Hráč Němec Pavel

Němec Pavel

User Pic
Jméno: Němec Pavel
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2201
Elo mezinárodní: 2207
ID: 126
FIDE ID: 301965
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim 2207 2201 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2177 2183 0
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim 2207 2201 Vařejčko Josef 2222 ŠK Polabiny C 2255 2239 ½
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim 2209 2201 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2132 2131 ½
2018/2019 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2194 2226 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2093 2090 ½
2018/2019 4 TJ Slavia Hradec Kralove 2239 2218 Schula Michal TJ Neratovice 2283 2311 ½
2018/2019 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2217 2218 Muroň Miroslav SO TJ Dukla Praha 2211 2207 ½
2018/2019 1 TJ Slavia Hradec Kralove 2221 2218 Říha Vojtěch 2222 SK Polabiny 2174 2186 ½
2018/2019 5 Sokol Zajecice 2232 2226 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 1967 1946 ½
2018/2019 3 Sokol Zajecice 2217 2218 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2210 2204 ½
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 2194 2226 Fišar Josef Caissa Pivovar Dalesice 2113 2090 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 2194 2226 Dittrich Pavel TJ Namest n/Oslavou 2213 2228 1
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 2209 2226 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2124 2082 0
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 2209 2226 Hora Milan Sokol Kolin 2128 2152 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2232 2226 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutna Hora 2226 2229 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 2232 2226 Maslíková Veronika Moravska Slavia Brno B 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 2239 2218 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2080 2055 ½
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 2239 2218 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2069 2071 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2217 2218 Jacko Vladimír OREL Orechov 2324 0 1
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 2217 2218 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2189 2180 1
2018/2019 1 TJ SO Chrudim 2221 2218 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2143 2174 ½
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2226 2210 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2204 2191 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2209 2226 Hurt Lukáš SK Usti nad Orlici B 2095 2084 1
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 2213 2210 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2032 2049 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 2212 2210 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2073 2067 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 2212 2210 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2126 2113 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2226 2210 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2097 2051 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2226 2210 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1996 1920 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2217 2215 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 2092 2054 1
2017/2018 11 TJ Slavia Hradec Kralove 2223 2210 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2134 2132 ½
2017/2018 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2226 2210 Vaněk Petr SK Sokol Vysehrad 2067 2072 ½
2017/2018 2 TJ Slavia Hradec Kralove 2226 2210 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2166 2168 1
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2226 2210 Jirásek Pavel SK Lipa 2300 2285 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2213 2210 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2298 2278 ½
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2213 2210 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2162 2157 1
2017/2018 7 SK Vysoke Myto 2212 2210 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2319 2326 ½
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 2212 2210 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny C 2375 0 ½
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2226 2210 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2229 2223 ½
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2226 2210 Prandstetter Eduard Eurobit 2220 2221 0
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2226 2210 Výprachtický David TJ CHS Chotebor 2282 2259 0
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 2226 2210 Mejzlík Vojtěch TJ Namest n/Oslavou 2173 2184 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto 2217 2215 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2136 2138 ½
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 2214 2241 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice C 1617 1552 1
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 2214 2241 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 1
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 2214 2241 Makeš Martin SK Bohemia Pardubice 2027 1979 1
2016/2017 8 TJ SO Chrudim 2214 2241 SK Usti nad Orlici B 1
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 2214 2241 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomysl 1804 1820 1
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 2214 2241 Žídek Jan Sokol Zajecice 1505 1497 1
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 2214 2241 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1854 1849 1
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 2214 2241 Cach Jakub 2222 SK Polabiny D 1974 1993 ½
2016/2017 3 TJ SO Chrudim 2214 2241 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1959 1971 1
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 2214 2241 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1752 1765 1
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 2214 2241 Bartoš Karel SK Svitavy 1790 1796 1
2016/2017 10 SK Vysoke Myto 2214 2241 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 2214 2241 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto 2214 2241 Fiedler Bedřich SK Lipa 2122 2125 1
2016/2017 7 SK Vysoke Myto 2214 2241 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2144 2118 ½
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 2214 2241 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2150 2146 ½
2016/2017 5 SK Vysoke Myto 2214 2241 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 2214 2241 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 1
2016/2017 3 SK Vysoke Myto 2214 2241 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 0
2016/2017 2 SK Vysoke Myto 2214 2241 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2063 2068 1
2016/2017 1 SK Vysoke Myto 2214 2241 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 1
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 0
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 ½
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 ½
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 0
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Marečková Martina Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 ½
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2077 2023 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 0
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 2214 2241 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 1
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 0
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Lakatoš Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2102 1
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 ½
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 0
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 0
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Sluka Radek Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 0
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Mikulčík Ladislav ŠK Zlín „A“ 2245 2198 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2265 2265 Goluch Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2204 1
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1937 2011 1
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 1
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2190 2174 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 1
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2062 2058 0
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 1
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2173 2172 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 1
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 2228 2231 Jelínek Milan Sokol Zaječice 1999 1940 0
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 2228 2231 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2230 2222 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2281 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno “A“ 2250 2293 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 ½
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2277 2280 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2228 2231 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Kačírek Petr Region Panda Rychnov n. K. 2278 2278 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Schula Michal ŠK AD Jičín B 2274 2269 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 1
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny C 2212 2240 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 0
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2115 2114 1
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 ½
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2220 2221 1
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C 2163 2150 0
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 ½
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Kačírek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 2294 2294 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2094 2093 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 ½
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Cerha Michal TJ Náchod 2082 2064 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2211 2216 Kracík Tomáš Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 1
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 1
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 1
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2308 2295 0
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2411 2385 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2359 2362 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2211 2216 Kraus Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 0
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno A 2099 2123 0
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2245 2255 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2130 2132 ½
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2184 2185 0
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2240 2245 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 ½
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 1
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 1
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 1
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2026 2030 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 1
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Vorobyov Yrij ŠK Bohemia Pardubice 2155 2234 0
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 ½
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2011 ½
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 ½
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 1
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 1
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto "B" 2046 ½
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2240 ½
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1889 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Solil Roman TJ Lanškroun 1999 ½
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 ½
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 2255 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 1
2010/2011 11 SK Chrudim 2255 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 1
2010/2011 10 SK Chrudim 2255 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 1
2010/2011 9 SK Chrudim 2255 Lednický Martin SK Caissa Trebic B 2233 0
2010/2011 8 SK Chrudim 2255 Škeřík Karel Jiskra Litomysl 2053 1
2010/2011 7 SK Chrudim 2255 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 ½
2010/2011 6 SK Chrudim 2255 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 1
2010/2011 5 SK Chrudim 2255 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 0
2010/2011 4 SK Chrudim 2255 Píza Vlastimil SK Caissa Trebic A 2264 1
2010/2011 3 SK Chrudim 2255 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 0
2010/2011 2 SK Chrudim 2255 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 1 SK Chrudim 2255 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 0
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2259 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2413 0
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2259 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 ½
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2259 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2479 ½
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2259 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 ½
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2259 Balín Jan ŠK Teplice 2328 ½
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2259 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 0
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2259 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 ½
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2259 Roško Luboš ŠK Sokol Vyšehrad 2313 0
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2259 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 ½
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2259 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2495 ½
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 1
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Göth Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2128 1
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Lička Vlastimil Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 ½
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2178 1
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2243 0
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov 1897 1
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2309 ½
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Hájek Jiří TJ SOKOL Zaječice 2178 ½
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou 2143 ½
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2234 Bartoš Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2203 ½
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2234 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2209 ½
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2234 Bednář Marcel Holdia DP Praha B 2210 1
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2234 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2273 1
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2234 Falout Luboš Sokol Plzeň - Letná 2210 1
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2234 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2084 1
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2234 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 ½
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2234 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 0
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2234 Vokoun Jan TJ Pankrác 2221 ½
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2234 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2259 0
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2234 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2234 Efler David 2222 ŠK Polabiny B 2222 1
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2234 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2043 1
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2234 Dvořák Libor SPgŠ+G Znojmo A 2123 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2234 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč A 2005 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2234 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč B 2065 1
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2234 Vala Filip ŠK Gordic Jihlava B 2057 ½
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2234 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 1
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2234 Švihel Karel ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2028 ½
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2234 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2012 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2234 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár n. Sázavou A 2114 1
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2234 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice A 2115 ½
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2267 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2225 ½
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2267 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B"" 2210 1
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2267 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2222 0
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2267 Vokoun Jan TJ Pankrác 2217 ½
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2267 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 1993 1
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2267 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2238 1
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2267 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2324 ½
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2267 Ptáček Luboš TJ Sokol Zaječice 2066 0
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2267 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2173 ½
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2267 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2277 ½
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2267 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2232 0
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY B 2267 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2103 0
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2267 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2086 1
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY B 2267 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV A 2243 0
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2267 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2085 1
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2267 Sedláček Oldřich ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2256 0
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY B 2267 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2150 1
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2267 Jurka Miroslav BYDO ZAKŘANY A 2325 ½
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2267 Krondráf Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2177 ½
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2267 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2172 1
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY B 2267 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2221 1
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY B 2267 Hájek Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2121 ½
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2256 Blümel Otto Biomedica Říčany 2270 ½
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2256 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 0
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2256 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 ½
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2256 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 1
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2256 Schula Michal TJ Pankrác B 2230 ½
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2256 Vojta Tomáš TRW Autoelektronika Vlašim 2331 1
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2256 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2382 ½
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2256 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem 2387 0
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2256 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 0
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2256 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2211 1
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2256 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 0
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2256 Znamenáček Květoslav Bohemians Praha 2277 ½
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2256 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 ½
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2256 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2382 ½
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2256 Petr Jan TJ Pankrác 2219 ½
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2256 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2298 1
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2256 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2457 0
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2256 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2207 1
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2256 Londýn Radek ŠK ČSOB 2268 ½
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2256 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2254 0
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2256 Fajman Petr ŠK Dům armády Praha 2271 1
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2256 Freisler Pavel Holdia DP Praha 2309 ½
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2270 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 0
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2270 Nun Jiří Slavia Hradec Kr. 2376 0
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2270 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2319 ½
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2270 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 0
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2270 Šimáček Pavel Novoborský ŠK 2463 0
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2270 Palek Miroslav Sokol Plzeň I C 2310 ½
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2270 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 0
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2270 Moravec Michal Sokol Kolín 2269 ½
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2270 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2333 ½
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2270 Voloshin Leonid ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 1
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2270 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2367 0
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2270 Voříšek Jaroslav Bohemians "A" 2232 1
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2270 Petr Jan TJ Pankrác "A" 2196 ½
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2270 Špírek Adam Loko Most 2056 0
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2270 Hašpl Miroslav Sokol Vyšehrad "C" 2105 ½
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2270 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 1
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2270 Vozka Pavel ŠK ČSOB "A" 2231 1
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2270 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP B 2137 ½
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2270 Kořínek Ondřej Sl.Hrad.Králové 2195 ½
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2270 Příborský Marek Sokol Plzeň I "B" 2107 ½
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 2270 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 ½
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 2270 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 1
2003/2004 5 Slavia Hr.Králové 2324 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 0
2003/2004 4 Slavia Hr.Králové 2324 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 ½
2003/2004 3 Slavia Hr.Králové 2324 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2455 0
2003/2004 2 Slavia Hr.Králové 2324 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 ½
2003/2004 1 Slavia Hr.Králové 2324 Polák Tomáš Hagemann Opava 2482 0
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2324 Plešek Jiří TJ Pankrác 2203 1
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2324 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2319 ½
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2324 Špaček Petr TJ Slávie Turnov 2373 0
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2324 Řehořek Martin ŠK ČSOB A 2254 ½
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2324 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2249 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2324 Stluka Petr Sokol Kolín B 2224 ½
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2324 Fajman Petr ŠK Dům armády 2253 0