Hráč Jedlička Luboš

Jedlička Luboš

User Pic
Jméno: Jedlička Luboš
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2141
Elo mezinárodní: 2117
ID: 2371
FIDE ID: 336840
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 SK Lipa 2117 2141 Nývlt Otto Snezka TJ Nachod 1857 1879 1
2019/2020 1 SK Lipa 2133 2141 Sýkora Milan TJ Zdar nad Sazavou 1895 1870 0
2018/2019 11 Sokol Zajecice 2151 2158 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1809 1756 0
2018/2019 4 Sokol Zajecice 2150 2156 Groh Jiří SK+Sokol Zamberk 2054 2089 ½
2018/2019 6 SK Lipa 2153 2158 Laštovka Jan TJ Desko Liberec 2071 2071 ½
2018/2019 4 SK Lipa 2150 2156 Kabelka Ondřej SK AD Jicin 1984 2028 1
2018/2019 2 SK Lipa 2160 2156 Plešek Jiří TJ Pankrac B 2154 2145 0
2018/2019 1 SK Lipa 2153 2156 Rastočný Josef Sokol Mlada Boleslav 2049 2059 1
2017/2018 9 SK Lipa 2153 2156 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2206 2169 ½
2017/2018 8 SK Lipa 2153 2156 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2119 2111 ½
2017/2018 5 SK Lipa 2153 2156 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 0
2017/2018 2 SK Lipa 2153 2156 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny C 2238 2239 0
2016/2017 7 Sokol Zajecice 2225 2242 Hennig Thomas SK Rapid Pardubice C 2045 2057 0
2016/2017 3 Sokol Zajecice 2225 2242 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 ½
2016/2017 2 Sokol Zajecice 2225 2242 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 0
2016/2017 1 Sokol Zajecice 2225 2242 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2016/2017 8 SK Lipa 2225 2242 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2337 2337 0
2016/2017 5 SK Lipa 2225 2242 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 1
2016/2017 4 SK Lipa 2225 2242 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2218 2232 ½
2016/2017 3 SK Lipa 2225 2242 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2153 2150 1
2016/2017 2 SK Lipa 2225 2242 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2016/2017 1 SK Lipa 2225 2242 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2090 2114 1
2015/2016 8 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2337 2337 0
2015/2016 7 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Kastner Oldřich ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 1
2015/2016 6 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 0
2015/2016 4 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1943 1935 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2176 2187 1
2015/2016 2 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 1
2015/2016 1 TJ Sokol Zaječice 2225 2242 Beil Zdeněk ŠK Svitavy 2215 2180 ½
2015/2016 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Pokorný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 ½
2015/2016 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2184 2183 0
2015/2016 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 ½
2015/2016 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Červený Petr ŠK Vysoké Mýto 2286 2275 ½
2015/2016 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 0
2015/2016 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 1
2015/2016 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 0
2015/2016 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Kačírek Petr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2283 2286 1
2015/2016 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2215 2180 ½
2015/2016 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2322 2332 1
2014/2015 11 Sokol Zaječice 2232 2232 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř B 2040 2043 1
2014/2015 10 Sokol Zaječice 2232 2232 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 1
2014/2015 9 Sokol Zaječice 2232 2232 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 ½
2014/2015 8 Sokol Zaječice 2232 2232 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2103 2103 ½
2014/2015 7 Sokol Zaječice 2232 2232 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 0
2014/2015 6 Sokol Zaječice 2232 2232 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 1
2014/2015 5 Sokol Zaječice 2232 2232 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 ½
2014/2015 4 Sokol Zaječice 2232 2232 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2266 2284 ½
2014/2015 3 Sokol Zaječice 2232 2232 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 ½
2014/2015 2 Sokol Zaječice 2232 2232 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2174 2184 1
2014/2015 1 Sokol Zaječice 2232 2232 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 1
2014/2015 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 0
2014/2015 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 ½
2014/2015 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 1
2014/2015 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 1
2014/2015 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 ½
2014/2015 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 0
2014/2015 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2293 2279 ½
2014/2015 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Grundman Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 ½
2014/2015 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2155 2149 ½
2014/2015 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 0
2013/2014 11 Sokol Zaječice 2182 2185 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2082 1
2013/2014 10 Sokol Zaječice 2182 2185 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 1
2013/2014 7 Sokol Zaječice 2182 2185 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 1
2013/2014 6 Sokol Zaječice 2182 2185 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 ½
2013/2014 5 Sokol Zaječice 2182 2185 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 ½
2013/2014 4 Sokol Zaječice 2182 2185 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 1
2013/2014 3 Sokol Zaječice 2182 2185 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 1
2013/2014 2 Sokol Zaječice 2182 2185 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 1
2013/2014 1 Sokol Zaječice 2182 2185 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 ½
2013/2014 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 0
2013/2014 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 ½
2013/2014 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2115 2114 ½
2013/2014 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2128 1
2013/2014 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Siembab Bartosz Region Panda Rychnov n. K. 2257 2292 1
2013/2014 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 1
2013/2014 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Siebenbürger Vlastimil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2133 2144 ½
2013/2014 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 Malivánek Jiří AKIS Pardubice 2163 2163 1
2012/2013 11 ŠK Lípa A 2178 2175 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1759 1732 1
2012/2013 10 ŠK Lípa A 2178 2175 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 1
2012/2013 9 ŠK Lípa A 2178 2175 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1817 1817 1
2012/2013 8 ŠK Lípa A 2178 2175 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 1871 1873 0
2012/2013 7 ŠK Lípa A 2178 2175 Žitný Dominik DDM Třebechovice p.O. 1707 1
2012/2013 6 ŠK Lípa A 2178 2175 Franc Martin František TJ Hronov 1807 1770 1
2012/2013 5 ŠK Lípa A 2178 2175 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1814 1764 1
2012/2013 4 ŠK Lípa A 2178 2175 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín C 1776 1
2012/2013 3 ŠK Lípa A 2178 2175 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1769 1797 1
2012/2013 2 ŠK Lípa A 2178 2175 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 1
2012/2013 1 ŠK Lípa A 2178 2175 Gol Jan Slovan Broumov 1643 1664 1
2012/2013 10 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Suchomel Aleš Desko Liberec 2055 2075 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2189 2189 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Mudra Pavel TJ Neratovice 2222 2255 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Palas Aleš Káva Longberry Kralupy 2020 2010 1
2012/2013 2 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2124 2126 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Hořice 2178 2175 Valeš Václav SK Děčín 2180 2176 ½
2011/2012 11 Sokol Zaječice 2131 2129 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 ½
2011/2012 10 Sokol Zaječice 2131 2129 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 ½
2011/2012 8 Sokol Zaječice 2131 2129 Sedláček Oldřich ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2259 2244 1
2011/2012 6 Sokol Zaječice 2131 2129 Šimek Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 ½
2011/2012 5 Sokol Zaječice 2131 2129 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 1
2011/2012 4 Sokol Zaječice 2131 2129 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 0
2011/2012 3 Sokol Zaječice 2131 2129 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 0
2011/2012 2 Sokol Zaječice 2131 2129 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 0
2011/2012 1 Sokol Zaječice 2131 2129 Výprachtický David ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 1
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1886 1828 1
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1975 1959 1
2011/2012 8 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 1
2011/2012 7 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 1
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 1
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 4 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 1
2011/2012 3 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2153 2150 1
2011/2012 2 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 ½
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa A 2131 2129 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 ½
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 2113 Macháček Luděk Slovan Broumov 1955 1
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa A 2113 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice A 2031 1
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa A 2113 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice B 1781 1
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa A 2113 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1739 ½
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2113 Baťka Jan Sokol Hradec Králové 1864 1
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa A 2113 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1927 1
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa A 2113 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1843 1
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa A 2113 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1896 1
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa A 2113 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 0
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa A 2113 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1849 1
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 2113 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1835 1
2010/2011 11 Sokol Zajecice 2113 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 ½
2010/2011 9 Sokol Zajecice 2113 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 1
2010/2011 7 Sokol Zajecice 2113 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 6 Sokol Zajecice 2113 Efler Lukáš 2222 SK Polabiny B 2236 ½
2010/2011 5 Sokol Zajecice 2113 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 0
2010/2011 4 Sokol Zajecice 2113 Šimek Jan Jiskra Usti nad Orlici 2150 0
2010/2011 3 Sokol Zajecice 2113 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 0
2010/2011 1 Sokol Zajecice 2113 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2151 ½
2009/2010 10 ŠK Polymar Lípa B 2105 Jonáš Vlastimil Panda Veolia ARTCO RnK B 2089 ½
2009/2010 6 ŠK Polymar Lípa B 2105 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1886 1
2009/2010 5 ŠK Polymar Lípa B 2105 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1883 1
2009/2010 4 ŠK Polymar Lípa B 2105 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1915 1
2009/2010 3 ŠK Polymar Lípa B 2105 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 ½
2009/2010 1 ŠK Polymar Lípa B 2105 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2047 0
2009/2010 11 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 ½
2009/2010 10 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 0
2009/2010 9 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Kubečka David SK OAZA Praha 2270 ½
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Záhorbenský Jaroslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2140 ½
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2211 1
2009/2010 6 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2303 ½
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2190 1
2009/2010 4 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2135 ½
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2103 1
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Jareš Jiří Desko Liberec 1966 0
2009/2010 1 ŠK ZVU Engineering Lípa 2105 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2298 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Zaječice A 2115 Křena Bohuslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 1
2008/2009 10 TJ Sokol Zaječice A 2115 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2094 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Zaječice A 2115 Vala Filip ŠK Gordic Jihlava B 2057 0
2008/2009 8 TJ Sokol Zaječice A 2115 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1916 1
2008/2009 7 TJ Sokol Zaječice A 2115 Celý Jaroslav TJ Žďár n. Sázavou A 2060 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Zaječice A 2115 Šťastný Jan 2222 ŠK Polabiny B 2239 0
2008/2009 5 TJ Sokol Zaječice A 2115 Dvořák Libor SPgŠ+G Znojmo A 2123 1
2008/2009 4 TJ Sokol Zaječice A 2115 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2013 1
2008/2009 3 TJ Sokol Zaječice A 2115 Nový Martin Pila Ořechov A 2125 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Zaječice A 2115 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice A 2055 1
2008/2009 1 TJ Sokol Zaječice A 2115 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2234 ½
2008/2009 11 ŠK Lípa A 2115 Španko Pavel NIKI TJ Náchod C 1509 1
2008/2009 10 ŠK Lípa A 2115 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0
2008/2009 9 ŠK Lípa A 2115 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1992 1
2008/2009 8 ŠK Lípa A 2115 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 1
2008/2009 7 ŠK Lípa A 2115 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 ½
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2115 Kohout Jan Šachklub AD Jičín B 2025 1
2008/2009 5 ŠK Lípa A 2115 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2008/2009 4 ŠK Lípa A 2115 Bielavský Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2032 1
2008/2009 3 ŠK Lípa A 2115 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 0
2008/2009 2 ŠK Lípa A 2115 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1910 ½
2008/2009 1 ŠK Lípa A 2115 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 1759 1
2007/2008 11 ŠK Lípa 2093 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2273 ½
2007/2008 10 ŠK Lípa 2093 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 1
2007/2008 9 ŠK Lípa 2093 Velecký Viktor TJ Hronov 2041 0
2007/2008 8 ŠK Lípa 2093 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1880 1
2007/2008 7 ŠK Lípa 2093 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1921 ½
2007/2008 6 ŠK Lípa 2093 Laszewicz Pavel Slovan Broumov 0
2007/2008 5 ŠK Lípa 2093 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 ½
2007/2008 4 ŠK Lípa 2093 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové C 1904 1
2007/2008 3 ŠK Lípa 2093 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2081 1
2007/2008 2 ŠK Lípa 2093 Souček Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 1
2007/2008 1 ŠK Lípa 2093 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 ½
2007/2008 10 ŠK Lípa C 2093 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové n. Labem B 1756 1
2007/2008 9 ŠK Lípa C 2093 Baláž René TJ Lázně Bělohrad 2031 ½
2007/2008 8 ŠK Lípa C 2093 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1772 1
2007/2008 7 ŠK Lípa C 2093 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1903 ½
2007/2008 6 ŠK Lípa C 2093 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1751 1
2007/2008 5 ŠK Lípa C 2093 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1752 ½
2007/2008 4 ŠK Lípa C 2093 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 2001 1
2007/2008 3 ŠK Lípa C 2093 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1813 1
2007/2008 2 ŠK Lípa C 2093 Krám Jiří ŠK Lípa B 1882 1
2007/2008 1 ŠK Lípa C 2093 Čermák Miroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1739 1
2006/2007 11 ŠK Lípa C 2042 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 2049 1
2006/2007 10 ŠK Lípa C 2042 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1581 1
2006/2007 9 ŠK Lípa C 2042 Pištěk Marcel SK policie Valdice 1681 1
2006/2007 8 ŠK Lípa C 2042 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1946 1
2006/2007 7 ŠK Lípa C 2042 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov 1998 1
2006/2007 6 ŠK Lípa C 2042 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2099 ½
2006/2007 5 ŠK Lípa C 2042 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 2027 1
2006/2007 4 ŠK Lípa C 2042 Dytrych Pavel TJ Tatran Hostinné 1895 0
2006/2007 2 ŠK Lípa C 2042 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1965 1
2006/2007 1 ŠK Lípa C 2042 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1648 1
2006/2007 11 ŠK Lípa 2042 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové C 2101 0
2006/2007 10 ŠK Lípa 2042 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2153 1
2006/2007 9 ŠK Lípa 2042 Gogela Jan TJ Hronov 1884 1
2006/2007 8 ŠK Lípa 2042 Tejkal Lubomír ŠK AD Jičín 2144 1
2006/2007 7 ŠK Lípa 2042 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1972 ½
2006/2007 6 ŠK Lípa 2042 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 2027 0
2006/2007 5 ŠK Lípa 2042 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1983 0
2006/2007 3 ŠK Lípa 2042 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 1
2006/2007 2 ŠK Lípa 2042 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 1
2006/2007 1 ŠK Lípa 2042 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1936 1
2005/2006 11 ŠK Lípa D 2032 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1757 1
2005/2006 10 ŠK Lípa D 2032 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 ½
2005/2006 9 ŠK Lípa D 2032 Mráz Pavel SK policie Valdice 1713 1
2005/2006 8 ŠK Lípa D 2032 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1700 1
2005/2006 7 ŠK Lípa D 2032 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice B 1973 ½
2005/2006 6 ŠK Lípa D 2032 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1854 1
2005/2006 5 ŠK Lípa D 2032 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1820 0
2005/2006 4 ŠK Lípa D 2032 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1797 1
2005/2006 3 ŠK Lípa D 2032 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2000 1
2005/2006 2 ŠK Lípa D 2032 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2113 0
2005/2006 1 ŠK Lípa D 2032 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1787 1
2005/2006 11 ŠK Lípa A 2032 Macháček Luděk Slovan Broumov 1980 ½
2005/2006 10 ŠK Lípa A 2032 Fuchs František Sokol Náchod 2039 0
2005/2006 9 ŠK Lípa A 2032 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 0
2005/2006 8 ŠK Lípa A 2032 Zatloukal Václav Panda RWT Rychnov n.K. B 1953 1
2005/2006 7 ŠK Lípa A 2032 Portych Václav ŠK Lípa B 1851 1
2005/2006 6 ŠK Lípa A 2032 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 1
2005/2006 5 ŠK Lípa A 2032 Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkr. 2052 1
2005/2006 4 ŠK Lípa A 2032 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 ½
2005/2006 3 ŠK Lípa A 2032 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1922 1
2005/2006 2 ŠK Lípa A 2032 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 0
2005/2006 1 ŠK Lípa A 2032 Rozkovec Jiří ŠK Lípa C 1860 ½
2004/2005 11 ŠK Lípa A 2038 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2004/2005 10 ŠK Lípa A 2038 Soural Karel Sokol Náchod 2008 ½
2004/2005 9 ŠK Lípa A 2038 Klíma Miloš Panda Rychnov B 2012 ½
2004/2005 8 ŠK Lípa A 2038 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 1
2004/2005 7 ŠK Lípa A 2038 Miler Jiří Slovan Broumov 1932 0
2004/2005 6 ŠK Lípa A 2038 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2057 1
2004/2005 5 ŠK Lípa A 2038 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové 1894 1
2004/2005 4 ŠK Lípa A 2038 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1741 ½
2004/2005 3 ŠK Lípa A 2038 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1943 0
2004/2005 2 ŠK Lípa A 2038 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1823 1
2004/2005 1 ŠK Lípa A 2038 Němec Otakar Jiskra Hořice v P. 1962 1
2004/2005 11 ŠK Lípa C 2038 Synek Michael Baník Žacléř 1
2004/2005 10 ŠK Lípa C 2038 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1696 0
2004/2005 9 ŠK Lípa C 2038 Novotný Lubomír TJ Nová Paka B 1770 1
2004/2005 8 ŠK Lípa C 2038 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1804 0
2004/2005 7 ŠK Lípa C 2038 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1769 1
2004/2005 6 ŠK Lípa C 2038 Trojan Ondřej TJ Tatran Hostinné 1506 1
2004/2005 5 ŠK Lípa C 2038 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1983 1
2004/2005 3 ŠK Lípa C 2038 Paroulek Pavel TJ Jiskra Hořice B 1574 1
2004/2005 2 ŠK Lípa C 2038 Mrázek Vladimír J.RMSK Nový Bydžov 1826 1
2003/2004 11 ŠK Lípa D 2025 Bém David TJ Dvůr Králové "B" 1704 ½
2003/2004 10 ŠK Lípa D 2025 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 ½
2003/2004 9 ŠK Lípa D 2025 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 1
2003/2004 8 ŠK Lípa D 2025 Dousek Otakar Jiskra Hořice B 1857 1
2003/2004 7 ŠK Lípa D 2025 Stejskal Marcel Sokol Nová Paka "B" 1583 1
2003/2004 6 ŠK Lípa D 2025 Volman Václav TJ Lomnice n.P. "B" 1771 1
2003/2004 5 ŠK Lípa D 2025 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1857 1
2003/2004 4 ŠK Lípa D 2025 Pohorský Pavel ŠK Lípa C 1984 ½
2003/2004 3 ŠK Lípa D 2025 Pražák Pavel Sokol Hradec Králové "B" 1787 ½
2003/2004 2 ŠK Lípa D 2025 Kořínek Pavel Lázně Bělohrad 1798 1
2003/2004 13 ŠK Lípa A Roj Miroslav Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 12 ŠK Lípa A Kacafírek Miroslav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 11 ŠK Lípa A Novotný Lubomír Sokol Nová Paka 1
2003/2004 10 ŠK Lípa A Neubauer Vilém DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 9 ŠK Lípa A Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 1
2003/2004 8 ŠK Lípa A Michel Ladislav Sokol Náchod 1
2003/2004 7 ŠK Lípa A 2025 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem 1704 0
2003/2004 6 ŠK Lípa A 2025 Miler Jiří Slovan Broumov 1928 1
2003/2004 5 ŠK Lípa A 2025 Klíma Miloš Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2000 ½
2003/2004 4 ŠK Lípa A 2025 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1900 1
2003/2004 2 ŠK Lípa A 2025 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1973 0