Hráč Lýsek Lukáš

Lýsek Lukáš

User Pic
Jméno: Lýsek Lukáš
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1995
Elo mezinárodní: 1965
ID: 10503
FIDE ID: 372560
Rok narození: 1983
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla D 1963 1995 Muroň Miroslav Dukla B 2187 2190 0 soutěž
2019/2020 1 Dukla D 1963 1995 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2210 2238 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla D 1945 1991 Lamser Jan Unichess D 2134 2129 ½ soutěž
2018/2019 6 Dukla D 1945 1991 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2134 2140 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla D 1945 1991 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2282 2263 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla D 1945 1991 Kubíček Robert ŠK Loko Praha B 2175 2161 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla D 1945 1991 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2144 2142 ½ soutěž
2018/2019 2 Dukla D 1945 1991 Hostička František ŠK Mahrla B 2118 2094 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla D 1945 1991 Svrček Martin TJ Bohemians Praha E 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla B 1945 1991 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2072 2081 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla B 1945 1991 Hála Martin TJ Pankrác C 2076 2077 ½ soutěž
2018/2019 1 Dukla B 1945 1991 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2010 2004 ½ soutěž
2018/2019 6 SO TJ Dukla Praha 1945 1991 Matras Ondřej TJ Pankrac 2219 2232 ½ soutěž
2018/2019 5 SO TJ Dukla Praha 1945 1991 Haase Pavel SK Dopravni podnik Praha 2141 2136 0 soutěž
2018/2019 4 SO TJ Dukla Praha 1952 1997 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2068 2102 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 0 1788 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Šmíd Radek ŠO Praga Praha B 1879 1891 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1941 1944 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Krotký David Kbel.šach. reprezentace B 1769 1769 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2020 2024 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 0 1888 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Janeček Václav USK Praha B 1844 1831 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1772 1781 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 0 1787 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1959 1966 Sandvik Thomas GROP D 2037 0 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Dukla Praha 1959 1966 Steinbauer Filip Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1889 1839 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Dukla Praha 1959 1966 Seidl Pavel Gambit Jihlava 1897 1897 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Dukla Praha 1959 1966 Fiala Jan SACHklub Pisek 2038 2032 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Dukla Praha 1967 1966 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2066 2050 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Svačina Petr TJ Pankrác E 2032 2063 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2055 2073 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1809 1865 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2011 1952 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov B 2073 2035 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2041 2077 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Kučera Jan ŠK DP Praha B 1797 1824 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Novák Milan ŠK Bohnice B 1918 1936 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1908 1935 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2070 2025 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Svačina Petr TJ Pankrác C 2032 2063 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Postupa Martin GROP B 2096 2098 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha B 1966 1952 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ DUKLA Praha 1967 1966 Němec David ŠK Kladno 2055 2059 1 soutěž
2016/2017 7 TJ DUKLA Praha 1959 1966 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2094 2086 0 soutěž
2016/2017 3 TJ DUKLA Praha 1967 1966 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz A 2182 2153 0 soutěž
2016/2017 2 TJ DUKLA Praha 1967 1966 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2012 2045 0 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Černík Lukáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2161 2152 0 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2055 2073 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2195 2194 0 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1906 1933 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 0 soutěž
2015/2016 8 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1983 1998 1 soutěž
2015/2016 7 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1928 1952 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Kracík Dobroslav ŠK Líně 1959 1971 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2020 1987 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 0 soutěž
2015/2016 1 TJ DUKLA Praha 1966 1952 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov M 2032 2060 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 2018 2021 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Novák Václav SK Loko Praha C 2047 2048 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Boleslav Petr GROP D 2075 2026 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šíma Pavel TJ Fulnek 2079 1986 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1742 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Šíma Pavel TJ Fulnek 2079 1986 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Dukla Praha 2029 2001 Bodický Michal ŠK Sokol Klatovy 1970 1998 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Dukla Praha 2029 2001 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy 2134 2124 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Dukla Praha 2029 2001 Kupka František ŠK Líně 2071 2079 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Dukla Praha 2029 2001 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1868 1909 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Dukla Praha 2029 2001 Kotěšovec Daniel TJ Sokol Plzeň-Letná 1543 1543 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Dukla Praha 2029 2001 Kotyk Václav ŠK Kladno 1967 1964 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Dukla Praha 2029 2001 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1000 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Dukla Praha 2029 2001 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2177 2174 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Dukla Praha 2029 2001 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2010 1928 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Dukla Praha 2029 2001 Vávra Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2055 2051 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Dukla Praha 2029 2001 Pesr Jaromír ŠK Holdia DP Praha 2042 2047 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha B 2213 2208 0 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2209 2209 0 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1998 1998 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1768 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1767 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1800 1818 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1864 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Holík Jiří TJ Frenštát p/R "B" 2029 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1767 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1800 1818 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Petřvald u NJ 1998 1998 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1920 1923 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Petřvald "A" 1814 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Petřvald "A" 1814 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1825 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Petřvald "A" 1814 Karhánek Pavel VOKD Poruba "C" 2120 2079 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Petřvald "A" 1814 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Petřvald "A" 1814 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Petřvald "A" 1814 Bražina David TJ Ostrava "B" 1943 1955 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Petřvald "A" 1814 Neděla Vlastimil TJ Studénka "A" 2299 2283 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Petřvald "A" 1814 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1995 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Petřvald "A" 1814 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Petřvald "A" 1814 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2204 2215 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Petřvald "A" 1814 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2007 2001 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2044 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1779 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2095 1996 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2269 2309 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Konvička Martin Tatra Kopřivnice "B" 1772 1807 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2103 2132 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1727 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2086 2071 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Karlík Ondřej TJ Mořkov "A" 2127 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2237 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2048 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2214 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2026 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Socha Jaromir Tatra Kopřivnice "B" ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1998 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2014 0 soutěž