Hráč Trojan Luboš

Trojan Luboš

User Pic
Jméno: Trojan Luboš
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1954
ID: 332
FIDE ID: 304808
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Rapid Pardubice 1954 1966 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové 2087 2092 0
2019/2020 2 Rapid Pardubice 1954 1966 Švub Jan TJ Lanškroun 1812 1830 1
2019/2020 2 2222 SK Polabiny D 1954 1966 Stoček Martin SK Bohemia Pardubice B 1756 1732 ½
2019/2020 1 2222 SK Polabiny D 1968 1966 Zámečník Jan SO Hlinsko 1830 1822 0
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny "C" 1992 1992 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2147 2031 0
2018/2019 11 2222 SK Polabiny D 1949 1985 Zámečník Jan SO Hlinsko 1806 1799 1
2018/2019 10 2222 SK Polabiny D 1956 1985 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2087 2058 ½
2018/2019 9 2222 SK Polabiny D 1956 1985 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1928 1890 0
2018/2019 8 2222 SK Polabiny D 1973 1985 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1854 1853 0
2018/2019 7 2222 SK Polabiny D 1973 1985 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1814 1834 ½
2018/2019 6 2222 SK Polabiny D 1986 1985 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2073 2069 0
2018/2019 5 2222 SK Polabiny D 1986 1985 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2140 2126 0
2018/2019 3 2222 SK Polabiny D 1993 1992 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2155 2171 0
2018/2019 2 2222 SK Polabiny D 1993 1992 Jedličková Petra Sokol Zajecice 1801 1782 1
2018/2019 1 2222 SK Polabiny D 1995 1992 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1910 1894 ½
2017/2018 11 2222 SK Polabiny D 2009 2003 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1879 1866 1
2017/2018 10 2222 SK Polabiny D 2023 2003 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1916 1902 0
2017/2018 9 2222 SK Polabiny D 2023 2003 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 1987 2018 ½
2017/2018 8 2222 SK Polabiny D 2020 2003 Jun Rudolf SO Hlinsko 2044 1947 ½
2017/2018 7 2222 SK Polabiny D 2020 2003 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1952 1979 ½
2017/2018 6 2222 SK Polabiny D 2013 2003 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1889 1890 1
2017/2018 5 2222 SK Polabiny D 2013 2003 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1680 1722 1
2017/2018 4 2222 SK Polabiny D 2023 2003 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1931 1913 1
2017/2018 2 2222 SK Polabiny D 2023 2003 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2085 2084 0
2017/2018 1 2222 SK Polabiny D 2000 1993 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2150 2159 0
2017/2018 11 2222 SK Polabiny C 2009 2003 Pultar Petr TJ Snezka Nachod 1854 1867 0
2017/2018 8 2222 SK Polabiny C 2020 2003 Štork Rostislav Caissa Pivovar Dalesice 1771 1757 1
2017/2018 7 2222 SK Polabiny C 2013 2003 Veselý Tomáš Eurobit 2070 2082 0
2017/2018 4 2222 SK Polabiny C 2023 2003 Hájek Radovan TJ Zdar nad Sazavou 1887 1893 1
2017/2018 2 2222 SK Polabiny C 2023 2003 Hájek Jiří SK Lipa 2080 2067 1
2016/2017 11 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2069 2086 1
2016/2017 10 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 0
2016/2017 9 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka B 2002 2003 0
2016/2017 8 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2167 2133 0
2016/2017 7 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 ½
2016/2017 6 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 0
2016/2017 5 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice C 1874 1842 1
2016/2017 4 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Říha Vojtěch TJ SO Chrudim 1904 1923 ½
2016/2017 2 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½
2016/2017 1 2222 SK Polabiny D 2007 2034 Daniel Martin TJ Jiskra Litomysl 2049 2065 ½
2016/2017 10 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici 2009 1975 0
2016/2017 9 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Kořínková Eva TJ Zdar nad Sazavou 1743 1761 1
2016/2017 8 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Seidl Pavel Gambit Jihlava 1903 1899 ½
2016/2017 7 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1970 1977 ½
2016/2017 6 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Mezlík Stanislav Caissa Pivovar Dalesice 1884 1881 1
2016/2017 5 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2002 2003 ½
2016/2017 3 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Marek Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1951 1971 1
2016/2017 2 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Kotva Milan TJ Lanskroun 1992 2026 ½
2016/2017 1 2222 SK Polabiny B 2007 2034 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1915 1897 0
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 0
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 ½
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2089 2113 1
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 0
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1917 1912 ½
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 1
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1990 1977 0
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 ½
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 0
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 0
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim 1960 1953 0
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1814 1822 ½
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 0
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1974 1993 ½
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2179 2181 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 Ruda Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa A 2076 2106 ½
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 0
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 1
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1854 1888 1
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 1
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Švub Jan TJ Lanškroun 1933 1938 1
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 ½
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 ½
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Kastner Kamil Proplast Česká Třebová 1955 1927 1
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 0
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 0
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 ½
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 1
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2135 2128 1
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 0
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1745 1823 0
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 0
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2122 2112 0
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Vávra Radim AKIS Pardubice 2034 2046 0
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny B 2018 2018 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2085 2080 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2082 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2105 2100 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Petruň Milan TJ Lanškroun 1933 1942 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1902 1925 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 1
2013/2014 11 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 ½
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2128 0
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 ½
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 1
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2087 2073 ½
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 1
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2118 2116 0
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 0
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2187 2186 ½
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 ½
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2164 2170 0
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 1
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 0
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 0
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2132 2003 ½
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 ½
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 1985 1979 0
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 1
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 ½
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Machlowski Slawomir Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2181 2184 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 1
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1871 1
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 0
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 1
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 0
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 1
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Sýkora Josef ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 ½
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 ½
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 0
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Petráž Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1992 2027 ½
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 0
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 0
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 1
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Tůma Jan TJ ŠO Chrudim 1701 1756 1
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 0
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 1
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 0
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1923 1931 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 Mičánek Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2101 2082 0
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny B 2032 2001 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2271 0
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny B 2032 2001 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2171 2168 ½
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny B 2032 2001 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2044 2073 0
2010/2011 10 2222 SK Polabiny B 2024 Macharáček Šimon SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2163 0
2010/2011 7 2222 SK Polabiny B 2024 Linhart Zbyněk SK Chrudim 1935 1
2010/2011 4 2222 SK Polabiny B 2024 Novák Luděk Jiskra Litomysl 1950 1
2010/2011 2 2222 SK Polabiny B 2024 Trhal Michal SK Vysoke Myto 1982 1
2010/2011 1 2222 SK Polabiny B 2024 Pokorný Jan Jiskra Usti nad Orlici 1853 1
2010/2011 11 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 ½
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 1
2010/2011 9 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 ½
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Novotný Aleš Rapid Pardubice 1780 ½
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 0
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 ½
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 ½
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Kozák David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1826 ½
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 2001 1
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 1
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 1
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny D"" 1420 1
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 1
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 ½
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 0
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 ½
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Felcman Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 ½
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 1
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 ½
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1902 1
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Pošta Petr AKIS Pardubice 2189 ½
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2048 ½
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2003 0
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 0
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 0
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 ½
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 Česenek Jiří TJ SOKOL Zaječice 1920 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny B 2075 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny B 2075 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo A 1999 0
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 2075 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2013 ½
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2075 Nový Martin Pila Ořechov A 2125 0
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 2075 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2001 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2075 Šmíd Jaroslav TJ Sokol Zaječice A 2049 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 2075 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 ½
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny B 2075 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa Třebíč A 1940 ½
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 2075 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2032 ½
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 2075 Švihel Karel ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2028 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 2075 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 0
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny D 2075 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny D 2075 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 1
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny D 2075 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny D 2075 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 1
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny D 2075 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny D 2075 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 1
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny D 2050 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny D 2050 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 0
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny D 2050 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny D 2050 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 1
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny D 2050 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 ½
2007/2008 6 2222 ŠK Polabiny D 2050 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2091 0
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny D 2050 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 0
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny D 2050 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny D 2050 Švub Jan TJ Lanškroun 2048 ½
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny D 2050 Komárek David ŠO Chrudim B 2126 0
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny D 2050 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 0
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY B 2050 Feldvábl Vilém TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1759 1
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2050 Krejčí Petr ŠK 64 BRNO A 2111 ½
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY B 2050 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV A 1993 1
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2050 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 1
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2050 Bradáč Roman ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 1
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY B 2050 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 ½
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2050 Holemář David BYDO ZAKŘANY A 2319 1
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2050 Svoboda Ivo TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2033 0
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2050 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 1
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY B 2050 Sýkora Josef 2222 ŠK POLABINY C 2163 ½
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY B 2050 Ptáček Luboš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2066 0
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2060 Straka Jaroslav Biomedica Říčany 2156 ½
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2060 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1962 ½
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2060 Paldus Petr Desko Liberec 2102 0
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2060 Hála Viktor Sokol Kolín 2074 1
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2060 Horák Vladimír TRW Autoelektronika Vlašim 2090 1
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2060 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2107 0
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2060 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem 2031 1
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2060 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2119 0
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2060 Denisart Anthony AVE-Kontakt Pardubice 2069 1
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2060 Machlowski Slawomir Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 0
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny D 2060 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 0
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny D 2060 Veselý Petr SK Žamberk 1910 ½
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny D 2060 Vodička Pavel KONTAX Pardubice 2018 1
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny D 2060 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2068 1
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny D 2060 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny D 2060 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 2021 ½
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny D 2060 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 0
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny D 2060 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2115 ½
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny D 2060 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 ½
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny D 2060 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 ½
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny D 2060 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 1
2005/2006 11 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 2102 0
2005/2006 10 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Buksa Jaromír TJ Praga Praha B 2086 1
2005/2006 9 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 1
2005/2006 8 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové B 2253 0
2005/2006 7 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2156 ½
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 ½
2005/2006 5 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Roušar Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2034 1
2005/2006 4 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 1
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 0
2005/2006 2 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 ½
2005/2006 1 TJ Synthesia Pardubice B 2062 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2196 0
2005/2006 11 Synthesia Pardub. 2062 Tobyáš Miroslav ŠK DP Holdia 2265 ½
2005/2006 10 Synthesia Pardub. 2062 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá n.L. 2013 0
2005/2006 9 Synthesia Pardub. 2062 Vrána Jan Novoborský ŠK 2172 0
2005/2006 5 Synthesia Pardub. 2062 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2191 ½
2005/2006 4 Synthesia Pardub. 2062 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Kr. 2195 0
2005/2006 3 Synthesia Pardub. 2062 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2055 ½
2004/2005 11 Synt.Pardubice 2066 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác "A" 2117 ½
2004/2005 10 Synt.Pardubice 2066 Sokol Vyšehrad "C" 1
2004/2005 7 Synt.Pardubice 2066 Příborský Marek Sokol Plzeň I "B" 2107 1
2004/2005 5 Synt.Pardubice 2066 Chrz Pavel Loko Most 2207 ½
2004/2005 4 Synt.Pardubice 2066 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad "B" 2179 0
2004/2005 3 Synt.Pardubice 2066 Bujak Michal DA Praha 2188 0
2004/2005 2 Synt.Pardubice 2066 Kořínek Ondřej Sl.Hrad.Králové 2195 0
2004/2005 11 Synthesia Pardubice B 2066 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny 1872 1
2004/2005 10 Synthesia Pardubice B 2066 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Králové B 2195 0
2004/2005 9 Synthesia Pardubice B 2066 Vichnar David Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 0
2004/2005 8 Synthesia Pardubice B 2066 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora 1942 1
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 2066 Veselý Tomáš AVE - Kontakt Pardubice 2109 1
2004/2005 6 Synthesia Pardubice B 2066 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2111 ½
2004/2005 5 Synthesia Pardubice B 2066 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2039 ½
2004/2005 4 Synthesia Pardubice B 2066 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2133 1
2004/2005 3 Synthesia Pardubice B 2066 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2133 1
2004/2005 2 Synthesia Pardubice B 2066 Horák Vladimír TJ Praga Praha 2155 ½
2004/2005 1 Synthesia Pardubice B 2066 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2127 0
2003/2004 11 Synthesia Pardubice B 2098 Vávra Radim ŠK Polabiny Pardubice 2055 ½
2003/2004 9 Synthesia Pardubice B 2098 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 0
2003/2004 8 Synthesia Pardubice B 2098 Steiner Petr Spartak Vrchlabí 2014 1
2003/2004 7 Synthesia Pardubice B 2098 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 0
2003/2004 6 Synthesia Pardubice B 2098 Šklíba Martin AVE - Kontakt Pardubice 2177 0
2003/2004 5 Synthesia Pardubice B 2098 Záhorbenský Jaroslav Emerge Mladá Boleslav 2109 1
2003/2004 4 Synthesia Pardubice B 2098 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1959 ½
2003/2004 3 Synthesia Pardubice B 2098 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou 2101 ½
2003/2004 2 Synthesia Pardubice B 2098 Šmíd Jaroslav Spartak Vlašim 2046 1
2003/2004 1 Synthesia Pardubice B 2098 Čechura Petr Viktoria Žižkov 2135 0
2003/2004 7 TJ Synthesia Pard. 2098 Hála Viktor Sokol Kolín B 2094 ½
2003/2004 6 TJ Synthesia Pard. 2098 Janes Martin ŠK čSOB B 2023 1