Hráč Ciešlak Leszek

Ciešlak Leszek

User Pic
Jméno: Ciešlak Leszek
Oddíl: ŠK Caissa Třebíč z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1849
ID: 32076
FIDE ID: 334847
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Pivovar Dalešice 1849 1854 Volaninová Šárka Náměšť nad Oslavou A 1695 1697 1
2018/2019 11 Caissa Pivovar Dalesice 1860 1864 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 1997 1968 1
2018/2019 9 Caissa Pivovar Dalesice 1857 1864 Richter Rudolf TJ Namest n/Oslavou 1421 1499 1
2018/2019 8 Caissa Pivovar Dalesice 1857 1864 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka 1976 1968 0
2018/2019 1 Caissa Pivovar Dalesice 1845 1857 Nepomucký Ondřej Moravska Slavia Brno B 2190 2190 1
2018/2019 9 ŠK Caissa Třebíč B 1860 1864 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou A 1557 1659 1
2018/2019 8 ŠK Caissa Třebíč B 1857 1864 Hron Robert Gambit Jihlava A 2045 2057 ½
2018/2019 7 ŠK Caissa Třebíč B 1857 1864 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2000 2020 ½
2018/2019 6 ŠK Caissa Třebíč B 1861 1864 Hruška Josef Spartak Pelhřimov A 1883 1879 ½
2018/2019 5 ŠK Caissa Třebíč B 1861 1864 Dlasek Ján ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1660 0 ½
2018/2019 3 ŠK Caissa Třebíč B 1859 1857 Zelenka Adam TJ Žďár nad Sázavou B 1237 1237 1
2018/2019 1 ŠK Caissa Třebíč B 1845 1857 Machala Miroslav ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1872 1827 1
2017/2018 7 ŠK Caissa Třebíč B 1914 1917 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1799 1732 1
2017/2018 6 ŠK Caissa Třebíč B 1917 1917 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1786 1803 ½
2017/2018 5 ŠK Caissa Třebíč B 1917 1917 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1906 1885 0
2017/2018 4 ŠK Caissa Třebíč B 1930 1917 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí 1955 1945 ½
2017/2018 3 ŠK Caissa Třebíč B 1930 1917 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov A 1533 1544 ½
2017/2018 1 ŠK Caissa Třebíč B 1934 1934 Vondra Aleš Gambit Jihlava B 1718 1705 1
2017/2018 11 Caissa Pivovar Dalesice 1930 1917 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2197 2171 0
2017/2018 9 Caissa Pivovar Dalesice 1914 1917 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2099 2075 ½
2017/2018 8 Caissa Pivovar Dalesice 1914 1917 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2065 2043 ½
2017/2018 7 Caissa Pivovar Dalesice 1917 1917 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1942 1943 1
2017/2018 5 Caissa Pivovar Dalesice 1930 1917 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2085 2084 0
2017/2018 3 Caissa Pivovar Dalesice 1930 1917 Pavliš Jaromír TJ Zdar nad Sazavou 1934 1925 ½
2017/2018 1 Caissa Pivovar Dalesice 1934 1934 Ruda Ondřej SK Lipa 2041 2041 0
2016/2017 9 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 0
2016/2017 7 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Homolková Ivana ŠK Světlá nad Sázavou A 1605 1615 ½
2016/2017 5 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1869 1895 1
2016/2017 4 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1685 1693 ½
2016/2017 2 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 ½
2016/2017 4 Caissa Pivovar Dalesice 1983 1982 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 ½
2016/2017 3 Caissa Pivovar Dalesice 1983 1982 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2130 2116 0
2016/2017 2 Caissa Pivovar Dalesice 1983 1982 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici 1947 1930 ½
2015/2016 8 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1851 1853 0
2015/2016 5 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1830 1815 ½
2015/2016 4 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2084 2064 ½
2015/2016 2 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1881 1867 1
2015/2016 1 ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 Bajer Jiří Silko Gambit Jihlava B 1863 1877 1
2015/2016 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2095 2029 ½
2015/2016 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 ½
2015/2016 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 Mičánek Tomáš ŠK Duras BVK B 2090 2081 ½
2015/2016 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 Žigo Viktor ŠK GORDIC 2265 2260 ½
2015/2016 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 Hejný Jaroslav Silko Gambit Jihlava 2118 2099 ½
2014/2015 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Mičulka Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2050 2054 0
2014/2015 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2033 2052 1
2014/2015 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1881 1853 ½
2014/2015 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2062 2055 ½
2014/2015 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno 2217 2214 0
2014/2015 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 Kočí Karel ŠK Hustopeče 1756 0
2014/2015 9 ŠK Caissa Třebíč B 2003 2000 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2056 2042 ½
2014/2015 6 ŠK Caissa Třebíč B 2003 2000 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2078 2049 1
2014/2015 5 ŠK Caissa Třebíč B 2003 2000 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1974 1978 ½
2014/2015 4 ŠK Caissa Třebíč B 2003 2000 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava B 1799 1840 ½
2014/2015 3 ŠK Caissa Třebíč B 2003 2000 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1799 1805 ½
2013/2014 10 ŠK Caissa Třebíč "C" 1995 1987 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1738 1660 0
2013/2014 9 ŠK Caissa Třebíč "C" 1995 1987 Procházka Jaroslav ŠK Světlá nad Sáz. B 1779 1
2013/2014 8 ŠK Caissa Třebíč "C" 1995 1987 Teplý Stanislav Gambit Jihlava "D" 1695 ½
2013/2014 9 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1806 1831 1
2013/2014 8 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 2049 2001 ½
2013/2014 7 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1931 1967 ½
2013/2014 5 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1697 1
2013/2014 4 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2074 2069 1
2013/2014 3 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1790 1825 1
2013/2014 1 ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1797 1830 ½
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 ½
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou B 1734 1743 1
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1813 1853 ½
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Vondra Aleš SFiala Gambit Jihlava B 1745 1752 1
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 ½
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 1
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1893 1900 1
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2039 2032 0
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov A 1995 1987 0
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "C" 2120 2090 1
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "A" 1995 1987 1
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1774 ½
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Suchomelová Simona ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 0
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1621 ½
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov "B" 1855 1831 0
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2094 2085 ½
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Šaroun Radek Gambit Jihlava "C" 1801 1823 1
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1999 2000 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1827 1827 1
2011/2012 11 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 0
2011/2012 10 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 1
2011/2012 9 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2107 2106 0
2011/2012 8 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2102 2092 0
2011/2012 7 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno A 2099 2123 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 0
2011/2012 5 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 0
2011/2012 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 0
2011/2012 3 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 ½
2011/2012 2 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 0
2011/2012 1 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 0
2011/2012 11 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2046 2041 ½
2011/2012 8 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Krásenský Jakub SFIALA Gambit Jihlava B 1757 1719 1
2011/2012 7 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Přibyl Radomír Spartak Pelhřimov A 2032 1997 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Novotný Leoš Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1896 ½
2011/2012 5 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1760 1
2011/2012 4 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Obršlík Jiří ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1731 1
2011/2012 3 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Karban Vlastimil SFIALA Gambit Jihlava A 2066 2063 ½
2011/2012 2 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 ½
2011/2012 1 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1985 1968 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1808 1845 1
2010/2011 11 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1742 ½
2010/2011 10 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1968 0
2010/2011 9 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov A 1957 1
2010/2011 8 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1908 ½
2010/2011 7 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Zatočil Josef SFIALA Gambit Jihlava B 1452 1
2010/2011 5 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2055 ½
2010/2011 3 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Kameník František Sokol Bedřichov B 1752 1
2010/2011 2 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 1
2010/2011 1 ŠK Caissa Třebíč C 1970 Kampas Jaromír SFIALA Gambit Jihlava A 1812 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic B 1970 Pokorný Zdeněk SK Chrudim 2286 0
2010/2011 7 SK Caissa Trebic B 1970 Mojžíš Martin Sokol Bedrichov 2020 0
2010/2011 6 SK Caissa Trebic B 1970 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 ½
2010/2011 5 SK Caissa Trebic B 1970 Čižinský Petr 2222 SK Polabiny B 2180 0
2010/2011 4 SK Caissa Trebic B 1970 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 0
2010/2011 3 SK Caissa Trebic B 1970 Poslušný Martin Jiskra Usti nad Orlici 1998 1
2010/2011 2 SK Caissa Trebic B 1970 Bělohlávek Petr SK Caissa Trebic A 2221 0
2010/2011 1 SK Caissa Trebic B 1970 Lacko Jan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2195 ½
2009/2010 11 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov B 1834 ½
2009/2010 10 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou B 1842 ½
2009/2010 9 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Jelínek Václav ŠK Gordic Jihlava B 1996 0
2009/2010 8 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1877 0
2009/2010 7 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 2012 ½
2009/2010 6 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč A 1782 0
2009/2010 5 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 1991 ½
2009/2010 3 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 0
2009/2010 2 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Brož Pavel ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 1
2009/2010 1 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou A 1764 1
2009/2010 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2121 0
2009/2010 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1910 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1845 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 0
2009/2010 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1940 ½
2009/2010 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 1837 1
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Říha Otmar ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1947 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Svoboda Ivo TJ Žďár n. Sázavou A 2018 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 ½
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Voborný David SPgŠ+G Znojmo A 1878 0
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2091 ½
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Holemář David Pila Ořechov A 2307 0
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice A 1934 1
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice A 2115 1
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Horák Bronislav ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2094 0
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč B 1974 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2032 0
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Matýsek Alois TJ Žďár nad Sázavou B 1936 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Tvrdý Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1432 1
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou A 1802 1
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Horák Jaroslav Gordic Jihlava C 1575 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Hruška Josef Spartak Pelhřimov A 1974 1
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Kenovský Zdeněk TJ Spartak Třebíč A 1749 ½
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Seidl Pavel Sokol Bedřichov A 1895 1
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1765 0
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Vondra Aleš Gambit Jihlava A 1462 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč C 1974 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1860 1
2007/2008 11 ŠK Caissa Třebíč B Procházka Jindřich ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A ½
2007/2008 5 ŠK Caissa Třebíč B Schlögl Rudolf TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1739 1
2007/2008 4 ŠK Caissa Třebíč B Paulenda Štefan TJ Náměšť nad Oslavou B 1644 1
2007/2008 10 ŠK Caissa Třebíč C Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1660 ½
2007/2008 9 ŠK Caissa Třebíč C Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš A 1986 0
2007/2008 8 ŠK Caissa Třebíč C Hulín Petr Sokol Rouchovany 1975 1
2007/2008 7 ŠK Caissa Třebíč C Caha Jan TJ Sokol Opatov A 1823 ½
2007/2008 6 ŠK Caissa Třebíč C Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1897 1
2007/2008 5 ŠK Caissa Třebíč C Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1660 ½
2007/2008 4 ŠK Caissa Třebíč C Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš A 1986 1
2007/2008 3 ŠK Caissa Třebíč C Hulín Petr Sokol Rouchovany 1975 ½
2007/2008 2 ŠK Caissa Třebíč C Caha Jan TJ Sokol Opatov A 1823 1
2007/2008 1 ŠK Caissa Třebíč C Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1897 0
2006/2007 7 Caissa Třebíč C Velc Luděk SŠK Cejle A 1557 1
2006/2007 6 Caissa Třebíč C Homolka Pavel Jiskra Havlíčkův Brod C 1100 1
2006/2007 4 Caissa Třebíč C Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava C 1
2006/2007 3 Caissa Třebíč C Kuchta Petr Spartak Velká Bíteš B ½
2006/2007 2 Caissa Třebíč C Havlík Marek Sokol Jemnice 1
2006/2007 1 Caissa Třebíč C Pták Jaromír Sokol Opatov 1751 ½
2006/2007 10 ŠK Caissa Třebíč B Hruban Kristián TJ Spartak Třebíč B 1
2006/2007 8 ŠK Caissa Třebíč B Diviš Zdeněk Sokol Rouchovany 1
2006/2007 3 ŠK Caissa Třebíč B Kovář Jan Sokol Rouchovany ½
2006/2007 1 ŠK Caissa Třebíč B Witiska Tomáš TJ Sokol Bedřichov C 1
2006/2007 7 Caissa Trebic C Havlík Marek Sokol Jemnice 1
2006/2007 6 Caissa Trebic C Sýkora Miroslav Sokol Nove Veseli 1661 1
2006/2007 5 Caissa Trebic C Kuchta Petr Spartak Velka Bites B ½
2006/2007 3 Caissa Trebic C Dohnalík Andrej Spartak Velke Mezirici B 1387 1
2006/2007 2 Caissa Trebic C Pták Jaromír Sokol Opatov 1751 ½
2006/2007 1 Caissa Trebic C Hurych Emanuel Sokol Bedrichov D 1273 1