Hráč Novotný Roman

Novotný Roman

User Pic
Jméno: Novotný Roman
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2023
ID: 7442
FIDE ID: 308307
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK Kabo Benátky A 2023 2037 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 1516 1516 1
2018/2019 1 ŠK Kabo Benátky A 2023 2037 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice E 1841 1850 1
2017/2018 4 ŠK Karbo Benátky A 2023 2037 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice F 1816 1872 1
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 2023 2037 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav C 1599 1602 ½
2015/2016 9 TJ Neratovice "B" 2023 2034 Schula Michal ŠK AD Jičín "B" 2315 2286 0
2015/2016 7 TJ Neratovice "B" 2023 2034 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 1
2015/2016 2 TJ Neratovice "B" 2023 2034 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2018 2017 ½
2015/2016 4 TJ Neratovice C 2023 2034 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 0
2015/2016 3 TJ Neratovice C 2023 2034 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole 1904 1934 0
2015/2016 9 Karbo Benátky A 2023 2034 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1710 1
2015/2016 2 Karbo Benátky A 2023 2034 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 1
2013/2014 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1887 1876 1
2013/2014 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 Schuster Jan TcJ Sokol na Mělníce B 1888 1842 1
2013/2014 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1930 ½
2013/2014 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2030 2046 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 ½
2013/2014 11 TJ NERATOVICE 2030 2046 Lampíř Tomáš TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 0
2013/2014 9 TJ NERATOVICE 2030 2046 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 0
2013/2014 5 TJ NERATOVICE 2030 2046 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK "C" 2103 2103 1
2013/2014 3 TJ NERATOVICE 2030 2046 Lešák Jiří SK Děčín 1923 1982 1
2013/2014 2 TJ NERATOVICE 2030 2046 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 1
2012/2013 10 TJ Neratovice 2034 2063 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem “C“ 2173 2162 1
2012/2013 8 TJ Neratovice 2034 2063 Kánský Pavel SK Děčín 2080 2087 0
2012/2013 7 TJ Neratovice 2034 2063 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 0
2012/2013 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 2034 2063 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá F 1772 1
2012/2013 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 2034 2063 Musil Martin ŠK JOLY Lysá E 2069 2075 ½
2012/2013 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 2034 2063 Píša Ivo Sokol Pečky B 1777 0
2011/2012 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1921 1997 1
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 1
2011/2012 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. E 2027 1979 0
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Tomandl Ivo Liběhrad Libčice n/Vlt. A 2004 2007 1
2011/2012 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1907 1939 1
2011/2012 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 2030 2062 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice C 1872 1910 0
2011/2012 11 TJ Neratovice 2030 2062 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2217 2215 ½
2011/2012 10 TJ Neratovice 2030 2062 Kupšovský Václav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 1
2011/2012 1 TJ Neratovice 2030 2062 Pešek Radomír CHESS MOST 2046 2058 0
2010/2011 11 TJ Neratovice 2022 Lochman Václav Sokol Bakov nad Jizerou 2061 1
2009/2010 11 AŠ Mladá Boleslav 2058 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 ½
2009/2010 9 AŠ Mladá Boleslav 2058 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 1890 1
2009/2010 8 AŠ Mladá Boleslav 2058 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 0
2009/2010 5 AŠ Mladá Boleslav 2058 Štolba Miloš Kutná Hora B 2056 0
2009/2010 1 AŠ Mladá Boleslav 2058 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 ½
2009/2010 11 TJ Neratovice 2058 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK C 1993 ½
2009/2010 10 TJ Neratovice 2058 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 ½
2009/2010 8 TJ Neratovice 2058 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 0
2009/2010 7 TJ Neratovice 2058 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 0
2009/2010 5 TJ Neratovice 2058 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 1
2009/2010 4 TJ Neratovice 2058 Bicek Richard Karlovarský Tietz A 2028 1
2008/2009 11 AŠ Mladá Boleslav 2073 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2145 ½
2008/2009 10 AŠ Mladá Boleslav 2073 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice 1959 ½
2008/2009 8 AŠ Mladá Boleslav 2073 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2088 0
2008/2009 5 AŠ Mladá Boleslav 2073 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1975 ½
2008/2009 4 AŠ Mladá Boleslav 2073 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2131 1
2008/2009 2 AŠ Mladá Boleslav 2073 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.lesy 2124 ½
2008/2009 1 AŠ Mladá Boleslav 2073 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2148 0
2008/2009 11 TJ Neratovice 2073 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2057 ½
2008/2009 10 TJ Neratovice 2073 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 1
2008/2009 9 TJ Neratovice 2073 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha"B" 2097 0
2008/2009 8 TJ Neratovice 2073 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 2028 1
2008/2009 6 TJ Neratovice 2073 Joukl Zdeněk ŠK Kladno"A" 2091 ½
2008/2009 5 TJ Neratovice 2073 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2012 0
2008/2009 4 TJ Neratovice 2073 Tuma Jakub ŠK Teplice 2132 0
2008/2009 3 TJ Neratovice 2073 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2136 0
2008/2009 2 TJ Neratovice 2073 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 1
2008/2009 1 TJ Neratovice 2073 Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 2060 0
2007/2008 11 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Březina Jindřich Sokol Sendražice 2000 1
2007/2008 9 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Plášek Zdeněk Kostelec nad Č.lesy 2110 0
2007/2008 7 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2131 1
2007/2008 6 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Husárik Braňko Joly Lysá n.L. C 2134 1
2007/2008 4 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 ½
2007/2008 1 Sokol Mladá Boleslav B 2029 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. D 1870 1
2007/2008 11 TJ Neratovice 2029 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2077 ½
2007/2008 10 TJ Neratovice 2029 Mazánek David ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1904 1
2007/2008 9 TJ Neratovice 2029 Kojetský Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2147 1
2007/2008 8 TJ Neratovice 2029 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2154 ½
2007/2008 7 TJ Neratovice 2029 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2062 1
2007/2008 4 TJ Neratovice 2029 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2170 0
2007/2008 1 TJ Neratovice 2029 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2052 0
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 2034 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 1
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky A 2034 Parpel Petr Sokol Tišice B 1864 1
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky A 2034 Buriánek Tomáš SE Mladá BoleslavC 1970 ½
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky A 2034 Mazánek David Joly Lysá D 1883 0
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky A 2034 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1844 1
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky A 2034 Pospíšil Jiří ŠK měs.Dobrovice A 1933 0
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky A 2034 Tlášek Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.C 1467 1
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky A 2034 Sedlatý Martin Čelakovice A 1767 ½
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky A 2034 Švejdar Luděk Sokol Bakov B 1946 0
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 2034 Jarý Josef Sokol Brandýs nL A 1934 1
2006/2007 10 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Jeníček Jiří ŠK Kladno "A" 2068 0
2006/2007 8 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2154 1
2006/2007 6 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 0
2006/2007 5 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Hašpl Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2081 0
2006/2007 3 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 1
2006/2007 2 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Bílek Roman Caissa Úholičky A 1995 1
2006/2007 1 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2034 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 1
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky A 2023 Doležal Karel Bohemia PoděbradyB 2030 1
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky A 2023 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1767 ½
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky A 2023 Novák Jiří St.Kutná Hora B 1869 1
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky A 2023 Redek František ŠK měs.Dobrovice B 1424 1
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky A 2023 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice B 1802 1
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky A 2023 Musil Martin Joly Lysá C 1967 ½
2005/2006 1 ŠK Karbo Benátky A 2023 Vlasák Jiří Sok.Polabí Kolín C 1952 0
2005/2006 11 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá n.L.B 2072 ½
2005/2006 10 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1876 1
2005/2006 9 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Kalivoda Libor Alva Pb Příbram B 1852 1
2005/2006 8 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Mintěl Milan Caissa Úholičky A 1974 1
2005/2006 7 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Lachman Václav TJ Auto Škoda MB A 1973 1
2005/2006 6 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Jarrah Kamal ŠK Kralupy n.Vlt.A 2019 ½
2005/2006 5 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad J. 2152 ½
2005/2006 4 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 0
2005/2006 1 S.E. Ml.Boleslav B 2023 Bargel Martin NeratoviceVyvolení 2102 0
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 2033 Kopřiva Petr Sokol Brandýs A 1940 ½
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky A 2033 Buriánek Tomáš Sokol Emerge MB C 1941 ½
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky A 2033 Richter Martin Sokol Bakov B 1999 0
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky A 2033 Musil Martin Joly Lysá C 1951 ½
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky A 2033 Parpel Petr Sokol Tišice A 1775 1
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 2033 Pšenička Oldřich AERO Odolená VodaA 1900 ½
2004/2005 10 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Žamboch Roman E.E.Kralupy n.V. A 2056 1
2004/2005 9 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1966 ½
2004/2005 7 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2018 0
2004/2005 6 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Kočí Václav AŠ Ml.Boleslav A 1869 1
2004/2005 5 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. A 2035 1
2004/2005 4 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník A 2118 ½
2004/2005 1 S.Emerge Ml.Bol. B 2033 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2180 0
2003/2004 11 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Kšána Václav Marty Baník Most 1981 1
2003/2004 10 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Tvrdík Jan TJ Spol.Neratovice 1836 1
2003/2004 9 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Blaháček Evžen Desko LiberecA" 2133 0
2003/2004 8 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Vágner Tomáš TJ Loko MostA" 2155 ½
2003/2004 7 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B" 2113 1
2003/2004 6 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 0
2003/2004 5 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Boreš Miroslav ŠK Čes.LípaA" 2211 0
2003/2004 4 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Šlangal Lukáš Bonex TepliceA" 2029 1
2003/2004 3 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2143 1
2003/2004 2 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Petrák Robert ŠK SmíchovA" 2012 0
2003/2004 1 Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 Kubíková Alena Sokol KobylisyA" 2114 ½
2003/2004 10 Sokol Emerge MB C 2002 Balavajder Michael ŠK měs.Dobrovice A 1807 1
2003/2004 2 Sokol Emerge MB C 2002 Musil Martin Joly Lysá C 1989 1