Hráč Vařejčko Josef

Vařejčko Josef

User Pic
Jméno: Vařejčko Josef
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2215
Elo mezinárodní: 2224
ID: 245
FIDE ID: 303178
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 2222 ŠK Polabiny E 2219 2215 Daniel Martin ŠK při DDM Litomyšl 2008 2018 1 soutěž
2019/2020 11 Sokol Zaječice 2228 2238 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2049 2072 1 soutěž
2019/2020 8 Sokol Zaječice 2233 2238 Holásek Vojtěch SK + Sokol Žamberk 1941 1931 1 soutěž
2019/2020 5 Sokol Zaječice 2246 2239 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice A 2125 2118 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Zaječice 2255 2239 Sabol Marian ŠK Ústí nad Orlicí 2261 2265 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Zaječice 2248 2239 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř B 2256 2254 ½ soutěž
2019/2020 11 2222 ŠK Polabiny C 2228 2238 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2135 2133 ½ soutěž
2019/2020 10 2222 ŠK Polabiny C 2228 2238 Šmajzr Martin ŠK Vysoké Mýto 2145 2165 0 soutěž
2019/2020 9 2222 ŠK Polabiny C 2233 2238 Gloser David ŠK Lípa 2187 2124 0 soutěž
2019/2020 8 2222 ŠK Polabiny C 2233 2238 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2187 2194 ½ soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny C 2246 2238 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou 2123 2111 1 soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny C 2246 2238 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Králové 2198 2208 ½ soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny C 2231 2239 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2201 2183 ½ soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny C 2255 2239 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2086 2055 1 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny C 2255 2239 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2134 2131 ½ soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny C 2255 2239 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2207 2201 ½ soutěž
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny C 2248 2239 Holásek Pavel Rapid Pardubice 2120 2108 1 soutěž
2019/2020 9 2222 ŠK Polabiny B 2233 2238 Kožený Pavel ŠK Města Lysá nad Labem 2027 2035 1 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny B 2233 2238 Borkovec Milan QCC České Budějovice 2218 2233 ½ soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny B 2246 2238 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlašim 2034 2025 ½ soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny B 2231 2239 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov B 2221 2225 1 soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny B 2255 2239 Schula Michal TJ Neratovice 2274 2285 0 soutěž
2018/2019 10 2222 ŠK Polabiny "C" 2230 2202 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2502 2475 0 soutěž
2018/2019 9 2222 ŠK Polabiny "C" 2230 2202 Kaňovský David ŠK Staré Město 2426 2426 ½ soutěž
2018/2019 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2229 2202 Caletka Radomír TJ Ostrava 2304 2310 1 soutěž
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny "C" 2229 2202 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2558 2546 0 soutěž
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 2202 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2393 2407 ½ soutěž
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny "C" 2223 2208 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2347 2325 0 soutěž
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2242 2208 Walek Milan TŽ Třinec 2300 2280 0 soutěž
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny "C" 2242 2208 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2387 2387 0 soutěž
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny "C" 2218 2208 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2377 0 1 soutěž
2018/2019 11 Sokol Zajecice 2232 2202 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1921 1926 1 soutěž
2018/2019 6 Sokol Zajecice 2206 2202 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2027 2043 1 soutěž
2018/2019 11 SK Lipa 2230 2202 Šeleljo Daniel SK Mahrla Praha 2197 2196 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Lipa 2230 2202 Tázlar Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 2256 2239 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Lipa 2229 2202 Neckář Lubomír SK JOLY Lysa nad Labem D 2293 2277 0 soutěž
2018/2019 8 SK Lipa 2229 2202 Svatoš Jan Sokol Praha Vrsovice 2228 2256 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Lipa 2206 2202 Schula Michal TJ Neratovice B 2280 2295 1 soutěž
2018/2019 6 SK Lipa 2206 2202 Braun Marek TJ Desko Liberec 2238 2224 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Lipa 2223 2208 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2268 2253 0 soutěž
2018/2019 4 SK Lipa 2223 2208 Urban Zdeněk SK AD Jicin 2157 2152 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Lipa 2242 2208 Baláček Tadeáš SK JOLY Lysa nad Labem C 2319 2292 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Lipa 2242 2208 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2354 2336 0 soutěž
2018/2019 1 SK Lipa 2218 2208 Crha Ondřej Sokol Mlada Boleslav 2173 2175 1 soutěž
2017/2018 11 Sokol Zajecice 2228 2245 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1848 1834 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Zajecice 2224 2245 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2076 ½ soutěž
2017/2018 9 Sokol Zajecice 2224 2245 Krátký Josef TJ Lanskroun 2066 2061 1 soutěž
2017/2018 8 Sokol Zajecice 2226 2245 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2156 2200 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Zajecice 2262 2245 Kourek Jozef 2222 SK Polabiny E 2066 2066 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Zajecice 2224 2245 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2072 2027 1 soutěž
2017/2018 1 Sokol Zajecice 2257 2236 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2050 2053 1 soutěž
2017/2018 7 2222 SK Polabiny B 2226 2245 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2193 2181 0 soutěž
2017/2018 6 2222 SK Polabiny B 2262 2245 Šlampa Jan Bartos Unichess 2204 2189 0 soutěž
2017/2018 4 2222 SK Polabiny B 2224 2245 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2209 2208 1 soutěž
2017/2018 2 2222 SK Polabiny B 2224 2245 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2202 2213 0 soutěž
2017/2018 11 SK Lipa 2228 2245 Holásek Pavel Eurobit 2077 2077 0 soutěž
2017/2018 10 SK Lipa 2224 2245 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2296 2315 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Lipa 2226 2245 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2056 2044 1 soutěž
2017/2018 8 SK Lipa 2226 2245 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2067 2070 1 soutěž
2017/2018 7 SK Lipa 2262 2245 Holtman Teodor SK Velke Losiny 2261 0 0 soutěž
2017/2018 6 SK Lipa 2262 2245 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2272 2272 0 soutěž
2017/2018 5 SK Lipa 2224 2245 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2171 0 soutěž
2017/2018 4 SK Lipa 2224 2245 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2161 2157 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Lipa 2224 2245 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2150 2151 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Lipa 2224 2245 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 2099 2120 1 soutěž
2017/2018 1 SK Lipa 2257 2236 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2238 2231 1 soutěž
2016/2017 11 Sokol Zajecice 2230 2209 Černý Jan 2222 SK Polabiny D 1998 2002 ½ soutěž
2016/2017 10 Sokol Zajecice 2230 2209 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 ½ soutěž
2016/2017 9 Sokol Zajecice 2230 2209 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 ½ soutěž
2016/2017 8 Sokol Zajecice 2230 2209 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 0 soutěž
2016/2017 7 Sokol Zajecice 2230 2209 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Zajecice 2230 2209 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 1 soutěž
2016/2017 5 Sokol Zajecice 2230 2209 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 1 soutěž
2016/2017 4 Sokol Zajecice 2230 2209 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 0 soutěž
2016/2017 3 Sokol Zajecice 2230 2209 Pekař Václav TJ Jiskra Litomysl 2176 2187 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol Zajecice 2230 2209 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 ½ soutěž
2016/2017 1 Sokol Zajecice 2230 2209 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1 soutěž
2016/2017 10 SK Lipa 2230 2209 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Lipa 2230 2209 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 1 soutěž
2016/2017 8 SK Lipa 2230 2209 Horáček Michal SK Vysoke Myto 2113 2101 1 soutěž
2016/2017 6 SK Lipa 2230 2209 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2063 2068 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Lipa 2230 2209 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Lipa 2230 2209 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2137 2138 1 soutěž
2016/2017 3 SK Lipa 2230 2209 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Lipa 2230 2209 Veselý Tomáš SK Rapid Pardubice B 2069 2063 1 soutěž
2016/2017 1 SK Lipa 2230 2209 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Grundman Václav Proplast Česká Třebová 2033 2046 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2089 2113 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Havelka Josef TJ Lanškroun 2271 2257 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1869 1905 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Zaječice 2230 2209 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 2055 2019 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Somyk Marcin Region Panda Rychnov n. Kněž. 2029 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Hájek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1895 1894 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2144 2118 1 soutěž
2014/2015 11 Sokol Zaječice 2186 2185 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 1 soutěž
2014/2015 10 Sokol Zaječice 2186 2185 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 2096 1 soutěž
2014/2015 9 Sokol Zaječice 2186 2185 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 ½ soutěž
2014/2015 8 Sokol Zaječice 2186 2185 Krátký Josef Proplast Česká Třebová 2006 2017 1 soutěž
2014/2015 7 Sokol Zaječice 2186 2185 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Zaječice 2186 2185 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1969 1 soutěž
2014/2015 5 Sokol Zaječice 2186 2185 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř A 2092 2094 ½ soutěž
2014/2015 4 Sokol Zaječice 2186 2185 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol Zaječice 2186 2185 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Zaječice 2186 2185 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1 soutěž
2014/2015 1 Sokol Zaječice 2186 2185 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín B 2013 1986 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2042 2034 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1745 1823 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2122 2112 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2117 2112 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Štěpán Michal TJ Slavia Hradec Králové B 2123 2122 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2043 2042 1 soutěž
2013/2014 11 Sokol Zaječice 2188 2185 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 0 soutěž
2013/2014 10 Sokol Zaječice 2188 2185 Komárek David TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Zaječice 2188 2185 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2110 2111 1 soutěž
2013/2014 8 Sokol Zaječice 2188 2185 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Zaječice 2188 2185 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0 soutěž
2013/2014 6 Sokol Zaječice 2188 2185 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 ½ soutěž
2013/2014 5 Sokol Zaječice 2188 2185 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Zaječice 2188 2185 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 ½ soutěž
2013/2014 3 Sokol Zaječice 2188 2185 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 1 soutěž
2013/2014 2 Sokol Zaječice 2188 2185 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 1 soutěž
2013/2014 1 Sokol Zaječice 2188 2185 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Vološin Leon ŠK AD Jičín B 2385 2428 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2199 2179 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2110 2118 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2274 2285 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Stárek Stanislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B 2263 2258 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½ soutěž
2012/2013 11 Sokol Zaječice 2237 2236 Blaško Štěpán ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Zaječice 2237 2236 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 0 soutěž
2012/2013 9 Sokol Zaječice 2237 2236 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 0 soutěž
2012/2013 8 Sokol Zaječice 2237 2236 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Zaječice 2237 2236 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Zaječice 2237 2236 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Zaječice 2237 2236 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2220 2211 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Zaječice 2237 2236 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 0 soutěž
2012/2013 3 Sokol Zaječice 2237 2236 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 0 soutěž
2012/2013 2 Sokol Zaječice 2237 2236 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Zaječice 2237 2236 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 0 soutěž
2011/2012 11 Sokol Zaječice 2229 2230 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 0 soutěž
2011/2012 10 Sokol Zaječice 2229 2230 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0 soutěž
2011/2012 9 Sokol Zaječice 2229 2230 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 ½ soutěž
2011/2012 8 Sokol Zaječice 2229 2230 Kantorík Marián ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2320 2379 0 soutěž
2011/2012 7 Sokol Zaječice 2229 2230 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 1 soutěž
2011/2012 6 Sokol Zaječice 2229 2230 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol Zaječice 2229 2230 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2281 2246 ½ soutěž
2011/2012 4 Sokol Zaječice 2229 2230 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 ½ soutěž
2011/2012 3 Sokol Zaječice 2229 2230 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 ½ soutěž
2011/2012 2 Sokol Zaječice 2229 2230 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Zaječice 2229 2230 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2031 2019 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2103 2104 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2268 2268 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 2101 2134 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Rusnák Jan TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2130 2154 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa B 2229 2230 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa A 2278 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice A 2164 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa A 2278 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa A 2278 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kněžnou B 1926 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2278 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 2016 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa A 2278 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa A 2278 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa A 2278 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa A 2278 Velecký Viktor TJ Hronov 2122 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa A 2278 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1950 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 2278 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1 soutěž
2010/2011 11 Sokol Zajecice 2278 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 ½ soutěž
2010/2011 10 Sokol Zajecice 2278 Tůma Jiří SK Chrudim 2264 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Zajecice 2278 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 1 soutěž
2010/2011 8 Sokol Zajecice 2278 Švanda Pavel SK Caissa Trebic B 2168 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol Zajecice 2278 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 ½ soutěž
2010/2011 6 Sokol Zajecice 2278 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Zajecice 2278 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 1 soutěž
2010/2011 4 Sokol Zajecice 2278 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Zajecice 2278 Kulovaná Eva SK Caissa Trebic A 2359 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Zajecice 2278 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½ soutěž
2010/2011 1 Sokol Zajecice 2278 Bernard Borek AKIS Pardubice 2342 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto 2267 Velička Petr ŠK Slavoj Poruba 2480 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2267 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto 2267 Helis Tadeusz SK Slavia Orlová 2288 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto 2267 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 2267 Krejčí Jan Tatran Litovel A 2453 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2267 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2267 Jurčík Martin Jakl Karvina 2343 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2267 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2267 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2226 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2267 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2267 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ SOKOL Zaječice 2267 Medunová Věra Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2065 1 soutěž
2009/2010 10 TJ SOKOL Zaječice 2267 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2220 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ SOKOL Zaječice 2267 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2400 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 2267 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov 2205 1 soutěž
2009/2010 7 TJ SOKOL Zaječice 2267 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2337 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ SOKOL Zaječice 2267 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2094 1 soutěž
2009/2010 5 TJ SOKOL Zaječice 2267 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 2188 1 soutěž
2009/2010 4 TJ SOKOL Zaječice 2267 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2327 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ SOKOL Zaječice 2267 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2194 0 soutěž
2009/2010 2 TJ SOKOL Zaječice 2267 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny "B" 2287 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 2267 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2315 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Sokol Zaječice A 2233 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Sokol Zaječice A 2233 Bednář Jaromír ŠK Caissa Třebíč A ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Zaječice A 2233 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Zaječice A 2233 Holušová Táňa ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2102 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Zaječice A 2233 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Zaječice A 2233 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Zaječice A 2233 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Zaječice A 2233 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Zaječice A 2233 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Zaječice A 2233 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice A 2266 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Zaječice A 2233 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Lípa A 2233 Přibyl Jaroslav NIKI TJ Náchod C 1816 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Lípa A 2233 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Lípa A 2233 Siembab Bartosz ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Lípa A 2233 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Lípa A 2233 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2027 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2233 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Lípa A 2233 Dostál Pavel Slovan Broumov 2109 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Lípa A 2233 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lípa A 2233 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lípa A 2233 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lípa A 2233 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Zaječice 2267 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Sokol Zaječice 2267 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Zaječice 2267 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Zaječice 2267 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Zaječice 2267 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2396 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Zaječice 2267 Šimek Petr ŠK ČSOB 2226 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Zaječice 2267 Neuman Petr Sokol Plzeň I B"" 2415 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Zaječice 2267 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2228 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Zaječice 2267 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Zaječice 2267 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Zaječice 2267 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Buchníček Petr ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2413 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Roško Luboš 2222 ŠK POLABINY C 2232 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2307 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2207 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO A 2229 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Červený Martin OREL OŘECHOV A 2287 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2267 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kuchynka Lukáš ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2170 1 soutěž
2006/2007 10 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Bednář Jakub ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2096 1 soutěž
2006/2007 9 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2275 1 soutěž
2006/2007 7 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Šklíba Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 1 soutěž
2006/2007 6 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2171 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0 soutěž
2006/2007 4 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 1 soutěž
2006/2007 3 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Věchet Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2215 1 soutěž
2006/2007 2 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Červený Petr TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2289 0 soutěž
2006/2007 1 TJ SOKOL ZAJEČICE 2186 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto 2186 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto 2186 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 2186 Černý Karel SK Žamberk 2005 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto 2186 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto 2186 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 2186 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 2186 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto 2186 Chládek Václav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2156 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 2186 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 2186 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto 2186 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1 soutěž
2005/2006 11 SOKOL ZAJEČICE 2194 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 ½ soutěž
2005/2006 10 SOKOL ZAJEČICE 2194 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 0 soutěž
2005/2006 9 SOKOL ZAJEČICE 2194 Holemář David OREL OŘECHOV 2287 1 soutěž
2005/2006 8 SOKOL ZAJEČICE 2194 Lacko Jan DURAS BRNO B 2209 1 soutěž
2005/2006 7 SOKOL ZAJEČICE 2194 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 1 soutěž
2005/2006 6 SOKOL ZAJEČICE 2194 Sekanina Jiří GARDE LIPOVEC 2127 0 soutěž
2005/2006 5 SOKOL ZAJEČICE 2194 Švehla Karel SOKOL RUDICE 2140 ½ soutěž
2005/2006 4 SOKOL ZAJEČICE 2194 Kuchynka Lukáš HPM TEC HUSTOPEČE 2099 1 soutěž
2005/2006 3 SOKOL ZAJEČICE 2194 Riška Lubomír SPgŠ+G ZNOJMO 2198 1 soutěž
2005/2006 2 SOKOL ZAJEČICE 2194 Mališ Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 2185 0 soutěž
2005/2006 1 SOKOL ZAJEČICE 2194 Nový Martin ŠK 64 BRNO 2163 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 2194 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Vysoké Mýto 2194 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička 2150 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto 2194 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto 2194 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto 2194 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 2194 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 2194 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 2194 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto 2194 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto 2194 Černý Karel SK Žamberk 1992 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Zaječice 2180 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Zaječice 2180 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Zaječice 2180 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Zaječice 2180 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 1 soutěž
2004/2005 7 Sokol Zaječice 2180 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 0 soutěž
2004/2005 6 Sokol Zaječice 2180 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2057 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Zaječice 2180 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Zaječice 2180 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2225 1 soutěž
2004/2005 3 Sokol Zaječice 2180 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 1 soutěž
2004/2005 2 Sokol Zaječice 2180 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Zaječice 2180 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 1 soutěž
2003/2004 9 Zaječice 2196 Novotný Tomáš Kámen 1661 1 soutěž
2003/2004 8 Zaječice 2196 Kokeš Bohuslav Chrudim D 2030 1 soutěž
2003/2004 7 Zaječice 2196 Linhart Zbyněk Chrudim C 1923 1 soutěž
2003/2004 6 Zaječice 2196 Honek Jan Prachovice 1812 1 soutěž
2003/2004 5 Zaječice 2196 Roub Bohumil Polabiny C 1882 1 soutěž
2003/2004 4 Zaječice 2196 Michal Milan Krucemburk 1782 1 soutěž
2003/2004 3 Zaječice 2196 Zelenka Jaroslav H. Městec 2005 1 soutěž
2003/2004 2 Zaječice 2196 Štorek Luboš Hlinsko 1777 1 soutěž
2003/2004 1 Zaječice 2196 Klouček Jiří Infinity E 1931 1 soutěž
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2196 Vltavský Vladimír TJ Slávie Turnov 2266 0 soutěž
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2196 Šleich Jan ŠK ČSOB A 2196 0 soutěž
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2196 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad B 2078 1 soutěž
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2196 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2051 1 soutěž
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2196 Kourek Jozef TJ Synthesia Pard. 2256 0 soutěž