Hráč Kosek Jiří

Kosek Jiří

User Pic
Jméno: Kosek Jiří
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2050
Elo mezinárodní: 2042
ID: 471
FIDE ID: 312746
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Vysoké Mýto B 2046 2066 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1896 1898 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Vysoké Mýto B 2046 2066 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1954 1972 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Vysoké Mýto B 2067 2066 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 1960 1967 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Vysoké Mýto B 2067 2066 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí 1950 1925 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Vysoké Mýto B 2061 2066 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1878 1876 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Vysoké Mýto B 2061 2079 Solil Roman TJ Lanškroun B 2020 2017 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2079 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1996 1986 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Vysoké Mýto B 2073 2079 Bartoš Karel ŠK Bohemia Pardubice B 1898 1897 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Vysoké Mýto B 2073 2079 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1884 1882 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Vysoké Mýto B 2077 2079 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1848 1842 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Vysoké Mýto 2046 2066 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2145 2153 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Vysoké Mýto 2046 2066 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny C 2025 2043 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Vysoké Mýto 2067 2066 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 1960 1979 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Vysoké Mýto 2067 2066 Hájek Jiří TJ ŠO Chrudim 2018 2025 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Vysoké Mýto 2061 2066 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2055 2052 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Vysoké Mýto 2061 2066 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2142 2133 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Vysoké Mýto 2072 2079 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2076 2065 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Vysoké Mýto 2073 2079 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2107 2093 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Vysoké Mýto 2073 2079 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2039 2044 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Vysoké Mýto 2073 2079 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2076 2070 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Vysoké Mýto 2077 2079 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2160 2154 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Vysoke Myto B 2077 2077 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1851 1853 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Vysoke Myto B 2069 2077 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2099 2168 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Vysoke Myto B 2069 2077 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2056 2043 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Vysoke Myto B 2062 2077 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1878 1884 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 2070 2077 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2160 2158 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Vysoke Myto B 2070 2077 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2071 2067 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 2067 2077 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1965 1982 1 soutěž
2018/2019 1 SK Vysoke Myto B 2067 2077 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2015 2021 0 soutěž
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 2069 2077 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno B 2186 2175 1 soutěž
2018/2019 10 SK Vysoke Myto 2069 2077 Mouryc Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1977 1971 1 soutěž
2018/2019 9 SK Vysoke Myto 2062 2077 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2026 2028 1 soutěž
2018/2019 8 SK Vysoke Myto 2062 2077 Nový Martin OREL Orechov 2160 2166 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 2070 2077 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1967 1946 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 2070 2077 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2162 2152 0 soutěž
2018/2019 5 SK Vysoke Myto 2067 2077 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2055 2054 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Vysoke Myto 2067 2077 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1938 1938 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Vysoke Myto 2057 2077 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2138 2138 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Vysoke Myto 2057 2077 Souček Milan Sokol Kolin 1974 1950 1 soutěž
2018/2019 1 SK Vysoke Myto 2067 2077 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2108 2098 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Vysoke Myto B 2109 2115 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2010 1995 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 2069 2077 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1964 1952 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Vysoke Myto B 2116 2115 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2078 2098 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Vysoke Myto B 2115 2115 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1902 1927 1 soutěž
2017/2018 7 SK Vysoke Myto B 2115 2115 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2086 2067 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Vysoke Myto B 2122 2115 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2023 2018 1 soutěž
2017/2018 5 SK Vysoke Myto B 2122 2115 Tůma Jiří SO Hlinsko 2272 2272 0 soutěž
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 2116 2115 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1996 1920 1 soutěž
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 2116 2115 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1855 1875 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 2116 2115 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2024 2042 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 2110 2106 Solil Roman TJ Lanskroun 1978 1981 1 soutěž
2017/2018 11 SK Vysoke Myto 2109 2115 Stratil Ladislav SK Velke Losiny 2349 2348 0 soutěž
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2116 2115 Kourek Jozef SK Lipa 2062 2066 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2115 2115 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2119 2116 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2115 2115 Cerha Michal TJ Snezka Nachod 2012 2024 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Vysoke Myto 2122 2115 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2088 2075 0 soutěž
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 2122 2115 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny C 2215 2207 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2116 2115 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 1 soutěž
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2116 2115 Hlavnička Jiří Eurobit 2138 2144 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2116 2115 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2037 2029 1 soutěž
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 2116 2115 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2050 2044 0 soutěž
2017/2018 1 SK Vysoke Myto 2110 2106 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2059 2048 ½ soutěž
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici B 2009 1975 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2088 2079 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1864 1885 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2007 2034 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Tulis Jan TJ Stefanydes Policka B 1869 1905 1 soutěž
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Petr Ladislav SK Svitavy 1869 1 soutěž
2016/2017 3 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice C 1874 1842 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2184 2183 1 soutěž
2016/2017 1 SK Vysoke Myto B 2072 2069 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 1992 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Vysoke Myto 2072 2069 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 1 soutěž
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 2072 2069 Vávra Radim SK Rapid Pardubice B 2083 2086 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Vysoke Myto 2072 2069 Šedivý Martin SK Lipa 2031 2035 1 soutěž
2016/2017 7 SK Vysoke Myto 2072 2069 Rošková Kateřina 2222 SK Polabiny B 1925 1923 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 2072 2069 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Vysoke Myto 2072 2069 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 1 soutěž
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 2072 2069 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici 2045 2015 1 soutěž
2016/2017 3 SK Vysoke Myto 2072 2069 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Vysoke Myto 2072 2069 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2012 2058 1 soutěž
2016/2017 1 SK Vysoke Myto 2072 2069 Cach Jakub 2222 SK Polabiny C 1974 1993 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 2055 2019 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2066 2076 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim 1765 1777 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1911 1925 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Kastner Oldřich ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Havelka Josef TJ Lanškroun 2271 2257 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1943 1935 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Horký Pavel ŠK Svitavy 1949 1981 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1745 1823 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Havelka Josef TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Řezníček Jan AKIS Pardubice 2175 2173 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2048 2041 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2003 2004 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Havelka Josef TJ Lanškroun 1994 1988 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2082 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Komárek David TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2105 2100 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2357 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2183 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2006 2038 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 Vrňata Jiří TJ Náchod 2060 2058 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Sýkora Josef ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1880 1818 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1939 1972 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2086 2080 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2107 2106 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 Šmíd Jaroslav Sokol Zaječice 2005 1995 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2107 2118 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Solil Roman TJ Lanškroun 1999 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Šmajzr Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2136 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1943 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2011 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 Kastner Oldřich Rapid Pardubice 2070 0 soutěž
2010/2011 11 SK Vysoke Myto 2106 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Vysoke Myto 2106 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Vysoke Myto 2106 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 2106 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0 soutěž
2010/2011 6 SK Vysoke Myto 2106 Němec Pavel SK Chrudim 2255 0 soutěž
2010/2011 5 SK Vysoke Myto 2106 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2136 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Vysoke Myto 2106 Manová Zuzana SK Caissa Trebic B 2233 1 soutěž
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2106 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 1 soutěž
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 2106 Hošek Milan 2222 SK Polabiny B 2304 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Vysoke Myto 2106 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2102 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 Výprachtický David TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto 2110 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2110 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2110 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto 2110 Mitura Václav SK Slavia Orlová 2194 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto 2110 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava 2175 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2110 Lys Josef Jakl Karvina 2237 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2110 Hájek Michal ŠK Labortech Ostrava 2224 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2110 Pilch Roman TŽ Třinec B 2170 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2110 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město 2092 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2110 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava 2202 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2083 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2075 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2083 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2083 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo A 1999 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2083 Göth Jiří ŠK Caissa Třebíč B 2121 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2083 Brychta David ŠK Gordic Jihlava B 2148 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2083 Holemář David Pila Ořechov A 2307 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2083 Pekárková Eva ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1928 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2083 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2001 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2083 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice A 2115 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2157 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1904 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto B 2083 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2030 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2052 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2114 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto B 2062 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Čížek Antonín ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2213 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Kovaříková Kristýna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2063 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Smištík Milan BYDO ZAKŘANY A 2305 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2161 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2172 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2085 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1975 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Sládek Vladislav ŠK 64 BRNO A 2073 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2062 Navrátil František 2222 ŠK POLABINY B 2240 0 soutěž
2006/2007 8 TJ SOKOL ZAJEČICE 2065 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2248 0 soutěž
2006/2007 7 TJ SOKOL ZAJEČICE 2065 Zelenka Jaroslav EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2045 0 soutěž
2006/2007 5 TJ SOKOL ZAJEČICE 2065 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2085 1 soutěž
2006/2007 3 TJ SOKOL ZAJEČICE 2065 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto 2065 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto 2065 Řehák Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 2065 Maceška Bohumír SK Žamberk 1851 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto 2065 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto 2065 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1720 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 2065 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 2065 Hejkrlík Filip SYNPO Pardubice 2070 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto 2065 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 2065 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 2065 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 1 soutěž
2005/2006 11 SOKOL ZAJEČICE 2101 Vincze Roman GORDIC JIHLAVA B 2041 ½ soutěž
2005/2006 10 SOKOL ZAJEČICE 2101 Lampíř Tomáš TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 1 soutěž
2005/2006 8 SOKOL ZAJEČICE 2101 Komárek David DURAS BRNO B 2147 0 soutěž
2005/2006 6 SOKOL ZAJEČICE 2101 Handl Martin GARDE LIPOVEC 2050 0 soutěž
2005/2006 2 SOKOL ZAJEČICE 2101 Vykydal František LOKOMOTIVA BRNO C 2150 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 2101 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Vysoké Mýto 2101 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto 2101 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto 2101 Kaderka Radek Eurokomplex Pardubice 2152 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto 2101 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 2101 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 2101 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1881 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 2101 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto 2101 Třasák Ondřej Kavárna Evropa Pardubice 1983 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 2101 Adámek Milan TJ DDM Hlinsko 1915 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto 2131 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto 2131 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny B 2269 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto 2131 Hába Petr Sokol Zaječice 2521 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto 2131 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto 2131 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto 2131 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto 2131 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2270 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 2131 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto 2131 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto 2131 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto 2131 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 0 soutěž
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto 2101 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2180 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto 2101 Hájek Jiří ŠO+DDM Chrudim B 2122 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto 2101 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2365 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 2101 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto 2101 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto 2101 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto 2101 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2247 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto 2101 Krumer Miroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1914 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto 2101 Belobrad Ivan SK Žamberk 2035 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto 2101 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 2101 Veselý Tomáš Plzeňka Pardubice 2048 1 soutěž