Hráč Kokeš Bohuslav

Kokeš Bohuslav

User Pic
Jméno: Kokeš Bohuslav
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1972
Elo mezinárodní: 1987
ID: 2701
FIDE ID: 312550
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 1997 1968 Ciešlak Leszek Caissa Pivovar Dalesice 1860 1864 0
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 1997 1968 Richterová Julie TJ Namest n/Oslavou 1755 1788 1
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 1984 1968 Vávra Radim Rapid Pardubice 2034 2039 ½
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 1984 1968 Tesař Patrik Sokol Kolin 2041 2050 1
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 1987 1968 Duda Antonín TJ Sparta Kutna Hora 2055 2047 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 1987 1968 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno B 2184 2175 0
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 1986 1971 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2067 2066 0
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 1986 1971 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka 1932 1840 1
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 1985 1971 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2036 2027 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim 1995 1971 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno 1988 2022 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 2023 1962 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1916 1913 1
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2025 1962 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2039 2017 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 2025 1962 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1935 1922 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1984 1968 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1773 1756 1
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 2016 1962 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny E 1727 1717 1
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 1996 1962 Hromádko Martin Sokol Zajecice 1965 1952 1
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 1996 1962 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2023 2018 1
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2025 1962 Jun Rudolf SO Hlinsko 2061 1947 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2025 1962 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1900 1877 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2025 1962 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 1
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 1945 1912 Mikulenka Tomáš SK Rapid Pardubice C 1537 1569 1
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 1945 1912 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka B 1738 1718 ½
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 1945 1912 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 0
2016/2017 8 TJ SO Chrudim 1945 1912 SK Usti nad Orlici B 1
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 1945 1912 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomysl 1503 1602 1
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 1945 1912 Kubeš Ivan Sokol Zajecice 1668 1691 1
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 1945 1912 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1410 1393 1
2016/2017 3 TJ SO Chrudim 1945 1912 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1957 1960 1
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 1945 1912 Trhal Michal SK Vysoke Myto B 1994 1994 1
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 1945 1912 Vodička Martin SK Svitavy 1536 1606 1
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice E 2045 2057 0
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička D 1632 1681 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 ½
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 2075 2054 ½
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1745 1830 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 1
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 ½
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1858 1897 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1844 1828 ½
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1964 1963 ½
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1872 1904 1
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1869 1933 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1678 1710 ½
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Londin Milan ŠO Hlinsko A 1783 1815 0
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko B 1734 1770 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 0
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 1887 1859 ½
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 ½
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1746 1758 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1932 1949 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 ½
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 Havelka Josef TJ Lanškroun 1994 1988 ½
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 0
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2019 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2151 0
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 2019 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2155 0
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 2019 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1907 1
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 2019 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2120 0
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 2019 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Weis Ladislav Spartak Choceň 1809 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C"" 1628 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 ½
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1894 ½
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 ½
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1898 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 1864 ½
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice 1837 ½
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Kašpar Libor TJ Sokol Krouna 1517 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2019 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 1856 1
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2020 0
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2075 0
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 0
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 ½
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Petruň Milan TJ Lanškroun 1974 ½
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1833 1
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2157 0
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 1
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1693 0
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 2036 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1884 0
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 2036 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 ½
2007/2008 7 ŠO Chrudim B 2036 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 2036 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 ½
2007/2008 4 ŠO Chrudim B 2036 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 ½
2007/2008 3 ŠO Chrudim B 2036 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 1
2007/2008 2 ŠO Chrudim B 2036 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 ½
2007/2008 1 ŠO Chrudim B 2036 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2114 1
2006/2007 9 ŠO Chrudim C 2008 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1861 0
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 2008 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1910 ½
2006/2007 6 ŠO Chrudim C 2008 Nadrchal Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2002 1
2006/2007 4 ŠO Chrudim C 2008 Vavroušek Petr Spartak Choceň A 1782 1
2006/2007 3 ŠO Chrudim C 2008 Pačovský Martin Dymák Heřmanův Městec 2021 0
2006/2007 2 ŠO Chrudim C 2008 Müller Petr SK Holcim Prachovice 2000 1
2006/2007 1 ŠO Chrudim C 2008 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 0
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 2008 Hejkrlík Filip SYNPO Pardubice 2070 0
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 2008 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 ½
2006/2007 9 ŠO Chrudim B 2008 Procházka Petr TJ Lanškroun 1937 ½
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 2008 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny D 2067 ½
2006/2007 7 ŠO Chrudim B 2008 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 ½
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 2008 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 ½
2006/2007 5 ŠO Chrudim B 2008 Řehák Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí B 1849 0
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 2008 Černý Karel SK Žamberk 2005 ½
2006/2007 3 ŠO Chrudim B 2008 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 1
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 2008 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2030 Roško Luboš Slavia Hradec Kr. 2151 0
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2030 Klecker Tadeáš ŠK DP Holdia 1899 0
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 2030 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1842 ½
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 2030 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 0
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 2030 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 1
2005/2006 6 TJ + DDM Chrudim B 2030 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 2030 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 1
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 2030 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1881 ½
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 2030 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 ½
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 2030 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 1
2004/2005 10 TJ ŠO Chrudim B 2036 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 1
2004/2005 9 TJ ŠO Chrudim B 2036 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 ½
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 2036 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 1
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 2036 Novák Aleš Synpo Pardubice 2054 1
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 2036 Pekař Václav Štefanydes Polička B 1873 1
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 2036 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 ½
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 2036 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 1
2004/2005 3 TJ ŠO Chrudim B 2036 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 ½
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 2036 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2057 1
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 2036 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 0
2003/2004 9 Chrudim D 2030 Vondráček Emil Prachovice 1755 1
2003/2004 8 Chrudim D 2030 Vařejčko Josef Zaječice 2196 0
2003/2004 7 Chrudim D 2030 Michal Milan Krucemburk 1782 1
2003/2004 4 Chrudim D 2030 Klouček Jiří Infinity E 1931 1
2003/2004 2 Chrudim D 2030 Roub Bohumil Polabiny C 1882 1
2003/2004 1 Chrudim D 2030 Linhart Zbyněk Chrudim C 1923 ½
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 1
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Havrlík Pavel SK Žamberk 1879 1
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Smutný Jan Plzeňka Pardubice 2135 ½
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 0
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Vyparina Matej 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2198 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2088 0
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 2030 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 ½