Hráč Bendl Hynek

Bendl Hynek

User Pic
Jméno: Bendl Hynek
Oddíl: TJ Spartak Pelhřimov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 1991
ID: 597
FIDE ID: 311448
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Spartak Pelhřimov A 2006 1978 Kubíček Filip ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1799 1805 0
2018/2019 1 Spartak Pelhřimov A 2013 1983 Libich Jan Gambit Jihlava B 1731 1946 ½
2018/2019 9 Spartak Pelhřimov B 2006 1978 Bajer Jiří Gambit Jihlava C 1863 1877 ½
2018/2019 8 Spartak Pelhřimov B 2006 1978 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1942 1929 1
2018/2019 7 Spartak Pelhřimov B 2006 1978 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1893 1839 ½
2018/2019 6 Spartak Pelhřimov B 2006 1978 Brož Petr ŠK Světlá nad Sázavou B 1813 1868 1
2018/2019 3 Spartak Pelhřimov B 2006 1983 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½
2018/2019 2 Spartak Pelhřimov B 2006 1983 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1944 1982 0
2018/2019 1 Spartak Pelhřimov B 2013 1983 Krč Michal Gambit Jihlava D 1499 1614 1
2017/2018 9 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1894 1900 ½
2017/2018 8 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1789 1767 1
2017/2018 6 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 2104 2101 0
2017/2018 5 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1716 1710 ½
2017/2018 4 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 1
2017/2018 3 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Krč Michal Gambit Jihlava D 1499 1620 1
2017/2018 2 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½
2017/2018 1 Spartak Pelhřimov B 2013 1988 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1949 1960 ½
2016/2017 9 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 1
2016/2017 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí 2002 2005 1
2016/2017 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Fiala René TJ Jiskra Humpolec A 1774 1
2016/2017 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 1
2016/2017 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1840 0
2016/2017 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1959 1960 ½
2015/2016 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1966 1959 0
2015/2016 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava B 1895 1904 ½
2015/2016 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2153 2102 0
2015/2016 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Vojtěch Ladislav Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 1
2015/2016 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Kořínková Eva ŠK Světlá nad Sázavou B 1743 1761 1
2015/2016 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 0
2015/2016 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1996 1973 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 ½
2014/2015 5 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 Běloušek Michal ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 ½
2014/2015 4 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 1961 1943 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1974 1978 0
2014/2015 2 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava B 2123 2147 ½
2014/2015 1 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1974 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1799 1805 1
2014/2015 11 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2015 1974 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava "C" 1799 1840 ½
2014/2015 8 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2015 1974 Fiala Zdeněk ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 1
2014/2015 2 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2015 1974 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 ½
2013/2014 11 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2049 2001 Polanský Jiří Gambit Jihlava "C" 1790 1825 1
2013/2014 8 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2049 2001 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1738 1660 1
2013/2014 1 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2049 2001 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 ½
2013/2014 9 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Jurek Miroslav Gambit Jihlava B 2104 2102 ½
2013/2014 8 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1995 1987 ½
2013/2014 7 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1787 1814 ½
2013/2014 6 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 ½
2013/2014 4 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2003 2042 0
2013/2014 3 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Pártl Ondřej Jiskra Havlíčkův Brod B 1987 1991 0
2013/2014 2 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1799 1806 ½
2013/2014 1 Spartak Pelhřimov A 2049 2001 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2141 2123 0
2012/2013 9 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1849 1849 1
2012/2013 7 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1944 1948 ½
2012/2013 5 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2005 2020 ½
2012/2013 4 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1813 1853 1
2012/2013 3 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1993 ½
2012/2013 2 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou B 1764 1
2012/2013 1 TJ Spartak Pelhřimov A 2023 1983 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 1
2012/2013 8 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2023 1983 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2094 2085 ½
2012/2013 1 TJ Spartak Pelhřimov "B" 2023 1983 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 ½
2011/2012 11 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 0
2011/2012 10 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 0
2011/2012 9 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1920 1885 ½
2011/2012 8 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2006 2054 1
2011/2012 6 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Vyhnanovský Petr SFIALA Gambit Jihlava B 1755 1
2011/2012 4 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Novotný Leoš Jiskra Havlíčkův Brod A 1897 1896 1
2011/2012 3 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1841 1832 1
2011/2012 2 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Štork Rostislav ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1752 0
2011/2012 1 Spartak Pelhřimov A 2040 1996 Mouryc Tomáš SFIALA Gambit Jihlava A 1989 1977 ½
2010/2011 11 TJ Spartak Pelhřimov A 1993 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1908 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Pelhřimov A 1993 Suchánek Pavel SFIALA Gambit Jihlava B 1573 1
2010/2011 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1993 Chvastek Tomáš SFIALA Gambit Jihlava A 1855 ½
2010/2011 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1993 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1870 1
2009/2010 10 TJ Spartak Pelhřimov B 2070 Jána Martin Jiskra Humpolec A 1775 ½
2009/2010 7 TJ Spartak Pelhřimov B 2070 Nehybka Jiří TJ Náměšť nad Oslavou A 2239 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Pelhřimov B 2070 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2127 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 0
2009/2010 10 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2007 ½
2009/2010 8 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Hájek Lukáš TJ SOKOL Zaječice 2120 0
2009/2010 7 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 1
2009/2010 6 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "B" 2266 0
2009/2010 3 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2009/2010 2 TJ Spartak Pelhřimov 2070 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 ½
2008/2009 11 Spartak Pelhřimov A 1971 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou A 1886 1
2008/2009 10 Spartak Pelhřimov A 1971 Štancl Vladimír Gordic Jihlava C 1815 1
2008/2009 9 Spartak Pelhřimov A 1971 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 1956 ½
2008/2009 8 Spartak Pelhřimov A 1971 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1919 ½
2008/2009 7 Spartak Pelhřimov A 1971 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč C 2065 ½
2008/2009 6 Spartak Pelhřimov A 1971 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1888 1
2008/2009 5 Spartak Pelhřimov A 1971 Libich Jan Gambit Jihlava A 1956 ½
2008/2009 3 Spartak Pelhřimov A 1971 Popper Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2025 1
2008/2009 2 Spartak Pelhřimov A 1971 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2105 ½
2008/2009 1 Spartak Pelhřimov A 1971 Brož Pavel ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 ½
2007/2008 11 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Seidl Štěpán TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 ½
2007/2008 10 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou B 1759 0
2007/2008 7 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Pavliš Jaromír TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2105 1
2007/2008 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1845 0
2007/2008 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Rozvoda Viktor Jiskra Humpolec A 1503 1
2007/2008 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1992 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1717 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Pelhřimov A 2004 Jelínek Václav TJ Sokol Bedřichov A 2066 1
2006/2007 7 TJ Spartak Pelhřimov A 2004 Hodač Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2076 0
2006/2007 6 TJ Spartak Pelhřimov A 2004 Jan Jaroslav Spartak Velké Meziříčí A 1863 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Pelhřimov A 2004 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Pelhřimov A 2004 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou B 1868 0
2005/2006 11 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 Somer Jakub TJ Jiskra Havl. Brod B 1810 ½
2005/2006 7 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 Netušil Jakub TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 0
2005/2006 4 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2075 ½
2005/2006 2 TJ Spartak Pelhřimov A 2015 Bílek Roman Žďas Žďár nad Sáz. A 2011 ½
2004/2005 7 Sp. Pelhřimov A 2018 Motáček Vladimír 1.ŠK Jihlava A 2061 ½
2004/2005 4 Sp. Pelhřimov A 2018 Vondráček Karel MC Softw. Humpolec 1707 1
2004/2005 3 Sp. Pelhřimov A 2018 Teplý Stanislav Gambit Jihlava A 1750 ½