Hráč Bartošová Lucie

Bartošová Lucie

User Pic
Jméno: Bartošová Lucie
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1904
Elo mezinárodní: 1892
ID: 19078
FIDE ID: 327018
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK při DDM Litomyšl 1895 1904 Bouška Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1798 1861 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK při DDM Litomyšl 1900 1915 Malivánek Jiří Sokol Zaječice 2108 2091 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK při DDM Litomyšl 1909 1915 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 1939 1938 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK při DDM Litomyšl 1897 1913 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř B 1984 1975 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK při DDM Litomyšl 1905 1913 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1599 1645 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK při DDM Litomyšl 1905 1913 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1868 1877 0 soutěž
2018/2019 11 SK pri DDM Litomysl 1904 1898 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1955 1934 ½ soutěž
2018/2019 10 SK pri DDM Litomysl 1902 1898 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1863 1863 ½ soutěž
2018/2019 9 SK pri DDM Litomysl 1902 1898 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1609 1600 1 soutěž
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 1885 1898 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1814 1834 1 soutěž
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 1885 1898 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1844 1854 1 soutěž
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 1890 1898 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1708 1722 ½ soutěž
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1894 1898 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1734 1720 ½ soutěž
2018/2019 1 SK pri DDM Litomysl 1884 1898 Novotný Tomáš TJ CHS Chotebor B 1900 1881 1 soutěž
2017/2018 10 SK pri DDM Litomysl 1877 1900 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1749 1703 1 soutěž
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 1888 1900 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1837 1834 0 soutěž
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1884 1900 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2051 2017 ½ soutěž
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 1877 1900 Krys Jaromír TJ SO Chrudim 2019 2021 ½ soutěž
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 1877 1900 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny E 1733 1717 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1881 1878 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Svítil Radek SK Rapid Pardubice C 1794 1757 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Komárek David TJ SO Chrudim 2159 2144 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1410 1393 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 1830 1825 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička B 2002 2003 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 2165 2069 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1923 1909 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 Švub Jan TJ Lanškroun 1920 1931 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1881 1898 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1818 1805 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1867 1849 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1833 1797 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1878 1922 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1898 1875 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová 1890 1898 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1857 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1889 1893 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř A 2129 2126 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Švub Jan TJ Lanškroun 1933 1938 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Jelínek Milan Sokol Zaječice 1996 1950 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2009 2008 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1896 1905 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 1950 1964 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1918 1896 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1878 1868 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2218 2252 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 Kotva Milan TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1883 1870 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1878 1868 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2015 2019 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2086 2080 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2052 2040 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2218 2252 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1833 1840 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Solil Roman TJ Lanškroun 1962 1993 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1703 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná 1648 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Verdiyan Bagrat ŠO K a.s. Kunvald ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Glembek Bohumír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1741 1734 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1959 2012 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1731 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Veselý Emanuel Rapid Pardubice C 1927 1907 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2018 2031 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1846 1869 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2026 2006 0 soutěž
2010/2011 11 Jiskra Litomysl 1961 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2183 0 soutěž
2010/2011 10 Jiskra Litomysl 1961 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1973 1 soutěž
2010/2011 9 Jiskra Litomysl 1961 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2196 0 soutěž
2010/2011 8 Jiskra Litomysl 1961 Komárek David SK Chrudim 2154 ½ soutěž
2010/2011 7 Jiskra Litomysl 1961 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2136 ½ soutěž
2010/2011 6 Jiskra Litomysl 1961 Pavliš Jaromír SK Caissa Trebic B 2055 ½ soutěž
2010/2011 5 Jiskra Litomysl 1961 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½ soutěž
2010/2011 4 Jiskra Litomysl 1961 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2220 ½ soutěž
2010/2011 3 Jiskra Litomysl 1961 Řezníček Jan SK Vysoke Myto 2185 0 soutěž
2010/2011 2 Jiskra Litomysl 1961 Mareš Petr Jiskra Usti nad Orlici 2008 ½ soutěž
2010/2011 1 Jiskra Litomysl 1961 Sedláček Oldřich SK Caissa Trebic A 2289 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1920 Kubeš Adam ŠK Svitavy C"" 1250 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1920 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička D"" 1000 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1920 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1557 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1996 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov 2016 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "B" 2240 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Petruška Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2008 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Donnert Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2148 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 1920 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2112 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1923 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Kajínek Karel CHS Chotěboř 1797 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1887 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 2046 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Hon Jiří Synpo Pardubice 1966 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1774 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Litomyšl 1884 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1884 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1800 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Petruň Milan TJ Lanškroun 1719 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Ždímal Petr ŠO Chrudim B 1707 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1999 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1865 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Maceška Bohumír SK Žamberk 1859 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Krmenčík Roman SYNPO Pardubice 1908 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 1758 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1755 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 2105 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 2029 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2059 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1914 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Maisnar Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1834 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Mazura Miloš SK Žamberk 1890 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Litomyšl 1725 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1901 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1921 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Kastner Oldřich Štefanydes Polička 2177 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2078 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Hon Jiří Eurokomplex Pardubice 1929 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Linhart Zbyněk TJ + DDM Chrudim B 1914 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Kylar Pavel Spartak OEZ Letohrad 1842 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 1723 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1874 ½ soutěž
2004/2005 11 Loko Ceska Trebova 1562 Zívr Martin Jiskra Horice 1 soutěž
2004/2005 10 Loko Ceska Trebova 1562 Prokopová Jiřina Jis. RMKS N.Bydzov 1 soutěž
2004/2005 9 Loko Ceska Trebova 1562 Kůs Martin TJ DDM Chrudim 1571 1 soutěž
2004/2005 8 Loko Ceska Trebova 1562 Brož David Jiskra Havl.Brod B 1320 1 soutěž
2004/2005 7 Loko Ceska Trebova 1562 Hlaváčková Jana SS Brno Vinohrady 1 soutěž
2004/2005 6 Loko Ceska Trebova 1562 Ševčík Jaromír TJ Sokol Jedovnice 0 soutěž
2004/2005 5 Loko Ceska Trebova 1562 Sabolová Gabriela DDM Karosa V.Myto 1250 ½ soutěž
2004/2005 4 Loko Ceska Trebova 1562 Dvořák David Sokol Hradec Kral. 1411 ½ soutěž
2004/2005 3 Loko Ceska Trebova 1562 Horníček Jan Panda Aqua Rychnov 1347 1 soutěž
2004/2005 2 Loko Ceska Trebova 1562 Zavadil Petr TJ Zdas Zdar/Sazav 1 soutěž
2004/2005 1 Loko Ceska Trebova 1562 Horký Aleš TJ Namest/Oslavou 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1562 Weis Ladislav Spartak Choceň 1808 ½ soutěž
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1562 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 ½ soutěž
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1562 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 1 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1562 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1783 1 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1562 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1589 ½ soutěž
2004/2005 6 Jiskra Litomyšl 1562 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1562 Dungl Petr SK Žamberk B 1810 ½ soutěž
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1562 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1526 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1562 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1729 1 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1562 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1797 ½ soutěž
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1562 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0 soutěž