Hráč Kovář Vojtěch

Kovář Vojtěch

User Pic
Jméno: Kovář Vojtěch
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2261
Elo mezinárodní: 2257
ID: 3382
FIDE ID: 314943
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2020 2020 1
2017/2018 10 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2083 2040 ½
2017/2018 9 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2161 2136 ½
2017/2018 8 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2233 2215 1
2017/2018 7 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2238 2247 1
2017/2018 6 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2350 2337 ½
2017/2018 5 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2024 1
2017/2018 4 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Komprda Pavel USK Praha A 2110 2075 1
2017/2018 3 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2115 2105 1
2017/2018 2 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Rodshtein Tereza ŠK DP Praha C - VŠFS I 2256 2260 ½
2017/2018 1 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2280 0 0
2017/2018 10 B Bartos Unichess 2246 2266 Výprachtický David SK OAZA Praha 2282 2259 0
2017/2018 8 B Bartos Unichess 2270 2266 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2119 2116 0
2017/2018 7 B Bartos Unichess 2270 2266 Juřek Josef SK Sokol Vysehrad 2262 2227 0
2017/2018 5 B Bartos Unichess 2267 2266 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2249 2230 ½
2017/2018 4 Č Bartos Unichess 2246 2266 Čáp Adam TJ Neratovice B 2227 2201 ½
2017/2018 3 B Bartos Unichess 2246 2266 Svatoš Jan TJ Bohemians Praha 2272 2281 0
2017/2018 2 Č Bartos Unichess 2246 2266 Rous Daniel SK Dopravni podnik Praha 2202 2222 1
2017/2018 1 B Bartos Unichess 2266 2264 Jüptner Jan SK JOLY Lysa nad Labem C 2261 2268 ½
2017/2018 10 B Unichess 2237 2266 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 0
2017/2018 9 B Unichess 2237 2266 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2493 2467 1
2017/2018 6 Č Unichess 2267 2266 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2327 2332 1
2017/2018 5 B Unichess 2267 2266 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2332 2335 0
2017/2018 4 Č Unichess 2246 2266 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 ½
2017/2018 3 B Unichess 2246 2266 SK Slavoj Poruba 1
2016/2017 6 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2350 2337 ½
2016/2017 5 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2024 1
2016/2017 4 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Komprda Pavel USK Praha A 2110 2075 1
2016/2017 3 B TJ Kobylisy E 2257 2261 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2115 2105 1
2016/2017 2 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Rodshtein Tereza ŠK DP Praha C - VŠFS I 2256 2260 ½
2016/2017 1 Č TJ Kobylisy E 2257 2261 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2280 0 0
2016/2017 10 B Prestige Photo Unichess 2346 2341 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2450 ½
2016/2017 9 B Prestige Photo Unichess 2346 2341 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2643 0
2016/2017 6 B Prestige Photo Unichess 2346 2341 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 ½
2016/2017 5 Č Prestige Photo Unichess 2346 2341 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 ½
2016/2017 3 B Prestige Photo Unichess 2346 2341 Svoboda Svatopluk SK AD Jicin 2341 2327 1
2016/2017 2 B Prestige Photo Unichess 2346 2341 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 0
2016/2017 11 Č Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½
2016/2017 10 B Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "D" 2292 2302 ½
2016/2017 9 Č Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 1
2016/2017 8 B Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2193 2182 0
2016/2017 6 B Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 0
2016/2017 5 Č Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 0
2016/2017 4 B Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 ½
2016/2017 2 B Bartoš Unichess "B" 2346 2341 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 ½
2015/2016 11 B Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov C 2017 2089 1
2015/2016 10 Č Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1
2015/2016 9 B Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 1
2015/2016 6 Č Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Šplíchal Petr Unichess F 1968 1980 ½
2015/2016 5 B Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2113 1
2015/2016 4 Č Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 1
2015/2016 3 B Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 ½
2015/2016 2 Č Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0
2015/2016 1 Č Sokol Praha-Kobylisy E 2342 2341 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2003 2020 1
2015/2016 11 B Unichess 2346 2341 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 ½
2015/2016 10 Č Unichess 2346 2341 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 ½
2015/2016 9 B Unichess 2346 2341 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 1
2015/2016 8 Č Unichess 2346 2341 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2183 2183 0
2015/2016 7 Č Unichess 2346 2341 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 2209 2235 1
2015/2016 6 B Unichess 2346 2341 Černík Lukáš TJ Neratovice 2161 2152 ½
2015/2016 5 Č Unichess 2346 2341 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 1
2015/2016 4 B Unichess 2346 2341 Fajman Petr AD Jičín 2203 2219 1
2015/2016 3 Č Unichess 2346 2341 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2221 2217 1
2015/2016 2 B Unichess 2346 2341 Jurásek Miroslav GROP Praha 2314 2281 1
2015/2016 1 Č Unichess 2346 2341 Vltavský Vladimír 1. Novoborský ŠK B 2214 2198 ½
2015/2016 11 Č Unichess C 2346 2341 Kuba Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2151 2127 1
2015/2016 10 B Unichess C 2346 2341 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 1
2015/2016 9 Č Unichess C 2346 2341 Palek Miroslav ŠK Líně 2182 2261 1
2015/2016 8 B Unichess C 2346 2341 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 0
2015/2016 7 B Unichess C 2346 2341 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2324 2343 1
2015/2016 6 Č Unichess C 2346 2341 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 1
2015/2016 5 B Unichess C 2346 2341 Gross David Šakal Kozolupy 2396 2417 0
2015/2016 4 Č Unichess C 2346 2341 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2203 2219 1
2015/2016 3 B Unichess C 2346 2341 Čáp Adam ŠK Kladno 2346 2302 0
2015/2016 2 Č Unichess C 2346 2341 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 ½
2015/2016 1 B Unichess C 2346 2341 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2135 2119 1
2014/2015 11 B Unichess ČSOB C 2230 2239 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 1
2014/2015 10 Č Unichess ČSOB C 2230 2239 Studnička Tomáš TJ Pankrác B 2359 2378 1
2014/2015 8 Č Unichess ČSOB C 2230 2239 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 1
2014/2015 7 B Unichess ČSOB C 2230 2239 Vaculík Martin GROP B 2258 2254 1
2014/2015 6 Č Unichess ČSOB C 2230 2239 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 1
2014/2015 4 Č Unichess ČSOB C 2230 2239 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 1
2014/2015 2 Č Unichess ČSOB C 2230 2239 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2317 2314 1
2014/2015 1 B Unichess ČSOB C 2230 2239 Popper Tomáš Unichess ČSOB D 1998 1954 1
2014/2015 10 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½
2014/2015 8 B Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2184 2189 ½
2014/2015 7 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 ½
2014/2015 5 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 1
2014/2015 4 B Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Čížek Antonín Silko Gambit Jihlava 2252 2232 ½
2014/2015 2 B Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2344 2345 1
2014/2015 1 Č Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2235 2223 ½
2014/2015 11 B Unichess A 2230 2239 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2066 2070 1
2014/2015 10 Č Unichess A 2230 2239 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2212 0
2014/2015 9 B Unichess A 2230 2239 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem B 2156 2150 1
2014/2015 8 Č Unichess A 2230 2239 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 1
2014/2015 6 B Unichess A 2230 2239 Šťastný Jan ŠK AD Jičín 2230 2237 ½
2014/2015 5 Č Unichess A 2230 2239 Stoklasa Jan TJ Spartak Vlašim 2162 2156 1
2014/2015 3 Č Unichess A 2230 2239 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 1
2014/2015 2 B Unichess A 2230 2239 Šplíchal Petr Unichess B 1990 2009 ½
2014/2015 1 Č Unichess A 2230 2239 Vokoun Jan TJ Praha-Pankrác 2198 2189 1
2013/2014 11 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha B 2170 2090 1
2013/2014 10 B ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 0
2013/2014 9 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 1
2013/2014 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Sharashenidze Akaki ŠK PORG B 2346 2346 ½
2013/2014 7 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2351 2339 ½
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 ½
2013/2014 2 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 0
2013/2014 1 B ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 1
2013/2014 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Lacina Adolf TJ ČZ Strakonice 2197 2192 1
2013/2014 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2306 2301 ½
2013/2014 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 1
2013/2014 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2164 2163 ½
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2220 2222 0
2013/2014 4 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Folk Petr ŠAKAL Kozolupy 2229 2226 1
2013/2014 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Turner Radek Sokol Domažlice 2085 2084 1
2013/2014 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2285 2308 Kourousis Epaminondas TJ Sokol Plzeň Letná 2364 1
2013/2014 10 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 0
2013/2014 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½
2013/2014 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 0
2013/2014 7 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 1
2013/2014 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Szotek Josef ŠK Karviná 2036 2030 1
2013/2014 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 1
2013/2014 4 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Bernard Borek Rapid Pardubice 2324 2324 ½
2013/2014 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 Straka Vojtěch ANCORA Tatran Litovel 2323 2320 ½
2012/2013 11 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 ½
2012/2013 10 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2226 2220 0
2012/2013 9 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Balín Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2316 2322 ½
2012/2013 8 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 1
2012/2013 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 0
2012/2013 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 ½
2012/2013 5 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1
2012/2013 4 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 0
2012/2013 3 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 1
2012/2013 2 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2288 2287 1
2012/2013 1 B ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín “B“ 2503 2467 0
2012/2013 11 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Chmel Kristián TJ Sokol Praha - Kobylisy 2064 2051 ½
2012/2013 9 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2152 2148 ½
2012/2013 8 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2096 2091 1
2012/2013 7 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 ½
2012/2013 6 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2252 2250 ½
2012/2013 5 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Pešout Jan TJ Pankrác 2235 2232 ½
2012/2013 4 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2266 2264 1
2012/2013 3 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 1
2012/2013 2 B ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B 2240 2245 1
2012/2013 1 Č ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 Erban Tomáš Sokol Praha - Vršovice 2142 2138 0
2011/2012 11 B ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 ½
2011/2012 10 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 ½
2011/2012 9 B ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2322 2319 ½
2011/2012 8 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 1
2011/2012 7 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 1
2011/2012 6 B ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2280 2287 0
2011/2012 5 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 0
2011/2012 4 B ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Šťastný Jan 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 1
2011/2012 3 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 0
2011/2012 2 B ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Večerka Pavel ERA-Poštovní spořitelna B 2091 2066 1
2011/2012 1 Č ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 Folk Petr Šakal Kozolupy 2238 2247 ½
2011/2012 11 B ŠK Teplice 2308 2304 Kolago Marcin Sokol Praha Vršovice 2351 ½
2011/2012 10 Č ŠK Teplice 2308 2304 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2124 2166 ½
2011/2012 8 Č ŠK Teplice 2308 2304 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2159 2176 ½
2011/2012 7 B ŠK Teplice 2308 2304 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2227 2239 1
2011/2012 6 Č ŠK Teplice 2308 2304 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2095 2057 1
2011/2012 5 B ŠK Teplice 2308 2304 Vozka Pavel SK Děčín 2270 2274 ½
2011/2012 4 Č ŠK Teplice 2308 2304 Černík Lukáš TJ Neratovice 2199 2207 1
2011/2012 3 B ŠK Teplice 2308 2304 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2208 2207 1
2011/2012 2 Č ŠK Teplice 2308 2304 Kozák Miloš MARTY Baník Most 2191 2216 ½
2011/2012 1 B ŠK Teplice 2308 2304 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1994 2004 1
2010/2011 11 B ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2230 ½
2010/2011 10 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 ½
2010/2011 9 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2122 1
2010/2011 8 B ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 ½
2010/2011 7 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 0
2010/2011 6 B ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 1
2010/2011 5 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Konopka Michal SK Děčín 2454 ½
2010/2011 4 B ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 0
2010/2011 3 Č ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Tuma Jakub ŠK Viamont Teplice 2305 0
2010/2011 2 B ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2374 0
2010/2011 11 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2287 1
2010/2011 10 Č ERA-Poštovní spořitelna 2343 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2258 ½
2010/2011 9 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 ½
2010/2011 8 Č ERA-Poštovní spořitelna 2343 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 7 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2271 1
2010/2011 6 Č ERA-Poštovní spořitelna 2343 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2300 1
2010/2011 5 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2354 ½
2010/2011 4 Č ERA-Poštovní spořitelna 2343 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2267 ½
2010/2011 3 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK "B" 2281 ½
2010/2011 2 Č ERA-Poštovní spořitelna 2343 Viták Pavel TJ Pankrác 2212 1
2010/2011 1 B ERA-Poštovní spořitelna 2343 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 0
2009/2010 11 Č Poštovní spořitelna A"" 2347 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 ½
2009/2010 10 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2292 1
2009/2010 9 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Lechtýnský Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2401 ½
2009/2010 8 Č Poštovní spořitelna A"" 2347 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 ½
2009/2010 7 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2177 ½
2009/2010 6 Č Poštovní spořitelna A"" 2347 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2277 ½
2009/2010 5 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 ½
2009/2010 4 Č Poštovní spořitelna A"" 2347 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 0
2009/2010 3 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2296 ½
2009/2010 2 Č Poštovní spořitelna A"" 2347 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 1
2009/2010 1 B Poštovní spořitelna A"" 2347 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 ½
2009/2010 11 B TJ Bohemians Praha 2347 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 ½
2009/2010 10 Č TJ Bohemians Praha 2347 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 0
2009/2010 9 Č TJ Bohemians Praha 2347 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 ½
2009/2010 8 B TJ Bohemians Praha 2347 Buchníček Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2337 1
2009/2010 7 B TJ Bohemians Praha 2347 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2418 ½
2009/2010 6 Č TJ Bohemians Praha 2347 Velička Petr ŠK Geofin Ostrava 2480 ½
2009/2010 5 B TJ Bohemians Praha 2347 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 0
2009/2010 4 Č TJ Bohemians Praha 2347 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 0
2009/2010 3 B TJ Bohemians Praha 2347 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 0
2009/2010 2 Č TJ Bohemians Praha 2347 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 0
2009/2010 1 B TJ Bohemians Praha 2347 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 0
2008/2009 11 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2233 1
2008/2009 10 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2259 0
2008/2009 9 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 1
2008/2009 8 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2287 ½
2008/2009 7 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Petrová Kristýna Sokol Plzeň I 2179 1
2008/2009 6 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B 2184 1
2008/2009 5 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2309 1
2008/2009 4 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Falout Luboš Sokol Plzeň - Letná 2210 1
2008/2009 3 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2234 1
2008/2009 2 B Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2293 ½
2008/2009 1 Č Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 ½
2008/2009 11 B Space" Poštovní spořitelna" 2252 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 ½
2008/2009 10 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Kocián Karel TŽ Třinec B 2219 ½
2008/2009 9 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2287 1
2008/2009 8 B Space" Poštovní spořitelna" 2252 Fiřt Stanislav ŠK GEOFIN Ostrava 2314 0
2008/2009 7 B Space" Poštovní spořitelna" 2252 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2392 0
2008/2009 6 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2285 0
2008/2009 5 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0
2008/2009 4 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 1
2008/2009 3 B Space" Poštovní spořitelna" 2252 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2298 1
2008/2009 2 Č Space" Poštovní spořitelna" 2252 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 1
2007/2008 11 B ŠK ČSOB 2234 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim 2030 1
2007/2008 10 Č ŠK ČSOB 2234 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 ½
2007/2008 9 B ŠK ČSOB 2234 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2080 ½
2007/2008 8 Č ŠK ČSOB 2234 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2076 ½
2007/2008 7 B ŠK ČSOB 2234 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2214 0
2007/2008 6 Č ŠK ČSOB 2234 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice 1998 1
2007/2008 4 Č ŠK ČSOB 2234 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2214 1
2007/2008 3 B ŠK ČSOB 2234 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2240 ½
2007/2008 2 Č ŠK ČSOB 2234 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2173 1
2007/2008 1 Č ŠK ČSOB 2234 Turner Radek Sokol Plzeň I B"" 2098 1
2007/2008 11 B ŠK ČSOB "B" Krsek Tomáš ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 9 B ŠK ČSOB "B" Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 8 Č ŠK ČSOB "B" Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 7 Č ŠK ČSOB "B" Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 1
2007/2008 5 Č ŠK ČSOB "B" Kameník Martin Marty Baník Most 1
2007/2008 4 B ŠK ČSOB "B" Chura Jan Bohemians Praha B 1
2007/2008 3 Č ŠK ČSOB "B" Fajman Petr ŠK DA Praha A 0
2007/2008 2 B ŠK ČSOB "B" Bicek Richard ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 1 Č ŠK ČSOB "B" Vlasák Lukáš Baník Hexion Sokolov 0
2006/2007 11 B Bonex Teplice"A" 2204 Balín Jan ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2276 ½
2006/2007 10 Č Bonex Teplice"A" 2204 Vanka Miloslav Bohemians Praha "B" 2192 1
2006/2007 9 B Bonex Teplice"A" 2204 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2249 0
2006/2007 7 B Bonex Teplice"A" 2204 Mrnka Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2096 1
2006/2007 5 Č Bonex Teplice"A" 2204 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2257 ½
2006/2007 4 B Bonex Teplice"A" 2204 Most Zdeněk Baník Chemakryl Sokolov 2132 ½
2006/2007 3 Č Bonex Teplice"A" 2204 Vondra Zbyněk ŠK Rakovník 2142 1
2006/2007 2 B Bonex Teplice"A" 2204 Kánský Pavel SK Děčín "A" 2178 1
2006/2007 1 Č Bonex Teplice"A" 2204 Bartoš Jan ČSOB"B" 2194 ½
2006/2007 10 Č TJ Bonex Teplice "B" 2204 Marsa Jan Lokomotiva Most "B" 2100 1
2006/2007 7 Č TJ Bonex Teplice "B" 2204 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2257 0
2006/2007 5 Č TJ Bonex Teplice "B" 2204 Pešek Radomír ŠK Most"A" 2130 0
2006/2007 4 B TJ Bonex Teplice "B" 2204 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2176 0
2006/2007 3 Č TJ Bonex Teplice "B" 2204 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2103 1
2006/2007 2 B TJ Bonex Teplice "B" 2204 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2250 ½
2006/2007 1 Č TJ Bonex Teplice "B" 2204 Horák Jiří TJ Slovan Jirkov 2212 0
2005/2006 11 Č TJ Bonex Teplice 2151 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2143 ½
2005/2006 10 B TJ Bonex Teplice 2151 Nudčenko Karel ŠK Louny 2198 1
2005/2006 9 Č TJ Bonex Teplice 2151 Kural Jaroslav ŠK Kladno 2048 0
2005/2006 6 B TJ Bonex Teplice 2151 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 0
2005/2006 5 Č TJ Bonex Teplice 2151 Pokorný Petr ŠK ČSOBB"" 2227 1
2005/2006 4 B TJ Bonex Teplice 2151 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2283 ½
2005/2006 3 Č TJ Bonex Teplice 2151 Kameník Martin Marty Most 2022 ½
2005/2006 2 B TJ Bonex Teplice 2151 Krejčík Jiří KŠT K.VaryA"" 2159 1
2005/2006 1 B TJ Bonex Teplice 2151 Vaculík Martin 1.Novoborský B"" 2263 ½
2005/2006 11 Č Bonex TepliceB"" 2151 Popper Tomáš Sj.LitoměřiceB"" 2061 ½
2005/2006 10 B Bonex TepliceB"" 2151 Wichs Jakub Sp.Ústí n.LC"" 2053 ½
2005/2006 9 Č Bonex TepliceB"" 2151 Louček Vlastimil Union LounyB"" 2192 0
2005/2006 8 B Bonex TepliceB"" 2151 Jedlička Jan Slávia DěčínA"" 2013 1
2005/2006 7 Č Bonex TepliceB"" 2151 Vágner Tomáš Loko MostB"" 2237 0
2005/2006 6 B Bonex TepliceB"" 2151 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 1
2005/2006 5 Č Bonex TepliceB"" 2151 Nováček Jan Sj.LitoměřiceA"" 2117 ½
2005/2006 4 B Bonex TepliceB"" 2151 Erban Dušan Sp.Ustí n.L.B"" 2061 1
2005/2006 3 Č Bonex TepliceB"" 2151 Horák Jiří Slovan Jirkov 2241 ½
2005/2006 2 B Bonex TepliceB"" 2151 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 1
2005/2006 1 B Bonex TepliceB"" 2151 Friml Antonín CHP Litvínov 2189 1
2004/2005 11 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Pokorný Milan TJ Bohemians B" 2202 0
2004/2005 10 B TJ Bonex Teplice A 2210 Mužík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2293 0
2004/2005 9 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Schula Michal TJ PankrácB" 2245 1
2004/2005 8 B TJ Bonex Teplice A 2210 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2153 1
2004/2005 7 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Horák Jiří Marty Baník Most 2292 0
2004/2005 5 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 1
2004/2005 4 B TJ Bonex Teplice A 2210 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 ½
2004/2005 3 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Soukal Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 1
2004/2005 2 B TJ Bonex Teplice A 2210 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2174 1
2004/2005 1 Č TJ Bonex Teplice A 2210 Vozka Pavel ŠK ČSOBB" 2231 ½
2004/2005 11 B Bonex Teplice "B" 2210 Doubrava Jan SK Demas Děčín "B" 1959 1
2004/2005 10 Č Bonex Teplice "B" 2210 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 0
2004/2005 9 Č Bonex Teplice "B" 2210 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2092 1
2004/2005 8 B Bonex Teplice "B" 2210 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. "B" 2133 1
2004/2005 7 Č Bonex Teplice "B" 2210 Švarc Roman Union Louny "A" 2133 1
2004/2005 5 Č Bonex Teplice "B" 2210 Volák Jan Loko Most "B" 2005 1
2004/2005 4 B Bonex Teplice "B" 2210 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice "A" 2084 ½
2004/2005 2 B Bonex Teplice "B" 2210 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2086 1
2003/2004 10 Č Bonex TepliceA" 2207 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2171 0
2003/2004 9 B Bonex TepliceA" 2207 Fišer Jiří ŠK SmíchovA" 2128 1
2003/2004 7 B Bonex TepliceA" 2207 Miškovský Pavel Marty Baník Most 2084 0
2003/2004 6 Č Bonex TepliceA" 2207 Purnoch Josef TJ Spol.Neratovice 2154 0
2003/2004 5 B Bonex TepliceA" 2207 Vacek Radomír Desko LiberecA" 2152 ½
2003/2004 4 Č Bonex TepliceA" 2207 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 1
2003/2004 3 B Bonex TepliceA" 2207 Urbánková Eva TJ Pankrác B" 2172 0
2003/2004 2 Č Bonex TepliceA" 2207 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 1
2003/2004 1 B Bonex TepliceA" 2207 Dalecký Břetislav ŠK Čes.LípaA" 2132 1