Hráč Zanikov Konstantin

Zanikov Konstantin

User Pic
Jméno: Zanikov Konstantin
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2082
Elo mezinárodní: 2062
ID: 26519
FIDE ID: 339091
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Smíchov A 2074 2092 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy D 1994 1980 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Smíchov A 2074 2092 Vitvar Zdeněk Sokol Vršovice C 1870 1893 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Smíchov A 2074 2092 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov A 2074 2092 Špaček Michal GROP Classical Chess 1962 1985 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov A 2081 2098 Svrček Martin TJ Bohemians Praha E ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov A 2081 2098 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2152 2141 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov A 2069 2088 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov A 2069 2088 Kriebel Tadeáš GROP Classical Chess 2505 2467 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov A 2069 2088 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2080 2062 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha-Smíchov 2069 2088 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2197 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha-Smíchov 2069 2088 Bujak Michal TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 0 soutěž
2016/2017 3 SK AD JC Smichov 2153 2155 Novotný Michal 2222 SK Polabiny 2276 2290 0 soutěž
2016/2017 2 SK AD JC Smichov 2153 2155 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Pospíšil Pavel ŠK Smíchov E 1294 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Kopecký František Šachový klub Praha 4 A 1881 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1635 1641 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice B 1878 1829 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Němec Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels I 1938 1899 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy G 1684 1738 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Platz Eduard Sokol Nebušice 1479 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2153 2155 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha G 1679 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov B 2153 2155 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1906 1933 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov B 2153 2155 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov B 2153 2155 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov C 1821 1844 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2223 2226 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Haase Pavel ŠK DP Praha - VŠFS I 1929 1931 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 Vacek Radomír GROP Classical Chess 2018 2017 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov B 2157 2177 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1827 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 2157 2177 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov C 2040 1963 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov B 2157 2177 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2200 2252 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov B 2157 2177 Kudela Stanislav Sokol Vršovice E 1915 1875 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov A 2157 2177 Dvořák Jan Sokol Kobylisy C 2197 2203 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov A 2157 2177 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov A 2157 2177 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov A 2157 2177 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov A 2157 2177 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2082 2085 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov A 2157 2177 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2035 2052 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov A 2137 2160 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha B ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov A 2137 2160 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov A 2137 2160 Nečada Martin ŠO TJ Dukla Praha C 2121 2123 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov A 2137 2160 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2170 2161 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov A 2137 2160 Holub Jan SK Loko Praha B 2026 2025 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov A 2137 2160 Vičar Petr TJ Pankrác D 2091 2094 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov A 2137 2160 Židů Jan Stavby mostů Praha A 1944 1952 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Smíchov A 2137 2160 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Aurora A 2137 2160 Uher Eduard TJ Praga Praha D 1695 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Aurora A 2137 2160 Marek Roman ŠK Praha 4 A 1626 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Aurora A 2137 2160 Ochová Zdeňka SK Újezd nad Lesy A 1594 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Aurora A 2137 2160 Aubrecht Petr Bohemians Praha G 1512 1654 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Aurora A 2137 2160 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1724 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Smíchov Praha 1727 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1503 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Smíchov Praha 1727 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno A 1794 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Smíchov Praha 1727 Zděnek Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Smíchov Praha 1727 Sviták David SK OAZA Praha B 1749 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Smíchov Praha 1727 Tvrdý Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Smíchov Praha 1727 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1528 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Smíchov Praha 1727 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad A 1426 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Smíchov Praha 1727 Krška David Slavoj České Budějovice A 1593 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Smíchov Praha 1727 Kozelka Vojtěch Slavoj České Budějovice B 1250 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Smíchov Praha 1727 Seidl Antonín Sokol Bedřichov - Jihlava 1796 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Smíchov Praha 1727 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1842 1 soutěž
2005/2006 8 SK Smichov 1552 Charvát Jiří OAZA Praha B 1567 1 soutěž
2005/2006 5 SK Smichov 1552 Zach Adam TJ Bohemians Praha 1 soutěž
2005/2006 4 SK Smichov 1552 Šáfr Jan TJ Kralupy 1582 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Smíchov 1554 Fryš Michal Č.Budějovice B ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Smíchov 1554 Kohout Jan Č.Budějovice C ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Smíchov 1554 Jančařík Joel Sokol Kobylisy 1775 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Smíchov 1554 Němec Václav OAZA Praha B 1594 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Smíchov 1554 Zvára David Spartak Vlašim 1518 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Smíchov 1554 Vlček Jan Biomedica Říčany 1399 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Smíchov 1554 Sladovník Roman Jince 1264 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Smíchov 1554 Uzel Jan ŠK Líně 1399 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Smíchov 1554 Škut Michal Sokol Klatovy 1459 0 soutěž