Hráč Prax Ivo

Prax Ivo

User Pic
Jméno: Prax Ivo
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1962
ID: 9540
FIDE ID: 367702
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Proplast Česká Třebová 1966 1957 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad B 1800 1790 ½ soutěž
2019/2020 9 Proplast Česká Třebová 1975 1957 Švéda Lubomír ŠK Řetůvka 1868 1862 ½ soutěž
2019/2020 8 Proplast Česká Třebová 1975 1957 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1731 1757 ½ soutěž
2019/2020 7 Proplast Česká Třebová 1994 1957 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1893 ½ soutěž
2019/2020 6 Proplast Česká Třebová 1994 1957 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1754 1763 0 soutěž
2019/2020 5 Proplast Česká Třebová 1988 1951 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1818 1816 1 soutěž
2019/2020 3 Proplast Česká Třebová 1986 1951 Šmajzrová Veronika ŠK Ústí nad Orlicí C 1684 1704 1 soutěž
2019/2020 2 Proplast Česká Třebová 1986 1951 Šimek Zdeněk ŠK Ústí nad Orlicí B 1934 1931 ½ soutěž
2018/2019 10 Proplast Ceska Trebova 1982 1955 Merta Michal SK Dolni Cermna 1730 1769 1 soutěž
2018/2019 8 Proplast Ceska Trebova 1987 1955 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1773 1756 ½ soutěž
2018/2019 7 Proplast Ceska Trebova 1994 1955 Mareš Petr SK Usti nad Orlici C 1886 1890 ½ soutěž
2018/2019 6 Proplast Ceska Trebova 1994 1955 Marinov Peter Sachovy klub Chocen 1834 1823 ½ soutěž
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova 1990 1951 Kalousek Miroslav SO Horni Cermna 1757 1815 1 soutěž
2017/2018 6 Jezdci Jundrov "B" 1992 1956 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1864 1870 ½ soutěž
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "B" 1990 1956 Mucha Karel ŠK Břežany 1855 1856 ½ soutěž
2017/2018 7 Jezdci Jundrov 1992 1956 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1921 1926 ½ soutěž
2017/2018 5 Jezdci Jundrov 1990 1956 Hronek Martin ŠK Zlín 1868 1857 1 soutěž
2016/2017 5 Jezdci Jundrov B 1996 1963 Zeman Arnošt VSK Universita Brno 1968 1983 ½ soutěž
2016/2017 2 Jezdci Jundrov B 1996 1963 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1918 1886 ½ soutěž
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 1996 1963 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 1 soutěž
2016/2017 11 Jezdci Jundrov 1996 1963 Horák Bronislav �K Ku�im 1950 1901 0 soutěž
2016/2017 8 Jezdci Jundrov 1996 1963 Šaršon Ondřej �K Lokomotiva Brno B 1817 1843 ½ soutěž
2016/2017 5 Jezdci Jundrov 1996 1963 Šmíd Jan �K Star� M�sto B 1944 1911 ½ soutěž
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Krátký Josef TJ Lanškroun 2051 2043 ½ soutěž
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička B 1799 1815 1 soutěž
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 1 soutěž
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 ½ soutěž
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 0 soutěž
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½ soutěž
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1996 1963 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½ soutěž
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 2169 ½ soutěž
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2087 2073 0 soutěž
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 ½ soutěž
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř B 1699 1822 1 soutěž
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 ½ soutěž
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2034 2046 ½ soutěž
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 ½ soutěž
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 1982 1953 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1975 1942 Beil Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 2232 2220 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1975 1942 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1907 1913 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1975 1942 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk B 1944 1961 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1975 1942 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1816 1867 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1852 1849 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1902 1925 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1983 1966 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Honek Jan TJ ŠO Chrudim B 1861 1876 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 Procházka Petr TJ Lanškroun 1996 2002 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1916 1916 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C 2004 1992 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1916 1916 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2117 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1916 1916 Novotný Josef Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1916 1916 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2128 2124 1 soutěž
2012/2013 3 Loko Česká Třebová B 1916 1916 Meleško Andrij TJ Slovan M. Třebová 1943 1943 ½ soutěž
2012/2013 2 Loko Česká Třebová B 1916 1916 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 1 soutěž
2012/2013 1 Loko Česká Třebová B 1916 1916 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1592 ½ soutěž
2011/2012 10 Lokomotiva Brno I 1818 Beer František Vojenská akademie 1857 0 soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Brno I 1818 Zuziak Petr Duras BVK Brno E 1577 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička 1828 1802 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1882 1889 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1956 1929 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1899 1892 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk 1883 1912 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Novák Michal ŠK Vysoké Mýto C 1000 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1844 1 soutěž
2003/2004 2 Loko Česká Třebová C 1814 Hubálek Vladimír Sokol Mistrovice 1000 1 soutěž