Hráč Šimek Zdeněk

Šimek Zdeněk

User Pic
Jméno: Šimek Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1931
Elo mezinárodní: 1941
ID: 15943
FIDE ID: 326852
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1934 1931 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1757 1765 1
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1934 1931 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1700 1751 1
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1934 1931 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1986 1951 ½
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1938 1931 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí nad Orlicí C 1692 1704 1
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1934 1931 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř B 1495 1444 1
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1938 1931 Horák Vojtěch TJ Lanškroun B 1591 1608 ½
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 1950 1947 Králová Gabriela Sokol Zajecice 1596 1606 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 1944 1947 Janda Lubomír SO Hlinsko 1782 1794 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 1958 1947 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1776 1795 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 1958 1947 Kacálek Karel SK+Sokol Zamberk 1788 1794 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 1935 1943 Jareš Michal 2222 SK Polabiny D 1931 1853 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 1935 1943 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1710 1722 1
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1950 1947 Vodička Martin SK Svitavy 1718 1732 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1950 1947 Nedelčev Radim Sachovy klub Chocen 1535 1569 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1958 1947 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova 1464 1509 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1958 1947 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1718 1756 0
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1955 1943 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun B 1368 1449 1
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1955 1943 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1562 1605 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1935 1943 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1698 1745 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1935 1943 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1575 1607 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1950 1943 Holásek Vít SK Usti nad Orlici D 1743 1789 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1985 1965 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1715 1670 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1977 1965 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1911 1906 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1977 1965 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1579 1613 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1964 1965 Matoulek Václav Sokol Mistrovice 1531 1573 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1964 1965 Krušina Patrik SK Svitavy 1847 1845 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1964 1965 Marinov Peter SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1740 1758 1
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1964 1965 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1857 1831 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1961 1955 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1735 1736 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 1946 1965 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1722 1758 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 1964 1965 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1452 1446 0
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 1985 1965 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1806 1789 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 1977 1965 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1914 1877 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 1964 1965 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 1964 1965 Cach Jakub 2222 SK Polabiny D 2044 2006 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 1964 1965 Vaculík Jakub TJ Lanskroun 1698 1698 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 1961 1955 Holásková Veronika SK Usti nad Orlici B 1428 1509 1
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1752 1765 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Novotný Aleš SK Rapid Pardubice C 1929 1914 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 SK Bohemia Pardubice 1
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 1
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Štěnička Michal Sokol Zajecice 1262 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny D 1812 1802 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 1911 1925 Štolba Miloš TJ CHS Chotebor 2041 2077 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 1911 1925 Motáček Vladimír Gambit Jihlava 2034 2009 ½
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1900 1925 1
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 1
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1842 1822 ½
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 1
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Cimprich Miroslav Sokol Mistrovice 1753 1786 ½
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová B 1911 1925 Filip Libor ŠK Dolní Čermná 1917 1888 0
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 0
2015/2016 10 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 0
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Hájek Jaroslav TJ Sokol Zaječice 1895 1894 ½
2015/2016 8 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 0
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Švub Jan TJ Lanškroun 1920 1931 ½
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička B 1950 1943 0
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 1911 1925 TJ Jiskra Litomyšl 1
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 0
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 ½
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1911 1925 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1965 1983 1
2014/2015 10 Proplast Česká Třebová B 1923 1935 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 1
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová B 1923 1935 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 0
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová B 1923 1935 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 ½
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk 1785 1825 ½
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2011 1989 ½
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1969 1949 ½
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 1
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 0
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 ½
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 ½
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 1
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2009 2008 ½
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 1923 1935 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1752 1843 ½
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1721 1774 1
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 ½
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 ½
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 ½
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 ½
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Kubeš Ivan Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1743 1809 ½
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1949 1928 1
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1822 1809 1
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 1
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2036 2010 1
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 ½
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 ½
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1815 1890 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 ½
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Gerych Jan Agentura Garde Calcio Olomouc 2046 1993 ½
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Dostál Pavel TJ Náchod 2105 2110 0
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Daniel Jiří Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 1932 1925 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2164 2170 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 ½
2012/2013 4 Loko Česká Třebová B 1873 1891 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 1
2012/2013 2 Loko Česká Třebová B 1873 1891 Merta Michal ŠK Dolní Čermná o.s. 1804 ½
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Veselý Emanuel Rapid Pardubice C 1927 1907 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1846 1869 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1000 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1961 1987 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1923 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1923 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1866 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1923 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1800 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1923 Glembek Bohumír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 ½
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1621 0
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 1
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Dorjkhuu Tuvshinbayar Rapid Pardubice 2042 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1900 ½
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1907 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 0
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2087 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 ½
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Palla Stanislav TJ Lanškroun "B" 1701 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1659 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 ½
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 1
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 1
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 ½
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Dorjkhuu Tuvshinbayar Synpo Pardubice 2035 0
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 ½
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C"" 1765 1
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Konrád František ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1918 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1867 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 1
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 1857 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1964 ½
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1887 Havel František ŠK Svitavy A 1796 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1887 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1950 0
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1887 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1887 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1887 Merta Josef ŠO K a.s. Kunvald 1826 ½
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 1
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Fiala Milan CHS Chotěboř 1847 ½
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1861 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Synpo Pardubice 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 ½
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1884 0
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 1
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1901 ½
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Novák Miroslav TJ Lanškroun 1715 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 1887 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Tesař Jaromír SK Žamberk 1877 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1777 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Krmenčík Roman SYNPO Pardubice 1908 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny D 1732 1
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2114 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 ½
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2012 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1802 1
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1840 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1728 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 1
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1814 ½
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2005 0
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1785 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1827 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Tichý David TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1695 0
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Solil Roman FYGR Lanškroun 1900 0
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Motl Ladislav TJ Sokol Horní Čermná 1596 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1724 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1893 0
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1870 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1760 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1870 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1901 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1870 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1698 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1870 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny D 1861 0
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1730 1
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1577 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička B 1997 ½
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1735 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 0
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Marek Michal FYGR Lanškroun 1818 1
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Dorjkhuu Tuvshinbayar ŠK Žamberk B 2107 0
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1849 1
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová 1696 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1765 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Křivohlávek David TJ Lanškroun B 1540 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1810 1
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Martinec Jan ŠK Žamberk C 1738 1
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun 1813 0
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Charouz Milan Štefanydes Polička C 1842 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1707 1
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1720 0
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1696 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1802 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička C 1790 1
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1760 0
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad B 1778 0
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 1
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Dudla Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 1
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1581 0
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Procházka Petr TJ Lanškroun FYGR 1941 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1703 0
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová C 1739 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1526 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1837 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1881 0
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1826 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 1
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Toman Aleš SK Žamberk B 1694 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Vohník Miroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1710 1
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 1
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Křivohlávek Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí C 1756 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1799 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová 1526 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 ½
2003/2004 2 Loko C. Trebova 1522 Schovankova Jana Jiskra Novy Bydzov 1
2003/2004 1 Loko C. Trebova 1522 Postupa Martin Sokol Joly Lysá nad Labem 1699 0
2003/2004 10 Loko Česká Třebová B 1522 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1856 0
2003/2004 4 Loko Česká Třebová B 1522 Dvořák Eduard ZD Kunvald B 1772 0
2003/2004 3 Loko Česká Třebová B 1522 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1658 ½
2003/2004 2 Loko Česká Třebová B 1522 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1739 1
2003/2004 1 Loko Česká Třebová B 1522 Krummer Dušan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 ½
2003/2004 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 Janko Jan Plzeňka Pardubice 1819 0
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 Kohoutek Tomáš ŠO+DDM Chrudim B 1829 ½
2003/2004 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 Černý Eduard TJ Lanškroun 1250 1
2003/2004 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 Pecina Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1824 ½
2003/2004 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 Hennig Thomas Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 ½