Hráč Nešpor Jakub

Nešpor Jakub

User Pic
Jméno: Nešpor Jakub
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1948
ID: 32447
FIDE ID: 372960
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK pri DDM Litomysl 1953 1941 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2144 2138 0
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 1958 1941 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2163 2158 0
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 1963 1941 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2145 2141 0
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1946 1930 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1891 1893 1
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka C 1996 1920 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny G 1733 1717 ½
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 1992 1920 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2045 2054 0
2017/2018 10 SK pri DDM Litomysl 1996 1920 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2157 2204 ½
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 1992 1920 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2069 2076 ½
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1954 1920 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2184 2200 1
2017/2018 4 SK pri DDM Litomysl 1996 1920 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2116 2115 0
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 1996 1920 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2226 2210 ½
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 1996 1920 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2033 2049 ½
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka 1992 1920 Fiala Milan TJ CHS Chotebor 1829 1848 0
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka 1954 1920 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2077 2074 ½
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka 1996 1920 Kubíček Antonín SK Velke Losiny 2134 2154 0
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka 1996 1920 Novák Luděk SK Lipa 1955 1946 ½
2016/2017 7 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 ½
2016/2017 6 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 1
2016/2017 5 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad 1653 1567 1
2016/2017 4 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 ½
2016/2017 3 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 1
2016/2017 2 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 0
2016/2017 1 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 0
2016/2017 7 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 6 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 0
2016/2017 5 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 1
2016/2017 4 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 0
2016/2017 3 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 2 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 0
2016/2017 1 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 ½
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 ½
2016/2017 10 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 ½
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice C 1874 1842 1
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 1999 1972 0
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 1
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2069 2086 0
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 1773 1725 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2055 2019 ½
2016/2017 3 TJ Stefanydes Policka 1773 1725 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 2015 2016 ½
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 ½
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1943 1906 ½
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Kastl Daniel Chess Most 1818 1844 0
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2201 2196 0
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2148 2188 ½
2015/2016 5 TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 2033 2046 ½
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 0
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 Havelka Josef TJ Lanškroun 2271 2257 0
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička C 1773 1725 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 1
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička C 1773 1725 Meleško Andrij ŠK Svitavy B 1930 1946 1
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička C 1773 1725 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 ½
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 ½
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 ½
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 1773 1725 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 ½
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1735 1767 1
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha 1470 1657 1
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1507 1654 ½
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 1
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 ½
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 ½
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1473 1473 1
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 Kozák David ŠK Svitavy 1814 1771 1
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1765 1798 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1590 1
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová 1473 1473 1
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1752 1843 1
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2011 1989 ½
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 1
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno A 1593 1655 1
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny 1766 1863 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 1
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička 1765 1798 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 ½
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto 1771 1785 ½
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 Netušil Jakub Šachový klub Ústí nad Orlicí 1941 1917 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín B 1959 1925 ½
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Kostelecký Daniel Sokol Praha Kobylisy 1591 1690 ½
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Paulus Václav 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1513 1576 1
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Voříšek Jakub Bohemians Praha B 1633 1772 1
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Ježek Jakub ŠKM TJ Lanškroun 1250 1
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1551 ½
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1291 1
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1250 1
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Daněk Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Holásek Vít ŠK Ústí n.O. 1332 1
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 1664 1707 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1417 1
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Samková Pavla Sokol Zaječice 1250 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1682 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1845 1888 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1822 1809 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1803 1757 1
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1530 1684 1
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 1529 1536 1
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1752 1734 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1846 1871 ½
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1872 1912 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 ½
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny E 1644 1581 1
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 2008 0
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1819 1807 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 0
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 0
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 1503 Růžička Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 1250 ½
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 1503 Eret Matouš TJ Sokol Klatovy 1696 0
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Anderle Vojtěch ŠK Svitavy B ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1593 1
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 0
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2050 2032 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1879 1875 ½
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1503 Adámek Vladimír TJ Slovan M. Třebová 1
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička B 1503 Slovák Kilián Sokol Praha - Kobylisy 1609 1544 0
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička B 1503 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1414 1
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička B 1503 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny C 1649 1649 ½
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička B 1503 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny D 1462 1462 ½
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička B 1503 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1429 ½
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička B 1503 Marek Dominik ŠKM Lanškroun 1281 ½
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička B 1503 Chasák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1456 0
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička B 1503 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1508 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 1503 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1927 1943 0
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 1503 Růžička Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 1250 ½
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 1503 Eret Matouš TJ Sokol Klatovy 1696 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl C 1444 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1763 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl C 1444 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1894 0
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl C 1444 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1644 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl C 1444 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička E 1893 1891 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl C 1444 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1335 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Vohník Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1676 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1800 1702 ½
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1540 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1621 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1744 1660 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1444 Holásek Vít Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1250 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička "E" 1250 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1825 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1681 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 Štorek Ladislav Sokol Krucemburk 1531 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1526 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk "B" 1795 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 Marek Jan Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 0
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1250 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1684 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 Šulc Marek ŠK Svitavy C"" 1250 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 Kovář Lukáš Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B"" 1597 0