Hráč Kožúšek Daniel

Kožúšek Daniel

User Pic
Jméno: Kožúšek Daniel
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2345
Elo mezinárodní: 2350
ID: 29775
FIDE ID: 349500
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Panda Rychnov n. K. 2350 2345 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2313 2306 0
2018/2019 8 Panda Rychnov n. K. 2347 2345 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2330 2322 ½
2018/2019 7 Panda Rychnov n. K. 2347 2345 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2455 2451 ½
2018/2019 6 Panda Rychnov n. K. 2358 2345 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2499 2475 0
2018/2019 5 Panda Rychnov n. K. 2358 2345 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2546 2516 0
2018/2019 4 Panda Rychnov n. K. 2359 2353 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2329 2295 ½
2018/2019 3 Panda Rychnov n. K. 2374 2353 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2563 2549 ½
2018/2019 1 Panda Rychnov n. K. 2367 2353 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2249 2224 1
2017/2018 11 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2297 2284 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2284 2249 ½
2017/2018 10 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 Bažant Petr ŠK Staré Město 2299 2277 0
2017/2018 9 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 Dvořák Adam Lokomotiva Brno A 2196 2215 1
2017/2018 5 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2246 2284 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2029 2002 1
2017/2018 4 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2314 2321 1
2017/2018 3 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2160 2192 ½
2017/2018 2 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2250 2284 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2410 2406 0
2017/2018 1 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2237 2282 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2330 2312 ½
2016/2017 7 ŠK AD Jičín 2166 2246 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 ½
2016/2017 6 ŠK AD Jičín 2166 2246 Kubát Martin Sokol Praha-Kobylisy 1717 1799 1
2016/2017 5 ŠK AD Jičín 2166 2246 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 1
2016/2017 4 ŠK AD Jičín 2166 2246 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 1
2016/2017 3 ŠK AD Jičín 2166 2246 Nehyba Martin Šachy Hošťálková 1805 1861 1
2016/2017 2 ŠK AD Jičín 2166 2246 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2016/2017 1 ŠK AD Jičín 2166 2246 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 7 ŠK AD Jičín 2166 2246 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2016/2017 6 ŠK AD Jičín 2166 2246 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 5 ŠK AD Jičín 2166 2246 Marek Matyáš 2222 ŠK Polabiny 2200 2240 ½
2016/2017 4 ŠK AD Jičín 2166 2246 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 ½
2016/2017 3 ŠK AD Jičín 2166 2246 Nehyba Martin Šachy Hošťálková 1805 1861 1
2016/2017 2 ŠK AD Jičín 2166 2246 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½
2016/2017 1 ŠK AD Jičín 2166 2246 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2016/2017 11 Region Panda 2166 2246 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 1
2016/2017 9 Region Panda 2166 2246 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 0
2016/2017 8 Region Panda 2166 2246 Dubina Pavel ŠK Zlín 2136 2095 1
2016/2017 7 Region Panda 2166 2246 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 ½
2016/2017 6 Region Panda 2166 2246 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 ½
2016/2017 5 Region Panda 2166 2246 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 ½
2016/2017 4 Region Panda 2166 2246 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 0
2016/2017 3 Region Panda 2166 2246 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 ½
2016/2017 2 Region Panda 2166 2246 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1
2016/2017 1 Region Panda 2166 2246 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2262 2273 ½
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 ½
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Jandourek Lukáš TJ Neratovice "B" 2217 2213 ½
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Liška Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 2016 2122 0
2015/2016 5 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 0
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Slovák Kilián Unichess "B" 1899 2062 ½
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Vykouk Jan CHESS Most 2427 2322 0
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0
2015/2016 11 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Sněžka TJ Náchod A 1
2015/2016 9 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1973 1960 0
2015/2016 8 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2014 1947 ½
2015/2016 7 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř A 2054 2003 0
2015/2016 6 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1921 1938 1
2015/2016 5 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 2104 2076 1
2015/2016 4 ŠK AD Jičín D 2166 2246 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 1
2015/2016 3 AD Jičín 2166 2246 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové 2112 2121 0
2015/2016 10 ŠK AD Jičín 2166 2246 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 ½
2015/2016 9 ŠK AD Jičín 2166 2246 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 1
2015/2016 8 ŠK AD Jičín 2166 2246 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 ½
2015/2016 7 ŠK AD Jičín 2166 2246 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 0
2015/2016 6 ŠK AD Jičín 2166 2246 Gloser David ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 1
2015/2016 5 ŠK AD Jičín 2166 2246 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 1
2015/2016 3 ŠK AD Jičín 2166 2246 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 2016 2122 1
2015/2016 2 ŠK AD Jičín 2166 2246 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1
2015/2016 1 ŠK AD Jičín 2166 2246 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2271 2257 0
2014/2015 8 ŠK AD Jičín 2217 2195 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1766 1863 1
2014/2015 7 ŠK AD Jičín 2217 2195 Szücs Matyáš ŠK Lípa 2068 2028 ½
2014/2015 6 ŠK AD Jičín 2217 2195 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina 1478 1725 1
2014/2015 5 ŠK AD Jičín 2217 2195 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2019 2056 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 1
2014/2015 11 ŠK AD Jičín D 2217 2195 Miler Jiří Slovan Broumov 2003 2013 1
2014/2015 10 ŠK AD Jičín D 2217 2195 Velecký Viktor TJ Hronov 2094 2081 1
2014/2015 8 ŠK AD Jičín D 2217 2195 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 1
2014/2015 7 ŠK AD Jičín D 2217 2195 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 1
2014/2015 3 ŠK AD Jičín D 2217 2195 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 1
2014/2015 11 ŠK AD Jičín 2217 2195 Lácha Josef Unichess B 2003 2006 1
2014/2015 1 ŠK AD Jičín 2217 2195 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2037 2045 0
2014/2015 11 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 1
2014/2015 10 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 ½
2014/2015 9 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 1
2014/2015 8 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 7 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2286 2283 ½
2014/2015 6 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 ½
2014/2015 5 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 ½
2014/2015 4 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 1
2014/2015 3 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 ½
2014/2015 2 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 0
2014/2015 1 ŠK AD Jičín B 2217 2195 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 0
2013/2014 8 ŠK AD Jičín 2085 2091 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1529 1539 1
2013/2014 7 ŠK AD Jičín 2085 2091 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1983 2036 1
2013/2014 6 ŠK AD Jičín 2085 2091 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1819 1807 ½
2013/2014 5 ŠK AD Jičín 2085 2091 Havelka Josef ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 ½
2013/2014 4 ŠK AD Jičín 2085 2091 Novotná Barbora Desko Liberec B 1565 1583 1
2013/2014 3 ŠK AD Jičín 2085 2091 Kozbert Tomáš Bohemians Praha B 1604 1611 1
2013/2014 2 ŠK AD Jičín 2085 2091 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 1
2013/2014 1 ŠK AD Jičín 2085 2091 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK 1314 1547 1
2013/2014 11 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1931 1936 1
2013/2014 10 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2164 2192 0
2013/2014 9 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř A 2016 2000 1
2013/2014 8 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2138 2134 0
2013/2014 7 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 1949 2117 ½
2013/2014 5 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2088 1
2013/2014 3 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 1
2013/2014 2 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Kovář Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2077 2069 1
2013/2014 1 ŠK AD Jičín C 2085 2091 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2055 2058 0
2013/2014 9 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 0
2013/2014 8 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 0
2013/2014 7 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 0
2013/2014 6 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička 2020 2044 1
2013/2014 5 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 0
2013/2014 3 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 0
2013/2014 2 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 0
2013/2014 1 ŠK AD Jičín B 2085 2091 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1
2013/2014 6 ŠK AD Jičín 2085 2091 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2017 1983 1
2013/2014 4 ŠK AD Jičín 2085 2091 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2242 2258 0
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Johnová Eliška Chess Most 1848 1894 1
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1708 1873 0
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Žolnerčík Martin TJ Bohemians Praha 1511 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 1
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 1
2012/2013 11 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 ½
2012/2013 10 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 ½
2012/2013 9 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 0
2012/2013 8 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 1
2012/2013 7 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 0
2012/2013 5 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 0
2012/2013 4 Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 1
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Daněk Daniel ŠK Duras BVK - Královo Pole 1802 1859 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1723 1811 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Kuka Denis TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 1
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek 1748 1744 1
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2167 2167 0
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 0
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Erban Tomáš Sokol Praha - Vršovice 2142 2138 1
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Janda Jiří TJ Sokol Praha - Kobylisy 2192 2181 ½
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Bostl František QCC České Budějovice 2209 2202 0
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2207 2207 ½
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2202 2200 1
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2254 2259 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 2209 ½
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2187 2188 1
2011/2012 11 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Kouba Václav TŘEBECHOVICE B 1849 1853 1
2011/2012 10 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Semerák Pavel NIKI TJ NÁCHOD C 2078 0
2011/2012 9 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 1
2011/2012 8 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Kubec Jiří ČESKÁ SKALICE A 1845 1
2011/2012 7 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Gogela Jan TJ HRONOV B 1954 1957 0
2011/2012 4 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1955 1906 ½
2011/2012 2 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Dostál Pavel SLOVAN BROUMOV B 2087 2088 0
2011/2012 1 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1808 1841 Vizibla Roman SPARTAK RYCHNOV A 1950 0
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1503 1
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 Kostelecký Daniel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1432 ½
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 Pardubský Jakub Novoborská šachová akademie 1447 1
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 Viták Jiří Desko Liberec B 1484 1555 1
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. 1789 1789 ½
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny B 1808 1841 John Petr TJ a DDM Lanškroun 1634 1
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1701 1785 1
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Žatečková Karolína Sokol Údlice 1566 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1627 1627 1
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1701 1785 1
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Hanzlík Tomáš Chess Most 1462 1
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Žatečková Karolína Sokol Údlice 1566 1
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1627 1627 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 1808 1841 Sýkora Marek Desko Liberec 1443 1
2011/2012 11 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 1
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Tázlar Petr ŠK Polymar Lípa A 2054 2103 0
2011/2012 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 0
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Krejčová Kateřina TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 1
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 ½
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2153 2150 ½
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa B 2115 2111 ½
2011/2012 1 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř 1802 1991 1
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 1705 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 1705 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1541 0
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 1705 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 0
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 1705 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny "E" 1705 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička "B" 1799 ½
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny "E" 1705 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1736 ½
2010/2011 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 ½
2010/2011 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 ½
2010/2011 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 1
2010/2011 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Duch Robert TJ Hronov B 1876 1
2010/2011 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 1
2010/2011 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Miler Jan Slovan Broumov B 1911 0
2010/2011 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1705 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2078 0
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny C 1705 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1878 0
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny C 1705 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 ½
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny C 1705 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 ½
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny C 1705 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 1
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny C 1705 Hejduk Miroslav Desko Liberec B 1669 1
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny C 1705 Zima Jan Desko Liberec C 1916 0
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny C 1705 Peka David Sokol Praha-Kobylisy B 1250 1
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny C 1705 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 0
2009/2010 7 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 Rozšafný Michal TJ Sokol Údlice 1724 0
2009/2010 6 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1539 0
2009/2010 5 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 Steinbach Jan TJ Union Plzeň 1394 0
2009/2010 4 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 7 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 1
2009/2010 6 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Vaculík Jakub ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 0
2009/2010 5 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Sion David TJ Štefanydes Polička 1435 0
2009/2010 4 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Liduch Filip 2222 Polabiny "B" 1570 0
2009/2010 3 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy "A" 1742 0
2009/2010 2 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Nešpůrek Petr 2222 Polabiny "A" 1557 ½
2009/2010 1 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1494 Vlasatý Lukáš Sokol Praha-Kobylisy "B" 1100 1
2009/2010 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1494 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2009/2010 3 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1494 Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2009/2010 11 DDM Kostelec n.O. 1494 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny A 1621 1
2009/2010 10 DDM Kostelec n.O. 1494 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 0
2009/2010 9 DDM Kostelec n.O. 1494 Novák Jiří Jiskra Česká Skalice 1646 1
2009/2010 8 DDM Kostelec n.O. 1494 Burdilák Milan Sněžka TJ Náchod B 1819 1
2009/2010 7 DDM Kostelec n.O. 1494 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1675 1
2009/2010 6 DDM Kostelec n.O. 1494 Jarkovský Václav DDM Třebechovice p. O. 1692 1
2009/2010 5 DDM Kostelec n.O. 1494 Kysilko Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1412 1
2009/2010 4 DDM Kostelec n.O. 1494 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1622 1
2009/2010 3 DDM Kostelec n.O. 1494 Andrés Jaroslav TJ Spartak RK A 1715 1
2009/2010 2 DDM Kostelec n.O. 1494 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1416 1
2008/2009 9 Panda Rychnov D 1250 Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 0
2008/2009 8 Panda Rychnov D 1250 Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 ½
2008/2009 7 Panda Rychnov D 1250 Komárková Tereza ŠK AD Jičín 1
2008/2009 5 Panda Rychnov D 1250 Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 1
2008/2009 4 Panda Rychnov D 1250 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 3 Panda Rychnov D 1250 Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 0
2008/2009 2 Panda Rychnov D 1250 Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2008/2009 1 Panda Rychnov D 1250 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 0
2008/2009 11 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1720 1
2008/2009 10 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1250 1
2008/2009 9 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Kostelecký Daniel TJ Sokol Praha - Kobylisy 1267 0
2008/2009 8 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 1644 0
2008/2009 7 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Kainek Jan SK Žamberk 1364 ½
2008/2009 4 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Nešpůrek Petr 2222 + ALFA Pardubice 1389 0
2008/2009 3 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Římal Patrik Jiskra RMSK N. Bydžov B 1250 0
2008/2009 2 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Štěrbová Monika Bižuterie Jablonec n.N. 1305 0
2008/2009 1 Panda Rychnov n.Kn. B 1250 Poláček Matěj Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 9 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Bém Tomáš ŠOK a.s. Kunvald D 1250 ½
2008/2009 7 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Zahálka Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2007/2008 11 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec "A" 1373 0
2007/2008 10 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1250 ½
2007/2008 9 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Pajerský Michal TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 8 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Kolář Michael Sokol Hradec Králové 1100 ½
2007/2008 7 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 Pátek Adam Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1250 0
2007/2008 7 Panda Rychnov C 1250 Kolář Michael Sokol Hradec Kr. B 1100 ½
2007/2008 6 Panda Rychnov C 1250 Kašparová Veronika DDM Třebechovice 0
2007/2008 5 Panda Rychnov C 1250 Kemr Radek ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 4 Panda Rychnov C 1250 Karásek Tomáš Jiskra N. Bydžov C 1100 ½
2007/2008 3 Panda Rychnov C 1250 Patrný Ondřej DDM Týniště 0
2007/2008 2 Panda Rychnov C 1250 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1252 1
2007/2008 1 Panda Rychnov C 1250 Šimerda Jan Panda Rychnov D 1100 1
2006/2007 8 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 0
2006/2007 7 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1309 0
2006/2007 4 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 0
2006/2007 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1100 0
2006/2007 9 Panda Rychnov D Sršeň Tomáš Panda Rychnov C 0
2006/2007 8 Panda Rychnov D Hartman Vítek Panda Rychnov B 0
2006/2007 7 Panda Rychnov D Beneš Petr DDM Třebechovice 0
2006/2007 6 Panda Rychnov D Řízek Lukáš Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 3 Panda Rychnov D Patrný Ondřej DDM Týniště 0
2006/2007 2 Panda Rychnov D Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 1 Panda Rychnov D Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové B 0
2005/2006 7 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" Konopka Jakub ŠK Dobruška 0