293 2294 0
2014/2015 10 QCC České Budějovice 2188 2190 Česal Jaroslav TJ Bohemians Praha 2260 2253 1
2014/2015 7 QCC České Budějovice 2188 2190 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 0
2014/2015 6 QCC České Budějovice 2188 2190 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2189 2171 0
2014/2015 5 QCC České Budějovice 2188 2190 Hruška Jan Unichess B 2147 2139 0
2014/2015 4 QCC České Budějovice 2188 2190 Klecker Tadeáš TJ Praha-Pankrác 2222 2210 1
2014/2015 3 QCC České Budějovice 2188 2190 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 0
2014/2015 2 QCC České Budějovice 2188 2190 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2252 2252 ½
2014/2015 1 QCC České Budějovice 2188 2190 Baláček Tadeáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2217 2214 ½
2013/2014 5 Traxler Veselí n.Lužn. B 2054 2047 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1943 ½
2013/2014 3 Traxler Veselí n.Lužn. B 2054 2047 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2278 2238 ½
2013/2014 2 Traxler Veselí n.Lužn. B 2054 2047 Bartoš Alois ŠK Týn nad Vltavou 2083 2087 ½
2013/2014 7 TRAXLER Veselí n/l B 2054 2047 Papáček Štěpán TJ Jiskra Třeboň 2278 2238 ½
2013/2014 5 TRAXLER Veselí n/l B 2054 2047 Lacina Adolf Slávia České Budějovice 2197 2192 ½
2013/2014 3 TRAXLER Veselí n/l B 2054 2047 Muzikář Jan Spartak Kaplice 2056 2017 1
2013/2014 2 TRAXLER Veselí n/l B 2054 2047 Janovský Martin Spartak Soběslav A 2003 2006 1
2013/2014 11 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2078 2108 ½
2013/2014 10 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 ½
2013/2014 8 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2093 2090 1
2013/2014 7 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1914 1935 1
2013/2014 5 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 0
2013/2014 4 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Korostenski František Šk Český Krumlov 2187 2162 0
2013/2014 3 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2094 2090 1
2013/2014 2 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Vacek Miroslav Qcc České Budějovice B 2033 2042 ½
2013/2014 1 Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 Janda Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 2141 2128 ½
2013/2014 11 Sokol Tábor 2054 2047 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 0
2013/2014 10 Sokol Tábor 2054 2047 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 1
2013/2014 9 Sokol Tábor 2054 2047 Hollan Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 2066 1
2013/2014 8 Sokol Tábor 2054 2047 Novák Petr ŠO TJ Dukla Praha 2210 1
2013/2014 6 Sokol Tábor 2054 2047 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2076 2094 0
2013/2014 5 Sokol Tábor 2054 2047 Vesecký Martin Sokol Kolín 2129 2131 ½
2013/2014 3 Sokol Tábor 2054 2047 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2078 2074 ½
2013/2014 2 Sokol Tábor 2054 2047 Škoda Martin Gambit Jihlava 2102 2132 0
2012/2013 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2016 2008 1
2012/2013 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2024 2065 0
2012/2013 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Ta Van Duy Chess Most 2023 2035 ½
2012/2013 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 1982 1903 0
2012/2013 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 0
2012/2013 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 1
2012/2013 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 ½
2012/2013 11 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 2018 1987 ½
2012/2013 10 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Vaniš Josef QCC Č.Budějovice C 2027 2037 1
2012/2013 8 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Bürger František Spartak Kaplice 1804 ½
2012/2013 5 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Vít Přemysl Tatran Prachatice A 1980 1986 1
2012/2013 2 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Šauer Pavel Royal Č.Budějovice 1901 1901 1
2012/2013 1 TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 Ceplecha Tomáš ŠACHklub Písek C 2020 2039 0
2012/2013 11 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Matějka Radek Šachklub Písek "B" 2011 2019 ½
2012/2013 10 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Mošnička Jan TJ Silon Sezimovo Ústí 1900 1894 1
2012/2013 9 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1853 1861 1
2012/2013 8 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor "C" 2083 2071 1
2012/2013 7 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Spal Milan ČZ Strakonice "A" 2221 2219 1
2012/2013 6 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Baloun Tomáš Šk Týn nad Vltavou 1914 1896 1
2012/2013 5 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Mazur David Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2058 2000 1
2012/2013 3 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 Olejníček Jiří QCC České Budějovice "B" 2028 2025 ½
2012/2013 2 Traxler Veselí nad Lužnicí 2002 2046 David Karel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1952 1947 1
2012/2013 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1815 1890 ½
2012/2013 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 0
2012/2013 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Zeman Radek ŠK Duras BVK - Královo Pole 1796 1931 ½
2012/2013 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2030 2051 ½
2012/2013 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Nguyen Thai Dai Van BŠŠ Frýdek-Místek 2069 2141 1
2012/2013 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2002 2046 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2135 2211 ½
2011/2012 9 Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 Brabec Milan SK Royal České Budějovice 2145 2081 ½
2011/2012 8 Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1934 1904 1
2011/2012 7 Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1827 1860 1
2011/2012 6 Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 Vlach Martin ČZ Strakonice A 1921 1931 ½
2011/2012 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1889 1927 Krška David QCC České Budějovice B 1948 1959 ½
2011/2012 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 0
2011/2012 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 ½
2011/2012 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 1
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 0
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 0
2011/2012 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 ½
2011/2012 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Královo Pole 2038 1595 ½
2011/2012 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Sion David TJ Štefanydes Polička 1778 1929 1
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 0
2011/2012 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 ½
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 0
2011/2012 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 Borufka Roman ŠK Staré Město 1897 1783 1
2010/2011 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 ½
2010/2011 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1978 0
2010/2011 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 0
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1906 0
2010/2011 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 10 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Kepka Miloslav ČZ Strakonice 1977 ½
2010/2011 9 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Bartoš Alois Sokol Tábor C 2028 1
2010/2011 8 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2042 1
2010/2011 7 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1857 ½
2010/2011 5 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1992 1
2010/2011 4 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Šourek Martin Spartak Počátky 1844 1
2010/2011 3 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2100 0
2010/2011 1 Traxler Veselí n.Lužn. 2017 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2049 1
2010/2011 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 0
2010/2011 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 0
2010/2011 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1906 0
2010/2011 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Bausano Michael SK Slavia Orlová 1728 1
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 1
2010/2011 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2017 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 11 Spartak Soběslav 2017 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2049 0
2010/2011 10 Spartak Soběslav 2017 Šauer Pavel SK Royal České Budějovice B 1696 ½
2010/2011 9 Spartak Soběslav 2017 Kamlach Miroslav ŠK Týn n.Vlt. 2075 1
2010/2011 8 Spartak Soběslav 2017 Kůta Miroslav ČZ Strakonice C 1791 ½
2010/2011 7 Spartak Soběslav 2017 Mazur David Reality Horňák Bechyně B 1993 ½
2010/2011 6 Spartak Soběslav 2017 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1966 0
2010/2011 5 Spartak Soběslav 2017 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice D 1960 ½
2010/2011 2 Spartak Soběslav 2017 Bureš Jiří DDM Písek 2023 0
2009/2010 11 Spartak Sobeslav 1898 Rödling Robert Koberce Kajov 1877 ½
2009/2010 10 Spartak Sobeslav 1898 Ceplecha Tomáš Sokol Pisek C 2010 0
2009/2010 7 Spartak Sobeslav 1898 Kouba Pavel QCC C. Budejovice D 1680 1
2009/2010 5 Spartak Sobeslav 1898 Trnka Tomáš Spartak Pocatky 1813 1
2009/2010 4 Spartak Sobeslav 1898 Königsmark Václav Slovan Jindrichuv Hradec B 1704 1
2009/2010 2 Spartak Sobeslav 1898 Otradovec Michal SK Tyn n.Vlt. 1770 1
2009/2010 1 Spartak Sobeslav 1898 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1871 ½
2009/2010 11 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Vondruš Martin Slovan Jindrichuv Hradec 1970 ½
2009/2010 10 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Frnoch Vojtěch CZ Strakonice B 1710 0
2009/2010 9 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Bican Dominik QCC Ceske Budejovice B 1707 1
2009/2010 8 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Pekarovič Jaroslav TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1965 0
2009/2010 7 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Straka Zdeněk Sokol Tabor C 1939 ½
2009/2010 6 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Žárský Kamil Sokol Tabor B 2058 1
2009/2010 5 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Hrdý Roman ROYAL Ceske Budejovice 2093 0
2009/2010 4 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Janeba Petr CZ Strakonice A 1894 1
2009/2010 3 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Houdek Pavel REALITY HORNAK Bechyne 2068 ½
2009/2010 1 TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 Lainka Bernard SO TJ Tatran Prachatice 1780 ½
2009/2010 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Skalický Tomáš Biomedica Říčany A 1946 ½
2009/2010 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1750 1
2009/2010 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1595 1
2009/2010 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Rathouský Jakub Biomedica Říčany B 1523 1
2009/2010 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno A 1744 1
2009/2010 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1898 Otradovec Luboš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1894 ½
2008/2009 7 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1513 ½
2008/2009 6 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Kaser Jiří Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1557 1
2008/2009 5 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 0
2008/2009 4 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 ½
2008/2009 3 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 1
2008/2009 11 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Janeba Petr CZ Strakonice B 1872 1
2008/2009 9 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Kašpárek Jaromír SK Ceský Krumlov B 1777 ½
2008/2009 7 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Šimeček Josef Sachový spolek Bechyne B 1902 ½
2008/2009 6 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Mejta František Sokol DDM Pisek 1818 0
2008/2009 5 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1734 0
2008/2009 4 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Krystián Miroslav Spartak Pocatky 1782 1
2008/2009 2 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 Dudlíček Josef Sokol Tabor D 1860 ½
2008/2009 7 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Bílek Martin SK OAZA Praha 1969 ½
2008/2009 6 Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 1
2008/2009 11 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Usti 1700 ½
2008/2009 10 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Tomek Jiří Tatran Prachatice 1868 1
2008/2009 9 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Muzikář Jan SK Cesky Krumlov 1949 0
2008/2009 8 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Trčka Václav Slovan Jindrichuv Hradec 1872 1
2008/2009 7 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Kepka Miloslav CZ Strakonice 1924 1
2008/2009 6 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1951 0
2008/2009 5 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Zabloudil František Sokol Tabor B 1875 ½
2008/2009 4 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Pikhart Miroslav Sokol Tabor C 1842 1
2008/2009 3 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Lenc Bohumil SK Tyn n.Vlt. 1918 ½
2008/2009 2 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Marek Jan Reality Hornak Bechyne 1846 0
2008/2009 1 Traxler Veseli n.Luzn. 1739 Kříha Pavel Royal Ceske Budejovice 1857 ½
2007/2008 11 Beseda Veselí n.Lužn. 1555 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1725 1
2007/2008 9 Beseda Veselí n.Lužn. 1555 Novák Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 1713 1
2007/2008 7 Beseda Veselí n.Lužn. 1555 Žáček Jiří ČZ Strakonice A 1823 0
2007/2008 5 Beseda Veselí n.Lužn. 1555 Fučíková Leona Sokol Tábor C 1624 ½
2007/2008 4 Beseda Veselí n.Lužn. 1555 Absolon Václav Reality Horňák Bechyně 1861 ½
2007/2008 11 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Jelínek Miroslav TJ Spartak Počátky 1426 1
2007/2008 10 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Medek Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1609 1
2007/2008 9 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Šourek Vladimír Spartak Soběslav 1680 1
2007/2008 7 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Jeníček Jaromír ŠK Český Krumlov B 1712 1
2007/2008 6 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Pokorný Pavel Sokol Tábor D 0
2007/2008 4 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Dvořák Pavel ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1672 ½
2007/2008 3 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Lomský Radek TJ Royal Č.Budějovice 1699 0
2007/2008 2 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Hanžl Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice 1668 ½
2007/2008 1 Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 Sýkora Karel ŠO Mikrochem Třeboň 1736 0
2006/2007 10 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 Durchan Jan QCC České Budějovice "E" 1487 ½
2006/2007 8 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1
2006/2007 5 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 Růžička Tomáš Sokol Platan Písek "B" 1611 0
2006/2007 4 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 Lefler Václav Šachklub Velešín 1597 1
2006/2007 3 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 Podlešák Pavel Spartak Soběslav "A" 1807 0
2006/2007 2 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1399 Veselý Roman ČZ Strakonice "B" 1792 ½
2006/2007 9 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Knotek Petr ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 8 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Jirásko Martin TJ SPARTAK MAS Sezimovo Ústí "B" 1283 1
2006/2007 7 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Severa Jiří SOKOL Tábor senióři 1542 1
2006/2007 5 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Říha Jan ŠACHklub Tábor "A" 1416 1
2006/2007 4 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Němeček Roman SLOVAN Jindřichův Hradec "B" 1735 0
2006/2007 3 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Válek Tomáš SOKOL Tábor junióři 1511 ½
2006/2007 2 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Alexa Jaroslav REALITY Horňák Bechyně "B" 1675 0
2006/2007 1 BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1399 Říha Martin SILON Sezimovo Ústí "A" 1902 0
2005/2006 9 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" Uhl Robert Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1710 ½
2005/2006 5 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" Hájek Bohumír ČZ Strakonice "C" 1