Hráč Sýkora Ondřej

Sýkora Ondřej

User Pic
Jméno: Sýkora Ondřej
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2053
Elo mezinárodní: 2060
ID: 755
FIDE ID: 308986
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov C 2068 2053 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2135 2136 0
2019/2020 2 Desko Liberec "B" 2060 2053 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2129 2139 ½
2018/2019 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 2061 2051 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1817 1827 1
2018/2019 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2049 2034 Jína Jiří ŠK Česká Lípa 2104 2121 1
2018/2019 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2038 2034 Sýkora Marek TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2020 2027 1
2018/2019 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2038 2034 Volenec Jakub TJ Krásná Lípa 1467 1575 1
2018/2019 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2034 Jína Luboš ŠK Slavia Liberec 1770 1730 1
2017/2018 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2102 2096 Špírek Adam 1.Novoborský ŠK "B" 2040 2015 ½
2017/2018 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2102 2096 Buřita Dobroslav ŠK Frýdlant 1544 1557 1
2017/2018 10 ŠK AD Jičín 2102 2096 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 1
2017/2018 9 ŠK AD Jičín 2093 2096 Janouš Petr ŠK SLAVIA Liberec 2044 1986 1
2017/2018 7 ŠK AD Jičín 2104 2096 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2068 2066 0
2017/2018 3 ŠK AD Jičín 2102 2096 Bargel Martin TJ Neratovice "C" 2101 2123 0
2016/2017 9 TJ Desko Liberec "B" 2146 2147 Václavíček Lukáš TJ Slavia Liberec 2047 2030 0
2016/2017 8 TJ Desko Liberec "B" 2146 2147 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1908 1955 0
2016/2017 2 TJ Desko Liberec "B" 2146 2147 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 1
2016/2017 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2146 2147 Fultner Jaromír CHESS MOST 2005 1983 ½
2016/2017 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2146 2147 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1982 1948 1
2016/2017 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2146 2147 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 ½
2016/2017 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2146 2147 Kánský Pavel SK Děčín 2045 2061 ½
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 0
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Kopta Pavel Unichess "B" 2276 2266 1
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 0
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Vykouk Jan CHESS Most 2427 2322 ½
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Neuman Petr ŠK AD Jičín "C" 2443 2400 0
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 1
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 0
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Umanec Filip TJ Neratovice "B" 2249 2252 1
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 0
2015/2016 9 Desko Liberec "B" 2146 2147 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2158 2005 ½
2015/2016 3 Desko Liberec "B" 2146 2147 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "D" 1986 1989 ½
2015/2016 2 Desko Liberec "B" 2146 2147 Vltavský Vladimír TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2214 2198 0
2015/2016 1 Desko Liberec "B" 2146 2147 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 ½
2014/2015 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2006 1989 1
2014/2015 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí nad Labem 1938 1914 1
2014/2015 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2004 2015 1
2014/2015 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1932 1947 1
2014/2015 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Hořan Tomáš CHESS MOST "B" 1901 1887 1
2014/2015 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2131 2097 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 1
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 2131 2097 Völfl Zdeněk ŠK Česká Lípa 2165 2155 ½
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 2131 2097 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2111 2123 0
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 2131 2097 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1935 1948 1
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 2131 2097 Suchomel Aleš Desko Liberec "A" 2116 2160 0
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 2131 2097 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2106 2069 ½
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov D 2132 2117 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov E 1889 1857 0
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov D 2132 2117 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1845 1845 0
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 2132 2117 Horák Josef Jiskra Tanvald 2222 2116 0
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 2132 2117 Petrlík Milan TJ Semily 1347 1
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 2132 2117 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec n.N."B" 1845 1845 1
2013/2014 11 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 2027 2009 1
2013/2014 10 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2132 2085 1
2013/2014 8 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2080 2005 1
2013/2014 6 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 2026 2055 ½
2013/2014 5 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Jareš Jiří Chess Rowdies 2007 2005 ½
2013/2014 4 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald "A" 2030 2078 0
2013/2014 1 TJ Desko Liberec "C" 2132 2117 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1953 1954 1
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2125 Maršálek Luboš Káva Longberry Kralupy 2043 2037 0
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2125 Lešák Jiří SK Děčín 1900 1944 ½
2012/2013 10 Desko Liberec "C" 2150 2125 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2022 1
2012/2013 8 Desko Liberec "C" 2150 2125 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 0
2012/2013 7 Desko Liberec "C" 2150 2125 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 1
2012/2013 5 Desko Liberec "C" 2150 2125 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 2235 2232 0
2012/2013 1 Desko Liberec "C" 2150 2125 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2047 2040 0
2011/2012 10 TJ Desko Liberec "C" 2169 2123 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1702 1
2011/2012 8 TJ Desko Liberec "C" 2169 2123 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald 1770 1
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov B 2169 2123 TJ Jiskra Hořice 1
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov B 2169 2123 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 1
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov B 2169 2123 Flek Vladislav TJ Pankrác B 1932 1957 1
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 2184 Špinka Petr ŠK Libštát 1964 0
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 2184 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1937 ½
2010/2011 9 ŠK Zikuda Turnov "B" 2184 Plešek Jiří TJ Pankrác "B" 2146 ½
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "B" 2184 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2049 ½
2009/2010 8 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2179 Volf Vladislav TJ Krásná Lípa 1948 1
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov B"" 2179 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2056 1
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov B"" 2142 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2118 0
2008/2009 9 ŠK Zikuda Turnov B"" 2142 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2126 1
2008/2009 8 ŠK Zikuda Turnov B"" 2142 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2041 1
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov B"" 2142 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B 2142 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2142 Bargel Martin TJ Neratovice 2133 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2142 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2051 ½
2007/2008 11 ŠK Zikuda Turnov 2203 Příborský Marek Sokol Plzeň I 2179 0
2007/2008 4 TJ Zikuda Turnov B"" 2203 Chalupecký Vladimír TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2018 1
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov B"" 2203 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2170 ½
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2144 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 1
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2144 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 1
2006/2007 11 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Fejfar Petr TJ Semily 1583 ½
2006/2007 8 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Temešinko Rudolf TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1
2006/2007 5 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1831 1
2006/2007 4 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK "C" 2091 0
2006/2007 3 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa "A" 1891 1
2006/2007 2 TJ Zikuda Turnov "B" 2144 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2132 ½
2005/2006 6 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2189 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 3 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2189 Svoboda Jaroslav TJ Loko MostA"" 2014 1
2005/2006 2 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2189 Jínová Lucie 1.Novoborský B"" 2082 1
2005/2006 7 TJ Zikuda Turnov 2189 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2337 0
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Maršálek Luboš TJ Spol.Neratovice 1957 ½
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Cichý Miroslav TJ Loko MostA" 2096 ½
2003/2004 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Švasta Lukáš ŠK Čes.LípaA" 1852 1