Hráč Mareš Jan

Mareš Jan

User Pic
Jméno: Mareš Jan
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1948
Elo mezinárodní: 1958
ID: 28119
FIDE ID: 333611
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 1956 1967 Pulkrábek Aleš TJ Spartak Letohrad 1625 1649 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 1968 1967 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1891 1891 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 1968 1967 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1973 1983 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 1973 1967 Zvěřina Jan TJ CHS Chotebor B 1883 1879 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 1990 1977 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1804 1784 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 1987 1977 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici B 1705 1732 1
2018/2019 13 DM Klášterského "A" 1958 1967 Pouch Milan ŠK VA Brno 2035 2021 0
2018/2019 10 DM Klášterského "A" 1956 1967 Paulík Martin Lokomotiva "H" 1879 1894 1
2018/2019 3 DM Klášterského "A" 1990 1977 Strnad Ondřej Duras BVK "E" 1816 1875 ½
2018/2019 1 DM Klášterského "A" 1987 1977 Pelikán Karel ŠK Vinohrady 1584 1716 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1973 1967 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1891 1893 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1975 1977 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1909 1918 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1970 1979 Šilar Josef TJ Sokol Horni Cermna 1568 1616 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1970 1979 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2190 2208 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1979 1979 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 0 1642 ½
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1994 1979 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1864 1881 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 1970 1979 Konrád František Sokol Zajecice 1822 1802 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 1970 1979 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 2011 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici A 1979 1979 Jun Rudolf SO Hlinsko 2006 1947 0
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1990 1977 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1976 1946 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 1990 1977 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1984 1983 1
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 1990 1977 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2084 2064 0
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 1990 1977 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 0
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 1990 1977 Ambrož Antonín TJ Lanskroun 1965 1957 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 1990 1977 Vávra Radim SK Rapid Pardubice B 2083 2086 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 1990 1977 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2078 2039 0
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 1990 1977 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice 2122 2125 ½
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová 1990 1977 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 0
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová 1990 1977 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička B 1985 1912 ½
2015/2016 2 Proplast Česká Třebová 1990 1977 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 0
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1990 1977 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice B 1929 1914 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Somyk Marcin Region Panda Rychnov n. Kněž. 2029 ½
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 0
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1785 1817 1
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová 1962 1952 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2121 2136 0
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 1962 1952 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 ½
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová 1962 1952 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 1962 1952 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 ½
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2048 2041 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Dolenský Milan ŠK AD Jičín B 2041 2084 0
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 ½
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 ½
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Řezníček Jan AKIS Pardubice 2175 2173 ½
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 ½
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 0
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Komárek David TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1939 1947 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1941 1936 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1963 1996 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2183 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Marečková Martina Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2035 2034 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Vacek Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2129 2126 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1939 1975 1
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2218 2252 0
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2269 2252 ½
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1863 1
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Kotva Milan TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 0
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 1
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Filip Libor TJ Jablonné n/O. 1739 1
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1918 1896 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1878 1868 1
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 1
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 0
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2220 2211 0
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Veselý Emanuel ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 1
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2153 2152 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1939 1972 1
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 1
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2004 1992 1
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2125 2046 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 1
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1880 1953 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1778 1929 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1955 1984 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1931 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 Blaško Štěpán Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 1
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 1
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk 1955 1962 0
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1767 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1901 1980 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1969 1949 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1939 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Honek Jan TJ ŠO Chrudim "B" 1833 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1932 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto "C" 1761 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Veselý Emanuel Rapid Pardubice 1851 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1742 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny "C" 2020 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk "B" 1972 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 ½
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1658 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1803 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1632 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Paukert Ivo TJ Lanškroun B"" 1787 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1625 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk B"" 1607 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1796 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B"" 1628 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Slavíček Miroslav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1768 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C"" 1511 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1753 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1706 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová B"" 1874 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2063 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Hon Jiří Synpo Pardubice 1933 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2094 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1891 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Roušar Zdeněk CHS Chotěboř 1907 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2062 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 0
2009/2010 11 Sokol Hradec Králové 1706 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. "B" 1492 ½
2009/2010 10 Sokol Hradec Králové 1706 Melichar Vojtěch 2222 Polabiny "B" 1471 ½
2009/2010 9 Sokol Hradec Králové 1706 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 1
2009/2010 8 Sokol Hradec Králové 1706 Čižinský Petr 2222 Polabiny "A" 2062 ½
2009/2010 7 Sokol Hradec Králové 1706 Rain Jan Jiskra Jaroměř 1398 ½
2009/2010 6 Sokol Hradec Králové 1706 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 5 Sokol Hradec Králové 1706 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy "A" 2041 1
2009/2010 4 Sokol Hradec Králové 1706 Třešňák Filip Desko Liberec "B" 1838 0
2009/2010 3 Sokol Hradec Králové 1706 Krušina Patrik ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1771 0
2009/2010 2 Sokol Hradec Králové 1706 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 ½
2009/2010 1 Sokol Hradec Králové 1706 Mahdal Radek Novoborská šachová akademie 1100 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1780 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun B 1292 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 Janeček Miroslav ŠK Žamberk B 1522 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 Vymetálek Tomáš ŠK Kunvald 1520 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1598 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1668 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 Krátký Josef TJ Lanškroun B 1250 0
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Kopecká Eliška ŠO K a.s. Kunvald B 1250 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Hurdes Emil SK Žamberk D 1468 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1100 0
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Belobrad Jan SK Žamberk F 1250 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1574 Kopal Vladimír SK Žamberk E 1467 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1000 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto 1880 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1000 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald C"" 1100 ½
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1000 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1000 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1000 Kainek Jan SK Žamberk D"" 1100 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1100 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1637 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1100 Žídek Jan Spartak Choceň B 1250 0
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Holík Milan TROPIC Lanškroun B 1000 1
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Charvát Václav SK Žamberk D 1456 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Dvořáček Petr ŠK Linhartice 1000 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 Janota Martin Sokol Mistrovice 1000 0
2003/2004 5 SK Slavie Orlová "D" Lipus Drahomír OS Rychvald 1702 1
2003/2004 4 SK Slavie Orlová "D" Blejchař Vojtěch OS Rychvald 1
2003/2004 3 SK Slavie Orlová "D" Vlašic Luděk Lokomotiva Petrovice "B" 1771 0
2003/2004 7 Slavia Orlová C Krajčovič Filip Jäkl Karviná B 1688 0