Hráč Hinz František

Hinz František

User Pic
Jméno: Hinz František
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1843
Elo mezinárodní: 1874
ID: 5954
FIDE ID: 344893
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice "D" 1874 1843 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad "B" 1878 1693 1
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice "D" 1860 1843 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1759 1758 1
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice "D" 1860 1843 Rezek Jaroslav ŠO TP Nova Kladno "A" 0 1690 1
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice B 1860 1843 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1907 1880 0
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice B 1860 1843 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1718 1716 1
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice B 1860 1843 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1733 1
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice B 1852 1843 Sovány Attila TJ Neratovice D 1771 1778 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 1851 1844 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1826 1805 1
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 1874 1844 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk A 1886 1881 ½
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 1874 1844 Sovány Attila Cayman Pharma Neratovice C 1784 1787 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 1856 1844 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1925 1932 ½
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 1856 1844 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1695 1
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 1878 1851 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1929 1937 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 1870 1851 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1841 1800 ½
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 1851 1844 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1851 1844 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 1851 1844 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1975 1971 0
2018/2019 9 Český Lev Kolešovice B 1874 1844 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1847 1857 0
2018/2019 8 Český Lev Kolešovice B 1874 1844 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1855 1943 0
2018/2019 6 Český Lev Kolešovice B 1856 1844 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1873 1841 1
2018/2019 5 Český Lev Kolešovice B 1876 1851 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1709 1679 ½
2018/2019 4 Český Lev Kolešovice B 1876 1851 Pokorná Jana ŠK Rakovník A 1648 1635 0
2018/2019 3 Český Lev Kolešovice B 1878 1851 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1708 1739 1
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 1878 1851 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1921 1923 0
2018/2019 1 Český Lev Kolešovice B 1870 1851 Zámorský Ladislav TJ Neratovice D 1812 1820 1
2018/2019 4 Český lev Kolešovice D 1876 1851 Saxl Jiří Šachový klub Příbram - Baník D 1748 1790 ½
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 1922 1922 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1947 1975 0
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1922 1922 Kučera Tomáš ŠK Kralupy A 1914 1932 ½
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 1942 1922 Strnadová Monika Klub šachistů Říčany 1925 C 1418 1475 ½
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 1942 1922 Novotná Tereza Klub šachistů Říčany 1925 B 1723 1770 ½
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 1911 1922 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky A 1836 1810 1
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 1911 1922 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1897 1897 1
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 1922 1922 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1932 1892 1
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 1922 1922 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1911 1915 ½
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 1922 1922 Kacafírek Miroslav Kostelec nad Černými lesy A 1894 1887 0
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice D 1942 1922 Caissa Roztoky C 1
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice D 1911 1922 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1904 1738 1
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice D 1922 1922 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad E 1688 1642 ½
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice D 1922 1922 Pucholt Martin ŠO Stochov 1570 1601 ½
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice D 1922 1922 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1833 0
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice D 1901 1909 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 0 1656 0
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 1919 1922 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1857 1879 ½
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 1922 1922 Obrázek Karel TJ Hostivice A 1785 1787 1
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 1942 1922 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1878 1840 ½
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1942 1922 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1774 1811 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice B 1911 1922 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2020 2029 1
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1922 1922 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1545 1484 1
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 1922 1922 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1858 1965 1
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 1901 1909 Aron Oto Caissa Roztoky B 1753 1771 1
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 ½
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Stluka František Příbram Baník A 2086 2066 0
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 0
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1603 1566 1
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 1
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 1
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 1
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1821 1816 0
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 1
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 ½
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Slapnička Karel ŠK Kralupy A 1996 2000 1
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Fejtek Petr ŠK Merkur Kladno A 1837 1800 0
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1886 1879 0
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 1
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1911 1877 1
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Netušil Jaroslav TJ Neratovice C 1994 2012 1
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 1
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 ½
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 1
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 1924 1855 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole 1906 1928 1
2015/2016 4 TJ Český Lev Kolešovice C 1924 1855 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1655 1662 ½
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Balek Filip Sokol Buštěhrad C 1603 1566 1
2015/2016 10 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1970 1796 1
2015/2016 9 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Bukovský Petr TJ Hostivice B 1735 1
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Tóth Václav ŠO TP NOVA Kladno A 1781 1645 1
2015/2016 7 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 1
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1810 1736 ½
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1886 1879 1
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Smolík Aleš ŠK Kralupy C 1549 1638 1
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1870 1869 1
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 Margaritov Margarit ŠK Velvary A 1590 ½
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1867 1867 ½
2014/2015 10 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1838 1906 ½
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Verner Jan TJ Neratovice C 1755 0
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Holub Milan JAWA Brodce A 2045 2016 0
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1793 1791 1
2014/2015 5 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1835 1803 ½
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 ½
2014/2015 3 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 0
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 1891 1906 Zamrazil Jan KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 1
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1891 1906 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1753 ½
2014/2015 9 Holdia DP Praha D 1891 1906 Kříž Pavel Sokol Kobylisy F 1887 1
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1891 1906 Trojan Ondřej DDM Praha 6 C 1848 1851 ½
2014/2015 7 Holdia DP Praha D 1891 1906 Haase Pavel ŠK PORG A 1790 1834 0
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1891 1906 Vandas Karel ŠK Smíchov D 1733 1
2014/2015 5 Holdia DP Praha D 1891 1906 Čebiš Petr SK Loko Praha D 1922 1865 0
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1891 1906 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy A 1779 ½
2014/2015 3 Holdia DP Praha D 1891 1906 Rožumberský Adolf Bohemians Praha G 1885 1
2014/2015 2 Holdia DP Praha D 1891 1906 Hájek Jiří ŠK Praha 4 B 1809 ½
2014/2015 1 Holdia DP Praha D 1891 1906 Přibyl Josef Kbelská šachová reprezentace B 2252 2236 0
2014/2015 9 TJ Český Lev Kolešovice B 1891 1906 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1720 1654 0
2014/2015 1 TJ Český Lev Kolešovice B 1891 1906 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1549 ½
2013/2014 11 Holdia DP Praha C 1909 1917 Keprta Stanislav Bohemians Praha C 1866 1941 0
2013/2014 10 Holdia DP Praha C 1909 1917 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 0
2013/2014 8 Holdia DP Praha C 1909 1917 Němec Milan TJ Praga Praha A 1946 1979 ½
2013/2014 7 Holdia DP Praha C 1909 1917 Jablečník Gustav SK Loko Praha A 2090 2096 1
2013/2014 5 Holdia DP Praha C 1909 1917 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 0
2013/2014 4 Holdia DP Praha C 1909 1917 Krátký Jiří ŠK PORG A 2184 2165 ½
2013/2014 3 Holdia DP Praha C 1909 1917 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2061 2044 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 1909 1917 Pajdla Pavel TJ Pankrác B 2161 1
2013/2014 1 Holdia DP Praha C 1909 1917 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2038 2039 1
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 2003 2012 1
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 2038 2031 0
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 ½
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Vávra Jan JAWA Brodce A 2058 2056 0
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2020 2034 ½
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 0
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2114 2106 0
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 2007 1976 1
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1870 1891 0
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 0
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice A 1909 1917 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 ½
2013/2014 11 Šachový klub Rakovník 1909 1917 Stluka František SK Pyrit Příbram 2073 2067 ½
2013/2014 9 Šachový klub Rakovník 1909 1917 Filip Vojtěch Dolní Kralovice 1864 1914 ½
2013/2014 5 Šachový klub Rakovník 1909 1917 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2032 2036 0
2013/2014 4 Šachový klub Rakovník 1909 1917 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 0
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 0
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 ½
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1978 1980 0
2012/2013 8 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1902 1853 0
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2026 2054 1
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1927 1929 ½
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1835 1846 1
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Němec David Sokol Buštěhrad A 2007 2027 1
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1908 1913 ½
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 ½
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice A 1894 1882 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 2021 ½
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Šoltys Roman Šachklub Města Dobrovice B 1828 1797 1
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda 1686 ½
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1990 1996 ½
2011/2012 8 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 1
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Lánský Petr ŠK Kralupy n.Vlt.B 1817 1758 1
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Hanibal Kamil Šachklub Města Dobrovice A 1872 1910 ½
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 1991 0
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1782 1801 1
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1768 1790 0
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 0
2011/2012 1 Český Lev Kolešovice A 1987 1976 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1863 1871 1
2010/2011 11 Český lev Kolešovice A 1983 Baran Peter TJ Neratovice B 2067 0
2010/2011 10 Český lev Kolešovice A 1983 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1979 1
2010/2011 9 Český lev Kolešovice A 1983 Jerman Richard ŠK Kladno B 2110 0
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 1983 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A ½
2010/2011 7 Český lev Kolešovice A 1983 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 1
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 1983 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2143 0
2010/2011 5 Český lev Kolešovice A 1983 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 ½
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 1983 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2167 1
2010/2011 3 Český lev Kolešovice A 1983 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 ½
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 1983 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2025 0
2010/2011 1 Český lev Kolešovice A 1983 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1776 1
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice A 1998 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1918 ½
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice A 1998 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 0
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice A 1998 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 ½
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice A 1998 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 ½
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice A 1998 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno 1987 ½
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice A 1998 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 1
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice A 1998 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 0
2009/2010 4 Český Lev Kolešovice A 1998 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1933 0
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice A 1998 Al Masani Abdul Sokol Hostivice B 1983 1
2009/2010 2 Český Lev Kolešovice A 1998 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1627 1
2008/2009 11 Český Lev Kolešovice A 2102 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 ½
2008/2009 10 Český Lev Kolešovice A 2102 Hofner František ŠO Stochov 1847 ½
2008/2009 9 Český Lev Kolešovice A 2102 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 0
2008/2009 8 Český Lev Kolešovice A 2102 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 0
2008/2009 7 Český Lev Kolešovice A 2102 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 0
2008/2009 6 Český Lev Kolešovice A 2102 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2039 ½
2008/2009 5 Český Lev Kolešovice A 2102 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 1
2008/2009 4 Český Lev Kolešovice A 2102 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 ½
2008/2009 3 Český Lev Kolešovice A 2102 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 ½
2008/2009 2 Český Lev Kolešovice A 2102 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 1
2008/2009 1 Český Lev Kolešovice A 2102 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 0
2007/2008 11 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 ½
2007/2008 10 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Cozl David ŠK Řevnice A 1927 1
2007/2008 9 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Hoch Václav ŠK Alva Příbram C 1790 0
2007/2008 8 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 1
2007/2008 7 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 0
2007/2008 6 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 0
2007/2008 5 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 1
2007/2008 4 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 0
2007/2008 3 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Vlk Miroslav ŠO Stochov 1
2007/2008 2 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Klein Eduard NOVA Kladno A 1823 1
2007/2008 1 TJ Český Lev Kolešovice A 1992 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1843 1
2006/2007 11 TJ Český lev Kolešovice 1946 Klein Eduard NOVA Kladno A 1842 0
2006/2007 10 TJ Český lev Kolešovice 1946 Novák Milan ŠK Příbram - Baník A 1946 0
2006/2007 9 TJ Český lev Kolešovice 1946 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 1986 0
2006/2007 8 TJ Český lev Kolešovice 1946 Sladovník Tomáš ŠK Alva Pb Příbram C 1786 ½
2006/2007 7 TJ Český lev Kolešovice 1946 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1829 1
2006/2007 6 TJ Český lev Kolešovice 1946 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1928 ½
2006/2007 5 TJ Český lev Kolešovice 1946 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1732 1
2006/2007 4 TJ Český lev Kolešovice 1946 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1627 1
2006/2007 3 TJ Český lev Kolešovice 1946 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák B 1948 1
2006/2007 2 TJ Český lev Kolešovice 1946 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1828 1
2006/2007 1 TJ Český lev Kolešovice 1946 Abraham Karel ŠK Kladno D 1904 1
2005/2006 11 TJ Sokol Hostivice 1965 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1997 0
2005/2006 10 TJ Sokol Hostivice 1965 Maláč Petr S.E. Ml.Boleslav B 2129 0
2005/2006 9 TJ Sokol Hostivice 1965 Jandourek Lukáš NeratoviceVyvolení 2247 0
2005/2006 8 TJ Sokol Hostivice 1965 Kožený Pavel ŠK Joly Lysá n.L.B 2040 0
2005/2006 7 TJ Sokol Hostivice 1965 Kazimour František ŠK Kladno B 1982 1
2005/2006 6 TJ Sokol Hostivice 1965 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram B 2293 0
2005/2006 5 TJ Sokol Hostivice 1965 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2247 0
2005/2006 4 TJ Sokol Hostivice 1965 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda MB A 2085 0
2005/2006 3 TJ Sokol Hostivice 1965 Skřivánek Jan ŠK Kralupy n.Vlt.A 2194 0
2005/2006 2 TJ Sokol Hostivice 1965 Vacek Radomír Sokol Bakov nad J. 2105 0
2005/2006 1 TJ Sokol Hostivice 1965 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 1964 1
2004/2005 11 Sokol Hostivice 1941 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 1
2004/2005 10 Sokol Hostivice 1941 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 ½
2004/2005 9 Sokol Hostivice 1941 Volf Jaromír ŠO Stochov 2012 1
2004/2005 8 Sokol Hostivice 1941 Palas Aleš Easy E Kralupy C 2035 0
2004/2005 7 Sokol Hostivice 1941 Abraham Karel ŠK Kladno D 1908 1
2004/2005 6 Sokol Hostivice 1941 Tomandl Ivo Sokol Libčice 1939 0
2004/2005 5 Sokol Hostivice 1941 Polák Petr NOVA Kladno A 2089 1
2004/2005 4 Sokol Hostivice 1941 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný 2034 1
2004/2005 3 Sokol Hostivice 1941 Valtera Jiří Easy E Kralupy B 2000 ½
2004/2005 2 Sokol Hostivice 1941 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 ½
2004/2005 1 Sokol Hostivice 1941 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 2038 ½
2003/2004 11 Sokol Hostivice 1947 Krafka Jan ŠK Kladno D" 1890 ½
2003/2004 10 Sokol Hostivice 1947 Valtera Jiří EasyE Kralupy B" 1976 0
2003/2004 9 Sokol Hostivice 1947 Šlechta Karel Libčice n/Vltavou 1946 0
2003/2004 8 Sokol Hostivice 1947 Abraham Karel ŠK Kladno E" 1928 1
2003/2004 7 Sokol Hostivice 1947 Hackel Luděk SK Mělník 1885 B" 2020 1
2003/2004 6 Sokol Hostivice 1947 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 2033 0
2003/2004 5 Sokol Hostivice 1947 Konvalinka Vladislav EasyE Kralupy C" 1889 ½
2003/2004 4 Sokol Hostivice 1947 Červinka Pavel Neratovice C" 1799 1
2003/2004 3 Sokol Hostivice 1947 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1523 1
2003/2004 2 Sokol Hostivice 1947 Klein Eduard NOVA Kladno A" 1831 1
2003/2004 1 Sokol Hostivice 1947 Velík Jan AERO Odolena Voda 1985 0