Hráč Jareš Michal

Jareš Michal

User Pic
Jméno: Jareš Michal
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 1955
Elo mezinárodní: 1967
ID: 42124
FIDE ID: 386839
Rok narození: 2005
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2046 1987 ½ soutěž
2020/2021 3 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 Mohapl Tomáš SK Prostějov 1615 1723 1 soutěž
2020/2021 2 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 Dvořáková Olga ŠK DURAS BVK Brno 1833 1823 1 soutěž
2020/2021 1 2222 ŠK Polabiny 1956 1955 Delgerdalai Bayarjavkhlan ŠK Staré Město 1871 1892 ½ soutěž
2020/2021 1 2222 ŠK Polabiny D 1956 1955 Zámečník Jan Sokol Zaječice 1831 1826 ½ soutěž
2019/2020 7 Železné hory A 1907 1803 Sedlák Jakub TJ Lanškroun B 1391 1320 ½ soutěž
2019/2020 6 Železné hory A 1907 1803 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř B 1502 1425 1 soutěž
2019/2020 5 Železné hory A 1823 1904 Bouška Jiří 2222 ŠK Pardubice D 1605 1551 1 soutěž
2019/2020 4 Železné hory A 1823 1904 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí 1599 1382 1 soutěž
2019/2020 3 Železné hory A 1901 1904 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1019 1 soutěž
2019/2020 2 Železné hory A 1901 1904 Ďuriančík Michal ŠK Tramtáryje Svitavy 1586 1604 1 soutěž
2019/2020 1 Železné hory A 1901 1904 Hlína Adam Železné hory B 0 1107 1 soutěž
2019/2020 9 2222 ŠK Polabiny D 1849 1803 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2054 2050 ½ soutěž
2019/2020 8 2222 ŠK Polabiny D 1849 1803 Daniel Martin ŠK při DDM Litomyšl 2054 2057 1 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny D 1849 1803 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice A 2138 2125 ½ soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny D 1823 1803 Sabol Marian ŠK Ústí nad Orlicí 2278 2237 0 soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny D 1823 1904 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř B 2284 2254 0 soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny D 1863 1904 Krátký Josef TJ Lanškroun B 2053 2056 ½ soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny D 1901 1904 Holásek Vojtěch SK + Sokol Žamberk 1931 1879 ½ soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny D 1901 1904 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1927 1953 0 soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny C 1901 1904 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2007 2025 0 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny C 1901 1904 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1763 1755 0 soutěž
2019/2020 11 ŠS Železné hory 1918 1803 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny F 1930 1933 1 soutěž
2019/2020 10 ŠS Železné hory 1918 1803 Marinov Peter Spartak Choceň 1840 1857 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠS Železné hory 1849 1803 Rež Matouš Sokol Lázně Bohdaneč 1749 1768 1 soutěž
2019/2020 7 ŠS Železné hory 1823 1803 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1904 1898 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory 1823 1803 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice B 1913 1884 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠS Železné hory 1863 1904 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1795 1781 0 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny A 1918 1803 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 2038 2026 0 soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny A 1918 1803 Flajšman Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2162 2109 1 soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny A 1918 1803 Martirosyan David ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1555 1527 ½ soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny A 1918 1803 Macháček Jan Desko Liberec 1704 1651 0 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny A 1823 1803 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1905 1871 ½ soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny A 1863 1904 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2100 2111 0 soutěž
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 Kureš Michael ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 0 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny A 1823 1803 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1905 1871 ½ soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny A 1823 1803 Bartošová Hana ŠK AD Jičín 1797 1837 1 soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny A 1863 1904 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny B 1568 1636 ½ soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 Fizerová Lucie Interchess Frýdek-Místek 1581 1493 1 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2068 2111 0 soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1713 1702 1 soutěž
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 Kureš Michael ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 0 soutěž
2018/2019 7 Železné Hory 1982 1910 Holásková Veronika ŠK Ústí nad Orlicí 1356 1435 1 soutěž
2018/2019 6 Železné Hory 1982 1910 Horák Vojtěch TJ Lanškroun B 1537 1489 1 soutěž
2018/2019 5 Železné Hory 1982 1910 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny D 1187 1157 1 soutěž
2018/2019 4 Železné Hory 1931 1853 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1514 1533 1 soutěž
2018/2019 3 Železné Hory 1931 1853 Jun Robert Chotěbořští draci C 1183 1156 1 soutěž
2018/2019 2 Železné Hory 1893 1853 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1558 1426 ½ soutěž
2018/2019 1 Železné Hory 1893 1853 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1990 1840 ½ soutěž
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1825 1942 ½ soutěž
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1739 1801 0 soutěž
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 Ret Adam Josef ŠK PORG Praha 1991 1834 0 soutěž
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny 1982 1910 Vilímová Julie Klub šachistů Říčany 1925 1818 1763 1 soutěž
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny 1918 1910 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1828 1797 1 soutěž
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny 1937 1853 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1855 1860 1 soutěž
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 ½ soutěž
2018/2019 9 2222 ŠK Polabiny "C" 1950 1910 Bažant Petr ŠK Staré Město 2253 2235 ½ soutěž
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny "C" 1931 1853 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2102 2117 ½ soutěž
2018/2019 11 2222 SK Polabiny D 1982 1910 Stránský Luboš SO Hlinsko 1539 1505 1 soutěž
2018/2019 10 2222 SK Polabiny D 1950 1910 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1884 1854 1 soutěž
2018/2019 8 2222 SK Polabiny D 1970 1910 Kacálek Karel SK+Sokol Zamberk 1788 1794 0 soutěž
2018/2019 6 2222 SK Polabiny D 1918 1910 Odstrčil Jaromír SK pri DDM Litomysl 1845 1864 1 soutěž
2018/2019 5 2222 SK Polabiny D 1918 1910 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1834 1823 1 soutěž
2018/2019 4 2222 SK Polabiny D 1937 1853 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1735 1667 ½ soutěž
2018/2019 3 2222 SK Polabiny D 1931 1853 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici A 1935 1943 0 soutěž
2018/2019 1 2222 SK Polabiny D 1893 1853 Ježek Jakub TJ Spartak Letohrad 1765 1780 1 soutěž
2018/2019 11 Zelezne hory 1950 1910 Macek Ondřej Eurobit 1863 1892 1 soutěž
2018/2019 9 Zelezne hory 1970 1910 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1876 1842 ½ soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory 1970 1910 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 1870 1850 1 soutěž
2018/2019 7 Zelezne hory 1918 1910 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1918 1918 ½ soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory 1918 1910 Fiala Jan SK Rapid Pardubice C 1557 1566 ½ soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory 1937 1853 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1717 1738 ½ soutěž
2018/2019 4 Zelezne hory 1937 1853 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1990 1978 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory 1931 1853 Adámek Milan SO Hlinsko B 1874 1906 ½ soutěž
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny 1918 1910 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1811 1834 1 soutěž
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny 1918 1910 Šmajzrová Veronika TJ Štefanydes Polička 1681 1695 1 soutěž
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny 1937 1853 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1848 1703 1 soutěž
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 Fizerová Lucie Interchess Frýdek-Místek 1538 1589 1 soutěž
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 Šebesta Jan SK Slavia Orlová 1777 1838 1 soutěž
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 1 soutěž
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 ½ soutěž
2017/2018 7 2222 ŠK Polabiny 1825 1802 Tůmová Anna Šachklub Sokol Klatovy 1660 1646 1 soutěž
2017/2018 6 2222 ŠK Polabiny 1825 1802 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1692 1723 0 soutěž
2017/2018 5 2222 ŠK Polabiny 1825 1802 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1884 1899 1 soutěž
2017/2018 4 2222 ŠK Polabiny 1825 1802 Brůna Matouš Desko Liberec 1490 1401 1 soutěž
2017/2018 3 2222 ŠK Polabiny 1848 1802 Vojta Jakub Spartak Vlašim 2043 2087 0 soutěž
2017/2018 2 2222 ŠK Polabiny 1780 1802 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1853 1817 0 soutěž
2017/2018 1 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 0 soutěž
2017/2018 10 Zelezne hory 1780 1802 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1964 1976 0 soutěž
2017/2018 9 Zelezne hory 1774 1802 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1911 1902 ½ soutěž
2017/2018 8 Zelezne hory 1774 1802 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1745 1765 ½ soutěž
2017/2018 6 Zelezne hory 1848 1802 Just Pavel 2222 SK Polabiny F 1964 1968 0 soutěž
2017/2018 5 Zelezne hory 1780 1802 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1848 1862 ½ soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 1780 1802 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1907 1889 0 soutěž
2017/2018 3 Zelezne hory 1780 1802 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka C 1931 1912 1 soutěž
2017/2018 2 Zelezne hory 1780 1802 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1917 1915 ½ soutěž
2017/2018 7 2222 ŠK Polabiny 1848 1802 Vojta Jakub Spartak Vlašim 2043 2087 0 soutěž
2017/2018 6 2222 ŠK Polabiny 1848 1802 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1706 1680 0 soutěž
2017/2018 5 2222 ŠK Polabiny 1780 1802 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1668 1717 0 soutěž
2017/2018 4 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1751 1752 0 soutěž
2017/2018 3 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1642 1659 1 soutěž
2017/2018 2 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1863 0 soutěž
2017/2018 1 2222 ŠK Polabiny 1965 2023 Pilch David SK Slavia Orlová 1675 1651 1 soutěž
2017/2018 9 2222 SK Polabiny E 1780 1802 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2011 1986 0 soutěž
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1918 1910 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1967 1952 0 soutěž
2017/2018 5 2222 SK Polabiny E 1848 1802 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2109 2103 0 soutěž
2017/2018 4 2222 SK Polabiny E 1780 1802 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1990 2011 ½ soutěž
2017/2018 3 2222 SK Polabiny E 1780 1802 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2157 2204 0 soutěž
2017/2018 2 2222 SK Polabiny E 1780 1802 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2088 2076 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½ soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Veselý Milan ŠK Svitavy 1178 1 soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Kupsa Matěj TJ Lanškroun B 1693 1690 ½ soutěž
2015/2016 4 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1451 1522 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1569 1659 ½ soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny D 1371 1287 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1430 1502 0 soutěž
2015/2016 11 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Simon Michal TJ Štefanydes Polička D 1471 1497 1 soutěž
2015/2016 10 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1698 1691 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 0 soutěž
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 1693 1411 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1307 1419 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1405 1315 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Holásková Veronika ŠK Ústí n. O. 1166 1109 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Rokoš Filip ŠK Ortex Hradec Králové 1680 1508 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1130 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1238 1435 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička B 1693 1411 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 0 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Železné hory 1247 Kolomý Adam ŠKM TJ Lanškroun B 1458 1497 1 soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Železné hory 1247 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice 1449 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachový spolek Železné hory 1247 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1286 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Železné hory 1247 Klabeneš Petr Chotěbořští draci 1270 1312 1 soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Železné hory 1247 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1343 ½ soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Železné hory 1247 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1321 ½ soutěž
2014/2015 2 Šachový spolek Železné hory 1247 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny E 1427 1427 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Železné hory 1247 Veselý Milan ŠK Svitavy 1178 1 soutěž
2014/2015 11 Šachový spolek Železné hory 1247 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1598 ½ soutěž
2014/2015 10 Šachový spolek Železné hory 1247 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim C 1529 1658 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Energetik Chvaletice 1250 Nešpůrek Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1000 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Energetik Chvaletice 1250 Němec Vladimír TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 0 soutěž