Hráč Jirsa Lukáš

Jirsa Lukáš

User Pic
Jméno: Jirsa Lukáš
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2014
ID: 15911
FIDE ID: 331422
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha B 2014 2003 Růžička Zdeněk ŠK Loko Praha A 2194 2191 ½
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha B 2014 2003 Špaček Michal GROP - B 1990 2016 0
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha B 2014 2003 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 1974 1988 ½
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha E 2014 2003 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 ½
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha E 2014 2003 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1932 1957 ½
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha E 2014 2003 Döring Robert ŠO Praga Praha A 2167 2159 ½
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha E 2014 2003 Mašek Jan Dukla D 1883 1879 ½
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 2014 2003 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1850 1853 0
2018/2019 6 SK pri DDM Litomysl 2005 2003 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1983 1983 1
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 2010 2018 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1831 1784 ½
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 2025 2018 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1848 1836 0
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha C 2014 2003 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2156 2161 0
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 ½
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov D 1972 1983 ½
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1784 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1597 1
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1912 ½
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Rylek Milan DDM Praha 6 C 0 1725 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha F 2014 2003 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1706 1588 1
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 2031 2018 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 2000 2011 0
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 2025 2018 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1875 1768 1
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 2020 2018 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1872 1875 1
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 2020 2018 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1979 1968 ½
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 2025 2018 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1882 1866 1
2017/2018 1 SK pri DDM Litomysl 2014 2014 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1967 1938 ½
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2048 2055 ½
2016/2017 9 TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 1
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici B 1926 1920 ½
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 1
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1984 1983 0
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 ½
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 0
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Pick Štěpán TJ Pankrác F 2046 2052 ½
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Šplíchal Petr Unichess F 1968 1980 0
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 0
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha E 2003 2020 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 0
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha C 2003 2020 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1954 1961 1
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha C 2003 2020 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2048 2037 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 1
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy 1815 1902 ½
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 ½
2015/2016 5 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Mikyska Kamil Proplast Česká Třebová 1883 1898 1
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 1
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2020 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1887 1894 1
2014/2015 11 Bohemians Praha E 2018 2021 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1893 1882 1
2014/2015 10 Bohemians Praha E 2018 2021 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1966 1955 ½
2014/2015 9 Bohemians Praha E 2018 2021 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1892 1
2014/2015 8 Bohemians Praha E 2018 2021 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 1
2014/2015 7 Bohemians Praha E 2018 2021 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 0
2014/2015 5 Bohemians Praha E 2018 2021 Boleslav Petr GROP D 2075 2026 ½
2014/2015 4 Bohemians Praha E 2018 2021 Kopta Pavel Sokol Kobylisy D 2283 2275 0
2014/2015 3 Bohemians Praha E 2018 2021 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 1
2014/2015 2 Bohemians Praha E 2018 2021 Lesage Milan Sokol Vršovice D 1931 1939 0
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 0
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 0
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice C 1775 1848 1
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 1944 1897 1
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 ½
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř A 2200 2159 0
2013/2014 11 Bohemians Praha E 1999 1985 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy C 2103 2075 ½
2013/2014 10 Bohemians Praha E 1999 1985 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1828 ½
2013/2014 9 Bohemians Praha E 1999 1985 Davídek Bohuslav SK Loko Praha D 1849 1
2013/2014 8 Bohemians Praha E 1999 1985 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice C 2136 2137 ½
2013/2014 7 Bohemians Praha E 1999 1985 Pinkas Jiří SK Motorlet Praha A 1899 1
2013/2014 5 Bohemians Praha E 1999 1985 Řehák Jiří USK Praha B 1855 1847 1
2013/2014 4 Bohemians Praha E 1999 1985 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2047 2100 0
2013/2014 3 Bohemians Praha E 1999 1985 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2018 1975 ½
2013/2014 2 Bohemians Praha E 1999 1985 Lexa Václav Sokol Praha-Vršovice E 1893 1
2013/2014 1 Bohemians Praha E 1999 1985 Kočí Martin Stavby mostů Praha B 1814 1844 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2049 2045 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 1
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 ½
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 1
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 1999 1985 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 ½
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1940 1947 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1846 1898 0
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 1
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1993 1995 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 Veselý Emanuel ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 1
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 ½
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřmanův Městec 1885 1913 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 ½
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1801 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2026 2030 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1971 1946 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1658 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1985 0
2010/2011 11 Jiskra Litomysl 1999 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 1
2010/2011 6 Jiskra Litomysl 1999 Huňáček Jaroslav SK Caissa Trebic B 1844 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2007 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1875 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2007 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1964 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 2001 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov 2070 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2223 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Hájek Lukáš TJ SOKOL Zaječice 2120 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Pakosta Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2126 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou 2102 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2097 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2164 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 2007 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Kohoutek Tomáš TJ ŠO a DDM Chrudim B 1834 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Fiala Milan CHS Chotěboř 1847 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1896 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1880 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Müller Petr Synpo Pardubice 2005 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Litomyšl 1962 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1956 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Culek Karel ŠO Chrudim B 1829 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1819 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1884 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Müller Petr SYNPO Pardubice 1929 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 ½
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1779 ½
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1852 1
2006/2007 9 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 0
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 ½
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2065 0
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Papáček Miloš SK Žamberk 1920 0
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Vodička Pavel KONTAX Pardubice 2018 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Litomyšl 1984 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1895 ½
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Vodička Pavel Kavárna Evropa Pardubice 1983 0
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1842 1
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 ½
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 0
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2038 0
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Daněk Pavel Eurokomplex Pardubice 1967 ½
2005/2006 3 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 0
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Kameník David Spartak OEZ Letohrad 1810 1
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 1885 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 ½
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1809 Kučera Jan Spartak Choceň 1887 1
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1809 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 1
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1809 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 1
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1809 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 1
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1809 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1807 ½
2004/2005 6 Jiskra Litomyšl 1809 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1924 0
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1809 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 ½
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1809 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1929 ½
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1809 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1799 ½
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1809 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1854 1
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1809 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1778 1
2003/2004 11 Jiskra Litomyšl 1710 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1
2003/2004 9 Jiskra Litomyšl 1710 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1653 ½
2003/2004 8 Jiskra Litomyšl 1710 Marek Karel Štefanydes Polička C 1482 1
2003/2004 5 Jiskra Litomyšl 1710 Mazura Miloš SK Žamberk B 2001 0
2003/2004 4 Jiskra Litomyšl 1710 Toman Aleš TJ Jablonné nad Orlicí 1704 ½
2003/2004 3 Jiskra Litomyšl 1710 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 1
2003/2004 2 Jiskra Litomyšl 1710 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1856 ½
2003/2004 1 Jiskra Litomyšl 1710 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 ½