Hráč Kotva Milan

Kotva Milan

User Pic
Jméno: Kotva Milan
Oddíl: ŠK Svitavy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 1951
ID: 931
FIDE ID: 322148
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK Svitavy C 1951 1927 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova B 1800 1815 1
2018/2019 3 SK Svitavy C 1937 1927 Vojanec Hynek SO Hlinsko C 1660 1688 1
2018/2019 1 SK Svitavy C 1945 1927 Maděra Stanislav SK Svitavy B 1675 1693 1
2018/2019 4 SK Svitavy 1951 1927 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1843 1840 1
2018/2019 3 SK Svitavy 1937 1927 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2089 2088 1
2018/2019 2 SK Svitavy 1937 1927 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1791 1786 1
2018/2019 1 SK Svitavy 1945 1927 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1894 1846 0
2017/2018 11 SK Svitavy 1893 1949 Solil Roman TJ Lanskroun B 2003 1953 0
2017/2018 10 SK Svitavy 1917 1949 Krátký Josef TJ Slovan Moravska Trebova 2066 2061 0
2017/2018 8 SK Svitavy 1931 1949 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1749 1721 1
2017/2018 7 SK Svitavy 1948 1949 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici D 2118 2077 0
2017/2018 6 SK Svitavy 1948 1949 Wiesinger Wolfgang SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1979 1979 0
2017/2018 5 SK Svitavy 1917 1949 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1990 1952 0
2017/2018 4 SK Svitavy 1917 1949 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici C 2011 1986 ½
2017/2018 3 SK Svitavy 1917 1949 Filip Libor SK Dolni Cermna 1837 1839 0
2017/2018 2 SK Svitavy 1917 1949 Čižinský Petr Proplast Ceska Trebova 2198 2212 0
2017/2018 1 SK Svitavy 1987 1984 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1785 1835 1
2017/2018 9 SK Svitavy B 1917 1949 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova B 1513 1523 1
2017/2018 8 SK Svitavy B 1931 1949 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka E 1983 1975 0
2017/2018 7 SK Svitavy B 1931 1949 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka D 1912 1912 0
2017/2018 6 SK Svitavy B 1948 1949 Kučera Jan SK Chocen 1923 1922 0
2017/2018 4 SK Svitavy B 1917 1949 Pilný Jaroslav TJ Lanskroun C 1450 1461 1
2017/2018 3 SK Svitavy B 1917 1949 Smola Jan SK Usti nad Orlici E 1818 1808 1
2017/2018 2 SK Svitavy B 1917 1949 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1834 1860 0
2017/2018 1 SK Svitavy B 1987 1984 Meleško Andrij Sokol Mestecko Trnavka 1911 1907 1
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 1948 1949 Starý Lukáš SK Bohemia Pardubice 1872 1876 1
2016/2017 11 SK Svitavy 1992 2026 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 1992 0
2016/2017 10 SK Svitavy 1992 2026 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½
2016/2017 9 SK Svitavy 1992 2026 Daniel Martin TJ Jiskra Litomysl 2049 2065 1
2016/2017 8 SK Svitavy 1992 2026 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2088 2079 1
2016/2017 7 SK Svitavy 1992 2026 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2016/2017 6 SK Svitavy 1992 2026 Kourek Josef 2222 SK Polabiny D 2017 2074 0
2016/2017 5 SK Svitavy 1992 2026 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 1
2016/2017 4 SK Svitavy 1992 2026 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2130 2116 1
2016/2017 2 SK Svitavy 1992 2026 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice C 1915 1897 0
2016/2017 1 SK Svitavy 1992 2026 Říha Vojtěch TJ SO Chrudim 1904 1923 0
2016/2017 9 TJ Lanskroun 1992 2026 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1999 1958 1
2016/2017 5 TJ Lanskroun 1992 2026 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici 1926 1920 ½
2016/2017 2 TJ Lanskroun 1992 2026 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2007 2034 ½
2015/2016 11 ŠK Svitavy B 1992 2026 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 1
2015/2016 10 ŠK Svitavy B 1992 2026 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1879 1853 1
2015/2016 9 ŠK Svitavy B 1992 2026 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice 1845 1874 1
2015/2016 8 ŠK Svitavy B 1992 2026 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1836 1813 1
2015/2016 7 ŠK Svitavy B 1992 2026 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1745 1771 1
2015/2016 6 ŠK Svitavy B 1992 2026 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1869 1905 1
2015/2016 5 ŠK Svitavy B 1992 2026 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 1
2015/2016 4 ŠK Svitavy B 1992 2026 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1900 1925 1
2015/2016 3 ŠK Svitavy B 1992 2026 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 ½
2015/2016 2 ŠK Svitavy B 1992 2026 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 1
2015/2016 1 ŠK Svitavy B 1992 2026 Keprta Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1913 1940 ½
2015/2016 11 ŠK Svitavy 1992 2026 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 0
2015/2016 10 ŠK Svitavy 1992 2026 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 0
2015/2016 9 ŠK Svitavy 1992 2026 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 0
2015/2016 8 ŠK Svitavy 1992 2026 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 ½
2015/2016 7 ŠK Svitavy 1992 2026 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 1
2015/2016 6 ŠK Svitavy 1992 2026 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2183 2211 0
2015/2016 5 ŠK Svitavy 1992 2026 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½
2015/2016 4 ŠK Svitavy 1992 2026 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 0
2015/2016 3 ŠK Svitavy 1992 2026 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1996 1963 1
2015/2016 2 ŠK Svitavy 1992 2026 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2337 2337 0
2015/2016 1 ŠK Svitavy 1992 2026 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 1
2014/2015 11 ŠK Svitavy 2069 2068 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1878 1922 1
2014/2015 10 ŠK Svitavy 2069 2068 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 1
2014/2015 9 ŠK Svitavy 2069 2068 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1716 1766 1
2014/2015 8 ŠK Svitavy 2069 2068 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 1
2014/2015 7 ŠK Svitavy 2069 2068 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 ½
2014/2015 6 ŠK Svitavy 2069 2068 Solil Roman TJ Lanškroun B 1978 1986 1
2014/2015 5 ŠK Svitavy 2069 2068 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 1
2014/2015 4 ŠK Svitavy 2069 2068 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 1
2014/2015 3 ŠK Svitavy 2069 2068 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1901 1916 ½
2014/2015 2 ŠK Svitavy 2069 2068 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl B 2007 2013 1
2014/2015 1 ŠK Svitavy 2069 2068 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 0
2014/2015 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 1
2014/2015 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 0
2014/2015 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2266 2284 ½
2014/2015 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2232 2232 1
2014/2015 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1
2014/2015 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 0
2014/2015 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 0
2014/2015 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2159 2211 0
2014/2015 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 1
2013/2014 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1896 1905 1
2013/2014 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1816 1867 1
2013/2014 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 1
2013/2014 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1773 1815 1
2013/2014 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1721 1
2013/2014 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1846 1862 ½
2013/2014 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 1
2013/2014 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Solil Roman TJ Lanškroun B 1995 2007 1
2013/2014 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 1
2013/2014 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk B 1874 1865 1
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 0
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 ½
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 0
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1939 1947 1
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 0
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 1
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 1
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 0
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 ½
2012/2013 11 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 1
2012/2013 10 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2218 2252 0
2012/2013 9 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2269 2252 0
2012/2013 8 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 1
2012/2013 7 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1863 1
2012/2013 6 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 1
2012/2013 5 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 1
2012/2013 4 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Černý Karel TJ Jablonné n/O. 2094 2049 1
2012/2013 3 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1918 1896 1
2012/2013 1 TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 1946 1957 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1920 1931 1
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 1946 1957 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1697 1754 1
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 1946 1957 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 1
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 1946 1957 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1984 1963 0
2011/2012 11 ŠK Svitavy 1946 1985 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 0
2011/2012 10 ŠK Svitavy 1946 1985 Kameník David Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 0
2011/2012 9 ŠK Svitavy 1946 1985 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 1
2011/2012 8 ŠK Svitavy 1946 1985 Glöckner Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1899 1892 ½
2011/2012 7 ŠK Svitavy 1946 1985 Lacko Dušan ŠO K a.s. Kunvald 1792 1
2011/2012 6 ŠK Svitavy 1946 1985 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1833 1840 1
2011/2012 5 ŠK Svitavy 1946 1985 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 ½
2011/2012 4 ŠK Svitavy 1946 1985 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 1
2011/2012 3 ŠK Svitavy 1946 1985 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1866 1
2011/2012 1 ŠK Svitavy 1946 1985 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná 1795 0
2011/2012 11 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 0
2011/2012 10 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2279 2264 0
2011/2012 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2149 2150 ½
2011/2012 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 1
2011/2012 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Jelínek Milan ŠK Vysoké Mýto C 2069 1984 1
2011/2012 6 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 0
2011/2012 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 ½
2011/2012 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 0
2011/2012 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 0
2011/2012 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 0
2011/2012 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 Kastner Oldřich Rapid Pardubice C 2137 2134 0
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 0
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Janeček František TJ Spartak OEZ Letohrad 1803 0
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Jelínek Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 2072 0
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 0
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2240 0
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2155 1
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Solil Roman TJ Lanškroun 1999 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny "C" 2091 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2136 1
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 ½
2010/2011 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 0
2010/2011 10 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 0
2010/2011 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 0
2010/2011 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1930 1
2010/2011 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 1
2010/2011 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1803 1
2010/2011 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 0
2010/2011 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk "B" 1972 ½
2010/2011 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 0
2010/2011 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 1
2010/2011 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2066 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1658 1
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 0
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 0
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1891 1
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C"" 1624 0
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Petruň Milan TJ Lanškroun 1929 1
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 1
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D"" 1728 1
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 2063 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 1
2009/2010 11 ŠK Svitavy 2063 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 1
2009/2010 10 ŠK Svitavy 2063 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½
2009/2010 9 ŠK Svitavy 2063 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0
2009/2010 8 ŠK Svitavy 2063 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1933 0
2009/2010 7 ŠK Svitavy 2063 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 1
2009/2010 6 ŠK Svitavy 2063 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk A"" 2051 ½
2009/2010 5 ŠK Svitavy 2063 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2001 1
2009/2010 4 ŠK Svitavy 2063 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 1
2009/2010 3 ŠK Svitavy 2063 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 1
2009/2010 2 ŠK Svitavy 2063 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 1
2009/2010 1 ŠK Svitavy 2063 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1692 1
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 0
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1861 1
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Pekař Václav ŠK Svitavy A 1983 1
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1667 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2146 1
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 2020 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1787 1
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 1
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 1
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 1
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Tuvšinbajar Dorjkhú SK + Sokol Žamberk 2033 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1938 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2091 0
2008/2009 3 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 1
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 0
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 2020 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 0
2006/2007 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1653 1
2006/2007 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 0
2006/2007 6 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 1
2006/2007 5 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1733 1
2006/2007 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 1
2006/2007 3 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2279 0
2006/2007 2 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2044 1
2006/2007 1 TJ Slovan Moravská Třebová 2120 Merta Michal TJ Sokol Horní Čermná 1771 0
2006/2007 9 DDM&TJ Mohelnice 2120 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2042 0
2006/2007 8 DDM&TJ Mohelnice 2120 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2007 ½
2006/2007 7 DDM&TJ Mohelnice 2120 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2078 1
2006/2007 6 DDM&TJ Mohelnice 2120 Závůrka Roman SK Prostějov B 2149 0
2006/2007 5 DDM&TJ Mohelnice 2120 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2156 0
2006/2007 4 DDM&TJ Mohelnice 2120 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1995 1
2006/2007 3 DDM&TJ Mohelnice 2120 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2160 1
2006/2007 2 DDM&TJ Mohelnice 2120 Harašta Zdeněk Spartak Přerov 2013 1
2006/2007 1 DDM&TJ Mohelnice 2120 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk 2180 1
2005/2006 11 Slovan Moravská Třebová 2122 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0
2005/2006 10 Slovan Moravská Třebová 2122 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 1
2005/2006 7 Slovan Moravská Třebová 2122 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 0
2005/2006 6 Slovan Moravská Třebová 2122 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 1
2005/2006 5 Slovan Moravská Třebová 2122 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 0
2005/2006 4 Slovan Moravská Třebová 2122 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 0
2005/2006 3 Slovan Moravská Třebová 2122 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 1
2005/2006 2 Slovan Moravská Třebová 2122 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1735 1
2005/2006 1 Slovan Moravská Třebová 2122 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1814 1
2005/2006 11 DDM+TJ Mohelnice 2122 Štec František SK Přerov 1974 1
2005/2006 10 DDM+TJ Mohelnice 2122 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2088 0
2005/2006 8 DDM+TJ Mohelnice 2122 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2075 0
2005/2006 7 DDM+TJ Mohelnice 2122 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2074 0
2005/2006 6 DDM+TJ Mohelnice 2122 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2139 1
2005/2006 5 DDM+TJ Mohelnice 2122 Kotík Věroslav ŠK Sigmia Olomouc 2026 1
2005/2006 4 DDM+TJ Mohelnice 2122 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2090 1
2005/2006 3 DDM+TJ Mohelnice 2122 Zapletal Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2181 1
2005/2006 2 DDM+TJ Mohelnice 2122 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2087 1
2005/2006 1 DDM+TJ Mohelnice 2122 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2090 1
2004/2005 11 DDM&TJ Mohelnice 2134 Nekovář Evžen Sigmia Olomouc 1989 1
2004/2005 10 DDM&TJ Mohelnice 2134 Lukša Zdeněk SK Přerov 1954 1
2004/2005 9 DDM&TJ Mohelnice 2134 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1903 1
2004/2005 8 DDM&TJ Mohelnice 2134 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1908 ½
2004/2005 7 DDM&TJ Mohelnice 2134 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2112 ½
2004/2005 5 DDM&TJ Mohelnice 2134 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1782 0
2004/2005 4 DDM&TJ Mohelnice 2134 Vicenec Roman ŠK Šumperk 2055 1
2004/2005 3 DDM&TJ Mohelnice 2134 Závůrka Roman SK Prostějov 2090 ½
2004/2005 2 DDM&TJ Mohelnice 2134 Zapletal Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2154 ½
2004/2005 1 DDM&TJ Mohelnice 2134 Sochor Stanislav A64 Valoz Grygov C 2100 1
2004/2005 11 Slovan Moravská Třebová 2134 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 1
2004/2005 10 Slovan Moravská Třebová 2134 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1788 1
2004/2005 9 Slovan Moravská Třebová 2134 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1727 1
2004/2005 8 Slovan Moravská Třebová 2134 Volf Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová 2168 1
2004/2005 7 Slovan Moravská Třebová 2134 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 0
2004/2005 6 Slovan Moravská Třebová 2134 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 1
2004/2005 5 Slovan Moravská Třebová 2134 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 0
2004/2005 4 Slovan Moravská Třebová 2134 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 0
2004/2005 3 Slovan Moravská Třebová 2134 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1954 1
2004/2005 2 Slovan Moravská Třebová 2134 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 0
2004/2005 1 Slovan Moravská Třebová 2134 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2057 1
2003/2004 11 Slovan Moravská Třebová 2046 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1939 1
2003/2004 10 Slovan Moravská Třebová 2046 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 1
2003/2004 9 Slovan Moravská Třebová 2046 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1827 1
2003/2004 8 Slovan Moravská Třebová 2046 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 1
2003/2004 7 Slovan Moravská Třebová 2046 Vymetálek Petr ZD Kunvald B 1703 1
2003/2004 6 Slovan Moravská Třebová 2046 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1856 0
2003/2004 5 Slovan Moravská Třebová 2046 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 1
2003/2004 4 Slovan Moravská Třebová 2046 Solil Roman TJ Lanškroun B 1885 1
2003/2004 3 Slovan Moravská Třebová 2046 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1678 1
2003/2004 2 Slovan Moravská Třebová 2046 Kameník David Spartak OEZ Letohrad B 1810 ½
2003/2004 1 Slovan Moravská Třebová 2046 Brdíček David SK Žamberk C 1656 1