Hráč Hájek Jaroslav

Hájek Jaroslav

User Pic
Jméno: Hájek Jaroslav
Oddíl: TJ Sokol Zaječice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1893
Elo mezinárodní: 1900
ID: 1312
FIDE ID: 306770
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim B 1900 1893 Marinov Peter Spartak Choceň 1868 1842 0
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim B 1892 1893 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1900 1899 1
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim 1900 1893 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny C 2002 2004 1
2019/2020 2 Sokol Zajecice 1900 1893 Ježek Jakub TJ Spartak Letohrad 1762 1748 1
2019/2020 1 Sokol Zajecice 1892 1893 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1813 1810 ½
2018/2019 9 Sokol Zajecice 1902 1912 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1936 1962 ½
2018/2019 8 Sokol Zajecice 1918 1912 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1949 1903 0
2018/2019 7 Sokol Zajecice 1918 1912 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1913 1916 ½
2018/2019 6 Sokol Zajecice 1915 1912 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1862 1854 ½
2018/2019 5 Sokol Zajecice 1915 1912 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1823 1815 ½
2018/2019 4 Sokol Zajecice 1919 1926 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1856 1844 ½
2018/2019 3 Sokol Zajecice 1925 1926 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1881 1888 1
2018/2019 2 Sokol Zajecice 1925 1926 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2056 2059 0
2018/2019 1 Sokol Zajecice 1932 1926 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1943 1946 0
2018/2019 10 TJ SO Chrudim B 1902 1912 Macek Ondřej Eurobit 1863 1892 0
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 1918 1912 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1728 1684 1
2018/2019 8 TJ SO Chrudim B 1918 1912 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1873 1871 0
2018/2019 7 TJ SO Chrudim B 1915 1912 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny F 1563 1564 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim B 1919 1926 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1687 1702 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 1919 1926 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1675 1669 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1925 1926 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1850 1848 ½
2018/2019 2 TJ SO Chrudim B 1925 1926 Londin Milan SO Hlinsko B 1685 1711 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim B 1932 1926 Vančura Milan Zelezne hory 1623 1702 1
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 1915 1912 Kredl Karel Moravska Slavia Brno B 2101 2093 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim B 1929 1902 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1856 1862 ½
2017/2018 10 TJ SO Chrudim B 1916 1902 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1872 1876 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim B 1911 1902 Jareš Michal Zelezne hory 1774 1802 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim B 1911 1902 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1940 1945 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim B 1900 1902 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny G 1746 1699 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1900 1902 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1790 1781 1
2017/2018 5 TJ SO Chrudim B 1916 1902 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1964 1976 0
2017/2018 4 TJ SO Chrudim B 1916 1902 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka C 1887 1880 0
2017/2018 3 TJ SO Chrudim B 1916 1902 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1746 1765 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim B 1916 1902 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1904 1890 1
2017/2018 1 TJ SO Chrudim B 1896 1897 Just Pavel 2222 SK Polabiny F 1969 1973 1
2017/2018 11 Sokol Zajecice 1929 1902 Bouchal Lukáš SK+Sokol Zamberk 1747 1721 1
2017/2018 10 Sokol Zajecice 1916 1902 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2023 2003 1
2017/2018 9 Sokol Zajecice 1916 1902 Křivohlávek Josef TJ Lanskroun 1440 1407 1
2017/2018 8 Sokol Zajecice 1911 1902 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2014 1986 ½
2017/2018 7 Sokol Zajecice 1911 1902 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2102 2084 ½
2017/2018 6 Sokol Zajecice 1900 1902 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2159 2166 ½
2017/2018 5 Sokol Zajecice 1900 1902 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1440 1446 1
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1919 1926 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1843 1847 1
2017/2018 3 Sokol Zajecice 1916 1902 Kuzmin Sergej SK Bohemia Pardubice 1931 1922 0
2017/2018 2 Sokol Zajecice 1916 1902 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1940 1945 0
2017/2018 1 Sokol Zajecice 1896 1897 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1773 1787 1
2016/2017 11 Sokol Zajecice 1895 1894 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 ½
2016/2017 10 Sokol Zajecice 1895 1894 Černovský Jiří TJ CHS Chotebor 2073 2075 0
2016/2017 9 Sokol Zajecice 1895 1894 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 ½
2016/2017 8 Sokol Zajecice 1895 1894 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 1
2016/2017 7 Sokol Zajecice 1895 1894 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1729 1754 1
2016/2017 6 Sokol Zajecice 1895 1894 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2184 2183 1
2016/2017 5 Sokol Zajecice 1895 1894 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2016/2017 4 Sokol Zajecice 1895 1894 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1961 1954 ½
2016/2017 3 Sokol Zajecice 1895 1894 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 ½
2016/2017 2 Sokol Zajecice 1895 1894 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 0
2016/2017 1 Sokol Zajecice 1895 1894 Klouček Jindřich Jiskra Hermanuv Mestec 1606 1676 0
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 1895 1894 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2062 2071 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 1895 1894 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny C 1906 1932 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 1895 1894 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici 1926 1920 1
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 1895 1894 Ruda Ondřej SK Lipa 2076 2106 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1984 1983 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1911 1925 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 0
2015/2016 6 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř 2048 2055 0
2015/2016 5 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2153 2150 0
2015/2016 4 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1821 1796 1
2015/2016 3 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 1
2015/2016 2 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 1
2015/2016 1 TJ Sokol Zaječice 1895 1894 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy 1815 1902 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2101 2112 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1938 1923 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 Pán Vladimír Tatran Litovel B 2024 2004 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1848 1833 1
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička D 1553 1532 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1698 1691 1
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1895 1894 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 ½
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1965 1954 0
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1877 1863 0
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny E 1833 1849 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1726 1775 ½
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1613 1731 0
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Pešek Roman ŠO Hlinsko A 1
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice D 1763 1838 ½
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1935 1953 ½
2014/2015 11 Sokol Zaječice 1950 1947 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 1
2014/2015 10 Sokol Zaječice 1950 1947 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1945 1951 0
2014/2015 9 Sokol Zaječice 1950 1947 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1871 1905 0
2014/2015 8 Sokol Zaječice 1950 1947 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 1944 1897 ½
2014/2015 7 Sokol Zaječice 1950 1947 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1857 0
2014/2015 6 Sokol Zaječice 1950 1947 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1854 1848 1
2014/2015 5 Sokol Zaječice 1950 1947 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 0
2014/2015 4 Sokol Zaječice 1950 1947 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1831 1831 ½
2014/2015 3 Sokol Zaječice 1950 1947 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 ½
2014/2015 2 Sokol Zaječice 1950 1947 Stodola Marek TJ Jiskra Litomyšl 1934 1933 ½
2014/2015 1 Sokol Zaječice 1950 1947 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim C 1921 1914 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1872 1912 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim C 1921 1914 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička D 1483 1514 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim C 1921 1914 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1846 1871 1
2013/2014 11 Sokol Zaječice 1921 1914 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 1
2013/2014 10 Sokol Zaječice 1921 1914 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 0
2013/2014 9 Sokol Zaječice 1921 1914 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 2005 ½
2013/2014 8 Sokol Zaječice 1921 1914 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 ½
2013/2014 7 Sokol Zaječice 1921 1914 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 0
2013/2014 3 Sokol Zaječice 1921 1914 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1682 1
2013/2014 2 Sokol Zaječice 1921 1914 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 1
2013/2014 1 Sokol Zaječice 1921 1914 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2007 2020 1
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto C 1918 1895 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1579 1
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto C 1918 1895 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1812 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto C 1918 1895 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička C 1739 1830 1
2012/2013 11 Sokol Zaječice 1918 1895 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 ½
2012/2013 10 Sokol Zaječice 1918 1895 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1940 1947 ½
2012/2013 9 Sokol Zaječice 1918 1895 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1835 1882 ½
2012/2013 8 Sokol Zaječice 1918 1895 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 1697 1754 1
2012/2013 7 Sokol Zaječice 1918 1895 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 ½
2012/2013 5 Sokol Zaječice 1918 1895 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1993 1995 ½
2012/2013 3 Sokol Zaječice 1918 1895 Zoubek David ŠK Rapid Aggressors 1751 1798 ½
2012/2013 2 Sokol Zaječice 1918 1895 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 ½
2012/2013 1 Sokol Zaječice 1918 1895 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 ½
2011/2012 10 Sokol Zaječice 1958 1957 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2092 2135 0
2011/2012 9 Sokol Zaječice 1958 1957 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 0
2011/2012 7 Sokol Zaječice 1958 1957 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1975 1959 1
2011/2012 6 Sokol Zaječice 1958 1957 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 ½
2011/2012 4 Sokol Zaječice 1958 1957 Schwarz Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2085 2091 0
2011/2012 3 Sokol Zaječice 1958 1957 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 1
2011/2012 2 Sokol Zaječice 1958 1957 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 0
2011/2012 1 Sokol Zaječice 1958 1957 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 0
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 ½
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 ½
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1977 0
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Sýkora Josef Rapid Pardubice C 2143 2117 0
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 0
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 0
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 ½
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 ½
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Krátký Josef TJ Lanškroun 1911 0
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 ½
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1846 ½
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 0
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 1
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 0
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 0
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 ½
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 1
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 Marcinko Patrik Rapid Pardubice 1795 1
2010/2011 11 Sokol Zajecice 2028 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 0
2010/2011 10 Sokol Zajecice 2028 Komárek David SK Chrudim 2154 0
2010/2011 9 Sokol Zajecice 2028 Bína Josef Sokol Bedrichov 2149 0
2010/2011 8 Sokol Zajecice 2028 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 ½
2010/2011 7 Sokol Zajecice 2028 Novák Luděk Jiskra Litomysl 1950 ½
2010/2011 6 Sokol Zajecice 2028 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny B 2244 1
2010/2011 5 Sokol Zajecice 2028 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2046 ½
2010/2011 4 Sokol Zajecice 2028 Hurt Lukáš Jiskra Usti nad Orlici 2095 0
2010/2011 3 Sokol Zajecice 2028 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 0
2010/2011 2 Sokol Zajecice 2028 Lacko Jan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2195 ½
2010/2011 1 Sokol Zajecice 2028 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1973 1
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1993 1
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 1
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 ½
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D"" 1471 1
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 1
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 ½
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Dorjkhuu Tuvshinbayar Synpo Pardubice 2035 1
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 ½
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 ½
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C"" 1624 0
2009/2010 11 TJ SOKOL Zaječice 1922 Meduna Eduard Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1787 0
2009/2010 10 TJ SOKOL Zaječice 1922 Fencl Václav ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2034 ½
2009/2010 9 TJ SOKOL Zaječice 1922 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 ½
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 1922 Vejmělek Milan TJ Spartak Pelhřimov 2129 0
2009/2010 7 TJ SOKOL Zaječice 1922 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 1
2009/2010 4 TJ SOKOL Zaječice 1922 AKIS Pardubice 1
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 1922 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2008/2009 10 TJ Sokol Zaječice A 1953 Cabejšek Jaroslav ŠK Caissa Třebíč A 1838 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Zaječice A 1953 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2032 0
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1957 ½
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 1
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 1
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 0
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 ½
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2112 1
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 ½
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 0
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 0
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1896 1
2007/2008 11 TJ Sokol Zaječice 1976 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2214 0
2007/2008 6 TJ Sokol Zaječice 1976 Lácha Josef ŠK ČSOB 2093 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Zaječice 1976 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 0
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 1976 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1865 ½
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 1976 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 ½
2007/2008 9 ŠO Chrudim B 1976 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 0
2007/2008 8 ŠO Chrudim B 1976 Outulný Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2198 ½
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 1976 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1936 1
2007/2008 4 ŠO Chrudim B 1976 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 1
2006/2007 11 TJ SOKOL ZAJEČICE 1895 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 0
2006/2007 2 TJ SOKOL ZAJEČICE 1895 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 0
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 1895 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1852 1
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 1895 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 1
2006/2007 7 ŠO Chrudim B 1895 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 0
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 1895 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1914 ½
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 1895 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 1
2006/2007 3 ŠO Chrudim B 1895 Horáček Michal KONTAX Pardubice 1628 ½
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 1895 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 ½
2005/2006 11 SOKOL ZAJEČICE 1941 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 ½
2005/2006 9 SOKOL ZAJEČICE 1941 Číp Dalibor OREL OŘECHOV 2215 0
2005/2006 7 SOKOL ZAJEČICE 1941 Pospíšil Vladimír DURAS BRNO C 2063 0
2005/2006 6 SOKOL ZAJEČICE 1941 Chládek Vlastimil GARDE LIPOVEC 1996 0
2005/2006 1 SOKOL ZAJEČICE 1941 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO 1974 0
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 1941 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 0
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 1941 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1858 ½
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 1941 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 1
2005/2006 8 TJ + DDM Chrudim B 1941 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička 1988 0
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1941 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2038 0
2005/2006 6 TJ + DDM Chrudim B 1941 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 0
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 1941 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1807 0
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 1941 Pačovský Martin Kavárna Evropa Pardubice 1877 1
2004/2005 11 Sokol Zaječice 1922 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1905 ½
2004/2005 10 Sokol Zaječice 1922 Drlík Stanislav TJ ŠO Chrudim B 1645 1
2004/2005 9 Sokol Zaječice 1922 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1937 ½
2004/2005 8 Sokol Zaječice 1922 Šilar Ladislav Jiskra Ústí nad Orlicí A 1976 ½
2004/2005 7 Sokol Zaječice 1922 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 1
2004/2005 6 Sokol Zaječice 1922 Dungl Petr SK Žamberk 1810 1
2004/2005 5 Sokol Zaječice 1922 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1983 1
2004/2005 4 Sokol Zaječice 1922 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny B 1865 0
2004/2005 3 Sokol Zaječice 1922 Klíma Ladislav Štefanydes Polička B 1501 1
2004/2005 2 Sokol Zaječice 1922 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 ½
2004/2005 1 Sokol Zaječice 1922 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1674 1
2003/2004 9 Zaječice 1924 Halama Petr Kámen 1
2003/2004 7 Zaječice 1924 Pokorný Jan Chrudim C 1770 ½
2003/2004 6 Zaječice 1924 Skokan Jan Prachovice 1731 ½
2003/2004 5 Zaječice 1924 Krejčí Jan Polabiny C 1717 0
2003/2004 4 Zaječice 1924 Hrančík Jaroslav Krucemburk 1544 1
2003/2004 3 Zaječice 1924 Hon Jiří H. Městec 1934 0
2003/2004 2 Zaječice 1924 Vojanec Hynek Hlinsko 1719 1
2003/2004 1 Zaječice 1924 Janko Jan Infinity E 1819 0