Hráč Malý Marek

Malý Marek

User Pic
Jméno: Malý Marek
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2100
Elo mezinárodní: 2132
ID: 32594
FIDE ID: 344079
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Velké Losiny B 2130 2141 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1790 1746 1
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny B 2145 2141 Zdražil Jan ŠK Olomouc A 1972 1974 0
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny B 2143 2141 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2238 0 ½
2018/2019 1 ŠK Velké Losiny B 2161 2156 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 1970 1950 0
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny 2142 2156 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2062 2051 1
2018/2019 4 ŠK Velké Losiny 2142 2156 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2245 2224 0
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny 2146 2156 Bareš Jáchym A64 PROCLIENT Grygov 1985 1950 ½
2018/2019 11 DDM Praha 6 B 2132 2100 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad H 2063 2062 0
2018/2019 10 DDM Praha 6 B 2132 2100 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha G 2047 2061 ½
2018/2019 8 DDM Praha 6 B 2132 2100 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha D - EA Hotels 2239 0 0
2018/2019 4 DDM Praha 6 B 2132 2100 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 ½
2018/2019 2 DDM Praha 6 B 2132 2100 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 "A" 2077 2092 ½
2017/2018 11 DDM Praha 6 B 2132 2100 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1949 1838 1
2017/2018 8 DDM Praha 6 B 2132 2100 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 1942 1956 0
2017/2018 6 DDM Praha 6 B 2132 2100 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1962 2006 1
2017/2018 4 DDM Praha 6 B 2132 2100 Sviták David SK OAZA Praha D 2023 2032 ½
2017/2018 3 DDM Praha 6 B 2132 2100 Smutný Jan LISA A 2217 2219 1
2017/2018 2 DDM Praha 6 B 2132 2100 Nováček Josef TJ Pankrác F 2064 2085 ½
2017/2018 10 Velké Losiny B 2160 2185 Doležel Jaromír ŠK Zábřeh 2001 2023 ½
2017/2018 9 Velké Losiny B 2160 2185 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1968 1932 1
2017/2018 6 Velké Losiny B 2180 2185 Sýkora Jan SK Prostějov 2078 2072 ½
2017/2018 4 Velké Losiny B 2160 2185 Tustanowski Robert Zlaté Hory 2259 0 0
2017/2018 3 Velké Losiny B 2160 2185 Fiala Vlastimil AŠK Olomouc B 1980 1964 1
2017/2018 1 Velké Losiny B 2173 2181 Navrátil Jiří Uničov 2013 2026 ½
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2155 2185 Orság Milan TJ Dukla Praha 2344 2361 ½
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2180 2185 Vrkota Miloš Sparta Kutna Hora 2093 2076 ½
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 2180 2185 Ptáčník Pavel Sokol Tabor 2120 2056 0
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2160 2185 Jüptner Jan Eurovia Praha 2233 2254 0
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2160 2185 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2016 2008 ½
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2160 2185 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2170 2147 1
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 2173 2181 Grill Roman SACHklub Pisek 2093 2100 1
2016/2017 9 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 ½
2016/2017 8 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2234 2226 ½
2016/2017 6 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov 2073 2006 ½
2016/2017 5 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2016/2017 4 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov 2099 2138 ½
2016/2017 2 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Štěpán Patrik Sokol Dobrá 2001 1971 ½
2016/2017 1 TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2271 0
2016/2017 11 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Daniel Jiří Region Panda 1956 1933 ½
2016/2017 10 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 1
2016/2017 9 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2016/2017 6 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 ½
2016/2017 5 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 0
2016/2017 3 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 1
2016/2017 2 Agentura 64 Grygov 2178 2191 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 ŠK Šternberk 1
2015/2016 10 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Gerych Jan AŠK DA Olomouc A 1991 1973 1
2015/2016 9 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Rychlík Zdeněk ŠK Jeseník A 1938 1920 1
2015/2016 6 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2118 2108 1
2015/2016 5 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1896 1856 1
2015/2016 4 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Fiala Jiří Sigmia Olomouc A 1912 1906 1
2015/2016 3 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2045 2059 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1842 1841 1
2015/2016 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim 1985 1912 1
2015/2016 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Králové B 2279 2293 1
2015/2016 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2086 2101 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 1
2015/2016 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Fiala Vlastimil Tatran Litovel B 2028 2033 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 1
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 1
2015/2016 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 0
2014/2015 10 Velké Losiny B 2158 2165 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 1
2014/2015 8 Velké Losiny B 2158 2165 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2034 0
2014/2015 6 Velké Losiny B 2158 2165 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 1
2014/2015 4 Velké Losiny B 2158 2165 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 ½
2014/2015 2 Velké Losiny B 2158 2165 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 1
2014/2015 1 Velké Losiny B 2158 2165 Závůrka Roman SK Prostějov 2155 2150 0
2014/2015 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 1
2014/2015 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2003 2004 1
2014/2015 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2101 2092 1
2014/2015 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1873 1879 1
2014/2015 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2124 2126 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 1
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové B 2123 2122 1
2014/2015 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 1
2013/2014 8 Sokol Velké Losiny B 2183 2221 Zedník Josef A64 PřF Olomouc 2081 2094 ½
2013/2014 7 Sokol Velké Losiny B 2183 2221 Švancara Petr ŠK DUE POP Uničov 2094 2092 ½
2013/2014 5 Sokol Velké Losiny B 2183 2221 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 ½
2013/2014 2 Sokol Velké Losiny B 2183 2221 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 0
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 2183 2221 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2070 2085 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Siebenbürger Vlastimil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2133 2144 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 0
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 0
2013/2014 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 0
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2127 2121 1
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2148 0
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2046 2042 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Štec František Spartak Přerov 2026 1967 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Zedník Josef A64 PřF UP Olomouc 2069 2096 0
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 1
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 Volek Karel ŠK Loštice 1957 1942 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Cerha Michal TJ Náchod 2082 2064 0
2012/2013 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Kožúšek Daniel Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 1
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 1
2012/2013 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2006 2038 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 1
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 ½
2011/2012 10 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Fiala Václav SK Boršice 2163 2187 ½
2011/2012 9 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1984 2028 ½
2011/2012 8 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Handl Martin Spartak Adamov 2117 2121 ½
2011/2012 7 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Zwardoň Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 2297 2290 0
2011/2012 6 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2143 2127 ½
2011/2012 5 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková 2153 2167 ½
2011/2012 3 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2106 2121 ½
2011/2012 2 T.J. Sokol Šumperk 1996 2052 Dvořák Martin Slavia Kroměříž B 2083 2096 1
2011/2012 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1996 1
2011/2012 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Štec František TJ Spartak Přerov 2075 1953 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 2005 1989 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1972 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1869 1834 1
2011/2012 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2056 2073 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2039 2011 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2146 2116 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Zapletal Milan ŠK MKZ Šternberk 1940 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2140 2098 ½
2010/2011 9 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1845 ½
2010/2011 8 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Plíva Jiří ŠK Luká 1918 1
2010/2011 7 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Čábelka Rolf ŠK Loštice 1925 ½
2010/2011 6 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1905 0
2010/2011 5 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1850 1
2010/2011 4 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1850 ½
2010/2011 3 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2007 ½
2010/2011 2 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2053 1
2010/2011 1 T.J.Sokol Šumperk C 1954 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2120 ½
2010/2011 11 Tatran Litovel C 1954 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1998 0
2010/2011 9 Tatran Litovel C 1954 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2199 0
2010/2011 8 Tatran Litovel C 1954 Telařík Radek ŠK Šternberk 1905 ½
2010/2011 7 Tatran Litovel C 1954 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2279 0
2010/2011 6 Tatran Litovel C 1954 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2067 ½
2010/2011 5 Tatran Litovel C 1954 Doubek Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1956 1
2010/2011 4 Tatran Litovel C 1954 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1957 1
2010/2011 3 Tatran Litovel C 1954 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2166 0
2010/2011 2 Tatran Litovel C 1954 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1979 ½
2009/2010 9 Tatran Litovel C 1790 Macík Milan TJ Řetězárna Česká Ves 1648 ½
2009/2010 8 Tatran Litovel C 1790 Pavlíček Antonín TJ Zlaté Hory 1302 1
2009/2010 7 Tatran Litovel C 1790 Vlachopulos Andreas ŠK Jeseník 1636 1
2009/2010 6 Tatran Litovel C 1790 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1591 1
2009/2010 5 Tatran Litovel C 1790 Drážný František Sigmia Olomouc C 1531 1
2009/2010 4 Tatran Litovel C 1790 Oliverius Roman ŠK Loštice 1662 ½
2009/2010 2 Tatran Litovel C 1790 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1756 1
2009/2010 1 Tatran Litovel C 1790 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc A 1881 ½