Hráč Vaculík Jakub

Vaculík Jakub

User Pic
Jméno: Vaculík Jakub
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2147
Elo mezinárodní: 2152
ID: 32597
FIDE ID: 344109
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny B 2154 2177 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice A 2086 2079 0
2018/2019 10 ŠK Velké Losiny B 2155 2177 Telařík Radek ŠK Šternberk 1869 1886 1
2018/2019 9 ŠK Velké Losiny B 2155 2177 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2009 2015 ½
2018/2019 8 ŠK Velké Losiny B 2186 2177 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2047 2076 ½
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny B 2186 2177 Zdražil Tomáš ŠK Olomouc A 2115 2074 ½
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny B 2193 2177 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2228 0 ½
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny B 2193 2177 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1995 1990 1
2018/2019 4 ŠK Velké Losiny B 2190 2196 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2154 2110 ½
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny B 2162 2196 Lev Pavel Sokol Skalička A 2177 2191 1
2018/2019 2 ŠK Velké Losiny B 2162 2196 Gnida Patrik SK Řetězárna 2169 2161 1
2018/2019 1 ŠK Velké Losiny B 2185 2196 Šobáň Jaroslav A64 PřF Olomouc 2096 2074 0
2018/2019 11 DDM Praha 6 A 2152 2147 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2251 2256 ½
2018/2019 9 DDM Praha 6 A 2152 2147 Staszko Martin Dukla B 2057 2056 0
2018/2019 7 DDM Praha 6 A 2152 2147 Vičar Petr TJ Pankrác D 2083 2090 1
2018/2019 6 DDM Praha 6 A 2152 2147 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2176 2178 ½
2018/2019 5 DDM Praha 6 A 2152 2147 Vaculík Martin GROP - B 2266 2261 ½
2018/2019 4 DDM Praha 6 A 2152 2147 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 1
2018/2019 3 DDM Praha 6 A 2152 2147 Petr Jakub TJ Bohemians Praha C 2307 2266 ½
2018/2019 2 DDM Praha 6 A 2152 2147 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2156 2158 ½
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny 2155 2177 Knotek Josef ŠO Kunovice 1938 1946 1
2018/2019 9 ŠK Velké Losiny 2186 2177 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2142 2132 0
2018/2019 8 ŠK Velké Losiny 2186 2177 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2021 2034 0
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny 2193 2177 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 0
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny 2193 2177 Adamčík Martin SK Prostějov 2118 2131 ½
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny 2190 2196 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2234 2220 ½
2018/2019 4 ŠK Velké Losiny 2190 2196 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2308 2292 ½
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny 2162 2196 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov 2110 2074 1
2018/2019 2 ŠK Velké Losiny 2162 2196 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2103 2108 ½
2018/2019 1 ŠK Velké Losiny 2185 2196 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2155 2148 0
2017/2018 10 DDM Praha 6 A 2152 2147 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2055 2055 ½
2017/2018 8 DDM Praha 6 A 2152 2147 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 ½
2017/2018 5 DDM Praha 6 A 2152 2147 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2057 2045 1
2017/2018 4 DDM Praha 6 A 2152 2147 Přibyl Martin ŠK DP Praha B - EA Hotels 2295 2326 1
2017/2018 3 DDM Praha 6 A 2152 2147 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2083 2094 1
2017/2018 2 DDM Praha 6 A 2152 2147 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2222 2215 0
2017/2018 1 DDM Praha 6 A 2152 2147 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2176 2182 ½
2017/2018 11 Velké Losiny B 2195 2218 Dvořák Vladimír Rošáda Prostějov 1999 2010 ½
2017/2018 10 Velké Losiny B 2193 2218 Strašil Pavel ŠK Zábřeh 2032 2065 1
2017/2018 7 Velké Losiny B 2221 2218 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2071 2044 0
2017/2018 6 Velké Losiny B 2231 2218 Adamčík Martin SK Prostějov 2113 2122 ½
2017/2018 5 Velké Losiny B 2231 2218 Zapletal Jiří TJ SOKOL Přemyslovice 2103 2101 ½
2017/2018 3 Velké Losiny B 2193 2218 Kučera Jiří AŠK Olomouc B 2007 2019 1
2017/2018 2 Velké Losiny B 2193 2218 Gawlas Roman Česká Ves 1955 1927 1
2017/2018 1 Velké Losiny B 2226 2206 Žůrek Milan Uničov 2353 2333 ½
2017/2018 11 SK Velke Losiny 2195 2218 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2103 2076 1
2017/2018 10 SK Velke Losiny 2193 2218 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2050 2044 ½
2017/2018 8 SK Velke Losiny 2221 2218 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2065 2051 0
2017/2018 7 SK Velke Losiny 2231 2218 Fiedler Bedřich SK Lipa 2109 2103 ½
2017/2018 6 SK Velke Losiny 2231 2218 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2230 2234 ½
2017/2018 5 SK Velke Losiny 2193 2218 Velecký Viktor TJ Snezka Nachod 2091 2072 1
2017/2018 4 SK Velke Losiny 2193 2218 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2019 2054 ½
2017/2018 3 SK Velke Losiny 2193 2218 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny C 2367 0 0
2017/2018 2 SK Velke Losiny 2193 2218 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1920 1933 1
2017/2018 1 SK Velke Losiny 2226 2206 Malivánek Jiří Eurobit 2077 2076 ½
2016/2017 11 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 0
2016/2017 10 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 ½
2016/2017 9 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2366 2339 0
2016/2017 8 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2261 2253 0
2016/2017 7 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 1
2016/2017 6 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 ½
2016/2017 5 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 0
2016/2017 4 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2045 2059 1
2016/2017 3 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2134 2146 1
2016/2017 2 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 1
2016/2017 1 TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 0
2015/2016 11 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 ŠK Šternberk 1
2015/2016 10 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Kozák Petr AŠK DA Olomouc A 2127 2135 1
2015/2016 9 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 1
2015/2016 8 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Valenta Vít TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2038 2041 1
2015/2016 6 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2157 2146 1
2015/2016 5 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc B 1839 1824 1
2015/2016 4 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 1
2015/2016 3 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Dvořák Vladimír ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 1
2015/2016 1 TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 Wrobel Maciej TJ Zlaté Hory 2027 1
2015/2016 8 TJ Sokol Velke Losiny C 2200 2071 Šipka Jiří SK Lostice A 1635 1
2015/2016 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 1
2015/2016 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2232 0
2015/2016 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2147 2128 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 0
2015/2016 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 1
2015/2016 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 1
2015/2016 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2017 2074 1
2015/2016 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 0
2014/2015 11 Velké Losiny B 1966 1966 Musil Vítězslav Sokol Skalička 2008 2005 ½
2014/2015 10 Velké Losiny B 1966 1966 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2024 1994 1
2014/2015 9 Velké Losiny B 1966 1966 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1956 1955 1
2014/2015 8 Velké Losiny B 1966 1966 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1791 1
2014/2015 7 Velké Losiny B 1966 1966 Sněhota Martin A64 PřF Olomouc 1934 1992 1
2014/2015 6 Velké Losiny B 1966 1966 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 1
2014/2015 5 Velké Losiny B 1966 1966 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1907 1933 ½
2014/2015 4 Velké Losiny B 1966 1966 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 3 Velké Losiny B 1966 1966 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 ½
2014/2015 2 Velké Losiny B 1966 1966 Kočí Slavomír T.J.Sokol Šumperk 1909 1946 ½
2014/2015 1 Velké Losiny B 1966 1966 Adamčík Martin SK Prostějov 2169 2160 ½
2014/2015 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 1
2014/2015 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1937 2011 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 0
2014/2015 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 1
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 0
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 0
2014/2015 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 1
2013/2014 11 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Musil Vítězslav Sokol Skalička 1987 1989 ½
2013/2014 10 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 ½
2013/2014 9 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 2012 1967 ½
2013/2014 8 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2114 2100 1
2013/2014 6 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 2073 2095 1
2013/2014 5 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 ½
2013/2014 4 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1965 1963 ½
2013/2014 3 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2019 2008 0
2013/2014 2 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2024 2034 ½
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 2026 2014 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2051 1991 0
2013/2014 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2092 2094 0
2013/2014 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Vacek Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 0
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2187 2186 0
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2002 1980 1
2013/2014 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1932 1943 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Pirklová Hana Region Panda Rychnov n. K. 2064 2061 0
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2059 2077 1
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2061 2042 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1942 1928 1
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2040 2020 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1835 1835 1
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Petr Jiří Spartak Přerov 1906 1970 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Peřina Michal A64 PřF UP Olomouc 1972 2000 0
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2080 2078 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2056 2067 1
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 1
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1862 1900 Odstrčil Jiří ŠK Loštice 1709 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Dostál Pavel TJ Náchod 2105 2110 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Daniel Jiří Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 1932 1925 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2164 2170 1
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2128 2124 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 1
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2115 2104 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2126 2120 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2080 2078 ½
2012/2013 11 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1798 1858 ½
2012/2013 10 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1720 ½
2012/2013 9 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1689 1701 ½
2012/2013 8 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1625 1674 1
2012/2013 7 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1610 1659 1
2012/2013 6 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Dumková Daniela KME-DDM Kuřim 1541 1541 1
2012/2013 5 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Skalka Michal ŠO Kunovice 1538 1
2012/2013 4 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1692 1768 0
2012/2013 3 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1710 1776 1
2012/2013 2 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Chromík Tomáš Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1889 1903 ½
2012/2013 1 Agentura 64 Grygov 1862 1900 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 1
2011/2012 11 A64 Grygov 1783 1855 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 1
2011/2012 10 A64 Grygov 1783 1855 Skalka Jan SK Boršice B 1697 ½
2011/2012 9 A64 Grygov 1783 1855 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1673 0
2011/2012 8 A64 Grygov 1783 1855 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1553 1673 1
2011/2012 7 A64 Grygov 1783 1855 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno C 1509 1541 ½
2011/2012 6 A64 Grygov 1783 1855 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1620 0
2011/2012 5 A64 Grygov 1783 1855 Lojek Marek SK Slavia Orlová B 1672 1778 ½
2011/2012 4 A64 Grygov 1783 1855 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová A 2107 0
2011/2012 3 A64 Grygov 1783 1855 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 0
2011/2012 2 A64 Grygov 1783 1855 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1711 1775 1
2011/2012 1 A64 Grygov 1783 1855 Kavoň Rastislav Duras BVK Brno B 1879 1250 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1791 1794 1
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1633 1
2011/2012 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1789 1
2011/2012 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1869 1834 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1675 1
2011/2012 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1813 1
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Kočí Ladislav ŠK Šternberk B 1946 1920 1
2011/2012 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1761 1781 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1783 1855 Krahula Pavel Loko Zábřeh B 1825 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1941 1916 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Filouš Jiří TJ Spartak Přerov 1760 0
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Vykopal Jan TJ Sokol Skalička 1764 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1898 1
2011/2012 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Zapletal Miroslav ŠK Loštice 1456 1
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov 1693 1
2011/2012 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1782 0
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Trunda Otakar SK Prostějov 1933 1973 0
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Brückner Michal ŠK MKZ Šternberk 1694 1
2011/2012 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1783 1855 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1961 1962 1
2010/2011 10 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1697 1
2010/2011 9 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1710 1
2010/2011 8 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Filouš Jiří Spartak Přerov 1769 1
2010/2011 7 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Marek Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1702 1
2010/2011 6 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Procházka David A64 PřF UP Olomouc 1100 1
2010/2011 4 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Lužík Libor Tatran Litovel C 1678 1
2010/2011 3 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Bednář Martin TJ Sokol Skalička 1788 1
2010/2011 2 T.J. Sokol Šumperk B 1709 Novák Petr LOKO Zábřeh 1757 ½
2010/2011 9 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1757 1
2010/2011 8 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Opravil Jan ŠK Luká 1588 1
2010/2011 7 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1794 1
2010/2011 6 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1764 1
2010/2011 5 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Jambor Jiří TJ Zlaté Hory 1787 ½
2010/2011 4 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1831 1
2010/2011 3 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1899 0
2010/2011 2 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1663 ½
2010/2011 1 T.J.Sokol Šumperk C 1709 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1785 ½