Hráč Buchníček Petr

Buchníček Petr

User Pic
Jméno: Buchníček Petr
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2270
Elo mezinárodní: 2292
ID: 204
FIDE ID: 305235
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Jezdci Jundrov B 2306 2270 Šípek Michal Jezdci Jundrov C 2017 2032 1
2018/2019 11 Jezdci Jundrov 2300 2297 Caletka Radomír TJ Ostrava 2280 2310 ½
2018/2019 10 Jezdci Jundrov 2303 2297 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2382 2383 ½
2018/2019 9 Jezdci Jundrov 2303 2297 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2205 2216 ½
2018/2019 8 Jezdci Jundrov 2313 2297 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2377 0 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov 2326 2297 Holtman Teodor ŠK Gordic 2237 0 0
2018/2019 4 Jezdci Jundrov 2334 2309 Kula Dominik Šachy Hošťálková 2225 2212 1
2018/2019 1 Jezdci Jundrov 2321 2309 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2348 2351 0
2018/2019 11 Caissa Pivovar Dalesice 2303 2297 Jedlička Aleš TJ SO Chrudim 2238 2211 1
2018/2019 9 Caissa Pivovar Dalesice 2313 2297 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2216 2225 0
2018/2019 6 Caissa Pivovar Dalesice 2326 2297 Lakatoš Tomáš OREL Orechov 2131 2196 0
2018/2019 4 Caissa Pivovar Dalesice 2334 2309 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2137 2186 0
2017/2018 8 Jezdci Jundrov "B" 2320 2298 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "C" 1899 1909 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov "B" 2317 2298 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1869 1858 1
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "B" 2327 2298 Forman Lubomír ŠK Břežany 0 1826 1
2017/2018 10 Caissa Pivovar Dalesice 2327 2298 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2161 2157 1
2017/2018 6 Caissa Pivovar Dalesice 2317 2298 Smutný Jan Eurobit 2170 2175 1
2017/2018 4 Caissa Pivovar Dalesice 2327 2298 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 0
2017/2018 3 Caissa Pivovar Dalesice 2327 2298 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2162 2143 ½
2016/2017 11 Jezdci Jundrov B 2312 2302 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 0
2016/2017 9 Jezdci Jundrov B 2312 2302 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 1
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 2312 2302 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 ½
2016/2017 7 Jezdci Jundrov 2312 2302 Lanč Alois Slavia Krom��� B 2329 2403 1
2016/2017 6 Jezdci Jundrov 2312 2302 Ševčík Vladimír �K Duras BVK B 2224 2214 1
2016/2017 9 Caissa Pivovar Dalesice 2312 2302 Havelka Josef TJ Lanskroun 2271 2257 ½
2016/2017 5 Caissa Pivovar Dalesice 2312 2302 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 1
2016/2017 3 Caissa Pivovar Dalesice 2312 2302 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 1
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 2312 2302 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1959 1913 ½
2015/2016 9 Jezdci Jundrov B 2312 2302 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 1
2015/2016 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 ½
2015/2016 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 Číp Dalibor OREL Ořechov 2125 2110 ½
2015/2016 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 ½
2015/2016 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2204 2215 1
2015/2016 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 1
2014/2015 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 ½
2014/2015 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 ½
2014/2015 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2366 2364 1
2014/2015 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2185 2183 1
2014/2015 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 1
2014/2015 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 1
2014/2015 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2225 2229 0
2014/2015 11 Jezdci Jundrov 2318 2294 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 ½
2014/2015 9 Jezdci Jundrov 2318 2294 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2205 2209 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov 2318 2294 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2092 2091 ½
2014/2015 4 Jezdci Jundrov 2318 2294 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2162 2154 ½
2014/2015 3 Jezdci Jundrov 2318 2294 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2109 2111 1
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Veselý Libor TJ Ostrava 2190 2206 0
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 1
2013/2014 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 ½
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 0
2013/2014 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 0
2013/2014 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Sremaňák Slavomír Lokomotiva Brno “A“ 2191 1
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 ½
2013/2014 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2292 2288 1
2013/2014 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2275 2296 1
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 ½
2012/2013 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 ½
2012/2013 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 ½
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 ½
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 ½
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2152 2156 0
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 ½
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 1
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 1
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 ½
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2368 2336 1
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 1
2011/2012 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 ½
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Pokorný Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 ½
2011/2012 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 1
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2216 2217 0
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 1
2011/2012 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 ½
2011/2012 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 1
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 1
2011/2012 9 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 Bažant Petr ŠK Staré Město 2370 2356 0
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 Chytilek Roman ŠK Zlín B 2393 2394 ½
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2330 2330 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 ½
2010/2011 11 SK Caissa Trebic A 2305 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2317 ½
2010/2011 10 SK Caissa Trebic A 2305 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic A 2305 Šimek Jan Jiskra Usti nad Orlici 2150 1
2010/2011 8 SK Caissa Trebic A 2305 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 1
2010/2011 7 SK Caissa Trebic A 2305 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 1
2010/2011 6 SK Caissa Trebic A 2305 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 1
2010/2011 4 SK Caissa Trebic A 2305 Tůma Jiří SK Chrudim 2264 ½
2010/2011 3 SK Caissa Trebic A 2305 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 1
2010/2011 1 SK Caissa Trebic A 2305 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 11 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2266 1
2010/2011 9 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 ½
2010/2011 6 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½
2010/2011 3 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 1
2009/2010 10 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2337 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 1
2009/2010 8 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2337 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 0
2009/2010 5 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2337 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 ½
2009/2010 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2220 1
2009/2010 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2400 0
2009/2010 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 ½
2009/2010 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Vařejčko Josef TJ SOKOL Zaječice 2267 ½
2009/2010 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 2188 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2327 0
2009/2010 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2194 1
2009/2010 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny "B" 2287 0
2009/2010 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 Seitler Andrej Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2253 ½
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 ½
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 0
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč A 2285 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 0
2007/2008 11 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Vařejčko Josef ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 1
2007/2008 10 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2217 0
2007/2008 7 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 1
2007/2008 6 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 1
2007/2008 5 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 1
2007/2008 2 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Píza Vlastimil ŠK GORDIC JIHLAVA B 2250 0
2007/2008 1 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 Roško Luboš 2222 ŠK POLABINY C 2232 0
2006/2007 11 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1911 1
2006/2007 10 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1907 1
2006/2007 9 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Vašut Karel TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2145 ½
2006/2007 5 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Karásek Lukáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2186 0
2006/2007 4 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Janáček Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1975 1
2006/2007 3 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2167 ½
2006/2007 2 ŠK Caissa Třebíč A 2299 Motáček Vladimír SFiala Gambit Jihlava A 2040 1
2006/2007 9 A64 Valoz Grygov 2299 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK 2206 1
2006/2007 8 A64 Valoz Grygov 2299 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 ½
2005/2006 11 ŠK Caissa Třebíč A 2314 Vašut Karel Žďas Žďár nad Sáz. A 2147 0
2005/2006 7 ŠK Caissa Třebíč A 2314 Krátký Petr TJ Náměšť nad Osl. B 1935 1
2005/2006 5 ŠK Caissa Třebíč A 2314 Karásek Lukáš TJ Jiskra Havl. Brod A 2125 1
2005/2006 4 ŠK Caissa Třebíč A 2314 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2193 ½
2005/2006 2 ŠK Caissa Třebíč A 2314 Šenkýř Vladimír TJ Sokol Bedřichov A 2173 ½
2004/2005 10 Duras BVK Brno A" 2313 Langner Ladislav Slavia Orlová A" 2407 0
2004/2005 9 Duras BVK Brno A" 2313 Babula Vlastimil ŠK Staré Město A" 2571 0
2004/2005 8 Duras BVK Brno A" 2313 Sergeev Vladimir Jakl Karviná A" 2431 0
2004/2005 7 Duras BVK Brno A" 2313 Petrík Tomáš TJ Uherský Ostroh 2450 ½
2004/2005 6 Duras BVK Brno A" 2313 Mudrák Josef Slavie Kroměříž A 2318 ½
2004/2005 5 Duras BVK Brno A" 2313 Helis Tadeusz MSA Dolní Benešov 2354 0
2004/2005 4 Duras BVK Brno A" 2313 Žůrek Milan Tatran Litovel 2400 0
2004/2005 3 Duras BVK Brno A" 2313 Walek Milan TŽ Třinec B" 2389 1
2004/2005 2 Duras BVK Brno A" 2313 Polák Tomáš Loko Brno 2466 0
2004/2005 1 Duras BVK Brno A" 2313 Kubala Martin ŠK Frýdek-Místek 2400 1
2004/2005 11 SC A64 Grygov 2313 Báňas Ján Sokol Kolín-Abner 2329 1
2004/2005 9 SC A64 Grygov 2313 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2435 0
2004/2005 8 SC A64 Grygov 2313 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2322 0
2004/2005 7 SC A64 Grygov 2313 Kuba Jindřich Loko Brno-Slezan 2206 1
2004/2005 5 SC A64 Grygov 2313 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 0
2004/2005 4 SC A64 Grygov 2313 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 1
2004/2005 3 SC A64 Grygov 2313 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 1
2004/2005 2 SC A64 Grygov 2313 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 0
2004/2005 1 SC A64 Grygov 2313 Pisk Petr Bauset Pardubice 2319 1
2003/2004 8 Třebíč 2300 Žigo Viktor Bedřichov A 2262 1
2003/2004 7 Třebíč 2300 Rosecký Jan Havlíčkův Brod B 1956 1
2003/2004 5 Třebíč 2300 Lampíř Tomáš Náměšť n.Osl.B 1999 1
2003/2004 4 Třebíč 2300 Kozlíček Lubomír Gambit Jihlava A 2155 1
2003/2004 1 Třebíč 2300 Tomášek Milan Žďár B 2250 1
2003/2004 11 SC A64 Grygov 2300 Prandstetter Eduard Bauset Pardubice 2355 ½
2003/2004 10 SC A64 Grygov 2300 Sabol Marian Slavia Hr.Králové 2302 0
2003/2004 9 SC A64 Grygov 2300 Maksimenko Andrei Visus Vyšehrad 2520 ½
2003/2004 8 SC A64 Grygov 2300 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 ½
2003/2004 7 SC A64 Grygov 2300 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 1
2003/2004 6 SC A64 Grygov 2300 Sobek Jaroslav TJ Jakl Karviná 2316 0
2003/2004 5 SC A64 Grygov 2300 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2418 0
2003/2004 4 SC A64 Grygov 2300 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 0
2003/2004 3 SC A64 Grygov 2300 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 0
2003/2004 2 SC A64 Grygov 2300 Juřek Josef Sokol Kolín 2335 1
2003/2004 1 SC A64 Grygov 2300 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2394 0