Hráč Vacek Martin

Vacek Martin

User Pic
Jméno: Vacek Martin
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2233
Elo mezinárodní: 2239
ID: 400
FIDE ID: 307092
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 ½
2013/2014 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 1
2013/2014 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 1
2013/2014 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 1
2013/2014 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 1
2013/2014 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Kačírek Petr Region Panda Rychnov n. K. 2278 2278 ½
2013/2014 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2063 2054 ½
2013/2014 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 ½
2013/2014 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 1
2013/2014 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 ½
2011/2012 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 ½
2011/2012 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 1
2011/2012 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 1
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 0
2011/2012 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 0
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 1
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 1
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2242 2238 ½
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 1
2011/2012 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2270 2230 0
2011/2012 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 ½
2011/2012 11 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2205 2200 ½
2011/2012 10 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 0
2011/2012 9 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Bartoš Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2187 0
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2139 2134 0
2011/2012 7 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Plešek Jiří TJ Pankrác 2168 2210 ½
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Forman Štěpán ŠK Mahrla Praha 2331 2300 0
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2158 2157 ½
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem B 1973 2048 1
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Večerka Pavel ERA-Poštovní spořitelna B 2091 2066 ½
2011/2012 2 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Turner Radek Šakal Kozolupy 2128 2154 1
2011/2012 1 TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 1
2010/2011 11 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2164 ½
2010/2011 10 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2019 1
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2109 1
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov "B" 2281 ½
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Moravec Vít Stadion Kutná Hora 2108 ½
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Doležal Radoslav ŠK AD Jičín "B" 2417 ½
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Braun Marek Desko Liberec 2153 1
2010/2011 4 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem "B" 2305 0
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2180 0
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Plešek Jiří TJ Pankrác "B" 2146 0
2010/2011 1 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2305 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2110 0
2010/2011 11 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2258 ½
2010/2011 10 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 0
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Tupý Martin QCC České Budějovice 2273 ½
2010/2011 7 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 1
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2214 1
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2156 0
2010/2011 4 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2213 ½
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2278 1
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2287 1
2010/2011 1 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Řehořek Martin ERA-Poštovní spořitelna 2280 1
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2226 ½
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Moravec Michal Sokol Kolín 2273 ½
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 ½
2009/2010 8 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2299 ½
2009/2010 7 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 1
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 0
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 1
2009/2010 4 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Bednář Marcel Desko Liberec 2159 0
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2454 ½
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2292 0
2009/2010 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 ½
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Šimek Petr Poštovní spořitelna A"" 2269 ½
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2149 1
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Bostl František QCC České Budějovice 2188 ½
2009/2010 8 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 1
2009/2010 7 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 1
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Beneš Petr Holdia DP Praha B"" 2159 1
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 0
2009/2010 4 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 1
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Dvořák Jan Poštovní spořitelna B"" 2174 ½
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 0
2009/2010 1 TJ Slavia Hradec Králové 2323 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 0
2008/2009 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2227 0
2008/2009 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2288 1
2008/2009 9 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0
2008/2009 8 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2423 ½
2008/2009 7 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2221 0
2008/2009 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 ½
2008/2009 5 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 1
2008/2009 4 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2245 ½
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2343 1
2008/2009 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 ½
2008/2009 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2308 Moravec Michal Sokol Kolín 2309 ½
2008/2009 11 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 0
2008/2009 10 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2423 0
2008/2009 9 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 ½
2008/2009 8 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 ½
2008/2009 7 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 1
2008/2009 6 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2288 ½
2008/2009 5 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 1
2008/2009 4 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 0
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 1
2008/2009 2 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 1
2008/2009 1 TJ Slavia Hradec Králové 2308 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 1
2007/2008 11 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2127 ½
2007/2008 10 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Fraas Martin Holdia DP Praha B"" 2191 1
2007/2008 9 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 0
2007/2008 5 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 ½
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 ½
2007/2008 3 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2117 1
2007/2008 2 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 1
2007/2008 1 TJ Slavia Hradec Králové 2324 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2248 1
2007/2008 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 0
2007/2008 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2133 1
2007/2008 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov B"" 2252 ½
2007/2008 5 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2094 1
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 1
2007/2008 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 0
2007/2008 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2298 ½
2007/2008 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 Hála Bohumil TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2275 ½
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Pačovský Jiří AVE-Kontakt Pardubice 2277 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 0
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Kořenová Martina Biomedica Říčany 2218 1
2006/2007 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 1
2006/2007 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 0
2006/2007 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 1
2006/2007 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2238 ½
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Mejzlík Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2200 1
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 0
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem 2411 ½
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2311 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2188 1
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Londýn Radek ŠK ČSOB 2268 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2266 1
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2238 1
2006/2007 8 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Freisler Pavel Holdia DP Praha 2309 1
2006/2007 7 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 1
2006/2007 6 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Schula Michal Sokol Vršovice 2230 ½
2006/2007 5 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Němcová Kateřina ŠK Dům armády Praha 2173 0
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Pešout Jan TJ Pankrác 2247 1
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Novák Pavel Sokol Plzeň I B"" 2361 ½
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 ½
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové 2311 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 ½
2005/2006 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C 2191 ½
2005/2006 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2290 ½
2005/2006 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Řehák Martin TJ Praga Praha B 2150 1
2005/2006 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Navrátil František TJ Synthesia Pardubice B 2200 1
2005/2006 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2260 1
2005/2006 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2245 ½
2005/2006 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha Vršovice 2251 0
2005/2006 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Kuba Jindřich TJ Bohemians Praha B 2206 1
2005/2006 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Šklíba Martin AVE-Kontakt Pardubice 2217 1
2005/2006 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2253 0
2005/2006 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2313 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2192 1
2005/2006 11 Slavia Hradec Kr. 2313 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 0
2005/2006 10 Slavia Hradec Kr. 2313 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2196 ½
2005/2006 9 Slavia Hradec Kr. 2313 Šuráň Jan Sokol Kolín 2370 0
2005/2006 8 Slavia Hradec Kr. 2313 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2283 0
2005/2006 7 Slavia Hradec Kr. 2313 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 1
2005/2006 6 Slavia Hradec Kr. 2313 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 0
2005/2006 5 Slavia Hradec Kr. 2313 Mašek Miroslav ŠK Dům armády 2191 1
2005/2006 4 Slavia Hradec Kr. 2313 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 0
2005/2006 3 Slavia Hradec Kr. 2313 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2319 ½
2005/2006 2 Slavia Hradec Kr. 2313 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 0
2005/2006 1 Slavia Hradec Kr. 2313 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 0
2004/2005 11 Sl.Hrad.Králové 2301 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2187 1
2004/2005 10 Sl.Hrad.Králové 2301 Vávra Pavel ŠK ČSOB "A" 2392 1
2004/2005 9 Sl.Hrad.Králové 2301 Čech Pavel ŠK Holdia DP B 2403 0
2004/2005 8 Sl.Hrad.Králové 2301 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 ½
2004/2005 7 Sl.Hrad.Králové 2301 Zvára Petr Bohemians "A" 2363 ½
2004/2005 6 Sl.Hrad.Králové 2301 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 1
2004/2005 5 Sl.Hrad.Králové 2301 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 0
2004/2005 4 Sl.Hrad.Králové 2301 Studnička Tomáš DA Praha 2267 ½
2004/2005 3 Sl.Hrad.Králové 2301 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2280 ½
2004/2005 2 Sl.Hrad.Králové 2301 Navrátil František Synt.Pardubice 2206 1
2004/2005 1 Sl.Hrad.Králové 2301 Řezníček Tomáš TJ Pankrác "A" 2291 0
2004/2005 11 Slavia Hradec Králové B 2301 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2284 1
2004/2005 10 Slavia Hradec Králové B 2301 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2177 1
2004/2005 9 Slavia Hradec Králové B 2301 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2055 1
2004/2005 8 Slavia Hradec Králové B 2301 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2288 1
2004/2005 7 Slavia Hradec Králové B 2301 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1
2004/2005 6 Slavia Hradec Králové B 2301 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2247 ½
2004/2005 5 Slavia Hradec Králové B 2301 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 0
2004/2005 4 Slavia Hradec Králové B 2301 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2158 ½
2004/2005 3 Slavia Hradec Králové B 2301 Hába Zdeněk TJ Praga Praha 2246 1
2004/2005 2 Slavia Hradec Králové B 2301 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 ½
2004/2005 1 Slavia Hradec Králové B 2301 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2266 ½
2003/2004 13 Slavia Hradec Králové B Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 1
2003/2004 12 Slavia Hradec Králové B Štěpán Michal Slovan Broumov 1
2003/2004 11 Slavia Hradec Králové B Zatloukal Václav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1
2003/2004 10 Slavia Hradec Králové B Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 9 Slavia Hradec Králové B Möller Kamil Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 8 Slavia Hradec Králové B Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 7 Slavia Hradec Králové B 2267 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1847 1
2003/2004 6 Slavia Hradec Králové B 2267 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 1
2003/2004 5 Slavia Hradec Králové B 2267 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1966 1
2003/2004 4 Slavia Hradec Králové B 2267 Duczynski Martin Sokol Nová Paka 2059 0
2003/2004 3 Slavia Hradec Králové B 2267 Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov 1972 1
2003/2004 2 Slavia Hradec Králové B 2267 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 ½
2003/2004 1 Slavia Hradec Králové B 2267 Soural Karel Sokol Náchod 2025 1
2003/2004 11 Slavia Hr.Králové 2267 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 ½
2003/2004 10 Slavia Hr.Králové 2267 Bednář Jaromír SC A64 Grygov 2362 ½
2003/2004 9 Slavia Hr.Králové 2267 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 1
2003/2004 8 Slavia Hr.Králové 2267 Olšar Jaroslav TJ Jakl Karviná 2312 1
2003/2004 7 Slavia Hr.Králové 2267 Efler Lukáš Sokol Kolín 2270 1
2003/2004 6 Slavia Hr.Králové 2267 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 ½
2003/2004 5 Slavia Hr.Králové 2267 Krupková Petra Bauset Pardubice 2270 ½
2003/2004 4 Slavia Hr.Králové 2267 Petrán Peter Visus Vyšehrad 2400 ½
2003/2004 3 Slavia Hr.Králové 2267 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2396 0
2003/2004 2 Slavia Hr.Králové 2267 Lys Josef IPM Color Ostrava 2303 0
2003/2004 1 Slavia Hr.Králové 2267 Vesselovsky Serguei Hagemann Opava 2409 ½